Černá listina lékařů

Pojdme se alespon trochu pokusit zamezit dalsimu sireni bludu a varovat se navzajem pred srazkou s temi v pravem slova smyslu "nelekari". Zakladam tak cernou listinu. Jinak, nez zverejnenim jejich jmen to nepujde.

MUDr. Vladimír

MUDr. Vladimír Blažej

Pracuje jako primář biochemické laboratoře a lékař interního oddělení v soukromém lůžkovém zařízení Nemocnice Ostrava - Jih, s.r.o.

 Duvod: totalni neznalost v kombinaci se sirenim bludu, nazorna ukazka arogantnich plku zde

 
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

hrůza, trochu mě zaráží

hrůza, trochu mě zaráží jak můžete vytvářet černou listinu lékařů. Skoro tak 80% z Vás nemá ani žádný titul natož lékařský, ale kritizovat a pomlouvat lékaře Vám není blbý, vždyť žádný lékař není vševědoucí a očekávat např.od gynekologa, že bude znát detailní postup operace srdce je taky blbost tak proč by měli všichni znát Wheldona a spol. Jasně-základní informace by měli mít, ale hned je psát na "černou listinu" mi přijde opravdu divný

Zbytok flamu som odpratal

Zbytok flamu som odpratal sem: http://chlamydie.info/node/3399 , kto sa chce hádať, nech pokračuje tam. Každý ďalší spam v tejto diskusii budem rovno mazať.

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn, EBV. Chronický únavový syndróm s deficitom imunity (CFIDS)

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

hrůza je jak se tito

hrůza je jak se tito arogantní doktoři k nám nemocným zachovali, ta jejich arogance a povýšenost a drzost nemá obdoby !!!A když se neumí chovat k lidem, kteří k nim přicházejí pro rady a pomoc jakožto, že nemocný člověk nemá na výběr a je závislý na těch v bílých pláštích, a ti se chovají naprosto nezúčastněně a povýšeně, tak ať se nediví, že jsou pak na černé listině lékařů. Doktoři jsou tady pro nás ne my pro ně, to si někteří neuvědomují.. a hledající pomoc se může aspoň vyhnout těm arogantům, kteří by mu ještě svým jednáním přihoršili a stejně nijak nepomohli, když nedovedou přiznat, že třeba neví, neznají neumí pomoci.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-)

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

Mudr. Pavel Gebouský,

Mudr. Pavel Gebouský, Klinika infekčních chorob, Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Důvod: Vy chcete kapačky na viry? My budeme hledat boreliózu (kterou považuje za jediné onemocnění, které se může na inf. odd. vysktynout). Je nesmírně arogantní a povýšený, ušetřte si cestu.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Tak já byla sice v

Tak já byla sice v čekárně doktora Gebouského, ale ordinovala jistá Jana Kotulová...zbytečná návštěva, nic se neví, odeslala mě na neurologii, kde jsem objednaná na září, nevyřeší se podle mě taky nic.
Na WP od 10/08 do 4/09, problémy: bolest kostrče, únava, malátnost, ataky paniky, brnění a ochrnování končetin, bolest v bedrech, záškuby ve svalech, kolapsy apod.  Sievers 5/09-12/09, od 1/10 MP

Tento lékař mě vyhodil , i

Tento lékař mě vyhodil , i když jsem měla doporučení od prof. Bojara k vyšetření a od obvodní  lékařky prosbu o hospitalizaci. Řekl mi, že když si umím  vyhledat lékaře, tak on zase si  určí, koho bude léčit a koho ne, že na to má ze zákona právo. Vnitřní pásový opar bez vyrážky prý neexistuje (kvůli tomu jsem měla od prof. Bojara doporučení). Mé lékařce po telefonu vynadal. Veškeré moje koinfekce popřel, i když mám vysoké titry a jaksi se "zapomněl" zeptat na můj klinický stav, Jen připustil, že jsem prodělala boreliozu a že mám postboreliový syndrom. Jejich oblíbené zhodnocení a samozřejmě nakonec skončil u psychiatrie.

Takže vyhněte se mu...

Mudr. Emílie

Mudr. Emílie Švestková

Inf. oddělení Nemocnice Pardubice

Důvod: Chlamýdie je tak vzácné onemocnění, že se v našem regionu nevyskytuje.  

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Kvůli recenzi na paní

Kvůli recenzi na paní doktorku vidím že jsi z pardubicka. Prosím Tě, nemáš z našeho regionu taky nějakou dobrou zkušenost z doktorem??? Případně jestli by jsi mi mohla doporučit nějakého specialistu na problém s chlamýdií. Dík za každou radu, s MuDr. Švestkovou už zkušenost mám :-(

MUDr. Firbas, infekční

MUDr. Firbas, infekční odd. FN Brno Bohunice: zbytečná cesta a čekání, do zprávy bez pohledu na pacienta či vyslechnutí jeho potíží nabuší stejnou větu: pacient poučen o používání repelentů a ochranných pomůcek při pohybu v přírodě.  Výsledky ho nezajímají, všechna zvýšená či vysoká IgG považuje za normální stav.

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Už na svém pracovišti

Už na svém pracovišti nepůsobí, byl odejit :o) 

Chronická únava, závratě, zvýšená potivost, svalový třes, zvýšená teplota. Na Wheldonově protokolu od 7/2007

Na Wheldonově protokolu od 7/2007 do 11/2008 pro chronickou únavu, závratě, zvýšenou potivost, svalový třes, zvýšenou teplotu a spoustu jiných radovánek. Po vysazení úleva od většiny potíží, ty co přetrvávají spadají ofifciálně do složky "hypochondr".

MUDr. Ošťádalová Ivana,

MUDr. Ošťádalová Ivana, Jeronýmova 750, Hradec Králové,urologie poliklinika 1

Po 3 týdenním "přeléčení" nolicinem a jednom negativním testu PCR z moči mi sdělila, že jsem zdravý, a na mou námitku, že je mi po její léčbě ještě hůře než před ní...mi doporučila, at se svou partnerkou zvýšíme frekvenci sexuálních aktivit, že "ono se to tam potom samo pročistí (urethritida+zánět nadvarlat a moč.měchýře)." Další sledování pokládala za zbytečné. Partnerku i mě odmítla dále léčit s tím, že už neví co pro nás má udělat. Po mých dalších slušných námitkách, prosbách a urgencích o nové testy a prodloužení léčby, mě dfc. prohlásila za člověka se sklony k paranoi a doporučila mě at jdu na psychiatrii.

P.S. Toto se odehrálo krátce (několik týdnů) poté co se u nás začaly projevovat problémy s CTR. Díky naprosté nekompetentnosti, pitomosti a výsledné aroganci této lékařky tak u nás v r. 2002 začal celý ten velký průšvih spojený se zdravotní a léčebnou anabází trvající až doposud.

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN). Od 22.6. 07 plná dávka CAPu = 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu.

 

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu. 

MUDr.Petr Hoško - První

MUDr.Petr Hoško - První privátní chirurgické centrum Sanus  Hradec Králové  http://www.sanushk.cz

 Tento pán je velmi arogantní, povýšený a jeho "znalosti" ohledně diagnostiky a léčby chlamydií vůbec nestojí za komentář - Před dvěma lety jsem u něj byl na jedné kontrole s horečkou, urol.problémy, bolestmi kloubů a zduřelými uzlinami v podpaží, na krku i v tříslech. Jeho komentář : " Hmm zduřelý uzliny v podpaží a bolesti kloubů s chlam.nesouvisí to je naprostý nesmysl"...s notnou dávkou opovržení... "jj na internetu tam je všechno"(poté co jsem jej požádal o testy WB + Elisa z krve a řekl mu, že diagnostika chlam.v Sanusu prováděná během 10min.analýzy moči v jakémsi přístroji je nespolehlivá) ..."na horečku si vemte ibalgin"..."sestro napište mu poukaz na vyšetření na kapavku a další potvory na mikračku do FN HK" (at se toho promiskuitního simulanta zbavíme=přesně tak to vyznělo) - stěry z urethry a kultivace...po negativním výsledku jsem byl prohlášen za zdravého. Tenkrát bych tomu sebejistému pánovi nejraději ukázal marnost jeho počínání..ted aspon varování - na tomto pracovišti Vám chlam.nejsou schopní ani diagnostikovat, natož vyléčit !

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN). Od 22.6. 07 plná dávka CAPu = 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu.

Na CAPu od 30. 5. 2007 pro chronickou "pětiletou" CTR (+ pravd. i CPN) CAP - 100mg minocyklinu + 3 x 500mg azithromycinu + pulsy metronidazolu. 

Neodvážím se doporučit

Neodvážím se doporučit nebo nedoporučit, ale můj názor: ano, drží si odstup a to může působit arogantně na druhou stranu na cokoliv jsem se ptal, odpověděl jako jeden z hodně mála lékařů na jeden dotaz přiznal, že neví při jednání později jsem u něj zaregistroval i smysl pro humor a sebeironii takže slupka je odtažitá, ale nemyslím, že je to arogancí, spíš snahou udržet si emoční distanc. zatím jsem nenarazil na žádné charakterové vady dělal mi flexibilní cystoskopii a (ťuk, ťuk do dřeva) nemůžu si na nic stěžovat.

Vyvarovat se v

Vyvarovat se v Praze

ordinace doktora Lahovskeho, poliklinika Mazurska - chlamydie jsou virove a to my nelecime!

 

dr. Veselá - budeme vas lecit, z toho si nic nedelejte, to ma kazdy a to se hned vyleci ATB!!

 WP od 26.6.2007 pro stale se opakujici zanety HCD, migreny, bolesti zad, chronicky unavovy syndrom, problemy s dychanim, zhorseni zraku a dalsi problemy

 

WP od 26.6.2007 pro stale se opakujici zanety HCD, migreny, bolesti zad, chronicky unavovy syndrom, problemy s dychanim, zhorseni zraku a dalsi problemy

Vyvarovat se : Opava

Vyvarovat se : Opava mudr.Kočicová - revmatologie - pokud máte problém a sdělíte jaký začne vás zkoušet z lékařských názvů a snaží se vás ubít odbornýma poučkama. U mě neuspěla, ubila jsem ji já, natož mě převedla jinam. Vzdělané pacienty neuznává.

Dále : infekční ambulance nemocnice Opava mudr. Janovská, chlamydie se nedají léčit, ale dají se tolerovat.

mudr.Brzesková Opava- pokud jste pozit. v IGA : budeme čekat až se to rozjede pořádně, pak možná léčit . Navíc vám pošle na vyšetření moč s vaším jménem do laborky, ale vy jste žádnou nedodali a to 2x po sobě. 

Neurologie mudr Němec Opava- vaší nemoc máte z toho, že moc čtete, koukáte na televizi a na internet a študujete pomyslné nemoci, které si moc připouštíte k tělu a tak si je vsugerujete. 

Jedna perla za druhou.Opava versus lékaři - děs a hrůza.

