WP na m. pneumoniae, Dr. Nouza

Zdravim, chci se zeptat zda někdo víte jestli Dr. Nouza píše W. protokol i na mycoplasmu pneumoniae? A jaké s ním máte aktuální zkušenosti, všechny hodnocení jsou poměrně staré. 

Díky 

Vyhozené peníze za jeho

Vyhozené peníze za jeho návštěvu... ;-)

A koho bys doporučil? On to

A koho bys doporučil? On to nenapíše? Popřípadě jakej postup bys mi poradil? :)

V ČR nikoho, buď jde jen o

V ČR nikoho, buď jde jen o byznys (Klubalové, Nouzové, Ceeové a já nevím kdo ještě...) nebo, druhá skupina - bez pacientského obchodního modelu, tak ty pro změnu nezajímáš vůbec (lékaři inf. klinik fakultních nemocnic, apod.)... Poslal jsem Ti echo do inboxu. ;-)

Tak to zkus ještě jednou, já

Tak to zkus ještě jednou, já v inboxu nic nemám. :)

Je pravda, že Dr. Nouza jen

Je pravda, že Dr. Nouza jen vytáhne peníze a nesnaží se ani pomoct. Pošle k manželce na psychosomatiku a tím to pro něj hasne. Sdělil mi, že problém nejsou cpn, ale stres. Věděl to, aniž by mi udělal jakákoliv laboratorní vyšetření. CPN mi byly diagnostikovány 5 měsíců před jeho návštěvoui. Na naléhání, že je mi zle a chci zkusit WP mi předepsal léky na hradí pacient. Recepty mi nechal v lékárně pod jeho ordinací. Když mi je tam šla moje sestra vyzvednou, v lékárně už měli připravené léky, i když je o to nikdo neprosil a hrubě se na sestru osočili, co s nima budou dělat, když je nechce. Prostě drzost. Po cca měsíci jsem Dr. Nouzu oslovila po emailu, neboť jsem mimo ČR, se žádostí o pomoc a vůbec mi neodepsal. On opravdu už nikdy více. Toť můj smutný a drahý zážitek.

Je pravda, že Dr. Nouza jen

Je pravda, že Dr. Nouza jen vytáhne peníze a nesnaží se ani pomoct. Pošle k manželce na psychosomatiku a tím to pro něj hasne. Sdělil mi, že problém nejsou cpn, ale stres. Věděl to, aniž by mi udělal jakákoliv laboratorní vyšetření. Na naléhání, že je mi zle a chci zkusit WP mi předepsal léky na hradí pacient. Recepty mi nechal v lékárně pod jeho ordinací. Když mi je tam šla moje sestra vyzvednou recepty, v lékárně už měli připravené léky, i když je o to nikdo neprosil a hrubě se na sestru osočili, co s nima budou dělat, když je nechce. Prostě drzost. Po cca měsíci jsem Dr. Nouzu oslovila po emailu, neboť jsem mimo ČR, se žádostí o pomoc a vůbec mi neodepsal. On opravdu už nikdy více. Toť můj smutný a drahý zážitek.

 

Ráda bych věděla co

Ráda bych věděla co doporučuješ běžícíkoníku. Jak z té šlamastiky ven.

Přesně tak, diagnostika nula,

Přesně tak, diagnostika nula, přinejlepším Vám, když požádáte, napíše recept na hradí pacient a vyexpeduje lékárny pod ordinací, kde Vám dají 50 kč slevu za to, že tam necháte 5000 kocourkovských... :-) Tu dvojku za "konsultaci" platíte jen za to, že s vámi cca. 0,5 h posedí a event. vypíše recept, velmi snadný byznys, když si uvědomím, že za sezení s Vámi ještě stáhne o litr pojišťovnu... Jako bonus Vám doporučí imunostimulátor z tuleních mozků za trojku, asi to prodává nějaký jeho známý... ;-)

Nojo jak to vlastně je s

Nojo jak to vlastně je s vydáváním antibiotik na WP? Protože normální recept na antibiotika platí 5 dnů. Jak je to při hrazení pacientem? Já jsem četl, že se na ně nedá využít opakovací recept, takže se musej koupit všechny najednou? 

Bačka: To je těžký... Já na

Bačka: To je těžký... Já na doktory kašlu, nemám zájem je sponsorovat a nic po nich ani nechci... Chce to vzít rozum do hrsti, přemýšlet, číst a zkoušet, klidně cokoliv co se dá...  Na mě až po letech dobře fungoval AZI 250 mg ob den, osobně to přikládám spíše imunomodulačnímu účinku, než antimikrobiálnímu, problém je v tom, že AZI, pokud to budete sypat dlouhodobě (měsíce až roky) má ireverzibilní dopad na "nervy"... Tady jsou lidé s různými problémy, které mohou mít různé kořeny, nedovolím si nikomu radit...

