Všeho s mírou

Právě teď si velká část veřejnosti myslí, že údržba dobrého zdraví zahrnuje braní zvláštních doplňků. Často si lidé neuvědomí všechny substance v doplňcích, které berou. Braní zvláštních doplňků se stane nebezpečným zvykem, kdy mnohé složky v těchto produktech mohou ovlivnit aktivitu imunitního systému a podporovat růst nitrobuněčné bakterie. Zdá se, že nejlepší způsob jak zůstat zdravý, je vyhnout se zbytečným doplňkům a jíst většinu jídel se zdrženlivostí. Problémy vyvstávají, když lidé zkusí konzumovat nepřirozeně vysoké množství speciální stravy nebo substance. Je velmi důležité porozumět chronickému onemocnění a činnosti bakterií při rozhodování se o stravě. Jen proto, že jídlo nebo doplněk přivodí někomu lepší pocit, neznamená nutně, že to zlepší jeho zdraví. To může jednoduše pouze zpomalit aktivitu imunitního systému.

Podobně platí, že když někdo vykazuje nízkou úroveň substance jako železo, neznamená to nutně, že by se měla doplnit strava s velkým množstvím této substance.

Je důležité uvědomit si, že živiny, které konzumujeme my, můžou také užívat baktérie. Jezení různorodé a přirozené stravy, zatímco se zároveň vyhneme doplňkům, pokud nejsou absolutně nezbytné, pomůže zajistit, aby naše tělo, a ne patogeny, kterým poskytujeme útočiště, dostalo adekvátní výživu 

Železo – chutná velice chlamýdiím (ale i jiným nitrobuněčným baktériím), podporuje jejich růst

Kyselina listová – napomáhá baktériím replikovat jejich DNA, podporuje jejich růst

Kyselina chlorgenová - antioxidant nalezený v jídlech jako káva, čaj, jablka, hrušky, tabák, granátové jablko, brambory a baklažán. Její vysoký obsah může mít negativní dopad na imunitní systém.

Vitamin D – není žádný vitamín, je to imunosupresivní steroid.

atd.

atd. 

Výše uvedené se zakládá na poznatcích z molekulární medicíny, které však absolutní většina lékařů bohužel nerespektuje.  

A nám asi nezbude, než se raději držet hesla: „Chceš žít zdravě?“ – „Nejez, nepij, nedýchej!!!“ 

Tak doufam, ze tohle je

Tak doufam, ze tohle je mineno hodne ironicky :-) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No nevím, zda ti

No nevím, zda ti molekulární biologové, co tohle vybádali, jsou ironici.

Ale ta poslední věta samozřejmě myšlena ironicky je, jetli myslíš tohle. Proboha snad to nikdo nebude zkoušet..

Mno tak prece neumrem hlady

Mno tak prece neumrem hlady a na avitaminozu, protoze ty stejne latky, ktere potrebujem, pouzivaji i bakterie... Me vitamin D napriklad uzasne pomoh, kdyz jsem zacala brat spravnou davku. A hrozne to zjednodusujes, vitamin D neni zadny imunosupresivni steroid, viz:

The effects of 1,25-D are more complicated than just "suppressing the immunei system".  In some cases they boost it; one study found that 1,25-D caused white blood cells to kill tuberculosis germs residing inside themselves.  (This was mentioned on Marshall's website; but he has since censored the post, so you will no longer find it there.)  A better characterization is that 1,25-D is an immune system signaling hormone, for which Vitamin Di is the raw material.  Most of the 1,25-D is made and used locally; it never hits the bloodstream.  Its precise effects are still being explored; but human biochemistry evolved running around naked in Africa, with loads and loads of Vitamin D always at hand.  That is the condition nature has optimized us for.  Whatever its precise role, deliberately depriving the body of this signaling hormone is likely to work about as well as ripping out all the red-colored wires in an electrical circuit works.

Lidem s CFS a RS vitamin D prokazatelne pomaha. V pripade potreby vyse uvedene prelozim. 