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Je v Opavě někdo kdo

Je v Opavě někdo kdo naslouchá???třeba taková pozitivní listina z celé republiky...


myslíš MUDr. Veselou z

myslíš MUDr. Veselou z Libně?

Pokud máš na mysli Dr.

Pokud máš na mysli Dr. Veselou z imunologie na Budějovické, mám s ní stejné zkušenosti, všechny hodnoty jsem měla zvýšené, ale jen hraničně, takže mi vlastně nic není

MUDr. Pozděnová -

MUDr. Pozděnová - neurologie Plzeň, Denisovo nábřeží, další ordinaci má Pod Záhorskem, nevím kolik, Plzeň

Nevěří, že chlam. může způsobit moje bolesti, dále mě už nemůže léčit, protože neví jak.(Prohlásila při poslední návštěvě)

Stále se zhoršující bolesti kloubů, únava, deprese,asthma bronchia, mravenčení různě po těle, noční deprese dechu a spousta dalších potíží. V roce 2003 zjištěna pozitivní chlam., nikdy léčena. V roce 2004 přeléčená bor. a test je hraniční. Zatím dopl.

Zhoršující se bolesti kloubů, únava, deprese ,astma bronchia, brnění končetin a různě po těle,silné pocení a spousta dalších potíží. V roce 2003 zjištěna pozitivní chlam.,nikdy léčena.V roce 2004 přeléčená bor. a test je hraniční. Zatím jen dopl.

MUDr. Blanka Sovová - PL,

MUDr. Blanka Sovová - PL, Plachého 20, Plzeň

Chlam.+bor. bere na lehkou váhu, bere mě za hypochondra a elegantně se mě zbavila odesláním na revmatologii.

Doposud byla fajn, zřejmě jsem udělala chybu, když jsem jí chtěla dát mat. o léčbě chlam. a též jsem jí zdělila, že mé potíže budou zřejmě od chlam. a bor., tím jsem doktorku vytočila, urazila atd....  Pokud změní postoj, po výsledcích test, dělané na revmat, ráda jí smažu z černé listiny.

 

Stále se zhoršující bolesti kloubů, únava, deprese,asthma bronchia, mravenčení různě po těle, noční deprese dechu a spousta dalších potíží. V roce 2003 zjištěna pozitivní chlam., nikdy léčena. V roce 2004 přeléčená bor. a test je hraniční. Zatím dopl.

Zhoršující se bolesti kloubů, únava, deprese ,astma bronchia, brnění končetin a různě po těle,silné pocení a spousta dalších potíží. V roce 2003 zjištěna pozitivní chlam.,nikdy léčena.V roce 2004 přeléčená bor. a test je hraniční. Zatím jen dopl.

MUDr Jágr - soukromý

MUDr Jágr - soukromý urolog Kolín

1. Krev, moč, prostě nic neposílá do laboratoře, místo toho se na to v ordinaci dívá pod mikroskopem a samozřejmě nikdy nic nanajde.

2. Léči Biseptolem - pod různými obchodními názvy - tvrdí, že je to nejlepší lék a dává ho na dobu mnoha měsíců, nad úplnou neúčiností jen pokrčí rameny.

3. Nejlepší ATB, které po skončení Biseptolu dává na cokoli,  je podle něj Nolicin ( Norfloxacin). Je mu úplně jedno, že české odborné studie o ATB jasně říkají, že jde o zcela zastaralý a nejméně účinný fluorochinolon, který má tu "špičkovou" vlastnost že se u něj velmi rychle vytváří resistance, která pak zahrnuje nejen celou skupinu fluorochinolonů, ale i některé ATB z jiných skupin.

4. Chlamydiemi se nemá smysl zabývat, protože jsou zcela neléčitelné a každý je bude tak jako tak mít nadosmrti.

 

 

Mirousi, po přečtení

Mirousi, po přečtení tvého článku musím reagovat - fakt jsem se tak rozčílila.... kdybych neměla obdobné zkušenosti, snad bych ani nevěřila, že můžou existovat takový arogantní  , nabubřelí lékaři, kteří podceňují tak zákeřnou bakterii. Zrovna dnes mi můj obvodní - když jsem mu sdělovala, že všechny ty potíže mám nejspíše od prodělané  a nelečené  infekce chlamýdií sdělil spolu s jeho sestřikou, že byli někde v Praze na nějakém školení a že jim tam školila nějaká - MUDr. Rút Tachecí - tak se prý jmenovala a prý je to normální bakterie, žádné takové nemoci prý nevyvolává........ když jsem odkázala na Wheldona a studie zde, Ing. Bazalu, tak už měli hromadu práce. No, tak s takovým přístupem jak vidno či čteno -povícero lékařů budeme jistě brzy "vyzdraveni"!

Bod číslo 1. - má reakce

Bod číslo 1. - má reakce 5ti minutový smích.

Bod číslo 4. - jejda - jen aby to nebyla pravda

Ovšem pokud dělá bod 1.- bod 4. pak pravda snad není

Poliklinika na Karlově

Poliklinika na Karlově náměstí (Praha) - primář urologie (jméno mi vypadlo ale primář urologie je tam jen jeden). Skutečná perla, dokonce i ve zdejší velmi velmi tvrdé konkurenci. Nejdřív jsem od 9 hod do 13 hod čekal v prázdné čekárně než mě sestra vpustila k tomuto "MUDr" rozvalenému v křesle a čtoucímu si Blesk. "Co tady dělá, ten ke mě přece nepatří, co ho sem pouštíte" !? vyštěkl MUDr na sestru. Sestra se prozíravě stáhla do vedlejší místnosti (asi aby se kála za svůj zločin). Samozřejmě jsem měl doporučení z imunologie, jinak bych se vzhledem ke svým bohatým zkušenostem s vysoce vyspělým a vstřícným českým zdravotnictvím rozhodně obtěžovat neodvážil. Svoje potíže jsem ovšem říct nemohl, protože jakmile padlo slovo "chlamydie", dostal pan primář přímo záchvat spravedlivého hněvu. Začal ječet, že se hovadinami nezabývá, že jeho čas je vzácný, a jak vůbec mám drzost ho takhle obtěžovat. Jen ještě dodám, že lékařka na imonologii mi ho doporučila jako špičkového odborníka.

Alergologie a imunologie ve

Alergologie a imunologie ve Vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích - kolektiv Dr. Rákosníka - dávám na černou listinu zcela jednoznačně. V jejich péči jsem 12 let. Za tu dobu se za jejich léčení nejenom mé potíže rapidně zhoršily, ale vystřídalo se u mě asi 10 lékařů (vč. Dr. Wojciechowské, o které tu už někde byla řeč - ta byla z nich nakonec nejlepší - měla největší zájem mi pomoci, ale taky nakonec, jako další, odešla). Páni lékaři se s Vámi vůbec nebaví, potíže si vymýšlíte a otravujete je. Jedna z perliček: při poslední kontrole mi naměřili tlak 75/59 - ... no vidíte, jaký máte výborný tlak. Na můj dotaz, jestli se můžu posadit, protože je mi na omdlení, se paní doktorka jen tak významně podívá, co to má  v ordinaci zase za hypochondra. Když mi na konci úplně zbytečné návštěvy řekne, že mají příkaz, že jejich pacienti se mají dostavovat ke kontrole pouze 2x krát do roka, tak se mi trochu uleví, protože mi tlak v tu ránu poněkud povyleze. O chlamydidích nechtějí slyšet ani slovo, to je nějaké začarované téma, kterého se z principu štítí. Když jsem loni touhle dobou kontaktovala pana primáře Rákosníka se zoufalou prosbou o pomoc pro syna (zde pod jménem Falcon), u kterého se objevilo podezření na RS, měli jste vidět, jak se mnou vyběhl. Po tomhle zážitku mu už nejsem schopná věřit a doufat, že mi takový lékař pomůže v souladu s Hippokratovou přídsahou.

  Na WP od 10/07 - polyvaletní alergie s několika anafylakt. reakcemi, dechové obtíže, dráždivý kašel, silné zahlenění HCD (tzv. zadní rýma), časté několikadenní migrény, únava, bolesti kloubů - zjištěny CPN, CPT a mykoplasmata 

Na WP od 10/07 - polyvaletní alergie s několika anafylakt. reakcemi, dechové obtíže, dráždivý kašel, silné zahlenění HCD (tzv. zadní rýma), časté několikadenní migrény, únava, bolesti kloubů - zjištěny CPN, CPT a mykoplasmata 

Souhlasím, Rákosník s

Souhlasím, Rákosník s námi taky vyběhl, prý chronický únavový syndrom dcera nemá, neučte mě ho znát povídal. A že nic takového neexistuje. A přitom na telefonický dotaz, zda se tím zabývá, řekl, ať přijdeme. A pak s ní nedělal nic.

Na WP zatím ne, chronická únava, strašná, fyzická slabost, spavost 16 hodin denně, svalové bolesti a bolesti kostí, bolesti hlavy

Doc. MuDr. Lindušková,

Doc. MuDr. Lindušková, revmatologie, Pod Marjánkou 1906/12, Praha- Břevnov

Chlamydie byla dostatecne prelecena tremi tydny atb a dale se ji nebudeme zabyvat, prestoze testy jsou pozitivni. Jste mlada, mela byste vice sportovat. Sportujete? Ne? No vidite, to vas klouby boli z toho...Tak vice sportujte.

Jak mam sportovat, kdyz nedojdu ani do kramu uz mi nevysvetlila. Jeji zaver: psychicke potize a nedostatek pohybu. Odmitala se o cemkoliv bavit. A to pry za komaru psala jakousi praci o chlamydiich..

