..... a organismus se vyrovná už sám .....

.... já u nás na imunologii dostala na měsíc doxy
a prej už se s tím už potom vyrovná organismus sám....
Zajímavý a bohužel běžný názor na léčbu tak proradné infekce, jako je chronická infekce chlamydií.
Co vy na to?
A kolikrát se to opakovalo?
A jak to u vás dopadlo?
Poradil si organismus sám?
Stačí, když napíše každý/á jen krátce - PORADIL nebo NEPORADIL
Nic více, nic méně. Jen to jedno slovo! Nebudu předjímat které to bude, když už tu brouzdáte z nedostatku jiné bohulibé činnosti

NEPORADIL   Ani po

NEPORADIL
 
Ani po pěti, šesti pokusech! 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

NEPORADIL !!!

NEPORADIL !!!

Ano (ne)poradil na cca 2

Ano (ne)poradil na cca 2 roky (4 týdny doxy+2 týdny rulid). Dva roky relativně kvalitního života a pak začalo vše nanovo... Někomu to může pomoci a bude kratší či delší dobu bez výrazných problémů, ale většině lidí se po čase (u někoho za pár týdnu...u někoho třeba za řadu let)  příznaky nemoci vrátí (v okamžiku kdy dojde k oslabení org.) a někomu tato několikatýdenní léčba nepomůže vůbec. 

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu (aktualně X.).

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu. 

NEPORADIL! Po měsíci

NEPORADIL!

Po měsíci braní Rovamycinu zhoršení mého stavu. 

Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

 

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

NEPORADIL po

NEPORADIL

po desetidenním užívání doxy, ofloxinu a třítýdenním sumamedu.

Jsem zvědavá kdo napíše že mu krátkodobá léčba pomohla..myslim že tady asi nikdo. 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 4. jízda Metrem)


Neporadil. Po nescetnem

Neporadil. Po nescetnem poctu jednotlivych atb. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

neporadil-před 4roky(na

neporadil-před 4roky(na 70%) a nyní vše znovu s větší intenzitou

od r.2000

Neporadil. Brala jsem

Neporadil. Brala jsem Azytromycin 3 tydny a pak Entizol 3 tydny....... po 1O mesicich znovu nastaly problemy.

Na WP od 10/2007 pro CPN, subfebrilie, unava,  bolest za hrudni kosti, zimomrivost (Doxy 200, Azi 250)

Na WP od 11/2007 pro CPN, EBV, subfebrilie, unava, dychaci potize, zimomrivost (Doxy 200, Azi 250, Metronidazol)

NEPORADIL nicméně tvrdil,

NEPORADIL nicméně tvrdil, že by v mých problémech mohla mít chlamydie svou roli.

Chronická únava, závratě, zvýšená potivost, svalový třes, zvýšená teplota. Na Wheldonově protokolu od 7/2007

Na Wheldonově protokolu od 7/2007 do 11/2008 pro chronickou únavu, závratě, zvýšenou potivost, svalový třes, zvýšenou teplotu a spoustu jiných radovánek. Po vysazení úleva od většiny potíží, ty co přetrvávají spadají ofifciálně do složky "hypochondr".

Neporadil!  Na

Neporadil! 

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Mě to ani neléčili.

Mě to ani neléčili. Řekli, že si organismus poradí sám

NEPORADIL!

 

Na WP 2/2008, CFS od 2003, Cpn, zimnice, teploty, únava, záněty očí,alergie, deprese, EBV, leukémie.

Neporadil. 17 let

Neporadil. 17 let opakujících se viróz,  hromady různých druhů antibiotik, imunostimulantů, bylinek, vitamínů, homeopatik, čínské medicíny ... Nově navrhována psychoterapie, meditace, ignorovat problém, pozitivní přístup k životu aj.

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, onychomykóza, alergie, zl. stafylokok, chlamydie pneu, bolesti kloubů a svalů, únava) 

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Neporadil. A spiklenecky mi

Neporadil. A spiklenecky mi povedal, že nemám čítať internet. Druhá tiež neporadila ale tiež prezradila, že dobry psychicky stav odstrani CFS ako aj bolesť pri srdci spôsobený borelkou a chlamkami. Potom sa čudovala - Vy ste na ATB-protokole? To je hrozné! Mohli ste prísť za mnou, dostali by ste Lendacin do žily!!! Dva dni som sa z nej spamätávala .