Dale:

Research does NOT support the idea of 1,25 D causing inflammation. In paper after paper you get evidence it DECREASES it. Examples follow:
Giulietti A, van Etten E, Overbergh L, Stoffels K, Bouillon R, Mathieu C
Monocytes from type 2 diabetic patients have a pro-inflammatory profile 1,25-Dihydroxyvitamin D(3) works as anti-inflammatory.
Diabetes Res Clin Pract. 2006 Nov 15; [Epub ahead of print]
PMID: 17112620
AND THIS ONE
Stio M, Martinesi M, Bruni S, Treves C, Mathieu C, Verstuyf A, d'Albasio G, Bagnoli S, Bonanomi AG. Related Articles, Links
The Vitamin Di analogue TX 527 blocks NF-kappaB activation in peripheral blood mononuclear cells of patients with Crohn's disease.
J Steroid Biochem Mol Biol. 2006 Oct 16; [Epub ahead of print]
PMID: 17049230

Proste na PubMedu se da najit tuny studii, ktere tvrdi opak, nez Marshall a bohuzel zadne, co by podporovaly jeho teorii.

Nehlede na Marshallovu totalni neznalost kvantove fyziky, kdyz tvrdi,ze viditelne a infracervene svetlo může způsobovat produkci vitaminu D v kuzi. Faktem je, ze pouze urcite frekvence ultrafialoveho zareni (UVB) mohou tuto produkci zpusobit.

A takovych veci je vic.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já se s váma hádat

Já se s váma hádat nebudu (nanejvýš polemizovat:o). Zaprvé to nejsou moje závěry, pouze je tu zprostředkovávám, zadruhé je mi úplně jedno, kdo se čím bude ládovat (ale ať mi pak nebrečí do inboxu, resp. mailu). Nechť se každý na základě podaných informací rozhodne sám, jak uzná za vhodné (pokud je ještě vůbec samostatného rozhodování schopen).

Jinak mi adriano přijde celkem směšné ohánět se tady PubMedem. A nebo snad nevíš, že jsou tam odkazy na desítky a desítky studií, které např. dokazují, že neexistuje žádná příčinná souvislost mezi chlam. pneu a únavovým syndromem, kardiovaskulárními onemocněními, etc. etc.? Jednu takovou z nedávné doby mám kompletně v PC. Má 55 stran. Mj. se v textu odvolává na 10 dalších studií, které tvrdí totéž.

No ono záleží vždy na

No ono záleží vždy na autorovi, co chce tvrdit a podle toho si i vybírá literaturu na podporu svých tvrzení. Takže když chce tvrdit, že chlamydie jsou neškodné, najde si vždy dostatek podobných slátanin, jako se snaží sám sesmolit. Ale i na tom PubMedu jsou práce tvrdící opak. Jen o nich nikdo nechce slyšet, zejména ti, co by měli. Ale ti jsou zase přesvědčení, že už veškeré moudro na světě vstřebali, tak co by něco takového hledali a četli. Většina prací se děje v duchu "Koho chleba jíš, toho píseň pěj!" Jen málo prací je tak možno považovat za práce původní a hlavně vůbec nějak přínosné.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...říjen 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Lymessi,do mne taky v

Lymessi,do mne taky v životě nikdy nikdo necpal Dčko ,ani rybí tuk,a nic podobného,přesto autoimunní zánět mám,takže ono to Dčko je fakt diskutablilní. Škoda, že neexistují jednoznačné závěry:-(

EBV pozitivní, únava,silné pocení, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD,autoimunita štítné žlázy, roztroušená skleroza.

EBV pozitivní, únava,silné pocení-zlepšilo se na WP, brnění končetin,slabost,časté infekty HCD-zlepšilo se na WP,autoimunita štítné žlázy, RS. Na plném WP od 8/07 do 3/08. 

O vitamínu D není

O vitamínu D není potřeba diskutovat! Udělejte si testy na metabolismus vitamínu D a uvidíte jak jste na tom. :-) Někomu může pomoci a někomu naopak hodně zavařit. Mně například vitamín rozhodně ubližuje a to i podle hladin metabolitů vit. D.

Kdybych nezkusil to co teď zkouším nikdy bych nevěřil jak to funguje. Nemusím brát ani ATB a cítím se uplně zdráv. Více napíšu tak za půl roku do té doby se tady můžete dohadovat a já to pak roseknu, jo?:-) 

Na Wheldonově protokolu od 08/2006 do 08/2007 ( pak změna ), pro CPN, únavový syndrom, závratě, bolesti a otoky kloubů, končetinové dysestezie, arthralgie, myalgie .... atd.....atd.....atd...