 
 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

MuDr. Sechovská

MuDr. Sechovská Drahomíra, infekcni- Bulovka. Ze vi, ze nebudou antibiotika potreba, mi sdelila jeste drive, nez mi vubec vzali krev. (Testy pak byly pozitivni). Chlamydie zadne bolesti kloubu ani svalu totiz naprosto nezpusobuje. Zadny takovy pripad neni znam. Mam si dojit pro nejake prasky na psychiatrii na hlavu, protoze potize mam jiste ze stresu. Tato MuDr. trpi tak neskonalou aroganci a hlouposti, ze udelate lepe, vyhnete-li se ji nekolikakilometrovym obloukem.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Adriano, listuju tady

Ahoj Adriano, listuju tady černou listinu co mě čeká zítra na prvni navsteve doktora po pozitivnim vysledku na plicni chlamydii. A na co nenarazim je tato doktorka ke ktere jdu zitra. Nicméně se to trochu bude lisit od tebe - vysledky mam, takze me odbyt nemuze a ja se ani nenecham :D, a jeste na ni mam doporuceni od jedne nejmenovane doktorky (mam se pry predstavit jejim jmenem), kde jsem si nechal delat ty krevni testy. Nevim v jakem roce jsi u ni byla a doufam ze se od te doby co s tebou takhle zametla poucila ! Dam vedet jak se tato doktorka zitra reprezentuje :D

No, tak po dnešní první

No, tak po dnešní první návštěvě této doktorky a odchodu od ní jsem si říkal jaká je to kr*va! A to hlavně jak se arogantně chovala a nechyběl ani již zmíněný slovíčko: zda v tom nehraje taky roli "psycháč". ATB mi nedala a to z toho důvodu, že ve směs jsem neměl zatím žádný příznaky a v tom má pravdu...jen týdeního typu (únava, škubání svalů pořád, zvětšené uzliny). Podle ní mám chlamydii v těle zapouzdřenou a zatím nic nedělá, to mi potvrdily i další dva doktoři jinde, když jsem si to telefonicky podle výsledků ověřoval. Tomu bych taky věřil, takové příznaky jako tady máte vy jsem ještě neměl, ale plicní chlamydii mám. Doporučila mi po 2 měsících opakovat testy a pak se uvidí..Tím pádem to nechávám zatím plavat. Na druhou stranu, jak psala zkušenost adriana a té bylo určitě húře jak mě, tak ta doktorka opravdu převládá takovou arogancí až to není pěkný..Vy co se tam chystáte a to hlavně myslím ty co mají velké zdravotní problémy, aby navštívily radši nikoho jiného..Jak už jsem psal, to co mi dneska řekla, tak s ní souhlasím, ale je vidět, že tuto doktorku ta práce vyloženě nebaví!  Zatím ahoj

Doc. MuDr. Lindušková,

Doc. MuDr. Lindušková, revmatologie, Pod Marjánkou 1906/12, Praha- Břevnov

plne se pripojuji - testy mi udelala jen CRP + HLA 27 - vyslo negativni, rekla, ze bechtereva nemam, jakekoli bakterie mi odmitla udelat s tim, ze jsem mlada a z principu mi nic nemuze byt. zaroven bych mela zhubnout - pritom kdyz jsem tam byla, zrovna jsem mela problemy se zaludkem a behem mesice jsem zhubla 8 kg. Pak se me jeste snazila poucit, jak se spravne drzi vysavac pri luxovani, a ze bych se mela vic hybat. a ze si vse namlouvam, a nejlepsi by bylo, zajit pro prasky na hlavu k psychiatrovi. tam uz nikdy vice

Od 09/2016 mino+sumamed, karpální tunely, tarzální tunely, záškuby, noční pocení

Borelioza, CPN IGG, Mycoplasma IGM, Yersinie IGA, EBV IGG, CMV IGG 

Jednou ci dvakrat v lete

Jednou ci dvakrat v lete 2002 na KICH v Brne Bohunicich, mila pani MUDr. Irena Gruntova se jmenovala , uz jsem si vzpomel. Mi blahosklonne dala vysetrit protilatky na LB, vysledky co prisly byly zalostne, na polovinu testu nebyly sety!!! Holt byly letni prazdniny. Doba dovolenych, tak mozna nebyli ani laboranti. Takze jsem se dozvedel prdlajz, ale tehdy jsem uz vedel co mi bylo, jen on to nevedela, nenaslouchala, tvrdila nesmysly jak prekrveni sliznic nepatri do obrazu LB, a jak ji v mladi pichli jednu tetracyklinouvou injekci po erythema migrans a je dodnes v pohode. Krasny osobni priklad. Borelioza je prece banalita (ano mila pani doktorko, do 48h po infekci staci pry i jednorazova davka ATB, posledni vyzkumy to tak ukazuji). Ale po 2 letech nestaci ani 1-2-3 mesice ATB, zvlast kdyz ma clovek velkou radu subjektivnich potizi. Doporucila mi LP. Bez toho neleci. JA mel par mescu pred tim po mesici Doxy, takze skvele doporuceni vysetrovat likvor, to je vskutku profesionalni!!! Mam to doma od ni dokonce pisemne o tom prekrveni sliznic :-))) Nesmazatelne stopy jejich skvelych vedomosti... Jeste to mozna casem pouziju abych jim na tom KICH trosku zpusobil sebereflexi.
Rad bych tuto milou pani poddoktorku umistil na serveru chlamydie info na nastenku tragikomickych pripadu, tzv. cernou listinu.
Nemuzu se tam nalogovat, tak prosim bud Jana nebo Adrianu at tak ucini za mne prekopirovaim tohoto pispevku. Dekuji.
Petr Dymacek
P.S. Upozorneni pro Brnaky. Ohledne LB by si cele KICH v Bohunicich zaslouzilo viset... (na cerne listine kde jinde
samozrejme:-)

MUDr.Staněk-jedna OV

MUDr.Staněk-jedna OV nem.,kde pracuji 30 let-byla jsem před staňkem,jsem i po něm-už naštěstí zvedl kotvu.Jeho plky-lítá mi tlak-tak si ho neměřte,je mi ne zvracení,píchá mě v boku,mívala jsem migrény se zvracením,mám nadmuté břicho-prosím o vyš.žlučníku-to nemohu,jak bych si to zodpověděl před pojišťovnou,je mi zle-mám pocit jako bych slezla z kolotoče,plazím se do práce i z práce,mám obrovský tlak v hlavě-marně brečet-pomož si sama.O chlamydiích vím už několik let,ale že způsobují takové problémy vím nedávno-neurolog.vyšetření si ani neprohlédl/polyneuropatie,karpální tunel,hyperintenzní ložisko v mozku,glioza talamu/-to má asi dnes každý-odcházím od něj s pláčem.Můj práh bolesti je asi hodně vysoký-vydržela jsem už hodně.Pak cesta ne kardio-docela dost dalších odbrníků,které bych ráda jmenovala..................procházela jsem přechodem,totálně vyčerpaná,zničená-hypochondr na pochodu.........depresivně laděná-podle těch skvělých odborníků......tlačená k psychiatrům..........od 6.11. jsem na WP-prozatím depres.ladění trvá...jak dlouho ještě?Po měsíci nečekám zvrat.Můj mozek je opotřebovaný " nadměrným přemítáním"-snad mi nepraskne
veraokb

Mudr. Pokorný- ORL .

Mudr. Pokorný- ORL . Diagnostické centrum Ostrava, přesně ví co vám není i bez prohlídky, byla jsem poslána OL se zánětem dutin( hnisavá rýma, bolst hlavy, teplota 38,2-38,35) a aniž by se mi alespoň podíval do nosu hned věděl, že zánět dutin nemám, absolutně arogatní,

za 2 dny jsem byla nucena bohužel v noci navštívit pohotovost ORL, zánět se mi dostal do oka a měla jsem teplotu 40,2 

vzhledem k tomu, že už rok navštěvuji oční po celé ČR a po každém infektu se mi mé oční potíže zhoršují- bych to v jeho případě nazvala až zanedbání péče.

Obvoďák mi dal ATB a říkal mi, že kdyby se to nezlepšilo mám nyvštívit ORL,

no ale něco tak arogantního jsem ještě nezažila,jsem si u dr. Pokorného přišla jak největší blbec

 

 

 

 

 

 

Jej no to já mám s panem

Jej no to já mám s panem Pokorným jinou perličku,Mněla jsem zduřelé uzliny snad po celém krku i vzadu na hlavě.A pan POkorný(úmyslně nepíši mudr)mi řekl že mám vši a že je to z toho,po mém protestu řekl že toxoplazmˇozu,a jakmile jsem mu řekla že máme zvířata tak už si byl jistý:D samozřejmě že mně poslal na infekční na testy pouze na zvířata a do zprávy napsal že mám doma zvěřinec.No opravdu perla doktor tedy spíše pokus o doktora.No myslím že by mněli lékařům tohoto druhu utnout tipec nebo na ptáka skřipec.

Tak to já se pana doktora

Tak to já se pana doktora Pokorného musím zastat, jenom díky němu mi byli Cpn diagnostikovány poměrně rychle. Netvrdí, že to je bezvýznamný problém, spíš mně varoval před možnými koplikacemi v případě zanedbání léčby.

MuDr. Sechovská !!!! Při

MuDr. Sechovská !!!!

Při popisu mých potíží, někdy v roce 1996 se odebrala z ordinace a znuděně odešla. Vydal jsem se proto za ní pro odpověď a ona mě řekla"CITUJI" do vašeho zdraví mě nic není.       Nemám slov - měli by ji vyhodit, takové lékaře platíme...Člověk s větší kuráží, by ji udeřil. 

 

MuDr. Věra Šídlová -

MuDr. Věra Šídlová - gynekologie Nemocnice Na Homolce

- chodila jsem k ni tak dva roky, ze mam ukrutne bolesti podbrisku, za tu dobu s tim nic moc nedelala, ani ji nenapadlo udelat odber na chlamydie ci ureaplasmy... nakonec mi rekla ze me to urcite nemuze tak moc bolet, kdyz se zadny nalez nenasel....!!! kdyz pani dr. vi lip nez ja jestli me to boli nebo ne, tak to teda sbohem.....

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

MUDr. Martin Hrehorčák -

MUDr. Martin Hrehorčák - gynekologie ambulance Nemocnice Motol

- prijela jsem o vikendu s ukrutnymi bolestmi podbrisku - mel zrovna pohotovost a dal mi jasne najevo ze ho otravuju... "Vy mate bolesti? No to mi reknete jaktoze krvacite?" dost me pri vysetreni ponizoval, pak si neco natukal do vykazu a poslal me,evidentne se zanetem  v male panvi, bez pomoci domu....nejhorsi zazitek!

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

Mudr. Elka Heidlerová -

Mudr. Elka Heidlerová - gynekologie, Terronska 19, Praha 6

- tato dr. je dobra tak na napsani receptu na HA, vic nic....nepozna ani rozsahly zanet v male panvi... 

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

MUDr. Václav Beneš -

MUDr. Václav Beneš - Poliklinika Na Národní 9, Praha 1

Nasadil silné atb na cca 14 dní, po té ihned testy. Igg bylo v testech u chlamydií stále silně pozitivní načež prohlásil cituji: "Jste zdravý". Na mé oponování, že je mi stále hůř (nebudu zde uvádět všechny mé problémy, viz. blog) a jak je to možné, že jsem podle dr. zdravý, pouze stroze odvětil: "... to víte, příroda a imunita si s tím poradila...". NEPORADILA!

Pane doktore, doufám, že už Vás v životě nepotkám. Zmaloval bych Vás jako velikonoční vajíčko. Stál jste mě dost času a o penězích ani nemluvě. 

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy...

DOXY/AZI/TINI vybiji tu svini (pardon)

Na Wheldonovu protokolu od 01/2007 pro CPN, opakované infekce horních i dolních cest dýchacích, problémy s očima (bolesti, mlhavé vidění, výpadky zraku atd...), závratě, únava, kožní problémy...

MINO/AZI/METRO

Falcone, taky jsem byla na

Falcone, taky jsem byla na poliklinice na Narodni, kde se plati. U MuDr. Stránského. Ale i IgA nic neznamenalo. Byla jsem zdrava,  pouze jsem dostala prednasku o narusene psychice po te, co me uderil kladivkem do kolene a vse bylo v poradku. Stredovek hadr. Vyhnout se jim obloukem.

