Web chlamydie.info sa možno ocitol na blackliste Googlu

Lámal som si posledné mesiace hlavu nad otázkou, prečo je na tomto webe v poslednej dobe tak mŕtvo a prázdno. Prečo neprichádzajú žiadni nováčikovia, žiadne náhodné návštevy a prečo sa sem zriedkavo vracajú starí užívatelia.

Jedna príčina je jasná - je to notorický problém so spambotmi. Je jasné, že nie každému sa chce chodiť po webe, kde sa každý deň objaví pochybný text v ruštine s linkami smerujúcimi neznámo kam.

Druhý problém sú vyliečení bývalí užívatelia. Kto sa dostal z najhoršieho, tak sa snaží vrátiť do normálneho života a už nechce tráviť dlhé hodiny na webe venovanom chorobám, ktoré ho trápili dlhé roky a na ktoré by najradšej navždy zabudol. Tiež som si potreboval dať od tohto webu na 3 roky pauzu, aby som sa mohol venovať normálnemu fungovaniu.

Zdá sa však, že tu máme ešte ďalší problém. Kto sleduje alternatívne a konšpiračné weby, tak už dávno zaregistroval fakt, že určité témy, určité články a určité weby miznú z vyhľadávačov. Videá sú mazané z youtube, mazané sú účty na facebooku a taktiež je výrazne zhoršená dostupnosť alternatívnych webov cez vyhľadávače.

Zo zvedavosti som si dal do googlu vyhľadať slovo "chlamýdie". V minulosti tento web skončil vo vyhľadávaní často na prvom mieste a keď nie na prvom, tak aspoň medzi prvými 5 odkazmi.

Teraz je to úplne inak: Prvá, druhá, tretia stránka vyhľadávania googlu: všade sú odkazy na obchody so zdravou výživou, najrôznejšie labáky a testy, tradičnú čínsku medicíku, stránky o kráse a zdraví pre ženy, celostná medicína, weby venované pohlavným chorobám, idnes, aktualne .cz, zase rôzne lekárne, novinky .cz ..... dokonca aj nejaké primitévne amatérske webové stránky o téme chlamýdií... Preklikal som sa až po 10 stránku vyhľadávania googlu a nenašie som *ani jediný* odkaz na náš web. Skrátka, akoby bol tento web na blackliste.

Podobný výsledok som dostal aj pri hľadaní názvu bez diakritiky: "chlamydie".

Zo zvedavosti som zadal rovnaký typ vyhľadávania do nezávislého vyhľadávača "DuckDuckGo". Prvé priečky boli síce tiež zaplevelené cudzími veľkými webmi, ale na druhej stránke vyhľadávania bol aj odkaz na náš web.

Otázka znie, čo s tým.

Je to následok cielenej cenzúry, alebo iba nedostatok "optimalizácie pre vyhľadávače" ?

Každopádne to má dopad na celé fungovanie webu, pretože keď sa predsa sem nejaký nováčik dostane, obvykle tu nie je nikto, kto by v danom okamihu riešil podobný problém a ujal sa ho. A stavať celú poradenskú aktivitu výlučne na komentároch od adriany, Jana a mňa sa skrátka nedá - všetci potrebujeme venovať nejaký svoj čas aj mimo webu.

Keď niekto príde s nejakým nápadom, diskusia je vítaná....

Zo zvedavosti som urobil

Zo zvedavosti som urobil podobný test s konkurenčným webom borelioza.cz a dopadlo to podobne... Takže sa to zjavne netýka iba nášho webu.

Zdá sa, akoby algoritmus googlu silne preferoval veľké portály pred malými amatérskymi webmi, a to dokonca aj vtedy, ak 99% článkov z daných veľkých portálov s témou vôbec nesúvisí.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

https://chlamydie.info.cutest

https://chlamydie.info.cutestat.com/

 

No, je to divné. 

"chlamydie.info is 1 decade 4 years old. It is a domain having info extension. This website is estimated worth of $ 8.95 and have a daily income of around $ 0.15. As no active threats were reported recently by users, chlamydie.info is SAFE to browse.

březen 2013 ukončení CAPu 

Tam tých príčin asi bude

Tam tých príčin asi bude viac.

Pred časom som napríklad zaregistroval, že google upravil vyhľadávací algoritmus a že bude penalizovať weby, ktoré nepoužívajú https pripojenie.

Problém je, že ja absolútne netuším, ako by sa sem dal zaviesť SSL certifikát, navyše tieto šifrovacie certifikáty bývajú pomerne drahé.