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Víte co je zajímavé,

Víte co je zajímavé,

552 x přečteno

a jen tak málo reakcí, registrovaných ještě více a přesto tak málo odpovědí! Je to divné, bojíte se říci svůj názor nebo jak to je? A přitom stačí napsat jen to jedno slovo

PORADIL nebo NEPORADIL.

Nic víc! Jen to jedno to slovo, bez komentáře, ten je v tomto případě zbytečný a i zavádějící, ale budiž, i s komentářem, ale takhle jsme tu pro srandu králíkům, když všichni mlčíte!

Takhle to vypadá, že skutečně chlamydie nevadí a těch 14 nebo kolik zatím se vyjádřilo je pak považováno za pomatence, k radosti škarohlídů! A ti pomatenci by snad měli za vás všechny bojovat? Vážení, ti to nevybojují, když je nepodpoříte! Ti budou všem k smíchu a vám pak nezbude, než jít tam, kam vás tak rádi posílají, k psychiatrovi pro antidepresiva.

březen 2013 ukončení CAPu 

i já se divím-káždý

i já se divím-káždý den tolik pláče nad svým zdr.stavem-neustale noví příchozí se svými problémy,každý píše co už z toho zpolykal- a když mají napsat jedno slovo "pomohlo ATB - nepomohlo ATB",tak  M L Č Í  a u doktorů také mlčí  a chodí od jedněch dveří do druhých,všude nechávají 30.- ,neboli od čerta k ďáblu- a doktoři si myslí,že se opravdu pacientovo tělo z těchto "sraček" vylíže samo.

od r.2000

"... a u doktorů také

"... a u doktorů také mlčí a chodí od jedněch dveří do druhých, všude nechávají 30.- , neboli od čerta k ďáblu- a doktoři si myslí, že se opravdu pacientovo tělo z těchto "sraček" vylíže samo..."

Přesně tak!

A když se už nevrátí nebo jdou jinam zase mlčet, jsou považováni za vyléčené, toť pak důkaz toho, že si imunitní systém si poradil sám!

Ad absurdum vzato platí,

kdo již příště nepřijde = ZDRAVÝ!

Kdo mlčí = taky  ZDRAVÝ!

Kdo souhlasí se lží napsanou ve zdravotní kartě =  taky  ZDRAVÝ!

A RUKU NA SRDCE, KOLIK KRÁT TO Z NÁS NĚKDO UŽ VZDAL, KDYŽ VIDĚL, ŽE MU STEJNĚ NEPOMŮŽE, TAK BUĎ UŽ TAM NEŠEL NEBO HLEDAL POMOC JINDE A TAM SE TO OPAKOVALO AŽ NAKONEC RADĚJI NECHODÍ NIKAM A TIŠE SI V KOUTĚ STÉNÁ SÁM .....

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

NEPORADIL!!! Než jsem

NEPORADIL!!!

Než jsem začala brát ATB podle WP, neustále přibývaly další "divné" zdravotní problémy...

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie najasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

NEPORADIL !!! Dle

NEPORADIL !!!

Dle lékařů Cpn řádně přeléčeno /za 3roky postupně Rulid ,Klacid , Sumamed , Doxybene / potíže se stále zhoršují.

Podobný přístup při borelioze 3 stadium .

NEPORADIL.............tiše

NEPORADIL.............tiše v koutě..........sama                           .............migrény,zažívací potíže,vysoký tlak,zvonění v uších,závratě,tlak v hlavě,noční pocení,šílená únava,bolesti kloubů,kostí,svalů,polykání "sajrajtu",pálení očí,.......sleduji vše,ale někdy se zdá,že to nemá cenu...........slovo "chlamydie"mi už nejde přes hrdlo..................jsem bojovník,ale čas plyne..........veraokb
veraokb

NEPORADIL,nemlčím ani u

NEPORADIL,nemlčím ani u lékařů,nevzdávám to a hledám kdo mi pomůže.Byla jsem na imunologii,za tři týdny budou výsledky,doktor se zmínil o kombinované léčbě ATB.Tak jsem snad konečně našla.

