Vyzkum CPn na Vanderbiltove Univerzite znovu otevren

Zdravim spolubojovniky, jen pro zlepseni nalady dle posledni informace z Cpn help to vypada, ze doktor Charles Stratton a jeho tym zabyvajicim se vyzkumem a lecbou CPn dostal znacny grant a bude od jara znovu pokracovat ve vyzkumu CPn. To zni velmi slibne. Posledni dobou se nejak lamou ledy:o).

No neke!!! Huraa, hned si

No neke!!! Huraa, hned si to jdu precist...:o) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hura..napiš  pak adresu,

Hura..napiš  pak adresu, na níž se to četlo?To by bylo skvělé. I pro nás, možná budeme  prvním obč.sdružením, které by  si s nimi mohlo korespondovat?A mělo pak  vždy info..O spolupráci  s výzkumem u nás v čr a s nimi.. snad scifi? Kdo  ví, jednou se ty ledy  musí prolomit., snad  někdo někde  pochopí,že  výzkum a léčba  musí jít   dále  i  u nás . Češi  mají  přece chytré  ,,výzkumáře"..Snad půjde vše  k lepšímu  !! Myšlenka   přece  hýbe  světem- nebylo nejdříve nic, jen únava, potíže, pak možný protivník  jako  např. chlamydie, výzkum  na západě,  web, tedˇse dáváme dohromady i v  čr,tlačíme  denně a seznamuje kdekokoho s možnou  léčbou,  symptomy , jsme vytrvalí...  snad se tak  dá měnit stav  věcí, i když  pomalu.. A na Vanderbilt. university  to taky  nevzdávají.. 

http://www.cpnhelp.org/vander

http://www.cpnhelp.org/vanderbilt_chlamydia_lab_

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007 Suma, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), . Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom, chronický kašel, otoky měkkých tkání na krku, atd.

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k