Zkušenost s kapačkami při Chlamydii Trachomatis

Ahoj všem, tak už jsem po dalších odběrech....14 dní čekám na výsledky a dnes už můj praktik volala do laboratoře, jak to semnou vypadá, protože neustále ho naháním s výsledky....Tam mu paní doktorka sdělalila, že mi vyšly opět pozitvní Chlamydie Trachomatis s hodnotami 1,6 igg ale že k tomu ještě dělají nějaké jiné vyšetření a když to vyjde v uvozovkách dobře, mám si zajít na gynekologii (což mám stejně v plánu, protože můj obvodní lékař je něco strašného) a pokud to vyjde celé špatně, at se rovnou sbalím a objednám někam na infekční a nechám si atb kapat do žíly a někde ležet 14 dní....Mám doma malého chlapečka, jsem ještě na mateřské, kde jsem k této potvoře přišla, absolutně nechápu, s přítelem jsme spolu 9 let, ale problémy s klouby pociťuju už opravdu dlouho....Přijde mi, že se mně chce jen zbavit a nechce toto už semnou řešit, protože sám neví....Ležel někdo z vás takto s tímto v nemocnici na kapačkách, nebo se to dá řešit jinak? Naposledy jsem od něj měla v červnu Doxynebe na 3 týdny, ale jelikož se mi ted navalili další obtíže, nechala jsem si i přes jeho negativní řeči nechat udělat odběr a samořejmě potivní....K tomu pozitivní o Bolerie, ale výsledky ještě nemám v ruce....Jsem z toho zase na zhroucení, nedokážu si představit ted někde ležet na infeknčím a nevidět 14 dní malého

Neslyšela jsem o nikom, že by

Neslyšela jsem o nikom, že by ležel na kapačkách při chlamydie trahomatis a to jen v Igg. Maximálně na borelii, ale to spíše nervovou formu a ještě zjištěné z mozkomíšního moku.

To je spíše léčba asi na kombinovaný antibiotický, dlouhodobý protokol.

Nebo můžete zkusit bylinkový protokol o Buhnera na chlamydie + borelie + živá strava -smoothie zeleninové+  doplnění vitamínů a minerálů, sauna, pohyb - je to dlouhodobá, intenzivní a soustavná práce na sobě. Ty bylinkové protokoly jsou na ccaa 1-2 roky.

Moc děkuji, už něco podobného

Moc děkuji, už něco podobného jsem si přečetla, zítra přesouvám na detox, jen mám trošku problém s čelistním kloubem a ne moc potravin dokážu sníst :-( Zítra konečně budu vědět víc a chci se objenat k dr.Klubalovi do Prahy. Ten bylinkový protokol je prosím co?

Doporučuji léčbu na posílení

Doporučuji léčbu na posílení imunity lék Lipocaskor cca 350 kč ráno na lačno ,k tom cordyceps cca 690 kč také ráno na lačno a ještě dalši houbu hericium oboji od mycomedica ,věřte že to zabere a poté zopakovat léčbu stejnými udávanými léky .....zabere to na 100 pro...antibiotika již nezabiraji příroda pomůže zdravím.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k