No dobre, dobre. Kdyz uz

No dobre, dobre. Kdyz uz jste se do nas tak pustili, vy dva...

NEPORADIL. Spis naopak. 

CAP 5/2007-7/2007 pro CTR (CPN?): uro a gyne zanety, neurologicke problemy - parestezie, myalgie, bolesti kloubu, pokles sex. apetitu a dalsi potize...

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

 NEPORADIL  v podstatě

 NEPORADIL

 v podstatě něco takového jakože se s tím imunita vyrovná a mám si hodit nohy na stůl a uklidnit se. 

CPn, mykoplazmata, candida,autoimunita a snížená f-kce štížné žlázy,chronicky zanet HCD.Tohle potvrzeno lékařsky, dalších x problémů, které tady všichni moc dobře znají:) příprava na WP

 CPn, mykoplazmata, candida,stafylokok, streptokok, autoimunita a snížená f-kce štížné žlázy,chronicky zanet HCD.Tohle potvrzeno lékařsky, dalších x problémů, které tady všichni moc dobře znají:)WP od 1.2.08

Neeepppooorrraddilll, naopak

Neeepppooorrraddilll, naopak CPn si velmi ume dokaze poradit s imunitnim systemem.
Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007 Suma, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), . Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom, chronický kašel, otoky měkkých tkání na krku, atd.
Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

neporadil- mírné

neporadil- mírné zlepšení a to jen v začátcich problémů

Tak máme za celých 7

Tak máme za celých 7 dnů

22 potvrzení,

že si organismus sám

NEPORADIL!

Není to velké číslo, ale přec. Krom toho, že myšlenka vyjádřená v citátu

".... já u nás na imunologii dostala na měsíc doxy
a prej už se s tím už potom vyrovná organismus sám...."
není pravdivá, ale to číslo svědčí bohužel i o jiném.
1) Že jen málo postižených je ochotno cokoliv pro věc udělat,
2) že, ne každý registrovaný či potažmo přispívající má skutečně problém,
3) že, do budoucna bude velice vhodné omezit přístup těm, co jim de facto nic není a znehodnocují svými podivnými a zavádějícími přéspěvky snahu po dobrání se řešení skutečného problému, tak aby se tyto stránky staly skutečně obrazem reálného problému a mohly tak těm skutečně potřebným být nápocny jako důvěryhodné, a to jak pro nemocné, tak pro lékaře!

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

NEPORADIL. Ale dostala

NEPORADIL.
Ale dostala jsem radu od spousty lékařů, že si mám na potíže zvyknout a naučit se s nima žít.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlost, atd.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlos

Tak před 10-ti lety snad

Tak před 10-ti lety snad na začátku "to" zahnalo do kouta. Pak se to ale začalo vracet a "plíživě" napadat všechno. V posledním roce strmý vzrůst potíží, i přes podávání imunologických preparátů (nejdříve Imunor, pak 3 "koňské" injekce Imodin). 3 Operace na urologii.

Takže : NEPOMOHLO

jen tak mezi řečí - objevuje se někomu při velké únavě brnění - mravenčení - natékání pytlíků kolem očí?

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Ano oči oteklé  -

Ano oči oteklé  - objevují se mi taky, ale tady to asi ruší jinou diskusi .     Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

na Wheldonove protokolu od

na Wheldonove protokolu od 20.10.2006 pro bolesti kloubu, svalu,chronickyzanet vedlejsich dutin ,zanet prostaty,teplota trvale 37 a vic bolesti strev prujmy 8 az 11 denne.poceni a spousta jinych problemu

 

Neporadil 

na Wheldonove protokolu od 20.10.2006 pro bolesti kloubu, svalu,chronickyzanet vedlejsich dutin ,zanet prostaty,teplota trvale 37 a vic bolesti strev prujmy 8 az 11 denne.poceni a spousta jinych problemu

Neporadil, až  s ATB

Neporadil, až  s ATB pomalu  líp..