Jo taky nejprve tvrdil, ze jede do USA a ze to tam bude konzultovat, tak jsem mu rekla, at se popta na Vanderbiltu. Vylozene se urazil. A konzultoval urcite kulovy, jinak by nemohl tak blabolit.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

MArtin Bojar, to je další

MArtin Bojar, to je další expert z polikliniky Národní 9. Dceři řekl, a proč jste nedostudovala? Měla byste si udělat maturitu... Pako. Třikrát nastoupila tato dříve výborná žákyně do 4 ročníku, marná snaha, vždy toho musela nechat, s tou šílenou únavou a migrénama, prospanými celými dny.  Prej, proč nestuduje...vždyť se sotva  chudinka vláčí po bytě a když se jí uleví, dojde za doktory...no a ti jí nepomůžou....

Chronický únavový syndrom, migrémy, bolesti kostí, vyčerpání...

To je ten bývalý ministr

To je ten bývalý ministr zdravotnictví?

Od 19.1.2009-WP-r.2003 zápal plic a po násl.chřipce ataka a parapareza DK.V likvoru zjištěny pozit. chlam.,problémy se zrakem,klouby,šlachy. Chronická zánětlivá polyneuropatie.Léčen medrolem.Letos opět potvrzeny testem CPN

Od 19.1.2009-WP-r.2003 zápal plic a po násl.chřipce ataka a parapareza DK.V likvoru zjištěny pozit. chlam.,problémy se zrakem,klouby,šlachy. Chronická zánětlivá polyneuropatie.Léčen medrolem.Letos opět potvrzeny testem CPN

Stomatologické oddělení

Stomatologické oddělení FN v Olomouci - dva roky léčen na bolesti čelisti a okoli, vytrhána většina zubů z dolní čelisti, potíže trvající, SONO neg. CT negat. ani jednou odběr krve.

Za dva roky nebyli schopni určit diagnozu, ani odeslat na jiné oddělení.  

Nakonec zjištěna chlamydiová infekce u jednoho soukromého lékaře a ihned započato s WP. 

MUDr. Ludmila

MUDr. Ludmila Kadlecová

Neurologie, Poliklinika Pod Marjánkou, Praha 6

Důvod? Naprosto laxní přístup k mým několikaletým potížím..závěr:" Asi máte depku." Neřeší příčinu, nasadí ultumovák a ven. 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


  Černá listina

 

Černá listina lékaře MUDr.Mohamad Chmaitilli, urolog ZS Kartouzská, Praha 5

 

Lékař je velice arogantní, jedná s pacienty povýšeně, špatně mluví česky (země původu Libanon), při řádně objednaném vyšetření jsem byl obviněn, že jsme přišel pozdě (přitom jsem přišel řádně včas) a nebyl vyšetřen, vykázán z čekárny ordinace, zpracoání výsledků z laboratoře prvního vyšetření trvalo neúměrně dlouho (1 měsíc), lékař nebyl schopen po telefonu přečíst výsledky vyšetření.

Vložil marthy! 


On Únor 6th, 2008 Mufka

Jj,tohohle lekare jsem mela taky tu cest poznat....no nic moc, nepomohl mi...ale to ze je to libanonec je to posledni :)

tak ho dej na listinu sam neasi http://chlamydie.info/node/1128 do tehle diskuze staci pripsat...netreba adminu na to... 

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

TAK TOMU BYCH HO TEDA

TAK TOMU BYCH HO TEDA NESVERIL

Tohoto doktora znám, byla

Tohoto doktora znám, byla jsem u něj asi dvakrát a musím říci, že i na
mě udělal velmi špatný dojem. A jeho vyšetřování bylo velmi podivné


MUDr. Veselský - urolog,

MUDr. Veselský - urolog, sexuolog a psychiatr, ordinuje střídavě ve fakultni nemocnici Olomouci a v Praze...

Byl jsem u něj kvůli urologickým potížím...Popsal jsem mu všechny mé trable.  

Doktor je dobrý psychiatr, ale to je tak všechno. Když jsem byl u něj, říkal že psal diplomovou práci o chlamydiích a že o nich ví úplně všechno. Neví nic víc než co se člověk dočte v průměrných skriptech pro mediky v 3.ročníku.... 

Jeho závěr i při pozitivních chlamydiích je, že chlamydie pneumoniae způsobuje jen dráždivý kašel který se vyléčí 2týdenním atb a že mé další potíže jsou psychosomatické...Doporučil léčbu antidepresivy,  s tím, že všechno spraví a do půl roku budu jak rybička...

Umísťuju jej tady protože doktor si hraje na velkého odborníka a vzhledem ke své odbornosti a praxi jsem mu i málem uvěřil... 

 

 

Přidávám pana MUDr.Jana

Přidávám pana MUDr.Jana Zichu imunologie DTC Praha cituji:chlamydie je neškodná bakterie která si v těle jen tak hoví a nic nedělá je ji tam dobře./to věřím/

Pozitivitu chlamydiové serologie bych nedávol do souvislosti s obtížema pacienta.

 

S tímto lékařem mám taky

S tímto lékařem mám taky zkušenost. Všechny potíže mám prý z nervů.... a výsledky mám docela dobrý. Ale alespoň projevil snahu a doporučil mi nějakého odborníka, ale nebyla jsem tam, protože jsem z toho obíhání lékařů už unavená.

Já nejsem já....  :o(

bože lidi je vubec možne

bože lidi je vubec možne že to naše zdravotnictvi stoji za ... VYŠKOVSKÁ NEMOCNICE!!!!!!!!!! 6 MESICU PROŠENI ABY NEKDO DOSEL NA TO CO MI JE,JSEM PRY PŘIPAD PRO PSYCHIATRA

Pokud mate neco zajimaveho,

Pokud mate neco zajimaveho, nascanujte, ja to klidne vyvesim. :) Osobni udaje se daji zacernit.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

MUDr Jarmila Skalková,

MUDr Jarmila Skalková, primářka infekční oddělení Třinec

Tam nemá smysl ani chodit. Setkala jste se s touto infekcí a tělo se s ní vyrovnalo samo. Na to že mě bolí každý kloub a sval odpověděla tato stará dáma" život je plný bolesti"..............nepomohla, neudělala žádné vyšetření ani odběry. Avšak chtěla, abych přišla na kontrolu....

Alenko - na to si musíme

Alenko - na to si musíme zvyknout,že dělat nic nebudou a jejich jediná činnost bude převzít 30.- a hodit si je do kasičky !
od r.2000

MUDr. Zbigniew Wojnar,

MUDr. Zbigniew Wojnar, imunolog Karviná Ráj

Pan dr. jen opisoval z papíru na papír. S chybama. Nepomohl, ani neměl nejmenší snahu.

Taky mam negativni

Taky mam negativni zkusenost s Poliklinikou na Narodni. MUDr. Stránský- neurolog. O plicni chlamydii nevedel nic, pochybuju, ze vubec vedel, ze existuje, natoz co zpusobuje. Ale i kdyz jsem mu dala informace k prostudovani, odmitl si je precist, protoze on je chytry dost. Kdyz mi rikal, ze leta do USA, kde vystudoval, tak jsem mu rekla, at tam zavola na Vanderbilt, kde s nim radi budou konzultovat. No to samozrejme neudelal, misto toho jednoduse diagnostikoval, ze potize jsou psychosomaticke. Proste diletantstvi non plus ultra, za ktere jeste zaplatite tisic korun. Vrele nedoporucuji a jeho pacientum vyjadruji uprimnou soustrast.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Trocha humoru - tuhle

Trocha humoru - tuhle Chlamydii bychom měli darovat všem tupým, arogantním a neochotným doktorům... ale nakaženou... aby si také užili jako my všichni tady... Jukněte na to, to je síla ale jako nápad na pomstu docela dobrý... No ale co jiného nám taky zbývá, než ty naše trampoty s chlamydiema aspoň trochu zlehčit...
Najdete ji na tomto odkaze: http://pc.itek.cz/img-shop/MIKROB26.jpg
S úsměvem jde prý všechno líp...
49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV-potvrzené Chlamydie -záněty-kolapsy-teploty-bolesti celého těla...

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

az na to ze je to chlama

az na to ze je to chlama tracho a ne chlama pneu ... pokud se mylim, tak me opravte..

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...)

 

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

Ano ano, máš pravdu, je to

Ano ano, máš pravdu, je to chlama trachom... ale to je uplně jedno... mrcha jako mrcha... chlama jako chlama... nadělá to v organizmu stejně svinstvo... Já mám třeba oboje ;-( Dala jsem to sem jen pro trochu legrace... protože nám tady nikomu moc do smíchu moc není... 49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV-potvrzené Chlamydie -záněty-kolapsy-teploty-bolesti celého těla...
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Prof.MUDr. Alena

Prof.MUDr. Alena Pospíšilová. Přednostka dermatovenerologické kliniky FN Brno - Bohunice.

tak něco tak arogantního jsem nepotkal za celý svůj život. Ani se neráčila podívat. Jen zpovzdálí si mne vyzkoušela co o chlamkách vím a pak se milostivě zmínila že venku čeká další pacient. Děkuji. Nechci. 

No a já myslel že je

No a já myslel že je to

No a já myslel že je to normální že jsou zduřelé uzliny a že občas ku.evsky bolí jak vidět zase tak normální to není ale nedělávalo mi to vždy ale je to od té doby kdy mi naskákaly za ušima boule jak pimponkáče, vypadal jsem  jako bych do sebe valil jídlo do rána do večera :-) mno ale když mně viděl múj PL tak mně posla na infekční okamžitě paní doktorka Vařeková ...(klidně jmenuju protože takovou k.r.a.v.u ještě svět neviděl ) se na mně podívala asi ze dvou metrů (asi aby něco nechytla) zeptala se jesli mám teploty a po negatívní odpovědi mi řekla ať si zajdu k zubařovi že to mám nejspíš od zubů.Jediný test mi neudělala.No tak mi můj PL udělal testy a vyšla mi pozitívní pouze toxoplazmoza (tehda se ještě testy na chlamydie vůbec nedělaly..asi) tak od té doby jsem si myslel že když se mi semtam zduřily uzliny že je to v pořádku.Jen taková perlička na závěr paní MUDr.Vařeková sice patří do důchodu ale pořád tam je a když tam byla moje manželka která byla těhotná a chytla neštovice tak ji chtěla okamžitě poslat na potrat asi si dovedete představit co to udělá s psychikou.Hmm tento názor pochází ze 60-tých let minulého století ...nicméně máme zdravé a prospívající dítě na kterém se tato infekční nemoc vůbec jakkoliv nepodepsala a pak věřte doktorům kteří kvůli svým názorům dokážou i zabít.Teď už se tomu směju jaká je to kr.v.a a jaký jsem byl lama že jsem ji  věřil.

