Zajímavosti z medicíny

Vím, že toto nejsou webové stránky o chřipce, ale dovoluji si to tady prezentovat, protože určité spouštěče jsou stejné či podobné, i pokud se týká infekcí, rakoviny, a jiných onemocnění.

Rozhovor s MUDr. Janem Šulou:Zapomínáme na to, že veselá mysl je půl zdraví

Promoval v roce 1985 v Praze na LF UK. Klinickou práci začíná v České Republice a následně studuje ve Švýcarsku, Itálii a Německu. Po atestaci z ortopedie v roce 1991 odchází do Kanady a pak do USA, kde se na Floridě věnuje studiu významu membránových receptorů při rozvoji autoimunitních onemocnění pod vedením Prof. Felixe Kaufmanna.

Po návratu do Evropy v roce 1993 nadále spolupracuje na vývoji přírodních preparátů pro léčbu kloubních onemocnění s pracovišti v Anglii a ve Švýcarsku. Za své práce je přijat v roce 1999 do Královské lékařské společnosti Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jako první český lékař. Další rozvoj  biomodulačních léčiv spojuje s univerzitami ve Skotsku a v Oxfordu. Od roku 2007 je členem Italského řádu lékařů v Neapoli a vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii.

Proč se chřipka objevuje zejména v říjnu a listopadu a pak v únoru a březnu?
Teorií vzniku chřipky právě v tomto období je mnoho, ale já osobně se přikláním k teorii snížení imunity vlivem poklesu slunečního světla, tedy oslabení osy hypotalamus hypofýza, která dává našim T-lymfocytům povel se buď vzchopit a bojovat, nebo to nechat být, protože to stejně nemá cenu a všichni onemocníme.

Dále je to změna stravy a určitá deprese z toho, že už je tady zase podzim. Na jaře je to pak vyčerpání a projev únavového syndromu, protože příroda nutí člověka odpočívat.

Já osobně ale mám za to, že pokud tedy člověk podlehne davovému šílenství, že už to mají všichni, tak já to asi dostanu také, potom se to skutečně stane. Při pečlivém studiu epidemiologických studií je skutečně tato morbidita vyvolána z velké části sdělovacími prostředky a médii, které jsou zase nástrojem výrobců vakcín a vitaminů, kdy je nutné zvýšit prodeje a vytvořit davovou psychózu, což se jim již několik desetiletí velmi dobře daří. Člověk, který zdravě žije a myslí, nikdy chřipkou neonemocnění. To je jednoznačný fakt, ale není zájem, aby lidi byli veselí a jedli pomeranče a jablka, ale je nutné je očkovat a vytvořit dvakrát do roka nárůst prodeje vakcín a imunomodulátorů.

Jak je to s nemocností podle krevních skupin? Jsou na tom všechny stejně, případně, která je nejvíce ohrožena?

Krevní skupiny jsem velice pečlivě studoval jak díky dietám, tak díky analýze nemocnosti, ale jednoznačně mohu říct, že objektivně není přímá souvislost mezi chřipkovým onemocněním a krevní skupinou. Spíše je tam souvislost podle znamení zvěrokruhu, tedy podle živlové rovnováhy, ale všechny krevní skupiny mají stejné obranné mechanismy. Rozdíl je tedy jen v tom, jak se každá jedna z těchto krevních skupin zachová v konfrontaci s medializací problému. Tedy jestli mu podlehne nebo ho ignoruje. Např. skupina O, která velmi dobře asimiluje, tak je snad náchylnější, ale velmi to závisí od typu osobnosti, respektive znamení a ascendentu.

Mají lidé s poruchou krvetvorby větší odolnost?

Určitě ne, protože pokud mají jakékoliv poškození, tak to znamená, že nejsou v rovnováze a krvetvorba je jeden ze základních pilířů obranyschopnosti, protože v kostní dřeni z ezoterického hlediska sídlí duše neboli princip našeho bytí, respektive tvorba kmenových buněk, které se stále obnovují. Pokud je porucha tam, pak je latentně všude a obrana nemůže být dokonalá.