Neporadil! Poradili jsme 

Neporadil! Poradili jsme si sami, samoléčbou. 2 roky na na ATB, z toho plný rok

Wheldona. Borelky dostaly na frak! Chlamky se stále ještě drží organismu

jak klíště (u synka), ale ATB pomáhají, seč mohou. 1 balení Klacidu a rada pana

doktorka o tom, že si organismus poradí sám stála za bačkoru! 

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Za celou dlouhou dobu

Za celou dlouhou dobu NEPORADILI.

O CPN jsem se dozvěděla od lékařky, že se vyskytuje na naší planetě velmi dlouho (ještě před lidmi) a že lidé se s chlamydiemi naučili žít. Od další lékařky - specializované internistky, že má několik pacientů s CPN, ale žádný z nich nemá takové potíže jako já.  Od imunoložky, že ženy v období kolem přechodu klouby bolí, že to není nic divného.  Na infekčním oddělení od více lékařů, že jsem přeléčená a že protilátky zůstanou do smrti - na námitku, že mi nejde o protilátky, ale o zdravotní potíže, které chronické infekce způsobují se mi nedostalo odpovědi. Ale tito lékaři mne přesvědčují, že jsou odborníci na slovo vzatí - zažila jsem u jiného internisty v nemocnici kuriozní příhodu (to asi více z Vás), přes dveře bylo slyšet pacienta lékaře (starší muž, nevím jakou měl odbornost), že má chronickou infekci (v tomto konkrétním případě šlo o boreliozu) a chtěl, aby jej hospitalizovali na interně, pak jsem přišla na řadu a šla do jiné ordinace, takže nevím, jak dotyčný starší lékař dopadl.

 

 

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách.  Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách.  Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

N E P O R A D I L !

N E P O R A D I L !

Roman

NEPORADIL. Ta druhá věta

NEPORADIL. Ta druhá věta v k tématu je podobná té co řekl mi řekl můj soukromý předražený doktor kecal - ..... imunita a příroda se o to postarala.. jste zdravý (co naplat že hodnota u IgG byla vysoká jako prase a mě bylo víc a víc blbě)... takže no comment...  

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy...

DOXY/AZI/TINI vybiji tu svini (pardon)

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy...

MINO/AZI/METRO

NEPORADIL  Wheldonove

NEPORADIL 

Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

NEPORADIL  Wheldonův

NEPORADIL 

Wheldonův protokol od 6/2007 pro cpn (IgG), ureaplasmata, únava, subfebrilie, závratě, bolesti kloubů + svalů, cukání ve svalech, problémy s očima, žaludeční nevolnost, tlak v uších, bolest na prsou, v podžebří, v podbřišku

Wheldonův protokol od 6/2007 pro cpn (IgG), ureaplasmata, únava, subfebrilie, závratě, bolesti kloubů + svalů, cukání ve svalech, problémy s očima, žaludeční nevolnost, tlak v uších, bolest na prsou, v podžebří, v podbřišku

Neporadil! 3 týdny i.v.

Neporadil!

3 týdny i.v. ceftriaxon a následně doxy 5 týdnů v roce 2006.

Neporadil a neporadí,

Neporadil a neporadí, dokud mu sama nepomůžu. Pokud už jsou problémy, pak je organismus oslabený a na ty potvory krátký... 

Na WP od 10/07 - polyvalentní alergie s několika anafylakt. reakcemi, dechové obtíže, dráždivý kašel, silné zahlenění HCD (tzv. zadní rýma), časté několikadenní migrény, únava, bolesti kloubů - zjištěny CPN, CTR a mykoplasmata 

Na WP od 10/07 - polyvaletní alergie s několika anafylakt. reakcemi, dechové obtíže, dráždivý kašel, silné zahlenění HCD (tzv. zadní rýma), časté několikadenní migrény, únava, bolesti kloubů - zjištěny CPN, CPT a mykoplasmata 

NEPORADIL 14dni klacid

NEPORADIL

14dni klacid (tyden zilne, tyden "bobulky")...  / 14dni ceftriaxon (zilne)...

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...)

 

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

Neporadil.  Na

Neporadil. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Neporadil. Desítky ATB a

Neporadil. Desítky ATB a skutečně neporadil.

