zoufalá situace

nic nepomáhá, bolesti se rapidně zhoršují, jazyk bolí, je povlečený, dá se z něho vymačkat bělavá tekutina zapáchající,šlehačkové sliny, sucho v puse,patro a sliznice bolí, nejsilnější- už nesnesitelné bolesti útrob v trupu, podél žeber, všude, do podbřišku a na hrudi, pálí to jak čert, už nezvládám, k tomu i uši bolí a jakoby svědí či lechtají,držím přísnou dietu - nepomáhá,beru flukonazol - nepomáhá, mutaflor - ten zastavil průjem, jednou týdně imunor, aloe vera - to dělá dobře,, hlava je úplně pitomá, nevím, co kam dám, nepamatuji si nic, včera jsem jedla (samozřejmě dietu), dnes je to s jídlem horší, pocit na zvracení, včera ohromná únava - celý den v posteli jak hadrový panák, dnes únava menší, ale kruté bolesti, jak když mě kyselina žere tělo zevnitř

Jak dlouho jsi brala

Jak dlouho jsi brala Prokanazol a bereš Fluco? Hodně detoxikuj. Může to být herx. Vydrž!

no nejdřív jsem brala asi

no nejdřív jsem brala asi měsíc flukonazol, připadalo mi, že nepomáhá a pak 3 balení Prokanazolu po 28 tabletách - a v tu dobu jsem nebyla na ATB, pak se  borelioza stala nesnesitelně bolestivou, tak jsem začala ATB a po 3 týdnech kolaps - viz blog, lékařce jsem to řekla a ona mi napsala znovu Prokanazol a k tomu Mutaflor(zabral hned - za to jí dík) a Imunor 1xtýdně.

Detoxikuju saunou, hodně piju, aloe vera, ale nedávám carbofit = to si myslím, že bych asi neměla, když obnovuju střevní floru za pomoci Mutafloru, co myslíš? Dík.

Ja bych tebou, tak flukonazol

Ja bych tebou, tak flukonazol vysadim. Je hodne toxicky a nesmi se brat pri poskozeni jater.

Asi bych vsechno vysadil, prestal se zrat tim jak me mezitim rozeziraji bakterie a plisen a trosku si zregeneroval telo. Protoze ocividne telo nezvlada ten naval leku.

Ja jsem na tom byl rekl bych podobne. Pomohlo mi vsechno vysadit, dietne jist a pit odvaru z mesicku lekarskyho (je dobry na jatra i candidu).

Dík. No mám zvýšené jaterní

Dík. No mám zvýšené jaterní testy, ale sono jater je prý lepší než u zdravých lidí.

Třikrát jsem už přerušila léčbu a vždy nastalo nesnesitelné peklo - chrupavky jsou už úplně vyžrané a bolesti do kloubů nesnesitelné, nemožnost usnout.

Ve čtvrtek jedu k lékařce, tak snad poradí. Měsíček lékařský zkusím. Jím zdravě už několik let - nevím, co je černý čaj, káva, bílé pečivo, cukr,  atd. Okolní lidé mi říkají, že už to víc nejde - ta dieta. Zhubla jsem 15 kg, co se léčím.

Nejdůležitejší je podpořit

Nejdůležitejší je podpořit IS. Antb. ničí LB, Fluco candidu, IS dostáva dost zabrat. Imunor bych brala možná raději 2 x za týden. Jaterní testy můžu být horší v důsledku vymíraní baktéri. Carbofit když - tak s odstupem od všeho, ale šetrnější na střeva je Enterosgel. Pokud to jde, stravu musíš vyskládat tak, aby jsi nehubla. Dá se to i při candidových opatřeních. Ve střevech je kus IS. J, a na antimykotiká vznika rýchle rezistence.

