Perrinova metoda, naděje nemocných CFS?

Jak píšu na svém blogu www.chr-unavovy-syndrom.blog.cz, tak od ledna na sobě praktikuju léčbu pomocí masáží podle techniky Dr. Perrina z Británie, zatím se můj stav o dost za pul roku zlepšil, na tuto metodu jsem poslal dalš dva lidi, kteří si to také chválí, pokud jim to pomůže stejně jako mě, bude to znamenat zřejmě velikou úléva pro nemocné chronickým únavovým syndromem.

Chronický únavový syndrom

Chronický únavový syndrom mi samozřejmě nikdo nestanovil, pouze Perrinova metoda, která zatim neni ověřená, ale to je pouze otázkou času. Tak čtyři dny jsem nemoh chodit a bylo mi tak šíleně nepopsatelně, bolela mě hlava, takřka celý tělo, jedl jsem pouze ovoce a zeleninu, díky tomu se mi lehce ulevilo. Kdo si myslí, že máte stejné problémy nebo ste měly tak prosím napište.
věk: 23, cfs 8 let, icq:190899865

Dobrá metoda  k

Dobrá metoda  k detoxikaci, má  to  logiku a  pokud  se  tam  tedy  dodávají  i podpůrné prostředky může  pomáhat..Ale je třeba  stanovit  příčinu  CHúS-  a tu vyléčit..  .Jinak já jsem měla lymfat.masáže celotělové- mi  dělaly  taky dobře  na detoxikaci,protože  jsem se minimálně  hýbala  a zplodiny  musely kudysi ven- otázkou je  jak jsem po těle pohonila  chlamydie ? Čili  efekt  obdobný  Perrinově  metodě  si myslím.  A doplňky  zobeme  taky u CAPu..Čímž nic  nesnižuji, vše   co pomůže, je dobré..

 

 

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k