Je možné, že psychotici mají menší sklony chytit chřipku?
Jak jsem již uvedl, chřipková epidemie je vždy produktem společnosti a pokud se psychotik zajímá více o toho, koho kdy a kde zabije či znásilní, tak logicky nevnímá, že se zrovna nachází v období a místě chřipkové epidemie a nemá tedy vůbec ani pomyšlení na to, aby onemocněl, tak nemá vůbec žádný sklon tu chřipku chytit.
Očkovat – ano, či ne? Je očkování efektivní a je možné očkovat, když je někdo alergický?
Já jsem zásadně proti jakémukoliv očkování chřipky, protože vždy z toho někdo umře, kdo by nemusel, kdyby se neočkoval, a pak ty vedlejší účinky jsou brutální, např. ochrnutí, roztroušená skleróza, lupénka, revmatická artritida či systémový lupus. Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve specielních statistikách.

Pokud je někdo alergický, tak si tu alergii jenom zhorší, pokud náhodou nezemře na

anafylaktický šok atd. Prostě to nepřipadá v úvahu. Očkování tedy jen pro rizikové skupiny a s vakcínou na míru individuálně připravenou.

Jestliže člověk posiluje imunitní systém zdravou výživou, otužováním, sportem, saunováním, jak je možné, že onemocní?

Jednoduše proto, že se věnuje tělu a ne mysli. Pouze silná mysl a silný duch zabrání nemoci. Podívejte se na případy v koncentračních táborech, nikdo tam nejedl řádně, ani se nemyl, ale neonemocněli jen ti, kteří věřili, že přežijí. Harmonie a čistota těla jsou nástrojem k harmonii mysli. Velmi přesně je toto popsáno v knize Dr. Candance  Pert Molekuly emocí, která naprosto jasně ukázala v laboratoři, jak deprese a úzkost snižuje imunitu. Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné.

Je správné na podzim a v zimě jíst citrusové plody, které mají velký obsah vitaminu C?

Určitě ano, všechny přírodní vitaminy mají větší  biokompatibilitu a organismus si jich více váží a spotřebuje je všechny, zatímco ty syntetické vyloučí. Jde ale i o jiné prvky výživy jako vláknina atd. Pokud mám zácpu, tak mohu jíst kilogramy pomerančů a je z toho menší užitek než z půl kila jablek a správné funkce tlustého střeva.

Jakým způsobem se vy osobně bráníte proti chřipce?

1. Žádnou chřipku ani jiné patologie si nepřipouštím.

2. Denně beru česnek, zinek a selen a také betaglukany.

3. Dvě hodiny 5x týdně sportuji – jezdím na kole.

4. Denně vypiju večer 350 ml červeného vína.

5. Děkuji universu za to, že jsem tak zdravý a můj imunitní systém tak silný.

Jaká je podle vašeho názoru nejúčinnější prevence?

Jednoznačně veselá mysl, půl zdraví. Víme to všichni, jen málo se to praktikuje.

co je ten Šula za

co je ten Šula za idiota?

"chřipková epidemie je vždy produktem společnosti a pokud se psychotik zajímá více o toho, koho kdy a kde zabije či znásilní, tak logicky nevnímá, že se zrovna nachází v období a místě chřipkové epidemie a nemá tedy vůbec ani pomyšlení na to, aby onemocněl, tak nemá vůbec žádný sklon tu chřipku chytit."

Předpokládám že ten jeho životopis je vymyšlený. Nejprve atestace z ortopedie, pak se 2 roky v USA z ničeho nic věnuje výzkumu membránových proteinů a pak ve Švýcarsku vyvíjí přirodní preparáty. A za to ho vyznamenají v Royal Society. A nakonec na internetu přispívá do magazínu Regenerace. Přes google scholar jsem nenašel jediný vědecký článek, co by ten člověk publikoval o tom co tvrdí. Ph.D. nemá, takže vědu nejspíš nikdy nedělal, tak za co ho přijali do té Royal Society?

