14 měsíců na WP a 12 puls

Přiznám bez mučení, že jsem to teď na nějaké příspěvky z průběhu mé léčby kašlal. Je to díky tomu, že již pomalu ale jistě vracím do běžného života a teď již pouze zběžně prolétnu nové příspěvky v blozích či v diskuzích. Pokusím se to teď napravit :-).

V současné době absolvuji 14 měsíc na WP (počítám to od doby, kdyz jsem nasadil ATB, ale to zřejmě není podstatné) a čeká mě 12 puls. Pokud stručně popíšu jak se po takové době cítím, co se vše zlepšilo, jak to vše snáším, tak musím říct, že jestli mi před začátkem léčby bylo zle 6 dní v týdnu, tak teď je to přesně naopak. Pokud nepočítám silné herxy po pulsech (u mě projevující se jako chřipkové stavy, trvající sotva pár dní) a občasné odpolední únavy, zlepšilo se vše co mě od počátku léčby trápilo.

Objektivně když to vezmu od shora: kvalitní husté vlasy, bílé bělmo s občasnými žilkami, kruhy pod očima jsou skoro pryč, zmizela citlivost zubů a dásní, opuchlost a naběhlé uzliny kolem obličeje a na krku jsou také ty tam, dále již nemám časté vyrážky, mám pevnější nehty (možná si teď nevzpomenu úplně na všechno, tak alespoň uvádím to nejduležitější). Subjektivně se mi všechny již popisované problémy v předchozím blogu, který jsem psal po prvním měsíci léčby zlepšily tak o 90 % (únava, vyčerpanost, motolice, hukot v hlavě a uších, žaludeční obtíže) a některých jsem se zbavil úplně ((bolesti v krku, zahlenění, respirační problémy (dušnost, kašel), závratě, výpadky zraku, mlhavé a mizerné vidění, mžitky před očima, pálení, řezání a bolesti očí, žaludeční obtíže, zvýšená teplota)).

Co stále přetrvává a co se tu už tolikrát probíralo, tak to jsou neurologické problémy. Takže únavy se každý znás v průběhu léčby zbavuje velmi pozvolna, což je tedy i můj případ a co mě také dost trápí, je nesoustředěnost a menší problémy s krátkodobou pamětí.

Mohu potvrdit, že u mě zlom v léčbě nastal až tak kolem 8 - 9 měsíce na WP. Nejdříve po měsíci výrazné zlepšení a pak stagnace s výkyvy směrem k zhoršování díky herxům po pulsech. Až teprve kolem 8 - 9 se pomyslná křivka vývoje mého zdravotního stavu konečně pohla směrem nahoru k pozvolnému zlepšování.

Jinak jsem nedávno byl na testech a to co mě bylo zjištěno před léčbou (EB virus, candida albicans, zlatý stafylokok) je negativní a chlamydie v IgG vyšly v cca poloviční hodnotě (přesné výsledky teď bohužel nemám před sebou). Jaterní testy v normě.

Závěrem jen napíšu, že stále jedu 200mg Doxy denně, 250mg Azi (Po, St, Pá), NAC 2400mg denně a pulsuji jednou za měsíc 5 dní 500mg Tini dvakrát denně. O žádné alternativně neuvažuji a pojedu dál dokud budou reakce a výsledky v testech pozitivní.

Vydržte. Chce to jen silnou vůli, ale dá se to zvládnout.

P. S. Zhubnul jsem deset kilo :-)

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy...

DOXY/AZI/TINI vybiji tu svini

Co k tomu dodat než to,

Co k tomu dodat než to, že trpělivost přináší růže! Tak přeji  brzké zbavení se  i té únavy a zbylých potíží.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

  Ráda tyto dobré

 

Ráda tyto dobré zprávy slyším, v poslední době jsem se utápěla ve skepsi,takže díky a halvně , at se zlepšuješ dál!

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

Výborně!!!A je li tu

Výborně!!!A je li tu někdo s podobnými výsledky,tak ať se kouká pochlubit!Tyhle věci jsou potřeba slyšet! 

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn atd.Pro těhu léčba dočasně pozastavena.

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Falcone, všechno co jsi

Falcone, všechno co jsi psal, je určitě  pro všechny skeptiky, jako jsem poslední dobou já, moc povzbudivé. Ještě by mě  zajímalo jak jsi na tom s výsledky v krevním obraze , mám na mysli laukocyty a trombocyty... díky moc, a je super, že aspoň někdo zní tak optimistickyměj se 

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Moc dobre sa to číta

Moc dobre sa to číta a dodáva to nádej aj iným (mňa motivuje okrem iného ako píšeš, že si schudol 10 kg...), výborne! 

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Kiki, tak to sem pak

Kiki, tak to sem pak napis! Dostavame se do faze, kdy uz tu je par lidi, kteri mohou videt vysledky. A realita je takova, ze jak se nekomu ulevi, hura do zivota, co by se otravoval psanim na web... :-)  Nejvic pisou lidi, kdyz jim je nejvic blbe, jsou v krizi a potrebujou podporu nebo jsou novacci... Pak vypada vsechno cerne.

Falcone to me tesi :-) jen tak dal...

Zdenko, zapomnela jsi jen dodat, ze  spis ctyri hodiny denne, mezi skolou, praci a pritelem ;)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k