Po měsíci na WP - 11/07

Na počátku: špatné dýchání, bolesti v krku, bolesti kloubů, bolesti zad, nesnesitelná únava (ráno sem se vzbudil a jako bych nespal), žaludeční problémy, fyzická a psychická vyčerpanost, rozpraskané pálící oči, bolest v pravém uchu.
Nyní: zůstává únava, dýchání by také mohlo být lepší, bolesti zad (v mnohem menší míře), potáhlý jazyk, občas pálící očí.

Od začátku jsem rovnou najel na 2x600mg NAC, 1x200mg Doxybene, 2x250mg Clarithromycin plus doplňky. Po třech týdnech změna Clarithromycinu za 2x150mg Roxithromycin.
Většina věcí nejprve polevila. Po cca dvou dnech bolest za pravým okem, druhý den za levým okem a nesnesitelná bolest hlavy. Opravdu hnusná noc, nemohl jsem ani spát. Bolesti zad na pár dní zesílily, občas bolesti v krku, motolice, stavy "opilosti".
Teď se to stabilizovalo i když kdyby to šlo, spal bych 12h denně. Jediný zásadní problém zůstává únava, ale ještě před týdnem jsem si ve 4 odpoledne musel na dvě hodiny lehnout, abych zbytek dne fungoval. Nyní zvládám celý den.

Rád bych najel na pulzy Entizolu dříve, cca za 14 dní. Někdo (Bozenka) tu psal, že najela hned na plný pětidenni pulz. Trochu nad tím přemýšlím. Je to rozumné? Nebo se mám raději držet postupného přidávání (aneb spěchejme pomalu). Je mi celkem jedno jestli budu celý týden mimo a strávím ho v posteli. Jde mi spíš o to, aby to nějakým způsobem nezhatilo léčbu.

Jinak ještě jednou bych chtěl všem poděkovat!

Edit: Teď mě ještě napadlo, že je to nyní přibližně doba na jakou se ordinuje standardní (rozuměj: na nic) léčba jedním ATB. Rozhodně se teď necítím jako zdravý člověk, takže další důkaz, že standardní přístup by nefungoval (a to ještě neuvažuji, že beru dva druhy ATB ect.) 

Ahoj,já najela na Entizol

Ahoj,já najela na Entizol po 2 měsících.Možná podle někoho je to brzy ale já dost dobře snášela Doxy,Azi i ACC long ale hlavně nastalo zlepšení úplně všech příznacích ..únavě bolestech kloubů a svalů atd.K Entizolu...ano najela jsem hned první puls v plné dávce 1250mg denně...dnes je to pátý den a můžu říct že mi dvakrát dobře není.Celé dny od rána do večera stav na zvracení a lehčí motolice ,vrátila se zpět únava ,odporná pachut Entizovlu v ústech po celý den..Absolutně po dvou dnech Entizolu jsem už nezvládala denní dávku ACC longu takže piju jen 600mg.Na doplnky nedošlo žaludek to prostě neunese.A ještě jedna věc..5dní Entizolu 3kg váhy dole.Zítřkem mám první puls za sebou a ted budu čekat na reakce a opět doufat že mne to nesloží.Myslím si že Jan mě má trošku za blázna protože to vše myslím tím hned plný puls beru při práci kdy pracuji na směny ranní - noční.Takže všem opravdu opatrně protože Entizol je doopravdy hnus:-) 

Takže na tvou otázku jestli je to rozumné je má odpověd taková..každý Entizol snášíme jinak...až na něj najedeš tvé tělo ti samo řekne jestli zvládneš 1-2-3 a více dní pulsu na poprvé a hlavně potom reakce-herxy na něj.Možná že u mě budou tak velké že to na podruhé riskovat nebudu.Ahoj Boženka

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k