Pane Jaccku, proč tady

Pane Jaccku, proč tady urážíte někoho, koho neznáte? Kdybych vás tady veřejně nazvala idiotem, cítil byste se dobře ? Holt, k tomu tedy už nemám co dodat.

když takový člověk napíše, že

když takový člověk napíše, že psychotiky víc zajímá, koho znásilní a zabijou, a proto neonemocní. Opravdu nevím jak jinak to okomentovat. Ten člověk nejspíš ani neví, co slovo psychoza znamená, a přesto má tendenci poučovat o psychice a imunitě. A vůbec, proč sem ty jeho bláboly lepíš? O chlamydii nic nepíše.

Pokud to nechcete číst, tak

Pokud to nechcete číst, tak to nečtěte. Pokud si myslíte, že je to hloupost, tak se tomu zasmějte, ale neurážejte. A z jakého titulu mi tykáte? Z doktorského? Vážený, husy jsme spolu nepásli. Vaše Ego vám moc škodí. Jste ješitný a chybí vám pokora.

Pepko, běž se bavit či

Pepko, běž se bavit či provokovat jinam! Toto není web o chřipce. Jack ti tyká , jelikož je to na webu mezi nemocnými zvykem, tak proto! 

Tento web je zejména o dlouhodobé antibiotické léčbě dle Strattona/Wheldona. resp. zkušenostech samotných postižených s jejich bojem s chronickou nákazou, resp. souběžnými nákazami, včetně parazitárních.

jo, myslím si že je to

jo, myslím si že je to hloupost, ale k smíchu není. Psát o chřipce jako o davové psychoze.... když španělská chřipka zabila víc lidí než celá 1. světová válka.

Tak pozor: ten dr.sula vubec

Tak pozor: ten dr.sula vubec idiot neni: vydelava statisice korun tim, ze zde v Cr a na Morave " leci" autisticke deti a z rodicu vysava e se svym spolecnikem  chemikem bcl( ovsem nechava se nazyvat doktorem immunologem!) Pokud vim Mudr Sula je ortoped...leci tyto nebohe autisticke deti nejakou metodou vitaminu a pak psycho nevim jak ale pletou do toho astrologii atd atd .... Proste absolutni gulas, ktery by jim nikde jinde neprosel, jen tady, kde se dari kouzelnikum, pranoterapeutum, kartarkam, improvizovanym ( zduraznuji!) bylinkarum a hlavne psychopatum....pred par lety zemrela jadna ma dobra kamaradka ktera takto naletla na podobne elementy v Praze: byla to krasna zena okolo padesatky, byvala modelka, sportovni, mila.... Konce byly hrozne pote co ji nekde na periferii prahy jeden z techto elementu presvedcil, ze hypno psycho a doplnky se nemoci zbavi.....zemrela pak v Mnichove za hroznych bolesti, uz proste nebyla ani ta nejsilnejsi kombinace k nicemu,jedina dcera marky vdovy ktera po te upadla do progressivni alzheimerovy choroby...brzy po pohrbu uz nepoznavala nikoho., jen porad volala dceru....takze asi pochopite jak ja asi "mam rada" tyto elementy , "tyto" frajery....jeste dnes a uz je to par let mam slzy v ocich kdyz si na J. vzpomenu....do posledka rikala a opakovala : chci zit..

No tak to byl muj skoro requiem na uspani Vsech.    Sv.