Taky bych se rad pripojil a

Taky bych se rad pripojil a napsal ze neporadil,ale i presto ze mam chlamydie pozitivni mi moje doktorka nechce napsat zadne ATB, protoze mam udajne zvyseny EBV a ona tvrdi ze by ATB moje telo nezvladlo... No nic, leky z Pharmacy1010 jsou na ceste :-)

Hlavně, že to chlamydie

Hlavně, že to chlamydie zvládnou, s tvým tělem .........

Mimochodem, já mám EBV vysoce pozitivní!

Další komentáře prosím jen v duchu jednoho slova, to jest PORADIL nebo NEPORADIL.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

NEPORADIL SI!!!!!   

NEPORADIL SI!!!!!    Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

NEPORADIL

NEPORADIL

N E P O R A D I L ... Za

N E P O R A D I L ...
Za 15 měsíců 7x antibiotika... neustále teploty 37,3 - 38 a nesnesitelné bolesti... a je stále hůř...
Na mou žádost před časem testy na Chlamidie - výsledky =

Chlam.tr. IgG 1/16 +,

Chlam.pn. IgG 1/16 +++,

Clam.pn. IgG 1/128 ++,

aktivní EBV (od ledna 2007 do teď)
ale asi to nic neznamená, doktoři to přešli, jakoby nic...

A Chlamidie se stejně neřeší a neřeší!!!!
Nesnesitelné bolesi kloubů i svalů, různí Dr. na mě vyzkoušeli různé léky na mé bolesti - Aulin - Novalgin - Tramal - Noax a pod... a stejně všechno na prd... a zas jsem skončila na Ibuprofenu...
Beru léky na - bolesti - astma - alergii - štítnou žlázu - žlučník - ledviny - imunitu, kapky do očí, do nosu atd... teď ještě na ledviny nějaká chemoterapeutika... Krom toho pochopitelně cíleně zaměřené přírodní vitamíny a potravinové doplňky.
To je peněz vyhozených zbytečně a stejně je hůř a hůř... člověk trpí jako pes a nikoho to nezajímá!!! 49 roků, žiji se synem, sourozence nemám. Od dětství všemožné záněty-stále po nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o nemocné rodiče a tetu než umřeli, opakovaně EBV, záněty, kolapsy, teploty, bolesti hlavy, celého těla, únava atd...

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

NEPORADIL AZITROX 500,

NEPORADIL

AZITROX 500, 3x500mg, 1-0-0, 2 balení

a za dva měsíceDOXYBENE 100mg, 10x1000mg, 0-0-1, 2 balení

 

 

neporadil , různá atb. na

neporadil , různá atb. na tři týdny jsem měla od svých osmi let...

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

 ne, sám si

 ne, sám si neporadil

Na wheldonově protokolu pro CTR a CPN

Na wheldonově protokolu pro CTR a CPN

Někteří doktoři mě

Někteří doktoři mě odbyli slovy : "Slečno chlamydie má kde kdo a jsou všude, to není potřeba léčit, asi trpíte depresí, ty kolísavé protilátky v krvích nic neznamenají, to už je vyléčeno...jezte vitamíny, relaxujte, si to všechno namlouváte, potíže máte jistě psychického původu, měla byste docházet za psychologem on to s vámi bude rozebírat a uleví se vám.."

takže organismus si  NEPORADIL a doktor mě poradil dál už jen psychologa/psychiatra......

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

Poradil si organismus

Poradil si organismus sám?
Stačí, když napíše každý/á jen krátce - PORADIL nebo NEPORADIL
 
O to tu jde, ne o doktora, ale o tve telo.  
 
 

Neporadil!!!

Neporadil!!!

Neporadil.

Neporadil.

Monca

Neporadil.

Neporadil.

NEPORADIL!!!  asi si

NEPORADIL!!! 

asi si můj organizmus, který si bohužel nedokáže poradit s chlamydiema a boreliozou, dostatečně neuvědomuje jak by se správně podle toho co říkají doktoři měl chovat - zkrátka pěkně si s tím jednoduše poradit, jak jednoduché ne?

ale ono to tak jednoduché není

ty mrchy škodí dál, pěkně si tam někde uvnitř hoví a chechtají se doktorům i nám " postiženým"  Ale nám do smíchu zas až tak moc není :-(

Neporadil...

