Zapisky z ILADS konference 2013

Treba toto:  Dr. Klinghardt

Treba toto: 

Dr. Klinghardt has not seen one improvement on the Marshall Protocol except in a sarcoid patient. It has not been helpful for pure Lyme cases. 

Volne: Dr.Klinghardt nevidel jedine zlepseni na Marshallove protokolu krome pacientu se sarkoidozou. Nepomohlo to cistym boreliotikum.

Asi mi z toho jebne. Nevim v

Asi mi z toho jebne. Nevim v podstate co lecim, neni tu kvalitni diagnostika aa Klinghardt a jeho protokoly vyjdou na peknej balik. Jsem ztracen v informacich....

WP od 10/2013 

Nezoufej riki, všichni jsme

Nezoufej riki, všichni jsme tu na tom podobně. 

Tak já mám JEN pozitivní

Tak já mám JEN pozitivní chlamydie pneumonie + boreliozu, dle příznaků a potíží těžkou neuroboreliozu a obvodní mi říká, abych k němu už nechodila, že dle papírů jsem zdravá! "Odborníci" si neví rady, vidí, že jsem evidentně nemocná, ale chameleony léčít neumí a spirochety chameleoni jsou! Bakterie  jsou chytřejší, jako všichni doktoři, odbornáci i výzkumíci světa!

Ja po letech neleceni mam i

Ja po letech neleceni mam i jasnou diagnozu ktera ale stejne neni Mudry lecitelna....zacinalo to 100% shodne jako u Bandoga...nechal jsem se ale presvedcit ze mi nic neni...a kuk je ze mne ve 33 skoro krypl...nevim kde zacit. Kvalitni diagnostika neexistuje, DR.HOUSE neznam, milionar nejsem...

WP od 10/2013 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k