A kolik statisíců či milionů

A kolik statisíců či milionů měsíčně vydělává Klubal ? To asi taky nebude žádný idiot, viďte ...Cry

A jsme doma! To je tvůj

A jsme doma! To je tvůj hlavní problém. Závist a starost, kolik si MUDr K.vydělá. I když, to je otázka spíše na něho. Prosím, jak tam někdo pojedete, zeptejte se, aby měl tady provokatér klid a nemusel se denně 4x registrovat :-). A od závisti můžeš mít i potíže.....tady si počti.    http://www.poutnici.com/zavist.html

Na rodinách chorých detičiek

Na rodinách chorých detičiek parazituje aj chemik BCL? No krásne. Keby sa liečbe venovali tí, ktorí to robiť majú, tak by takýto šarlatáni nemali toľko klientov. Lenže lekári nemajú záujem spolupracovať s takýmito rodinami a snažiť sa pomôcť zlepšiť stav detí. Nehovoriac o tom, že keď v 21.storočí v EU zomrie dieťa, mladý človek a zachrániť by ho možno mohli aj relatívne lacné ATB, to už je tragédia. 

chemik BCL.. myslis Dr.Šp...k

chemik BCL.. myslis Dr.Šp...k ?

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Ja neviem, koho tým Swadhi

Ja neviem, koho tým Swadhi myslela konkrétne. Dr.Šp. je detský lekár, to asi nebude on. Dr.Malotová je klinický mikrobiológ, ? Zbytok zdravotníckeho personálu sú sestra a terapeutka. Čoho inžinier je R.Prochádzka sa mi nepodarilo vygoogliť...

sak preto sa pytam..ich tam

sak preto sa pytam..ich tam poznam osobne vsetkych..preto o "chemikovi" som este nepocul

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Pepka a Depka je možno

Pepka a Depka je možno Klarinkino druhé, alebo skôr už štvrté "JA" ??? 

Prosím vás, co to tu píšete

Prosím vás, co to tu píšete za nesmysly o nějaké depce a klárince, já znám jenom depku (depresi), a ta je moje. Zabloudila jsem sem dnes ráno náhodou (vyguglila jsem), donesly mne sem ty depky, a, při mé mozkové mlze jsem šťastná, že mohu někde fungovat pod jedním jménem, to mi fakt stačí ... Víte, co si o některých z vás tady myslím? Jste simulanti a nedivím se, že vás za takové někteří lékaři považují. Většina z vás tady asi pobíráte ID. Jste na těchto stránkáh od rána do večera a jenom vyčkáváte, až se najde příležitost někoho napadnout, urazit. Když máte čas a energii tady na takové věci, měli byste jít makat do práce, najít nějakou brigádu, aspoň na 4 hodiny denně. Já jsem taky už dlouho nemocná, ale makám, protože podnikám, dělám na sebe a na platy svých zaměstnanců, kteří živí rodiny, musím investovat do podniku. Na maroděníčko ani ID nemám ani pomyšlení, a jsem tomu ráda. Jinak bych tady z té davové psychózy byla na tom hůř, než jsem při práci. Poroučím se

Tak buďte paní Pepko ráda, že

Tak buďte paní Pepko ráda, že ještě nejste natolik nemocná a jste schopna pracovat. Spousta nemocných, co jim nezbývá nic jiného než ten ID, by si to s váma rádo vyměnilo a šlo raději do práce a aby byli zdraví.

Klídek, Jaccku, vykání,

Klídek, Jaccku, vykání,  pokora, urážky a nakonec chlamydil, přírodní léčba.....nepřipomíná nám to něco? Kdo tady psal, že bude přicházet pořád pod různými nicky? Tentýž pisatel , jen v jiném kabátku a s jiným nickem :-) . Urazí, rozloučí se a pak se zapojí do diskuzí. To není podnikatelka, ale náš známý provokatér, který tu plevelí....... 

Ireno, nejvíc to tady

Ireno, nejvíc to tady plevelíš ty, už 9 roků. Lepšího admina si toto fórum nemohlo vybrat. Už po devět let pořád stejný nick + pořád stejná hloupost. Alkoholik se většinou do rána ze svého delíria vyspí, ale ty, bohužel, ze své hlouposti ne.