jardak

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Fakultní nemocnice

Fakultní nemocnice Brno-Bohunice, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy- MUDr.Anna Hrazdirová , velice sympatická doktarka na pohled,která se snaží být nad věcí, ale  šla jsem k ní na kontrolní rtg plic , protože na pracovišti v Praze mi zjistily stíny na plicích a to i po půlročním braní protokolu.  Paní doktorka mi sdělila, že potíže, které udávám mají onkologičtí pacienti před smrtí a je vyloučeno abych měla stále chlamydie, i když mám pozitivní protilátky v krvi, protože terapie 6 týdnů doxybene a 14 dní Klacidu, co mě na chlamydii MUDrci naordinovali,  je více než dostatečná. Chovala se velice arogantně a snažila se mě chytit za každé slovo a vyvrátit jej. Jinak z plicního vyšetření ve zprávě uvádí, že je vše hraniční, ale to je ovlivněno mírou spolupráce pacientky. Několikrát se mě zeptala jestli jsem si jistá, že namám žádné psychické problémy, např. s přítelem atd..Opravdu trefa do černýho u této sympatické paní doktorky, protože jistojistě mám zimnice, bolesti kloubů, svalů, motolice až prekolapsový stavy psychického původu.. :-)

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Entizol, pokračování od 7.5.2008 pro chlamydii pozitivní, hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže-podezření na Chronovu chorobu, váhový úbytek, ataky nevolností, od 8.10.08-SP- Clarithromycin a pyruvat.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

tohle by melo byt

tohle by melo byt trestny

Mycoplazma IgG + IgM, CPn IgG. Chřipkové stavy+zimnice, subfebrilie, únava, oportunni koky vsude kam vlezou, fascikulace mírně. NAC, Doxy 200, kontrola, plny WP plan prosinec.

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

MuDr Ivo Vermousek -

MuDr Ivo Vermousek - urologie, Třebíč.

Je to už půl rokem co jsem měl s tímhle volem tu čest, ale to jak se projevil mě nenechává klidným ani dnes po takové době. Radši to nebudu ani rozpitvávat nebo se naseru ještě víc.

Nicméně na závěr uvedl větu, kterou sem napíšu, aby jste viděli o jaké individuum se jedná.

"Já znám ty stránky o chlamýdiích na internetu a já netvrdím, že ti lidé nepotřebují pomoc. Potřebují, ale nikoliv naši, ale spíše kolegů psychiatrů"

Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

MUDr. Veronika Mokrá,

MUDr. Veronika Mokrá, gynekologie, nemocnice Turnov. Po celé roky zanedbávala moje gynekologické problémy, Ureaplasmata si plete s chlamydiemi, silné bolesti břicha radí ignorovat se slovy "jste moc hubená, až přiberete, tak to zmizí... hubení lidé prostě bolesti mívají.."..."srůsty? chlamydie? -  to mají jen promiskuitní lidé...kolik jste měla partnerů??". Nakonec me poslala s každým problémem domů se slovy "já už nevím, co s vámi, možná... zkuste se tam dole neholit..."... a dala mi kontakt na známého psychiatra... U MUDr. Klubala se samozřejmě zjistilo, že za všechno můžou chlamydie ! Nejsem jediná, kdo si na její strašný přístup stěžuje.

Chlam. Tracho., únava, bolesti v podbřišku, gynekologické problémy,... od 11/08 na Azitroxu (počáteční léčebná kůra MUDr. Klubala), zvažuji WP

Cpn+Ctr., únava, bolesti v podbřišku, angíny, gyn.problémy,... od 11/08 na Azitroxu, 10denní pulsy Entizolu, 05/09 plný WP, Mino, 09/10 chronické uro-problémy, neuropatie, nepřekonatelná únava... Rifampicin, Dalacin, Augmentin, Klacid, Ciprofloxacin,... A

tak to je drsny, muzeme se

tak to je drsny, muzeme se vubec myt?:) a nebo holit :D :D ze ja se motam, protoze mam vlasy kratce strizene :D

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

 

WP od 5.11.07 - LB, CHLAM (IgG 4.7, po preleceni LB i CHLAM v IgM...), nasledne aktivni EB..

"já už nevím, co s

"já už nevím, co s vámi, možná... zkuste se tam dole neholit..".

Co to jeeeee?????!!!!!!!!!!


No Keiro, normalne mi

No Keiro, normalne mi gynekolozka rekla, ze za moje problemy zrejme muze holeni v intimnich mistech ! Ze jinak uz ji zadna pricina nenapada ! :))) Ted uz se tomu smeju, ale kdyz mi to s vaznou tvari rikala, myslela jsem, ze ji necim prastim. 

Chlam. Tracho. IgG, únava, bolesti v podbřišku a snad všechny gynekologické problémy, jaké existují... od 11/08 na Azitroxu (počáteční léčebná kůra MUDr. Klubala), zvažuji WP

Cpn+Ctr., únava, bolesti v podbřišku, angíny, gyn.problémy,... od 11/08 na Azitroxu, 10denní pulsy Entizolu, 05/09 plný WP, Mino, 09/10 chronické uro-problémy, neuropatie, nepřekonatelná únava... Rifampicin, Dalacin, Augmentin, Klacid, Ciprofloxacin,... A

Tak tu čtu ty příspěvky a

Tak tu čtu ty příspěvky a tohle mě tedy fakt pobavilo... :o) Shelby, v tomhle případě je zcela evidentní, že kdyby ses neholila, a přišla tam, tak by ti naopak určitě řekla, že máš infekci z toho, že se neholíš... :o) 

Taky mám jednu "perličku" od doktorky na krčním, jméno bych ráda uvedla, ale bohužel mi vypadlo, protože jsem u ní byla jen jednou. Přišla jsem tam s tím, že mě svědí uši - zvukovod, nejspíš z laku na vlasy) a ona mi povídá -no, vy máte totiž méněcenné uši, víte? Chvíli jsem na ni civěla fakt asi jako méněcenná, než jsem tu informaci vstřebala. A taky jsem se musela dost ovládat, abych jí z té židle nesestřelila...

Já nejsem já....  :o(

Shelby , to je fakt

Shelby , to je fakt pecka minimalne na facku, clovek nevi ci se smat ci brecet, pani dr. Mokra  ma asi pro jistotu poradne zarostleho bobrika...:), pardon ten vyraz, a nic ji patrne netrapi, to jsou nazory jak ze stredoveku, no jeste ze aspon uz nejsou carodejnicke procesy,holt pokrok nezastavis....  

Na Wheldonovu protokolu od 10/2006 pro Cpn, boreliózu; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, bolesti kloubů, autoimunitní reakce.... 

Na Wheldonovu protokolu od 10/2006 pro Cpn, boreliózu; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, bolesti kloubů, autoimunitní reakce.... 

:)) Dr. Mokrá měla

:)) Dr. Mokrá měla skutečně pokrokové názory... :) Ještě jsem zapomněla napsat, že vždycky, když mě viděla ve dveřích, tak výhružně řekla "Už zase problém ?!!!" - pak už jsem se tam bála chodit.. Jen lituju všechny její současné pacientky. Jak něco není jasný kvasinkový zánět (ne chronický) nebo těhotenství, tak to neumí řešit. 

Chlam. Tracho. IgG, únava, bolesti v podbřišku a snad všechny gynekologické problémy, jaké existují... od 11/08 na Azitroxu (počáteční léčebná kůra MUDr. Klubala), zvažuji WP

Cpn+Ctr., únava, bolesti v podbřišku, angíny, gyn.problémy,... od 11/08 na Azitroxu, 10denní pulsy Entizolu, 05/09 plný WP, Mino, 09/10 chronické uro-problémy, neuropatie, nepřekonatelná únava... Rifampicin, Dalacin, Augmentin, Klacid, Ciprofloxacin,... A

Musím oponovat, MUDr.

Musím oponovat, MUDr. Mokrá neumí řešit ani těhotenství. Při mém druhém těhotenství jsem se neprozřetelně dostala do její péče a neustále mě přesvědčovala, že plod je mrtvý, protože nevidí tlouct srdíčko (bylo to asi v 5. týdnu, kdy na UZV nic není vidět). Musela jsem obden chodit na kontrolu a pořád mi říkala, ať se připravím an výkon, neboť mám v sobě mrtvý plod. Po sedmém ultrazvuku jsem změnila lékaře, ten se podíval do zpráv od lékařky a jen podotknul "Proboha, co to tu paní kolegyně Mokrá prováděla?". Kdybych se nechala, už jsem byla po výkonu. Mimochodem, čekala jsem krásného kluka a až na zánět močových cest byla úplně v pohodě - na rozdíl od paní doktorky. A aby toho neměla málo, tak ještě působí či působila v turnovském zastupitelstvu. Sancta simplicitas!

Tak to je síla. MUDr.

Tak to je síla. MUDr. Mokrá never more. A jak je možné, že TOHLE je vůbec v nějakém zastupitelstvu??

Na WP od 06/2012 (2x50mg Mino,3x250mg Sumamed,zatím bez pulsů). 15 let chronické bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,kompletní insomnie,pálivé bolesti zad,srdce,tuhnutí krku. Od 08/2012- občas bolesti hlavy,zad,nohou,vnitřní třas,insomnie.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Moje rec Pavle, to bude

Moje rec Pavle, to bude primo BOBR. Proto ji take nic neni..jen je radne vymastena.

No jistě, pořádného

No jistě, pořádného bobríka se lekne přece i chlamydie . Mě zas 2 gyn. tvrdili, že chlam. jsou teď v módě. Tenhle modní výstřelek fakt nemusim - raději budu out. 

Prošla už jsem také

Prošla už jsem také hodně doktorů a všichni mi doporučují pohyb (když sotva lezu, ale t mám z toho, že se nehýbu)m jinak chlamydie má dneska každý a nikdo nemá takové problémy jako já a dokonce se našli i takoví borci, co mi tvrdí, že je to věkem, co bych taky chtěla těsn po 40-cítce, nehledě na to, že když tu čtu příběhy mnohem mladších lidiček, ti to mají asi taky věkem.

Co máš z toho, mně je 21

Co máš z toho, mně je 21 a asi to mám taky věkem:-)))) to byl fakt super vtip!! Ještě chybí aby mi doktoři řekli, že já sem mladá tak se s tím organismus popere sám! a asi jednu chytnou!;-)

Nemocnice Homolka urologie

Nemocnice Homolka urologie (jen přidružena k chirurgii) Dr. Poněšický - všichni kdočž jsou léčeni na chronický zánět prostaty a něměli pozitivní nález z moči jsou psychyatričtí pacienti, protilátky z krve ho nezajímají, on to prostě takhle řeší....a že k tomu jsou revmatologické obtíže, CFS, poruchy zraku, strašné bolesti svalů, návaly slabosti až k omdlívání - to je v hlavě... nezbývá než popřát vyzkoušet si to na vlastním těle - bych pak ho chtěl vidět!