Zdenko, vitamin D a

Zdenko, vitamin D a rachitida je další velký mýtus. Tys nám tady sice hezky zarecitovala z učebnice biologie pro 8. tř. ZŠ, ale současné poznatky už jsou trochu někde jinde.

Rachitidu nezpůsobuje nedostatek vitaminu D, nýbž nedostatek vápníku. Viz situace v Africe, zejména v Nigérii. 

"...ony babičky asi věděly, proč našim rodičům cpaly lžíce rybího tuku" - to byla možná velká chyba, konkrétně u tvých rodičů

Ach jo, s těmi rodiči

Ach jo, s těmi rodiči jsem to myslel tak, že když někoho cpou od mala vitaminem D, je pak mnohem náchylnější na nitrobuněčné infekce.

Mě se to týká zrovna tak, jako jich.

Víš Lymessi, nevím, kde

Víš Lymessi, nevím, kde jsi to sebral , že když se děti cpou od mala vitamínem D, dříve rybím tukem, že jsou náchylnější na vnitrobuněčné infekce? Můžeš uvést zdroj tohoto trvzení ? I když já bych tě dala v mém případě za pravdu - do mě lila moje maminka rybí tuk jak o závod, mě chutnal, tak si říkala, proč ne, že ?

Heluš, viz odkaz dole pro

Heluš, viz odkaz dole pro Mirouse. No tak ho sem dám ještě jednou: http://bacteriality.com/

Díky, díky, vím, četla

Díky, díky, vím, četla jsem nemuselo být znovu, klidně to vymažte, ať nedostanem pucunk, že to tady ..... to máš obdobné, jako když jsem "naháněla"info o železe- přesto, že mám v IgG pozitivní chlad. + ještě zjištěn nedostatek železa a zároveň obj. červ. krvinek zmenšen, tak mi nasadila MUDr. železo - já měla radost, že doplním železo a moje šílená únava se mi zlepší, ejhle, díky tomuhle foru mě hned osvícení začali "bombardovat" - NE ! železo ne...... , víš a teď zase tohle, tak jsem to asi "zveličila" a napsala, co tedy za chvíli budeme moc ze supelementů užívat. Jinak díky všem za odpovědi a za podporu, když něco vím, taky ráda přidám radu.

Konkrátně se jedná

Konkrátně se jedná zejména o tento článek: http://bacteriality.com/2007/10/17/infants/

Lymesi norma vitaminu D v

Lymesi norma vitaminu D v těle by měla být v rozpětí 50-200 nějakých jednotek. Mně zjistili kolem 10 jednotek. Co mi radíš. Dle Marshalla je ve věci jednoznačně zánět Th1 (píše to ve svém protokolu takto). Kontrolní odběr na Th1 mi však udělat nechtějí, prý je to záležitost imunologů. Dostávám injekce vitaminu D, abychom odstranili nesnesitelné bolesti kloubů, které mne po borleioze a chlamydiích pneumoniae trápí.

Vitamin D, jak jsem si přečetla, souvisí s metabolismem cholesterolu.  

Díky za názory ...

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách. Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách.  Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

Vitamín D- kalciferol  v

Vitamín D- kalciferol  v m.j. na den - je poněkud jiný u nemluvňat, těhotných akojících žen - 700, dospělí - 300 - 600m.j. na den. Je obsažen hlavně v rybím mase, konzervách- tuňák, sardinky, trečí játra a je zapotřebí k přisvojitelnosti vápníku v těle a i ochraným činitelem proti vzniku roztroušené sklérozy. Přisvojitelnost je ještě vázána na dostaek horčíku .

Almo, a kterého vitamínu

Almo, a kterého vitamínu D? Jsou dva. Více o tom najdeš  zde v "Marshall a vitamin D". Zítra ti řeknu přesně, jak je to s těmi "normami". Jednotky se používají dvoje.

No ale je mi jasný, že ti nejspíš chybí D25, páč zánět (baktérie) si vynucují jeho vyšší spotřebu. Přesně, jak o tom píše Marshall. A doplňováním vitaminu D jen přikrmuješ baktérie. A stejně ho pravděpodobně nedostaneš na normu, páč ony se po něm můžou užrat...

http://en.wikipedia.org/wiki

http://en.wikipedia.org/wiki/Vitamin_D

Vitamin D affects the immune system by promoting immunosuppression, phagocytosis, and anti-tumor activity.