Prvokatére x7sd53, neposílej

Prvokatére x7sd53, neposílej mi soukromé zprávy, dostáváš evidentně špatné léky na psychiatrii, když mi píšeš, že se tam léčíš. Za tvoji psychiku nemůžu. Já se za svoji identitu nestydím /dost lidí znám osobně/, ale ty ji musíš pořád měnit. Přijdeš opět pod jiným nickem a zas budeš lidi urážet ,něco nabízet, psát nesmysly. Je mi tě líto.......nechej tady prostor i pro komunikaci a léčbu chlamydií, borelií a pod. Ty jsi asi nemocný psychicky, nevíš pak, o čem kdo píše, když mi píšeš, že  jsem simulant :-). Ano, jsem. Ale je možné, že to máš jako následek neléčených infekcí.   

Ireno, klidně ten můj message

Ireno, klidně ten můj message tady pastni. Nepsal jsem, že se léčím. Psal jsem, že mám psychiatra. A v tom je rozdíl. A kdybych léčení skutečně potřeboval, tak do toho půjdu a nestydím se se za to. Mimo jiné, doporučuji nastavit namísto Drupalu něco modernějšího a efektivnějšího. Vypiš sbírku víček na Ajťáka, třeba ti jich tady dottoressa pár pošle. Sbohem. Už mi za tebe ani za toto fórum žádný další nick nestoji... Slibuji ti, že toto je tady můj poslední.  Don Pedro z V.

Já myslím,že nejideálnější je

Já myslím,že nejideálnější je nereagovat.Kde není reakce na akci,další akce nebude následovat.....teda ve většině případů.

Ano, banda simulantů na

Ano, banda simulantů na invalidních důchodech, to mě pobavilo. 5 hodin a vše jsi odhalila, jsi šikovná :-).  Asi nejsi ještě dost nemocná, když čteš takové články. Depky můžeš mít ze stresu a podnikání. Hlavně to zdraví.  Těšilo nás! 

Renatka ano,  asi to inak

Renatka ano,  asi to inak nepojde, ako nereagovat.

Ja neviem co to je, ale tolko zla co sem niektori prinasaju ma desi.

Neverim, ze su to ozaj chori ludia na infekcie a liecia sa.Lebo sama to mam odzite, a nemam chut ani silu mrhat na take debaty.Tak velmi ju potrebujem na liecbu a tazke herxy z nej..Tak velmi potrebujem podporu a pomoc radou..ako dalej ako zvysit detox...poradit nezistne, uprimne...

Nechapem Vas kritizerov, naco sem prosim chodite.Niekedy mi to pripada, akoby ste robili vsetko pre to zrusit toto forum...Verim, ale ze si ho zrusit nedame..Pekny slnecny herxami neruseny vikend..

Mila Svadhi verim, ze prispevky budu od Vas..aj inych co to myslia uprimne..edit

 

Renato, Edit, bohuzel

Renato, Edit, bohuzel tentokrat musim zareagovat a verte mi, ze mi zacina byt i spatne od zaludku z lidi kteri se sem nejak dostanou: na me privatni stranky me dosla dnes tato zprava (od x7 sd53:prepisuji)  " Overeno a  zadna slava. Ale nebudu tady publikovat, nemej strach. Babo jedna zakomplexovana"....:    toto je jasna mafianska vyhruzka!!!! Vulgarni, ale velmi jasna....kdyby jste nahodou zasli na stranky techto prapodivnych lidi: jmenuji se Jan Sula a Josef Smarda...maji zrejme mnoho penez a taky moznosti se mstit, tomu kdo jen trochu odkryje jejich byznys...Ale klidne jen publikujte,panove, nemam zadne "mrtvoly ve skrini..." Takze hurra !!! Vase baba.

