Vyšetření z kapky krve.

Nevím, jestli jste četli o speciálním vyšetření z kapky krve pomocí speciálmího mikroskopu. je to údaj z fóra borelióza. Vyšetření prý stojí 1 500Kč a pak další 800. Jaký na to máte názor? Je to na:

http://www.darkfield.cz/

 

 

ja to četl už na

ja to četl už na "BORELIOZA" a celé to hltal a byl nadšen až do okamžiku,kdy jsem byl na konci. Za 1500.- mi navrhnou dietu a nějaké doplnky-jenže to já provádím už 2 roky(sice jako laik od pasu - bez mikroskopu) a bez vysledku !!!

Takže tomu moc nevěřím,že mi něco převratného nabídnou,co by mi pomohlo. 

od r.2000

Něco na tom může být,

Něco na tom může být, ale záleží určitě na vyhodnocení, mrkněte třeba sem: http://www.normanallan.com/Med/blood.html

jinak souhlas s dervisem:-) 

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chron. rýma kašel, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Já byl na tomto

Já byl na tomto vyšetření v Ostravě za 700,- kontrola za 500. Cítim se daleko lépe. Je to bomba...

odkaz ať neplatíte více  www.kapkakrve.cz

Ahoj. Můžeš upřesnit,v

Ahoj. Můžeš upřesnit,v čem ta "bomba" spočívá? Co ti objevili a jestli se to nějak shoduje s tím, co jsi už věděl?
Dík.
fibromyalgie

S mikroskopem a černým

S mikroskopem a černým pozadím (není v tom žádná věda, stačí zasunout tmavý sklíčko) sme dělali ve škole v rámci cvičení. Dají se tím vidět věci, který na bílým podkladu vidět nejsou. Ale pokud ta daná věc, která člověka trápí (tj. toxin, bakterie atd.) , v krvi není a je zalezlá někde v orgánový buňce, tak pochybuju, že se dá něco vidět. Přece jenom chlamydie z krve sou těžko detekovatelný, takže takhle to asi taky nepůjde.

Hej, to seru! Tak napsal

Hej, to seru! Tak napsal jsem članek dlouhy jak cip a není tu.

Trochu času. Tak to zkusím

Trochu času. Tak to zkusím znovu.  Asi před 2 roky to začlo.Únava, bolesti snad celého těla, neschopnost cokoliv udělat.  Ve vyšetření u praktika nikde nic, pak udělal odběr na chlamydie poz. přeléčeno Klabaxem - trochu úleva, ale pak to bylo zase zpátky a otekly mi varlata, na urologii zase poz. lehce chlamydie, zase léčba a po ní průjem a kromě otoku varlat všechno zustalo. Už jsem byl zoufalý, ale pak jsem vyděl nějakou upoutavku na vašetření kapky krve. Zkusil jsem to, bylo to dost zajímavé, říkala že tám mám zánět a nějaké organismy. Uplně mi překopala jídelníček a doporučila nějaké drahé doplňky. Myslel jsem si, že je to dobrá blbost jak něco prodat, ale chlápek co tam sní byl mě ukecal ať to zkusím aspoň do kontroly, tak jsem to zkusil. Za 3 týdny mi bylo o mnoho lépe a při kontrole jsem viděl rozdíl i já. Těď jsem na te upravené stravě a ještě nějaké doplňky, ale není to tak hrozné. Hlavně, že je mi líp.

To je dobře,že tě ukecali

To je dobře,že tě ukecali a to, co nezmohl Claritromycin udělala potrava a nějaké drahé doplňky :-). A třeba jsi ani tak nemocný nebyl....no rozhodně je to super, že se cítíš dobře  :-), jen ty nervy ještě upravit, aby neujížděly.

Pro darsalam: to co se dá

Pro darsalam:

 to co se dá vidět je hned tady na úvodní úvodní stránce. To sáme jsem tam měl.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k