Já mám udělaný testy na

Já mám udělaný testy na boreliozu,chlamydie a mycoplasmy z letošního února. Mycoplasma pozitivní v IgG 68,5  (ref. meze je pod 10) IgA mam hraniční a IgM jsem měl 27 meze (pod 10). Všechno to začalo zápalem plic v listopadu, pak byl asi 3 tejdny klid a pak mě to začalo. Ze začátku chvilema třeba na dvě hodiny zhoršení vnímání a depersonalizace i derealizace, poté už celý den k tomu velka unava a teploty vždy kolem 37,2-37,3. Vzhledem k tomu, že jsem student, tak s tim do školy chodit nešlo. Tak už jsem si po kolečkách na neurologii, kde mi udělali všechna možná vyšetření, která byla v pořádku, z té mě poslali na psychiatrii s PP, dostal jsem antidepresiva ty samozdřejmě naprosto nezabírali. Navíc jako 19-letý, ještě před pár měsíci naprosto zdraví člověk jsem ani ničemu takovýmu nevěřil. No došel jsem si na imunologii a tam mi našli pravě mycoplasmu. doktorka mi se slovy, že to má každý antibiotika nedala, ale ja jsem si je po tydnu vydubal a na tři tydny jsem měl klacid. Zbavil jsem se teploty, únava rapidně ustoupila, ale vnímání, lupání v krční páteři a v kloubech a neustále ucpany nos (při smrkani nevysmrkam nic) zůstalo. Je ale vidět, že ta antibiotika, nějakou reakci v těle udělali. 

Hezké odpoledne, dlouho,

Hezké odpoledne, dlouho, hodně dlouho jsme zde nebyla......když chci zvládat jiné, nezvládám chodit sem....jen jste mi potvrdili opět názor na Dr. Nouz a další - před 15 lety se k němu vzhlíželo, jako k Bohu, který odpomůže od únavy a dalších problémů....zde je vidět, jak někteří lékaři umí chytit šanci za pačesy a vydělávat na nemoci a bezmocnosti lidí-pacientů.....jsem znechucena a ke většině jsem přestala docházet, aby si za mě dělali čárku a body, to odmítám - nic nového mě neřeknou a bohužel ani nepomohou . zvládám vše s velmi vstřícným OL a svoji Imunoložkou...je pravda, že jsem měla doporučení do Motola, ale tam mě odmítli objednat, že tyto problémy se u nich neřeší (také dobré, ne???) a že bych měla dorazit spíš do Litoměřic k jistému Alergologovi a imunologovi, tak jsem to také odmítla, protože se svojí Imunoložkou jsem spkojená - dá se říci, že vše co se dalo, jsme aplikovali a vyzkoušeli společnou konzultací - na jaře se stav u mě dost zhoršil , unava se zintenzivnila, nohy přestaly fungovat a tělesné bolesti se zvětšily celkově... a tak jsem momentálně dobrala po 3 měsích Doxy - dlouhodobě beru Chlamydil a PM Detox - víc můj žaludek nesnese - peru se jak mohu, ale s více Atb to odmítám absolvovat - držím všem palce a bojujme dál - já se snažím, byt je to náročné a pro okolí a lidi nemoc nepochopitelná, což někdy člověku podlomí kolena ještě víc - přeji hezké a přijatelné léto

 

Od r. 1989 Chronický únavový syndrom, polytopní dorsalgie, esenciální hypertenze,chronická obstrk. nemoc, neurastenie,hepatitis A - v pubertě ,cervikobrochální syndrom, striktura uretry, operace hemeroidů, alergie PNC, spálové angíny, záškrt - v dětství,

"...na jaře se stav u mě dost

"...na jaře se stav u mě dost zhoršil , unava se zintenzivnila, nohy přestaly fungovat a tělesné bolesti se zvětšily celkově... a tak jsem momentálně dobrala po 3 měsích Doxy - dlouhodobě beru Chlamydil a PM Detox - víc můj žaludek nesnese - peru se jak mohu, ale s více Atb to odmítám absolvovat ..."

Úžasné, kolik užitečných a důležitých informací se vejde do jednoho souvětí. Ovšem pravda, jak pro koho, jak kdo si z toho vybere tu správnou informaci, ale to je už věc čistě každého, co si z toho chce vybrat...

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k