Svadhi neviem ci sme si

Svadhi neviem ci sme si rozumeli..myslela som nereagovat prave na podobne typy ako xy..a podobne american z..Ved dufam, ze ste ma pochopila, Vase prispevky citam rada a tesim sa ze sme tu edit 

Totiz ja vobec nic na tejto stranke nehladam, len upokojenie, ze sa to da, rady ako sa to da☺...nech je vsetko v tejto tazkej chorobe co najradostnejsie..Dufam, ze sme sa porozumeli...

Samozrejme, ze nie vzdy vsetci musime mat pravdu, rovnaky nazor..ale vsetci potrebujeme citit, ze nam ide o spolocnu vec..uzdravit sa pekne dni edit

Dobry vecer Edit, jeste dnes

Dobry vecer Edit, jeste dnes Vam chci odpovedet: ja vim, ze to myslite dobre, ze jste ta zde uplne nejvic pozitivni, uplne ve vsem a mnohdy se az stydim, ze jsem  naopak tak bojovna a ne remisivni jako Vy.... Fakt a i kdyz Vas  osobne neznam, tak Vas mam rada , proste naivne a intuitivne  a nevim Vam to "proc" racionalne vysvetlit... Mohla bych rici, ze protoze jste tak " smirena " se svoji nemoci( zatimco ja bojuji neustale proti vetrnym mlynum) anebo ze mate vzdy a pro vsechny to dobre slovo a ten pozitivni vyraz?....nevim...  Fakt nad tim dnes vecer premyslim...ale v kazdem pripade jsem Vam to chtela rict, a i kdyz se nezname osobne a asi se nikdy nesetkame...tak ja na Vas ( i treba jen tak a blbe) myslim, preju Vam to a to a hlavne abyste uz netrpela a to jako Aby Vas nic nebolelo, aby ta potvora borelie uz zmizela a hlavne se uz neobjevovala zadna  chronicka potiz... Proste to vsechno banalniho co me ted v teto chvili napada a co Vam nemohu rici osobne....no budiz... Tak alespon takto po internetu....mam Vas rada za to ze jste jaka jste a myslim na Vas    Sv. Dobrou noc.

Mila Svadhi velmi ste ma

Mila Svadhi velmi ste ma prekvapila a az sa hanbim, za tolku chvalu.Som obycajny clovek, mozno viac v zivote skusana.Naucila som sa pokore asi tym vsetkym.Ked som bola mlada zena som pri cisarskom reze a nasledne apendix skoro zomrela.Nedavali rodine nadej. Mala som abscesy v celom bruchu.Vtedy som sa modlila , aby som vydrzala aspon do Matkovych 15 rokov.Vcera mal 32...A moja cesta v svojpomocnych skupinach / odvykanie od alkoholu a inych zavislosti 28 rokov /ma naucila, ze ak chcem pomoct nielen sebe, musim byt aj ja pokorna.Nie v zmysle plazenia sa pred druhymi, pokorna v pochopeni choroby, ...A velku rolu hra vek.Predsa mam 60 a vela preziteho. Ked som bola mladsia 22 rokov som podnikala do takej miery sa nicila, az mi to zdravie vypovedalo..Bola som velky pracant a toto ma najviac desi ta neschopnost byt ako predtym...Ale idem dalej a verim, ze vsetci sa pohneme smerom k lepsim dnom...a bude nam aj tu na tychto strankach fajn..

Moju "kamennu " skupinu navstevujem uz velmi malo..Nezvladam zatial.Ale som vdacna zivotu, ze mam zo skupiny vela priatelov, co mi volaju, volaju ma z ulity bolesti...snazia sa ,  Vzdy som bola tahun v kazdom ohlade, rodine partii organizator akcii, aj to som sa musela v chorobe naucit , prijat sama pomoc..a to je tiez tazke ,  zvlastne byt na tejto druhej strane.Cely zivot som rada pomahala a myslela som si ze to tak bude stale.

Ale clovek mieni Pan Boh meni..Hadam sa raz opat polepsi.

Este raz dakujem za povzbudive slova.A tie posuvam pomyselne dalej  je tu vela dobrych statocnych , priatelov vsetkym aj Vam patri vdaka.