Neporadil...

Neporadil :-(

Neporadil :-(

Na Wheldonove protokolu od 8/2008 pro Cpn a Ctr, bolesti a záněty kloubů,urologické potíže a další problémy jako unava ,tenisové lokty (a tenis nehraju)...

NEPORADIL

NEPORADIL

Angela problemy jiz 30 let od detstvi, anginy, dutiny, vysoky tlak, oční záněty, gynek. problemy,dyspepsie, kašel, časté záněty dých., cest, alergie, autoim. on. štítné žlázy, srůsty ve střevech, od. r. 2000 záškuby ve svalech, vnitřní chvění, bolesti klo

Neporadil  CFIDS,Fibromya

Neporadil 

CFIDS,Fibromyalgie,velké bolesti,chronická onemocnění.Na Wp II od března 08

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Neporadil

Neporadil
veraokb

PORADIL... No snad mě

PORADIL... No snad mě proboha nevěříte
Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Někteří možná nic

Někteří možná nic nenapsali, protože jsou jako já: čekám na "verdikt" a čtu si, co mě čeká, jestliže se moje podezření potvrdí

  Neporadil !!  naWP

 

Neporadil !!

 naWP od27.4.2008

 

 

neporadil

NaWP od 27.4.2008 pro chlam.pneumo,kolapsové stavy,parestéze končetin,bolesti páteře, polyneuropatie nezn.etiologie,mnohočetná ložiska v bílé hmotě mozku,palení na hrudníku a jazyka atd.

taky neporadil! a to jsem

taky neporadil! a to jsem dělala psí kusy - od klystýrů, jogínských výplachů nosu, čínské medicíny - intenzivně 2 roky, bylinné koupele, rehabilitace atd jistě by každý doplnil to svoje.... Až WP začal po 3 měsících pomáhat, a pomáhá dál 

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, arytmie, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 3 měsíce zlepšení ve všem

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, arytmie, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atdZa 8 měsíců zlepšení ve všem

 Neporadil....   Na

 Neporadil....

 

Na Wheldonově protokolu od 12/2007 pro Cpn ( myokarditida způs.cpn,únava,malátnost, bolesti zad,mravenčení po celém těle, problémy se zrakem atd.)

Na Wheldonově protokolu od 12/2007 pro Cpn ( myokarditida způs.cpn,únava,malátnost, bolesti zad,mravenčení po celém těle, problémy se zrakem atd.)

Zatim jsem tu kolem 2 mesicu

Zatim jsem tu kolem 2 mesicu a zatim mi nikdo z DR. neporadilUvidme co mi ukazou testy u Dr.Klubala kam jdu pristi tyden.Doufam a preji si ze budu moc napsat poradil a hlavne uzdravil.

Tak jak jsem koukal a

Tak jak jsem koukal a pocital tak doktori nepomohli,a jen 3 lidickam pomohla lecba podle protokolu,kteri sem napsali.I za ty tri lidicky dekuji a davaji mi silu do boju z "bacilama"

NEPORADIL!! 3-4 ROKY OD

NEPORADIL!!

3-4 ROKY OD 15LET= TRÁPENÍ - V 19LETECH (NASAZEN Wheldonův  PROTOKOL) Od té doby se stav lepší, nebo spíš mění, ale jen velmi pomalu (tři roky mi bylo hrozně)

Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

ROZHODNĚ

ROZHODNĚ NEPORADIL!                                                                                    Na Wheldonovu protokolu od 12.3.2007 pro kolující bolesti po celém těle,střídavě bolesti hlavy(oblast dutin),bol.páteře(v kříži),bol.nohou(Reiterův syndrom),gyn.problémy atd.
Na Wheldonovu protokolu od 12.3.2007 pro kolující bolesti po celém těle,střídavě bolesti hlavy(oblast dutin),bol.páteře(v kříži),bol.nohou(Reiterův syndrom),gyn.problémy atd.

Neporadil  chlamydie

Neporadil 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd atd atd..