Vitamín D ovlivňuje imunitní systém tím, že podporuje imunosuppresi, fagocytózu a protinádorovou aktivitu.

Role in immunomodulation

The hormonally active form of vitamin D mediates immunological effects by binding to nuclear vitamin D receptors (VDR) which are present in most immune cell types including both innate and adaptive immune cells. The VDR is expressed constitutively in monocytes and in activated macrophages, dendritic cells, NK cells, T and B cells. In line with this observation, activation of the VDR has potent anti-proliferative, pro-differentiative, and immunomodulatory functions including both immune-enhancing and immunosuppressive effects.[3

Role v imunomodulaci

Hormonálně aktivní forma vitamínu D zprostředkuje imunologické efekty vázáním k buněčným receptorům vitamínu D (VDR), které jsou přítomné ve většině typů buněk imunitního systému včetně buněk vrozené a adaptivní imunity. VDR je především v monocytech a v aktivovaných makrofázích, dendritických buňkách, NK buňkách, T a B buňkách. V souladu s tímto pozorováním, aktivace VDR má silnou anti - proliferativní , pro -diferenciační a immunomodulační funkci včetně imunostimulačních a imunosupresivních efektů.

Effects of VDR-ligands, such as vitamin D hormone, on T-cells include suppression of T cell activation and induction of regulatory T cells, as well as effects on cytokine secretion patterns.[31] VDR-ligands have also been shown to affect maturation, differentiation, and migration of dendritic cells, and inhibits DC-dependent T cell activation, resulting in an overall state of immunosuppression.

Účinky VDR -ligandů (= molekul, které se vážou k receptorům VDR),  jako je vitamín D hormon, na T-buňky, zahrnují potlačení lymfocytů tvořících protilátky a indukci regulačních T buněk, stejně jako působení na vylučování cytokinů. Také bylo prokázáno, že VDR-ligandy ovlivňují zrání, rozdílnost a stěhování dendritických buněk, a snižují  aktivaci dendritických závislých T- buněk (DC-dependent T cell activation), z čehož vyplývá celková imunosuprese.

VDR ligands have also been shown to increase the activity of natural killer cells, and enhance the phagocytic activity of macrophages.[8] Active vitamin D hormone also increases the production of cathelicidin, an antimicrobial peptide that is produced in macrophages triggered by bacteria, viruses, and fungi.[33] Vitamin D deficiency tends to increase the risk of infections, such as influenza and tuberculosis. In a 1997 study, Ethiopian children with rickets were 13 times more likely to get pneumonia than children without rickets

Také bylo prokázáno že VDR ligandy zvyšují aktivitu přirozených zabijáckých buněk, a zvyšují fagocytární aktivitu makrofágů. Aktivní vitamín D hormon také zvýší výrobu cathelicidinu, antimikrobiálního peptidu, jehož produkce v makrofázích je spuštěna baktériemi, viry, a houbami. Nedostatek vitamínu D vede ke zvýšenému riziku nákaz,  jako je  chřipka a tuberkulóza. V studii z r.1997 etiopské děti s křivicí měly 13 krát větší pravděpodobnost, že dostanou pneumonii, než děti bez křivice.

These immunoregulatory properties indicate that ligands with the potential to activate the VDR, including supplementation with calcitriol (as well as a number of synthetic modulators), may have therapeutic clinical applications in the treatment of; inflammatory diseases (rheumatoid arthritis, psoriatic arthritis), dermatological conditions (psoriasis, actinic keratosis), osteoporosis, cancers (prostate, colon, breast, myelodysplasia, leukemia, head and neck squamous cell carcinoma, and basal cell carcinoma), and autoimmune diseases (systemic lupus erythematosus, type I diabetes, multiple sclerosis) and in preventing organ transplant rejection.[30] However the effects of supplementation with vitamin D, as yet, remain unclear, and supplementation may be inadvisable for individuals with sarcoidosis and other diseases involving vitamin D hypersensitivity.