Ladko,na ústa prevalovani

Ladko,na ústa prevalovani oleje...kyseliny tě žerou zevnitř...koukni na neurotixin homocystein...vyšetření jako samoplatce mě vloni stálo 8 stovek.....neurotoxin se v těle chová jako kyselina,na její neutralizaci ti spotřebovává zásoby minerálů z kostí,cév,slávu, vlasů.........za vzniku kyselých solí...ty se ukládají v tkáních......pálí to jako čert a bolí celý člověk...rychlá pomoc?.....jedla soda...lžička do hrnku teplé vody....v lékárně si kupuju zasaditou směs na odkyseleni organismu...ráno a večer lzicka......nohy..slapky do lavoru s teplou vodou přidat pytlík jedlé sody.....pokud máš vanu,tak ponořit zada...rovněž alkalizace pres kůži......snižovat homocystein nezbytné u naší neuroinfekce.        Bolest má souvislost s energetickou drahou žaludku.....takže dodat HCl....kyselina,,která se v těle chová alkalicky......,..,,......člověk je tvor alkalicky..........hcl....betain

veraokb

Děkuju, už zkouším olej.

Děkuju, už zkouším olej.

Homocystein mám vysoký

Homocystein mám vysoký ,geneticky dany....sama jsem to zjistila v roce 2006 po genetickem vyšetření díky vrozenym vadam.....doporučen kyolic z lékárny.....v roce 2007 ho stáhl výrobce(valosun)bez udání důvodu......nedostatečné béčka jsem kombinovala sama......zažívací problémy se mi podařilo zamezit až od roku 2016......pomáhá mi vitatonic......informace o homocysteinu šířím už od r.2006.......jsou i ve WP.....

veraokb

Vlaďko vyzkoušej CDS2, pokud

Vlaďko vyzkoušej CDS2, pokud nechceš pít, tak určitě kloktat a bolestivá místa potírat CDS2 + DMSO, vyrobíš jednoduše za pár kaček a možná že s výsledkem budeš překvapená, max. se nestane nic.

Pardon, Laďko

Pardon, LaďkoInnocent

Ahoj Laďko, pokud máš možnost

Ahoj Laďko,
pokud máš možnost sehnat, tak bych na Tvým místě zkusila přidat k tomu flukonazolu ještě antimykotikum Terbinafin - neni tak používaný a hádám, žes ho ještě neměla, tak by mohlo pomoct. Taky na infekce obecně a na plísně obzvlášť, je dobrý jodid draselný - to by ale chtělo mít recept na přípravu v lékárně a nevím, jestli to vůbec všechny nemocniční lékarny maji k dispozici. Pokud máš peníze, tak se myslím dá koupit i bez předpisu 4 tablety po 65mg pro případ havárie-radioaktivity - účinkuje i na plísně, je to vlastně první antimykotikum používané v medicíně, i když teď už ho vytlačily azoly apod., ale chce to aspoň 150mg denně, takže ten jodid pro případ radioaktivity by vyšel na léčbu kandidy dost draho. Ještě teď koukám, že Likochem.cz ho prodává jako prášek... pokud máš malou digitální váhu, tak by se to asi dalo navážit - to by sis musel ještě prostudovat...
Jinak na zklidnění nervový soustavy a na spaní mi nejlíp funguje clonazepam. Mohlo by to zmírnit i bolesti. V případě, že už to člověk nemůže vydržet a modlí se  za trochu spánku, ve kterým by všemu unikl, je to asi to jediný, co pomáhá. Čtvrt roku bych bez něj vůbec nespala, byť spánek po něm trval jen 2 hodiny, tak lepší než nic... myslela jsem, že tělo musí při naprostým vyčerpání a mnoha dnech bez spánku upadnout do bezvědomí, ale když máš moc podrážděnou nervovou soustavu, tak to asi nefunguje. Clonazepam by se neměl užívat s clarythromycinem nebo itrakonazolem, tak pozor na to.
+ rozhodně ještě nystatin na tu candidu... může ti ho předepsat Klubal a v nemocniční lékarně Ti ho připraví.
Hodně štěstí!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k