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Uzivatel chlamydie alias

Uzivatel chlamydie alias MuDr. Jaromir Sramek se koukam na cernou listinu paradoxne zapsal sam. Zde kontakt

http://www.szumak.xf.cz/about.html

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj vsem.Ja mam asi stesti

Ahoj vsem.Ja mam asi stesti na doktora/y, ale je skoda, ze se tem o kterych zde pisete neda pichnout aspon 200 miliku nasi krve do zily, nebo jim pekne zakaslat do krku.No a po nejakem case se jich opetovne zeptat na jejich nazor na lecbu a priciny potizi...

FN Hradec králové  

FN Hradec králové   Mudr Šimková  po nasazení 2 týdnu Doxy 100 mg,a po 3 měsícíh na testech kde bylo vše pozitivní,řekla že tělo reaguje pomalu na hodnoty ale že se zmenšují a léčna je ukonce a jsem zdráv,,nikdy více,,,,,

Bolesti hlavy, brnění HK a DK,problémy s očima,zažívací problémy,tuhnutí krku,časté chřipkové virozky,

 

na WP 3/09  plný puls 12/09  pro CTR,ukončení WP po 1,5 roce,nasazen arficin,dalacin,azi,6 měsíců,od 3/2011 bez léků,bolesti kloubů,padání vlasů a přibyl HP

No je to smutný....vše co

No je to smutný....vše co jsem si musela vytrpět já u lékařů o tom bych asi jen těžko mohla psát tady,ale rozhodla jsem se přímo vydat knihu-no to teda vážně!Víte chci vám všem napsat jen to,že mi je moc líto,že to jednak lékaři nečtou a pak že pokud se u nás ..v této zemi...nezmění přístup k pacientům,tak se asi nikdo nebude moci ,jen tak,uzdravit.Já jsem si musela svoji diagnozu najít sama a to po až 30letech neúspěšného bádání lékařů.Mrzí mě,že vyšetření stálo tolik korun,ale u nás je vše bohužel postavené na hlavu a tak se bere krev třeba stotisíckrát,ale vždy jen na něco,a pak se slepě berou léky a zase jiné a opět něco nového ..co kdyby to zabtralo-že?asi jsme dost bohatá země,že takto mrháme penězi,§Jinde ve světě vám vezmou krev a vyšetří vás a máte diagnozu a pak teprve léčí...zdá se to být logické...ale kde a v čem u nás chcete hledat logiku?...Mám Chalmydie a i jiné potvory a lékaře,který vše zlehčuje a není prý bůh,tak co po něm chci-že?PŘEJI VŠEM PEVNÉ NERVY A STUDUJTE JAKO JÁ A UZDRAVUJTE SE.evelina

No je to smutný....vše co jsem si musela vytrpět já u lékařů o tom bych asi jen těžko mohla psát tady,ale rozhodla jsem se přímo vydat knihu-no to teda vážně!Víte chci vám všem napsat jen to,že mi je moc líto,že to jednak lékaři nečtou a pak že pokud

Tak jsem trochu zapátrala

Tak jsem trochu zapátrala ve stohu svých lejster z navštívených doktorů (předtím než jsem se zejména svým úsilím dopátrala správné diagnózy - chronické boreliózy a chlamydiózy) a uvádím pár jmen:

MUDr. Ida Chodová, internista - "s Vašimi potížemi navštivte psychiatra, případně si vemte Ibuprofen"; arogantní, bez rozhledu, neochotná řešit problém. Nedoporučuji.

MUDr. Ivana Gažová, neurolog, Motol - "Vaše potíže jsou psychosomatické" (i přes pozitivní nález v krvi a oligoklonální pás v likvoru), mladá, bez skrupulí, s cílem prosadit se bez ohledu na cokoli. Nedoporučuji.

MUDr. Lenka Kinštová, neurolog, Motol - pracuje tak, aby s pacienty neměla žádnou práci, hlavně je odbít co nejrlichleji, stejné povýšené chování jako Gažová viz výše, obě jsou z jednoho týmu. Nedoporučuji.

RNDr. František Stejskal, Ph.D., Klinika infekčních a tropických nemocí 1. LF UK v Praze a FN Na Bulovce - "tyto bakterie a viry máme všichni". Zabývá se pouze případy, které jsou tzv. "vidět" aby se sám zviditelnil, chronické bakteriální nemoci dle něj neexistují, pokud neví, odkazuje na psychosomatiku. Nedoporučuji.

MUDr. Zdeněk Kalvach, internista - velký rozumbrada a plácal, plácat dokáže hodiny, čímž Vás chce přesvědčit, že Vaše bolesti nejsou bolesti a že vše je "od zad" a spraví to rehabilitace, doplní doporučení na spřátelenou rehabilitační kliniku. Starší pán, který se rozhodl, že lékařská věda se zastavila někde v 70. letech. Bakteriální infekce nic nedělají, bolest na srdci je ze stresu. Nedoporučuji.

MUDr. Monika Blašková, interna, nemocnice Vinohrady - absolutně bez zájmu řešit Vaše zdraví, mnoho cizích slov bez skutečného obsahu, chronické infekce neexistují, ty drobné odchylky v krevním obrazu, atd. jsou psychosomatické. "Běžte domů, dejte si bylinkový čaj a před spaním větrejte, jo a choďte na pravidelné procházky.". Totální neznalost, neodbornost, neochota cokoli podnikat pro pacientovo zdraví. Nedoporučuji.

MUDr. Tereza Věříšová, interna, nemocnice Vinohrady - hlavně najít nějakou diagnózu, aby měla pacienta rychle z krku, tak třeba Chronická cefalea. "Pijte dostatek tekutin a běžte na rehabilitaci. Uhradila jste poplatek?" Opět Vinohradská nemocnice jako Blašková viz výše - aboslutní ztráta času, vedoucí lékař MUDr. Miluše Hendrichová, jaký pán takový krám. Nedoporučuji.

MUDr. Milena Herčíková, psychiatr - bez rozhledu o nových poznatcích a trendech v medicíně, nedokáže si ani představit, že by některé potíže (nespavost, deprese) mohly pocházet z bakteriální nákazy, neadekvátní léčba léky, které aboslutně nezabírají, neflexibilní. Nedoporučuji.


Na WP od 06/2012 (2x50mg Mino,3x250mg Sumamed,zatím bez pulsů). 15 let chronické bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,kompletní insomnie,pálivé bolesti zad,srdce,tuhnutí krku. Od 08/2012- občas bolesti hlavy,zad,nohou,vnitřní třas,insomnie.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Milá paní terca, dovolte mi v

Milá paní terca,

dovolte mi v zájmu zachování spravedlnosti reagovat na váš komentář, který jsem zde objevila.

Za prvé: Jak jsem vám jistě vysvětlila jeden pás v likvoru bez dalších indikátorů zánětu centrální nervové soustavy pro infekci nesvědčí. Paměťové protilátky má většina z nás a svědčí pro to, že jsme se s infekcí setkali. Dopady prodělané chlamýdiové infekce na změny CNS včetně únavy a různých dalších problému rozhodně nepopírám, jsou předmětem mnoha studií. Nicméně bez přítomnosti protilátek svědčících pro akutní zánět, které jsou snadno vyšetřitelné z krevního séra i mozkomíšního moku a které u vás nebyly přítomny, se bohužel problém stává složitější a nejde snadno řešit nasazením ATB.

Za druhé: Označení zdravotního problému pojmem "psychosomatický" rozhodně není myšleno dehonestujícím způsobem a nemá za cíl zjednodušit problém pacienta. Naopak!! má za cíl poukázat na komplexní podstatu jeho onemocnění a nutnost zabývat se těmito problémi z více hledisek včetně psychologického hlediska, které se v poslední době ukazuje být stále víc důležité při vzniku mnohla onemocnění včetně některých nádorových.

Mrzí mě, že mezi námi vzniklo tohle nedorozumění a že jste se třeba neozvala, abych vám to ještě jednou a lépe vysvětlila.

S přáním hezkého dne,

MUDr. Ivana Gažová

Zdravím, paní

Zdravím, paní doktorko, 

nevím, proč reagujete na příspěvek 6 let  starý. Nemocným nepomůže, že jsou chlamydie předmětem mnoha studií, očekáváme o tzv. specialistů pomoc! Lže se a podvádí všude, mám pocit, že ve zdravotnictví zvláště. Jak vysvětlíte, prosím, pac. s  neléčenou LB, chlamydie pneumo, CHOPN  + akutní zánět průdušek+ poruchu krvetvorby+RA+hypertence+vysoký cholesterol, výhřezy plotének, změny na mozku +++++další dg. Až sem mě dovedlo léčení tzv. lékařů.....a všechny zpávy nyní ...bez akutního i chronického zánětu, imunita prý OK /nevěřím/! Kortikoidy! Jde to vůbec? Ostatní lékaři nevěři svým očím.  Z psychaitrie, psychologie vše OK. Poradte tedy, prosím, co dělat, když nás doktoři  zanedbávají. Děkuji

  Vážená paní Mudr. Ivana

 

Vážená paní Mudr. Ivana Gažová, (Neurologická klinika 2.LF UK a FN Motol)

 nedá mi to nereagovat na Vaši odpově´d.

Píšete o protilátkách, ale protilátky, jak víme tvoří imunitní systém. Tvorba protilátek závisí na síle imunitního systému. Taktéž infekce, které jsou na"nervech" jsou ve velmi malé koncetraci. Takže někdo může mít tak závažné potíže a přitom protilátky v IgM skoro žádné nebo dokonce séronegativní. Stále hovoříme o protilátkách - pouze! a ne o důkazu a exitenci infekce (PCR - kde je obtíž se záchytem), která testem na protilátky nemůže být absolutně vyloučena.  A další je stanovení referenčních mezí od laboratoře, kdo je nastavil - jsou správně nastavné? Mluvila jsete s někým z laboratoře, jak vše funguje? No, já ano..

Každopádně imunita je velmi složitá a stále ještě z velké části neprozkoumaná. Proto absolutně nemůžete tvrdit, že tyto potíže o infekci nesvědčí, jelikož se pořádně neví, jak funguje imunitní systém - ví se pouze základní, hrubý popis ( jako buněčná imunita, imunita je jemná a složená z x částí). Můžete si přečíst můj případ, kdybych dala na obyčejné doktory- tak už tady nejsem (nyní jsem zdravá, ale z obyčejných doktorů mi nikdo nepomohl). Pro testy jsem musela do Německa - LTT testy silně pozitivní  a v u nás papírově zdravá !!!a těch lidí je tady velmi, velmi mnoho. Obzvlášt při chronických infekcí -  těch testů jsem viděla poměrně dost. Speciálně tito lidé měli největší potíže. Protilátky - negativní! Vždyť se s tímto musíte potýkat každý den(nyní jste na mateřeské tak ne), jak to tedy řešíte/řešila jste?