Tyto imunoregulační vlastnosti prokazují, že ligandy s potenciálem aktivovat VDR, včetně suplementů s calcitriolem (stejně jako množství syntetických modulátorů), mohou mít léčebná klinická použití v léčbě zánětlivých nemocí (artritida rheumatoid, artritida psoriatic), dermatologických chorob (svrab, actinic keratóza), osteoporózy, rakoviny (prostata, colon, prs, myelodysplasia, leukémie, head and neck squamous cell carcinoma, a basal cell carcinoma), a autoimunních chorob (systémový lupus erythematosus, diabetes 1. typu, skleróza multiplex) a v předcházení odhojení transplantovaného orgánu.  Nicméně účinky suplementace vitamínem D, přesto zůstávají  nejasné, a suplementace může být nerozumná pro jednotlivce se sarkoidózou a ostatními chorobami zahrnujícími přecitlivělost na vitamín D.

A 2006 study published in the Journal of the American Medical Association, reported evidence of a link between Vitamin D deficiency and the onset of Multiple Sclerosis; the authors posit that this is due to the immune-response suppression properties of Vitamin D.

Studie z roku 2006, publikovaná  v Journal of the American Medical Association, našla důkaz spojení mezi nedostatkem vitaminu D a počátkem sklerózy multiplex, autoři předpokládají, že toto lze očekávat vzhedem k imunosupresivní vlastnosti vitaminu D.

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chron. rýma a kašel, chlamydie, EBV, candida.
Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Dobrý den,toto je můj

Dobrý den,toto je můj první příspěvek do tohoto fora.

Zajímalo by mě -jestli to někdo ví.Nízký cholesterol při CPN má nějaký vztah k vitamínu D?

Se tesim :-) Kazdopadne

Se tesim :-) Kazdopadne super, ze se citis tak fajn. Pamatuju ty neslavne zacatky...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jenom pro pořádek. Téma

Jenom pro pořádek. Téma vitamínu D, které jsem zde nadhodil, vlastně dávno před tím v jiné diskuzi, se vztahuje pouze na jeho účinky při nitrobuněčné bakteriální infekci, způsobené zejména bakteriálními formami tzv. L-form, cystic, blebs, CWD - což by měl být případ těch, jejichž problémy jsou způsobeny (ale opravdu) chlamýdií, borélií, rickettsií, ehrlichií, bartonellou, mykoplazmou... Rozumíme si?

Zdenko, prosim te dodrzuj

Zdenko, prosim te dodrzuj pravidla, takovehle plky musim mazat. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Vitamín D jako Infadin,

Vitamín D jako Infadin, Vigantol, AD vitamin kapky se "fasují" spolu s vit. K v porodnici nebo hned na první kontrole u pediatra a dávají se miminkům dle různých pediatrů  6 - 18 měsíců. Takže papají všechny dětičky, které mají zodpovědné maminky. Tyhle kapičky bez chuti a zápachu baštil už můj mladší brácha, já ještě rybí tuk, ale poněvadž mi asi chutnal:-) tak si to nepamatuju. Maminka ano.

Jaké má jeho plošné podávání účinky, a jak by to vypadalo bez něj, těžko říct.

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chron. rýma a kašel, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radko, je to presne tak,

Radko, je to presne tak, jak pises, take jsem pro kluky nafasovala Tebou zminene vitaminy, akorat s tim podavanim to bylo u me uz jinake...starsi je dostaval poctive, u mladsiho jsem uz jaksi zapominala, takze jednou nedostal, pak zase ano a pak uz zase spis ne a nevyuzivane skoncily po roce v kosi...Zda a jake to bude mit nasledky, uvidime :((( Doted jsem z toho mivala spatne svedomi, ted pri cteni diskuze ze by pomalu mizelo?

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)

Ty AD kapky jsou ale i u

Ty AD kapky jsou ale i u dětí trochu problém. Když jsem před 18 lety měla syna malého dávalo se 2x denně 2 kapky. Stejná doktorka, která to dávala nám napsala tytéž vitamíny i mým 2 kamarádkám, ale sekla se a napsala 2x12 kapek denně a obě děti skončily v nemocnici s křečemi neznámého původu. Po změně na správné dávkování křeče ustoupily.

Kyselina listová –

Kyselina listová – napomáhá baktériím replikovat jejich DNA, podporuje jejich růst - píše Lymess.        

Ale v tabulce Suplementů http://chlamydie.info/node/695 se  stále doporučuje její užívání. Nebylo by dobré tabulku aktualizovat, samozřejmě i u dalších suplementů, pokud se o nich zjistilo něco podobného ?