Ďalšia vec je tá, že google výrazným spôsobom zohľadňuje, či na web existujú odkazy (linky) z iných portálov. To jest, či sympatizanti webu šíria odkazy na tento web aktívne v iných diskusiách a weboch. Google na základe toho vypočítava "popularitu" webu. Faktom je, že primárna vlna nadšenia ľudí z WP/SP vypršala a prestali tejto téme robiť aktívnu propagáciu na cudzích weboch. Výsledkom tak môže byť, že chlamydie.info sa uzatvorili do vlastnej informačnej bubliny, ktorá je takmer úplne izolovaná od okolitého webu.

Lenže žiaľ nie som až taký expert, aby som vedel poradiť, čo s tým. Navyše už viac než pol roka som totálne zavalený úlohami z práce a návštevy sem na web stíham realizovať nanajvýš v podobe pár minútových kontrol večer pred spaním. Na nejakú seriózu prestavbovú a vylepšovaciu aktivitu webu momentálne nemám kapacity.  :-(

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Hlavní problém bude v tom, že

Hlavní problém bude v tom, že všichni chcípáčkové jsou na facebooku a tam plačkaj a táraj hovadiny a nehledaj něco, co by jim mohlo pomoci... žádný přístup na chlamydie.info znamená asi pro vyhladáváče, že je to nezajímavé, a tak to ani nenabízí. 

březen 2013 ukončení CAPu 

certbot + zdarma certifikaty

certbot + zdarma certifikaty od Let's Encrypt.. Jediny duvod je ze weby bez https google dava do zadu

nic sloziteho... 

watch my profile

No tak, cez duckduckgo je

No tak, cez duckduckgo je tento web rovno na prvom mieste vo vyhladavaci. Tych pricin bude iste viacero, ale nejaky "mravospravnostny filter" je asi davno na svete, nepatri sa zjavne liecit nieco, na co v najlepsej krajine na svete staci jednorazovo 1 gram azitromycinu, ta ňe?

O tom, že na liečbu

O tom, že na liečbu čohokoľvek je aplikovaná globalistická cenzúra, je dobré vidieť aj v súčasnej covidovej kríze.

Za posledný týždeň som zachytil viacero správ o tom, že facebook a youtube bez okolkov mažú všetky informácie k liečbe covidu ivermectínom a isoprinosinom.

Tak napríklad nedávno zmazal youtube rozhovor so špičkovým slovenským lekárom, v ktorom popisoval svoje úspechy s liečbou ivermectínom: https://www.hlavnespravy.sk/bojkot-ivermektinu-sluzba-youtube-zmazala-ro...

A dnes som zaregistroval, že facebook pre zmenu českému poslancovi Volnému zmazal komentár, v ktorom pre ľudí zverejnil zoznam poľských lekární, kde si môžu kúpiť isoprinosine.

Ja tieto veci chápem. Hlavnou tézou globalistov je už dlhé desaťročia téma znižovania svetovej populácie. A medzi základné stratégie redukcie svetovej populácie patrí obmedziť ľuďom prístup k liekom (ideálne v kombinácii s laboratórnou výrobou nových, doteraz neexistujúcich chorôb)...

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Jestli ono to nebude stejné

Jestli ono to nebude stejné jako s tím mytim ruk a horečkou omladnic 

"Sám proti namyšlencům

Semmelweisovi v té době bohužel bylo pouhých 28 let a starší kolegové na jeho názor pohlíželi s despektem. Přistoupili sice na jeho návrh a po pitvě si začali mýt ruce v chlorovém vápně, neustále ale brblali, že jde o hloupost. Nepřesvědčil je ani fakt, že po tomto hygienickém opatření klesla ve vídeňské nemocnici úmrtnost rodiček k jedinému procentu!...

...

Teprve 14 let po jeho smrti, v roce 1879, vystoupil na schůzi pařížské Lékařské akademie bakteriolog Louis Pasteur a Semmelweisovu teorii k údivu všech přítomných vědců potvrdil. Od té doby si už žádný lékař nedovolil přebíhat mezi pitevnou a porodnickým oddělením beztoho, aby se zastavil v umývárně."

 

 

Stačí dát do vyhledávače něco jako "mytí rukou horečka omladnic" a číst a číst, aby člověk zjistil, že je to furt stejné, že jméno ověnčené mnoha tituly, ještě neznamená, že umí číst ... ale poroučení, mazání, zakazování apod. by mu šlo... 

březen 2013 ukončení CAPu 

“Debilizácia národa” ::

“Debilizácia národa” :: Spravodaj.net

Tohle též něco napovídá.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k