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

NEPORADIL

NEPORADIL

NEPORADIL na WP od 1.7.2008

NEPORADIL na WP od 1.7.2008 , 100mg doxy,250mg azy , bolest páteře hlavně hrudní,arytmie jako prase,brnění hrudi a nohou,únava,deprese,zimnice atd. už to trvá 20 let, někdy je to na provaz

Petre, asi spatne ctes, je

Petre, asi spatne ctes, je nas mnohem vic.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

NEPORADIL :( 

NEPORADIL :( 
DORA

NEPORADIL ANI PO OPAKOVANÉM

NEPORADIL ANI PO OPAKOVANÉM PŘELÉČOVÁNÍ ANTIBIOTIKY, ZATÍM POMOHL POUZE WHELDON

Neporadil v 03/2008 už

Neporadil v 03/2008 už nevim jaké antibiotikum na 14 dní. Pak Doxybene a Sumamed pouze na měsíc, nemožnost dalšího užívání antibiotik z důvodu nutnosti čistých krevních testů. Pár měsíců pokoj, zlepšující se fyzička.

06/2008 jako bumerang zpět ... tddntn ...

 

 

Na Wheldonove protokolu od 07/2008 pro CPn ... Diagnostikováno 03/2008.
Dosud bez omezení běžného života, mimo omezení alkoholu. Sport - běh 8 km, plavání 1 km, kolo 25 km několikrát za týden ...

Na Wheldonove protokolu od 07/2008 pro CPn ... Diagnostikováno 03/2008.
Dosud bez omezení běžného života, mimo omezení alkoholu. Sport - běh 8 km, plavání 1 km, kolo 25 km několikrát za týden ...

Neporadil!

Neporadil!

Uprimne Jane nechapu co si

Uprimne Jane nechapu co si touhle anketou chtel dokazat a apeloval si na dalsi lidi at odpovi...cekal si snad jine odpovedi na strankach CHLAMYDIE.INFO???

Nevim treba nekomu ty ATB pomohla na kratkou dobu...ale jsem vetsinou chodi lide kteri maji problemy!!!!

Taky sem chodí ti, kteří

Taky sem chodí ti, kteří tvrdí, že je to dostatečná léčba. To jsou ti, kvůli nimž jseš tu nejspíš i ty a já vidím, že ty vůbec nechápeš, proč tyto stránky vůbec jsou. Jestliže stovka lidí potvrdí, že týden jednoho ATB je na nic, je to argument. Co je ovšem tvůj příspěvek, to nevím. Asi jen důkaz, že nečteš a střílíš!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

krejcarek - píšeš: Nevim

krejcarek - píšeš: Nevim treba nekomu ty ATB pomohla na kratkou dobu...ale jsem vetsinou chodi lide kteri maji problemy!!!! 

ANO, sem chodí lidé právě proto, že jim to krátkodobé přeléčení ATB na 14 dní - 3 meš nikomu nepomohlo ani nevyléčilo, naopak se vše jen oddálilo, prohloubilo a zamořilo víc a postupně zhoršivalo zdravotní stav, až už lidé nevědí kudy kam a vyhledají tyto stránky!!! Zaplěveluješ takovými hloupími dotyzy tento blog... Jestli ty to nechýpeš, tak se máš zeptat Jana v inboxu...

(WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

???na to ani moc nema cenu

???na to ani moc nema cenu reagovat....za prve to neni nici blog a za druhe sem se ptal na smysl ankety!!!

 smysl ankety?? ŽE TO

 smysl ankety?? ŽE TO PROSTĚ NEFUNGUJE, TÝDEN JEDNOHO DRUHU ATB!!!!! 

PRO MÉNĚ CHÁPAVÉ - OFICIÁLNÍ DOPORUČENÉ LÉČEBNÉ POSTUPY 14 AŽ 21 DNÍ MAKROLIDEM ČI atb  TETRACYKLINOVÉ ŘADY JSOU  JEN ZBOŽNÁ PŘÁNÍ TEOROETIKŮ, KTEŘÍ O CHLAMYDIÍCH VĚDÍ ASI TAK, ŽE JE TO JAKÁSI BAKTÉRIE.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k