Tak už jsem z toho fakt

Tak už jsem z toho fakt jelen - napřed NE vitamín D, teď už tady zase čtu NE pro kyselinu listovou, mám obavy, aby za chvíli to nedopadlo , že NE pro všechny suplementy? Tak to je výzvy pro odborníky - poradíte ? Ale ne typu, ať si každý uváží sám! Úvaha je krásná věc, ale přece jen rada odborného - fundovaného odborníka je věc prvořadá i když já vím, že zase zde uvidím to, že názory jsou různé - a to právě ty odborné. díky

 

Nejsem sice odborník, ale

Nejsem sice odborník, ale suplementy se berou proto, aby pomohly především tvému tělu. To, že některé pomáhají i bakteriím CPN, se vyrovná užíváním ATB. Něco jako že dáš nažrat všem slepicím (doplňky), a některé pak praštíš po hlavě kladivem (ATB)

Na WP od 28.8.07. Zahájeno po odeznění bolestí v oblasti kloubů. T.č. bez potíží, řeším pouze konečnou otázku chlamydií :-)

Na WP od 28.8.07. Zahájeno po odeznění bolestí v oblasti kloubů. T.č. bez potíží, řeším pouze konečnou otázku chlamydií :-)

Teď tě asi naštvu, ale

Teď tě asi naštvu, ale já to prostě musím napsat - tvoje teorie o slepicích kdybych je přirovnala k chlamkách - tak potom by se v tom případě NIKDY nepodařilo takto všechny chladýmie zničit.

Těma slepicema jsem myslel

Těma slepicema jsem myslel vše: bakterie i buňky těla

Na WP od 28.8.07. Zahájeno po odeznění bolestí v oblasti kloubů. T.č. bez potíží, řeším pouze konečnou otázku chlamydií :-)

Na WP od 28.8.07. Zahájeno po odeznění bolestí v oblasti kloubů. T.č. bez potíží, řeším pouze konečnou otázku chlamydií :-)

Heluš, tyto stránky

Heluš,

tyto stránky jsou o chlamydiích a tzv. Wheldonově či Strattonově protokolu, který by je měl ve spolupráci s tvými lékaři zlikvidovat. K těmto protokolům patří i seznam doplňků. Ten seznam je jejich nedílnou součástí, takže nevím o čem medituješ? Pokud jsi se rozhodla pro něco jiného, což ovšem není předmětem těchto stránek, pak se musíš poradit s odborníky na to něco jiného. My odborníci v tomto smyslu nejsme, my jsme pouze pacienti, kterým pomáhá tzv. WP či SP. Nikoliv MP. Každopádně veškeré léky včetně doplňků je nutné konzultovat s tvými lékaři, kteří jsou obeznámeni s tvými potížemi a měli by ti tudíž poradit co brát a nebrat.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...říjen 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

To projednej na

To projednej na nejbližším semináři s Dr. Wheldonem nebo s Dr. Strattonem. V případě že tvoji argumentaci budou akceptovat, jistě nám to nějakým způsobem sdělí! Do té doby platí seznam doplňků tak, jak je uveden v Přírůčce k léčbě. A hlavně, veškeré dávky léků či doplňků konzultuj se svým  ošetřujícím lékařem! On ví, čeho si tvé tělo žádá s ohledem na daný stav tvé tělesné schránky.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...říjen 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

To sice píše Lymess, ale

To sice píše Lymess, ale jenom zprostředkovaně. Jestli chceš, tak více o tom (nejen) zde: http://bacteriality.com/

Zkrátka jeden vědec tvrdí to, druhý ono. Tak to v životě bývá (vzpomeň třeba na otázku glob. oteplování). Je už jen na tobě, ke komu se přikloníš.

Heluš, doporučoval bych ti

Heluš, doporučoval bych ti přečíst si tohle: http://www.chlamydie.info/node/119

Bakteriim chutna vsechno

Bakteriim chutna vsechno mozne a vetsinu z toho, co jim chutna, potrebuje i nase vlastni telo pro svuj chod a regeneraci. Takze vyhladoveni neni reseni. Vyhladovet bakterie vyhladovenim sama sebe je nesmysl. Samozrejme, ze nejspolehlivejsi zpusob, jak se zbavit chlamydii, je spachat sebevrazdu. Ale k teto variante se na techto strankach neklonime. Pokud berete atb, branite bakteriim v replikaci, takze prikrmovat je muzete, cim chcete, mnozit se nebudou.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k