Dále můžete mi vysvětlit, u kterých infekcích konkrétně jsou zánětlivé změny v krvi?  Které infekce např. i chronické zvedají CRP i sedimentace erytrocytů či změny v KO (které jsou mimo referenční meze)?  Pokud vím a dokonce jsem četla i ve skriptech - borelioza, chlamydie,bartonela, a tyto infekce nezvedají CRP ani sedimentaci. Můžeme brát v potaz, pokud by to byla nějaká silná akutní infekce. Jinak bežně tyto infekce zánětlivé parametry, které jsou mimo referenční hodnoty laboratoře nezvedají.

Něco jiného je papír a něco jiného je pacient - potíže pacienta.

Léčíte papír - nebo pacienta? 

Dále není možné mluvit o psychosomatice. Ano, můžeme mluvit pouze o tom, v případě , že nějaký stres.... způsobil oslabení imunity a infekce se mohou rozjet. Ano, infekce mají všichni, ale jen někomu dělají problémy a zálěží na tom jaký typ např. borelie člověk chytil, jak dalece byl v té době oslabený imunitní systém..........

  1. virulenci daného kmene
  2. množství borelií v klíštěti
  3. zdravotním stavu nakaženého, imunitním systému a stávajích chorobách jako je např. porucha štítné žlázy nebo cukrovka aj. 

Proč někdo má borelii a nic mu to nedělá a někdo jiný se stejnými výsledky - a je z něj ležák ? Co třeba případ Dr. Hulínské, která se nakazila při práci.

Můžete to být vada v nějaké složce imunity, která se ani papírově neměří). nemyslím tím  CD3, CD4, CD8, CD19.

V měřitelných hodnotách u těchto lidí bývá většinou snížený počet CD3-CD-16+56 (NK bunky) -kdy se pohybují i referenčních mezích, ale ve spodní hranici.

Jste lékařka, pokud jste nechtěla řešit tuto potíž nasazením atb., co jste doporučila pacientce? (co jste tak mohla doporučit, odhaduji typ něco jako Neurol, antidepresiva- "oblbnou nervy", ale příčinu to absolutně neřeší., pak se řeěí následky na bolest Ibalgin a spol, občas někdy dokonce dá něco na viry třeba Zovirax.

Ještě neurolog vlastně doporučí hořčík, B6,B12 atd - s tímto souhlasím, ale opět neřešíme příčinu, víte, proč těchto vitamínů a minerálů mají tito pacienti málo ?.

Velký objem neurologických potíží způsobují jak viry, borelie, chlamydie, yersine, bartonely atd..A jsme zase u papírového prokazování - prokáže se, neprokáže se. Pokud se neprokážou protilátky- infekce neexistují ?? A  co klasické infekční potíže od brnění, pálení těla, různé bolesti nervů (způsobuje to nedostatek Běček či horčíku? proč? motání hlavy, závratě  z velké části infekční méně již od krční páteře či ucha. A co RS  - kolik lékařů dalo diagnózu RS a najednou po léčbě např. borelie jsou potíže pryč (ovšem ne léčby v klasickém českém zařízení).

Jaká je tedy Vaše lékařská rada? Vitamíny, minerály - ale nejen v DDD, byliny, co doporučujete k léčbě ?

Četla jste alespoň Buhnera, nějakou zahraniční literaturu o těchto potížích? Zajímáte se a vzděláváte se dále. Tak, abyste tedy pacientům mohla pomoci?Bohužel, to co se učí na VŠ je stále chabé , taky jsem vystudovala VŠ - tak moc dobře vím, jak to funguje. Odborníka dělá z člověka až poctivá práce, další studium, hlavně sledování zahraničí, studium, studiu, studium a hlavně zájem o pacienta.. Můžete nám napsat, jak se vzděláváte a jaké sledujete nové trendy v zahraničí? Jaké zahraniční výzkumy atd.?

Jaká je vaše rada pro tyto pacienty? Vedete si nějakou statistiku vyléčených pacientů?

Děkuji Vám za odpovědi a vysvětlení pro nás pro všechny :).

 

 

terca tu byla snad naposled

terca tu byla snad naposled někdy v roce 2015, v prosinci. Možná by bylo lépe si projít její blogy http://chlamydie.info/blogs/terca a možná popřemýšlet, jak využít zkušeností lidí, kteří se nakonec léčili sami, a poodhrnout roušku zatemňujícího přehnaného sebevědomí ... 

březen 2013 ukončení CAPu 

MUDr. Jela

MUDr. Jela Sejbalová
Infekční odd. , Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem.
Mladá pipina zřejmě ještě s horkým diplomem. Když jsem se tam v létě na doporučení obvoďáka doplazila z posledních sil, vzala mi krev na testy a moje podezření na boreliozu komentovala slovy, že pokud na ní budu mít v krvi protilátky jedná se již o prodělanou infekci a na to se atb nedávají, jelikož mám přece už vlastní protilátky. Další kousek byl, když mi samozřejmě v kvalitně provedené Elise nevyšlo nic, že jsem tedy úplně zdravá a na mojí výslovnou žádost o další test, tentokrát přesnější WB, se mi pokoušela vysvětlit, že je to zbytečné, že jsem úplně zdravá a že určitě žádnou infekci nemám. Nakonec mi kvůli naléhání krev na WB vzali, nadále se mě snažili odradit od testu tím, že test je nákladný, trvá dlouho než se udělá a že na výsledky budu čekat nejméně 3 týdny. K tomu se mi ještě navíc vysmála sestřička vyloženě do xichtu, jako že jsem hysterka, co zbytečně otravuje, snažila se to sice maskovat hlavou nacpanou do monitoru, ale nejsem úplně blbá a došlo mi, že ten kurzor tak zábavný vážně být nemůže. Světe div se, když jsem za dva dny volala na infekční (krev brali v pátek, volala jsem v pondělí), jak to vypadá s testem, bylo mi řečeno, že je již hotový! Výsledek samozřejmě vše negativní. Můj osobní dojem z jejich rychlotestu WB je takový, že se konal způsobem - vypadla jsem z ordinace, krev letěla do koše. Kdybych jim to mohla dokázat, tak je snad i žaluji. Další byla výrazná neochota vydat mi protokoly výsledků testů. Dohadovala se se mnou dokola, že na co chci kopie, když mám zprávu kde je vše uvedeno. Nakonec jsem z ní vymáčkla jakési papíry, kde nebylo ani razítko ani podpis laboratoře. Jednoduše canc papíru, který si sama vytvořím v excelu za 5 minut. Bylo mi tak zle a byla jsem tak zoufalá, že jsem tu nánu doslova prosila o atb na základě informací získaných zde a na borelce, suše mi odvětila, že kdyby jí bylo jako mě tak by si také žádná atb nevzala. Na dotaz, kam se mám tedy obrátit, když jsem dle infekčního v pořádku, odvětila, že jak to má vědět asi na obvoďáka ne?!

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

MUDr. Dimitrina

MUDr. Dimitrina Hatašová
Gynekologie, Pokratice, Litoměřice
"Vynikající" paní doktorka!
Na gynekologické problémy způsobené kvasinkami si jí stěžuji roky a opakovaně. Léčit mě nebude, maximum co udělala bylo předepsání Batrafen krému, který alespoň trochu zabírá, bohužel ten jsem z ní dostala asi jen dvakrát. Na mé problémy je mi vždy řečeno ať si koupím Canesten, pokud to nebude stačit, tak čípky nebo živý jogurt. Samozřejmě, že nic z toho nepomáhá, a to už jsem vážně vyzkoušela všechno. Canesten ještě jakž takž, jenže na ten už začínám být pomalu rezistentní. To že mám kvasinkové záněty pravidelně 1 až 2x za měsíc jí zřejmě připadá naprosto normální anebo jí to vůbec nezajímá, prý je to normální, některé ženské na to prostě trpí, tak se stím mám smířit. Při dnešní návštěvě, kdy jsem jí vysvětlila svou situaci a žádal jí o předepsání fluconazolu a Batrafen krému nejen na gynekologické problémy, ale i na další, jelikož plísní vesele obrůstám už pomalu celá (ruce, nohy, pupek), mi řekla, že fluconazol mi napsat nesmí, max jednu tabletu a Batrafen by mi prý velmi ráda napsala, jenže ten se už bohužel nevyrábí. Pro fluco si mám dojít na kožní (to že mám z buchty velkochov kvasinek jí absolutně nezajímá, ani mě neprohlédla). Nejlepší ale bylo, že když jsem šla rovnou od ní do lékárny pro antikoncepci, tak se jim tam shodou okolností na pultu válel Batrafen krém! Ptáme se tedy lékárnice zda je na předpis, prý je, tak se jí ptám znovu, že jsem slyšela, že se již nevyrábí, prý vyrábí a pokud ho potřebuji mám si říci o předpis lékaři! Takže milá paní doktorka mi nestoudně lhala do xichtu! V životě už k tý arogantní, hnusný, tlustý a prolhaný pí.. nestrčím ani jednu kvasinku!

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Gia, možná ti neporadím


Gia, možná ti neporadím nic světoborného, co bys za ty roky nezkoušela, ale vloni, když mi můj doktor nechtěl napsat žádné léky, tak jsem šla za naším veterinářem (potřebovala jsem Entizol), a řekla jsem mu, že našemu pejskovi šíleně páchne z tlamičky… pejsku sorry, není to pravda, ale jinak to nešlo :o) <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

Podruhý jsem potřebovala Bronchovaxom, ale to už jsem šla s barvou ven. Pochopil to a dokonce mi sám napsal i Vermox. Ten mi ale nezabral, a tak jsem si pak sehnala Praziquantel a spol. Jediný rozdíl je, že si to musíš zaplatit. Tak jestli máš dobrýho „veta“, za pokus to stojí.

 

Tady člověk názorně vidí, kam až arogance některých lékařů člověka dotlačí. Ale jsem v klidu, známej, ten vůbec k doktorům nechodí a chodí ke svýmu kámošovi - veterináři :o)

 

Já nejsem já....  :o(

Tak to je tedy síla, když

Tak to je tedy síla, když tu tak čtu ty komentáře, tedy zejména to, jak se "bílé pláště" chovají. Zřejmě taky budu muset přispět nějakými "pikantnostmi" z ordinací... :o) Za poslední roky mi ta "moudra" zabrala celej šanon, tak určitě taky něco vyštrachám. Mám také ale naopak i pár dobrých tipů. Teď jen přikládám jednu malou "ochutnávku", kterou jsem našla na webu, a která je bohužel typická pro většinu našich lékařů. Když už jsou s věděním v p...., tak vás pošlou na psychiatrii...

http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/parazite-v-brise-10768

Já nejsem já....  :o(

Jé, to je krásné! Dávno

Jé, to je krásné! Dávno tomu sice nazad,  vyletěl Koskin ze školního záchodu a zoufale všechny volal podívat se, co to z něj vylezlo do mísy ... hromady škrkavek! Pak nám to ukazovali v lihu naložené péčí školní doktorky atd. jako výstrahu pro ty, co si nemyli ruce.      