A dolezite je v skupinovej terapii, ze musi byt nielen dobry policajt, ale aj zly policajt..A zly policajt nie je zly, ale upozorni ostrejsie na uskalia, co nas sprevadzaju.., v liecbe a uzdravovani.

Mne nevadi nic len provokateri ...a tych docela nechapem.

Kde sa mi nepaci ci odbornost, ci spolocenstvo proste tam  nechodim ani v realnom ani virtualnom svete☺☺☺

 

A mozno nie je vylucene, ze sa raz na nejakom zraze stretneme.

Pekne slnecne rano ,  verim, ze aj u Vas je edit

edit, dekuji ti za nazor, ale

edit, dekuji ti za nazor, ale pochop, ze je neakcepovatelne prijmout vyhruzky tohoto typu na jakekoliv pratelske  strance. To jsou mafianske metody ...hrozit...a to se nemuze prejit mlcenim. Ale neboj se o me, ja se branit umim! A "babo " at si rikaji sve pribuzne a ne me! Zbabelci, po internetu je vse "easy" neni liz pravda? O spolecnou vec nam jde, ale ne o spolecnou mafii! 

Pani Swadhi, myslíte, že pod

Pani Swadhi, myslíte, že pod x7sd53 sa skrývajú spomínaní lekári? Nebude to skôr Klarinkac.5? Ona písala, že si chce niečo o Vás overovať. Pochybujem, že takéto hlúposti by písal lekár, skôr niekto psychicky narušený. Admin by možno vedel pomôcť. 

Dobry vecer, nevimkdo se  zde

Dobry vecer, nevimkdo se  zde  skryva... Muze to byt i klarinka nebo  jeji pratelle

... Kdovi...ja osobne neverim ani jednomu slovu, ze Klarinka ae opila, o tom, ze tu pise nejaka immunolozka jeji pritelkyne....a cele teto historii jako z televizni novely ....takze odpovodam uz ted jen na vazne urazky a tedy vazne z pravniho hlediska...no oni si to ti frajeri snad i rozmysli....oni maji " masla na hlave " az dost! zdravim Sv.

Musím povedať, že súhlasím s

Musím povedať, že súhlasím s tým, že autizmus nie je dg. ale prejav ochorenia a práve chronického systémového ochorenia, kde určite hrajú úlohu práve aj baktérie, vírusy a plesne. Nepoznám liečbu menovaných pánov, ale ak by liečili moje dieťa, tak by som sa určite zaujímala o to, čím a ako  liečia. Rodičia sú zodpovední za svoje deti a nemali by sa nechať manipulovať hocikým. Pokiaľ je to tak, ako ste tu písala, tak asi veľa deťom nepomohli. 

 

Pani Arabelo, nevim kolik

Pani Arabelo, nevim kolik detem  tito panove pomohli nebo o cem se zde hovori....tito lide mohou byt zde  jen posuzuvani  rodici tech nemocnych deti, anebo jejich neurology.....Ja se neodvazuji k tomu vyjadrit, protoze nejsem kompetentni....zda se mi ovsem cely ten jejich zpusob lecby...tak nejak...no...nevim...fakt nevim...ale proc se usidlili na"chlamydie.info" ????To je mi zahadou!....... 

"...Mimo jiné, doporučuji

"...Mimo jiné, doporučuji nastavit namísto Drupalu něco modernějšího a efektivnějšího. Vypiš sbírku víček na Ajťáka, třeba ti jich tady dottoressa pár pošle. Sbohem. Už mi za tebe ani za toto fórum žádný další nick nestoji... Slibuji ti, že toto je tady můj poslední.  Don Pedro z V..." alias Klárinka...

no tak už nám nezbývá nic jiného, než se těšit na ty její nové supervelestránky. Je celkem jedno jestli Klárinka z Padovy nebo Američan z Vysočan, reklamy na kvalitní zboží nikdy není dost! 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k