A zatím to byly halucinace,  všichni měli halucinace, ředitel, třídní, doktorka, Koskin, my, co jsme na to civěli do mísy ..., tak to byla má první životní halucinace! 

Tedy respektive konečně vím, co to je, co si představovat pod tím slovem halucinace  - mísu plnou škrkavek! Živých, kroutících se jak čerstvě vyorané rousnice... moc děkuji panu doktorovi za vysvětlení,  nebýt toho, žil bych dále v omylu, že jsem viděl břišního parazita ...        

březen 2013 ukončení CAPu 

 Mě se zdá že posílají

 Mě se zdá že posílají na psychiatrii ne proto, že by si nevěděli rady, ale protože jsou líní. Veterinář je můj nejlepší lékař. Vždy přijede ke mě domů, momentálně se válí můj výtěr z nosu v jejich labině, která skoro vždycky na něco přijde, zatímco lidská nidky,  Stačí k tomu málo, říct např. že chci kultivovat i plísně, záruka, že jde vzorek hned na svoz citlivost na co je bakterie citlivá = správná volba atb.atd. Mám pak lidskou lékařku, která mi test uzná a léky napíše. Ovšem krátkodobě a to je někdy málo. Když řeknu teď v nemocnici, co se mi děje s dutinama a co si tahám z nosu, tak je to nezajímá. Dokoce mi stěr před lety udělali tak, že ho neprovedli a výsledek přišel negativní. Od té doby k nim nechodím. Veterinář mi to udělá přesně, jak to chci a o vždycky. Nevyměnila bych ho za žádnýho doktora.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Chci dát na černou listinu

Chci dát na černou listinu všechny nemocnice v okrese Příbram. Celý ty roky, co mě bylo dost zle nehli prdelí, což jsem ještě zkousla, chtěla jsem se zabít mockrát panč se to nedalo vydržet, oni z toho měli srandu, nedělali nic. Nenajdete si nos mezi očima haha...nemůžete dojít na záchod, tak se procházejte po lese haha...Nezabila jsem se jsem to jenom proto, že jsem byla ledově klidná.

Nyní po pobytu a pohovoru někde tam, jsem se psychicky složila. Oni mě úplně zlikvidovali. Už mě k těm sráčům nikdo nedostane. Nyní jsem labilní kráva, která se ještě nezabila jenom náhodou (tak blbě mi zas není). Nemám chuť se uzdravit. Po pobytu tam. Nenávidím je. Furt jenom brečím. Už mě nikdy nikdo k MUDrovi nedostane, ani v bezvědomí. Potřebovali pozásobovat psychiatrii, ať mi políbí prdel.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Tvému rozhorlení se vůbec

Tvému rozhorlení se vůbec nedivím. Znám je, partu namyšlených sebestředných ignorantů. Ale tu tam se najde někdo....

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Je mi lito, ze nas system

Je mi lito, ze nas system zdravotnictvi nuti lidi k takovzmhle postojum. A ver, ze to je hlavne o tom systemu, ktery je proste spatny. Doktori maji brebendy ne za vyleceni ale lecbu. Samozrejme si zvoli tu nejjednodussi cestu, nejlepe diagnoza, ktera je jednoducha aby se moc nenadreli.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

To je blbost, mě přijde, že i

To je blbost, mě přijde, že i za léčení jim sekaj ruce. Jako oni mi na herpes v likvoru jako kráva, léze na mozku (kde se tam asi najednou vzali, že?) nedali nic, ticho po pěšině, testy zametli pod stůl, nikdo je neviděl. A pak do mě jde nějakej čůrák, kterej o mě nic neví - po těžkým úrazu hlavy - po čtyřech letech kripla na lůžku - a vtlouká mi do hlavy, že to mám vzdát, že invalidní důchod, že chronickej únavovej syndrom, že proč jezdím do Němec a platím takový prachy, že proč nepolykám antidepresiva, ty jsou zadarmo...ty vole - já se potřebuju naučit chodit, psát, jsem gramlavá a debilní jako prase a on místo toho, aby řekl to bude dobrý, to rozchodíte a poradil mi jak, tak mě takhle srazí - HLAVNĚ TO VZDEJ TY BLBÁ KRÁVO A BUDEŠ CHODIT K PSYCHOUŠOVI A POLYKAT ANTIDEPRESIVA O TO SE POSTARÁME. To může udělat jenom hovado. Taky neví, že se tři roky léčím, měla jsem 4 relapsy a 5. už nebude. NIKDY. Taky neví, že k dalšímu relapsu stačí na 2 měsíce vysadit léky. Nikdy se nikdo v tomhle okrese nezeptá: A zabírá Vám to? Je to totiž nezajímá. To je to poslední, co by je zajímalo. To není jenom systém, oni jsou zrůdy. Mengele je naproti nim babrák. Nejenom, že neléčí, ale furt hážou klacky pod nohy a píchají kudly do zad MÁME TĚ HRSTI NESVÉPRÁVNEJ PACIENTE To není chyba systému, normální člověk - doktor by byl rád, že se pacienta s boreliozou zbavil, když to teda neumí řešit, ale oni jsou strašně nasraní, že se z toho člověk snaží dostat, proč?

Já přijdu na neurologii s vykolejeným místem, kde sedí lebka na páteři, mám úplně tuhou levou zadní půlku krku okolo páteře (to všechno po tom úrazu) a kolabuju (já dycky kolabuju od páteře to už poznám). A oni mi to ani neuvolní, prasata. Ta lebka se mi srovnala, když jsem se z posledních sil zase vyškrábala na toho, koně, co jsem se na něm zrakvila po novým roce a on mě zase shodil, hodila jsem z něho tak šikovnou šipku, že to tam zapadlo samo...a ten krk mi měsíc před tím uvolnil šarlatán. Uvolnil mi celou páteř. Takže jsem se najednou udržela na nohách a přestala kolabovat. Jaký překvapení. Takže teď si kupuju velkýho černýho psa s krásnýma očima a když mi bude blbě tak si k němu sednu a budu mu koukat do těch jeho krásných očí. Pracuju s narušenýma koňma a jsem zvyklá hledat v bytostech jenom to dobrý. Hledala jsem to i v MUDrech. Návštěva = kudla do zad, další navštěva = další kudla a další a další a já jsem je furt omlouvala, v Německu jsem se za ně styděla a ani jsem nepípla... takže od teď - místo k lékaři, půjdu za tím psem, dr. N se dozví všecko jaký tady doktoři jsou, nebudu se za ně stydět ani vteřinu,  např. jak mě obvoďačka s erythemem a s brutální chřipkou bez rýmy a kašle sehnala vynikajícího psychologa... jak v Sedlčanech nabírají krev naslibujou hory doly (aniž by to člověk po nich žádal), panč vidí, že to prosrali a krev lijou do kanálu (ty testy neudělají), udělají z člověka mentální anorektičku a akutní neuroboreliozu léčí procházkama po lese (oni totiž už pokročili, jsou napřed, v Příbrami vyléčí každou za 10 dní a ta doba se na doporučení SILU stále zkracuje, tak ji v Sedlačanech zkrátili na 0 dní). V Benešově nechávají ležet pacienty s pozitivním likvorem a potížema jako kráva a pak je vykopnou bez kapaček na ulici. A to jsou mladý hezký lidi - úplně v prdeli.

Já jsem s naším zdravotnictvím skončila, definitivně. Už mám strach jít aji k psychoušovi (ne, že bych to někdy chápala jako přínos), to je teda síla.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Gejša, zachovej klid, taky

Gejša, zachovej klid, taky na ty ignoranty jednou dojde. Ale najdou se i dobrý doktoři, kteří aspoň člověka vyslechnou a snaží se mu pomoci, i když často nevědí jak. Já jsem taky z toho obíhání "mudrů" už otrávená, ale vždycky je nějaká cesta z toho pekla ven...

Vím, teď jsem do blogu psala něco jinýho, ale prostě to je vždycky jen takový momentální stav, kdy to člověk vidí černě... Ale přece nedovolíme nějakým "breberkám", aby nás takhle složili na kolena? Jinak ti veterináře schvaluju, taky jsem u něj častěji než u "normálního" doktora. A jasně že ne s naším chlupáčem :o)

Já nejsem já....  :o(

A já vím, proč jsou ze mě

A já vím, proč jsou ze mě nervózní... celý roky jsem se divila, že všichni emigranti z Německa, co znám se bojí při návštěvě rodičů v Česku, kiksnout a ocitnout se v české nemocnici. Přitom, někteří z nich ve zdravotnictví dělali. Tak teď už to vím. Oni lékaři tady jsou nervózní z toho, že někdo bude porovnávat tu jejich nepéči s tou v Německu. Já už ji porovnávat nebudu.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Je pravda, že vždycky jsem se

Je pravda, že vždycky jsem se hrozila toho, že onemocním někde v cizině a pak jsem byla v šoku, když jsem viděla tu péči a to chování lékařů tam a porovnala to s těmi tady... A to jako naschvál vždy onemocním někde, kde jsem myslela, že jsou sto let za opicema (Turecko, Bulharsko, apod.), ale bohužel opak je pravdou. Nebo třeba zubní klinika na Krétě před 10 lety, to byl neskutečný zážitek, co se kvality a chování týče. A to teprve teď tady některé naše kliniky dosahují té úrovně, co tam byla tehdy. Ovšem co se týče chování, tak tohoto standardu tady asi bohužel nedosáhnou nikdy... :o(

Já nejsem já....  :o(

no čo Vám poviem :) keď mi

no čo Vám poviem :) keď mi prvýkrát našli ureaplasmu na Bulovke - urlologia tak mi dali penicilin na týždeň :D

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

zkoušeli, jak funguje

zkoušeli, jak funguje placebo, no:-)

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

ak by si niekto myslel, ze na

ak by si niekto myslel, ze na zapade su nejako inakejsi doktori, ako u nas, tak je na velkom omyle...vzdy je to o pristupe a o zodpovednosti danej osoby, mozno je ich na zapade zodpovednejsich viac, ale tento nebol, takychto pripadov je aj na zapade mraky...

...ako to tu uz naznacili viaceri, clovek sa musi chytit sam za svoje zdravie, sam nastudovat, dokonca si sam viezt liecbu ci vydobit u lekara, minimalne vybit si u neho slusnu diskusiu a hladat cestu lebo inak skape...ano tak to je...a davam ludom co to tu omielaju zapravdu...

ludom co omielaju, ze na zapade je to inak, zas davam tento link :)

http://www.topky.sk/cl/10/1356178/Umierajucej-Ivete---23--sa-splnil-posl...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

No panečku, některé rádkyně

No panečku, některé rádkyně nám tady psaly, že doktoři jsou SUPERINFORMOVANÍ...? Já to vidím, že je to SUPER - pořádtosamý....

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Leraku, jestli narazíš na

Leraku, jestli narazíš na mně, tak jsem tady psala toto: “neříkám, že doktoři u nás jsou superinformovani“, což znamená, že nejsou superinformovani. Chápu, pochopit češtinu je někdy těžké ...

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k