We Cannot Continue to Let Doctors 'Gaslight' Chronic Illness Patients

"...A chronically ill person is already in a uniquely vulnerable position, whereby medical professionals act as gatekeepers to proper treatment. Doctors hold an inordinate amount of power over someone with a chronic illness, and it doesn’t take much to tip the balance further in their favor..."

 

‎"...Chronicky nemocný člověk je jednoznačně již tak ve zranitelné pozici, při které lékaři působí jako portýr v bráně vedoucí ke správné léčbě. Lékaři drží nezřízené množství soustředěné moci nad postiženým chronickým onemocněním a není třeba mnoho, aby se jazýček vah naklonil ve prospěch jejich přesvědčení..." ‎

myslíš že všichni pacienti

myslíš že všichni pacienti jsou sluníčkoví, čestní lidé, kteří opravdu trpí a chtějí pomoci? Realita je taková, že lidi jsou různí. Je i spousta simulantů, co se chtějí zašít z práce, co si chtějí vyběhat invalidní důchod. Dřív jsme měli jednoho takového soudeda, co měl invalidní důchod na záda a pak u toho postavil barák a každý den kopak na zahrádce. 

V Německu jsem pracoval na psychosomatické klinice a občas jsme tam dělali posudky na důchody. Znám německé Richtlinie (guideliny) pro posudkové lékaře. Nedostaneš tam důchod na fibromyalgii ani na CSF. Ten důvod je ten, že u těch nemocí nic objektivního nenajdeš, a teda to nelze jasně prokázat a jde to nasimulovat. Jakmile bys ty stavidla jednou povolil, tak spousta vyčůraných lidí by najednou začala mít CSF a fibromyalgii a dožadovat se důchodu. Takže je to tak, že ti, kterým je opravdu zle, doplácí na ty, kterým až tak moc zle není a snaží se systém využít. A sem patří i většina těch vágních "chlamydiových" potíží, tj. objektivní nález skoro žádný, subjektivní potíže obrovské. 

to je jenom tak trochu jiná perspektiva na chronické potíže nejasného charakteru. Wink

Četl jsi to vůbec? Pravda

Četl jsi to vůbec? Pravda není to zrovna angličtina, která se tu učí, ale ani nějaká pidžin, celá pointa je v tom, že jí/mu tvrdili, že je anorektička, blázen, vyhrožovali dokonce snad zbavením svéprávnosti a pak "...I agreed to leave, just to escape that doctor. Upon arrival at the eating disorders unit, it took all of five minutes for the team to determine I had no mental illness....", nic o invalidním tam snad není, chtěla jen žít, nic víc, nic míň...

A teď mi vysvětli tu tvoji reakci "myslíš že všichni pacienti jsou sluníčkoví, čestní lidé, kteří opravdu trpí a chtějí pomoci? Realita je taková, že lidi jsou různí. Je i spousta simulantů, co se chtějí zašít z práce, co si chtějí vyběhat invalidní důchod. Dřív jsme měli jednoho takového soudeda, co měl invalidní důchod na záda a pak u toho postavil barák a každý den kopak na zahrádce. ..".  to jako má být vzkaz pisatelce toho článku nebo co chtěl tím básník říci? Že jsi měl souseda, který byť chabrus na záda dokázal i tak postavit? A co jako ona (nebo on?) z toho si měl/a jako vzít, že se měl/a nechat doblbnout "...A psychiatrist came to my bed. “You’re depressed, aren’t you,” he insisted. I explained, with my limited ability to speak, that I still wanted to do things, I just physically couldn’t. “That doesn’t mean you aren’t depressed,” he countered. ..."

Na tenhle článek mne navedl psycholog profesí na sociální síti, spoluzakladatel cpnhelp, žádné ořezávátko, já jen ten odkaz dal i sem, prostě jen tak, že to není jen náš problém, pupku světa, ale i v Austrálii, Americe, všude, že podobně postiženým se prostě nevěří, hubený je anorektik, tlustý je přežraný, bez ohledu na skutečnou podstatu věci, prostě člověka šoupnou do zavedené škatulky, a když se mu to nelíbí, tak mu to vytmavíme, my mu dáme, aby věděl, co to je kompliance... A ty tu začneš "...V Německu jsem pracoval na psychosomatické klinice a občas jsme tam dělali posudky na důchody. Znám německé Richtlinie (guideliny) pro posudkové lékaře. Nedostaneš tam důchod na fibromyalgii ani na CSF. Ten důvod je ten, že u těch nemocí nic objektivního nenajdeš, a teda to nelze jasně prokázat a jde to nasimulovat. Jakmile bys ty stavidla jednou povolil, tak spousta vyčůraných lidí by najednou začala mít CSF a fibromyalgii a dožadovat se důchodu...."

Tomu se říká "Já vo voze, ty vo koze!"

 

Osobně neznám nikoho z postižených, který by apriori chtěl invalidní. A když jsem jim říkal, že kromě kruté a drahé léčby na vlastní kapsu je třeba se zajistit tak, že nebudou schopni při tom dělat, všichni na mne koukali jak na ET! Konec konců já nekoukal jinak, když mi doktor řekl, že pro mne může udělat za daných a staných podmínek jedině to, že je to na invalidní. Nechtěl jsem o tom slyšet! To, že jsem skončil  neschopný se otočit sám na posteli, natož se doškrábat na záchod, to jsem ještě netušil... Tím netvrdím, že pro někoho není takové invalidní vrcholnou metou kariéry, ale já osobně takové nepotkal! Běžný člověk chce aktivně žít, protože život se má žít, dokud se žije. Někomu se to holt nepovede, ale to není důvod dívat se na všechny paranoidně! A z toho vyplývá jasná otázka, může být paranoik, závistivec, Skrblík apod. nešťastníci od přírody šťastný? Asi ne. To musí být hrůza, být v neustálém podezření, že ten či onen si tu nohu sám schválně nechal tím náklaďákem rozdrtit apod...  Pro člověka se schopností vcítit se do neštěstí druhého nepředstavitelná představa...

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

"...Znám německé Richtlinie

"...Znám německé Richtlinie (guideliny) pro posudkové lékaře. Nedostaneš tam důchod na fibromyalgii ani na CSF. Ten důvod je ten, že u těch nemocí nic objektivního nenajdeš, a teda to nelze jasně prokázat a jde to nasimulovat. Jakmile bys ty stavidla jednou povolil, tak spousta vyčůraných lidí by najednou začala mít CSF a fibromyalgii a dožadovat se důchodu. Takže je to tak, že ti, kterým je opravdu zle, doplácí na ty, kterým až tak moc zle není a snaží se systém využít. A sem patří i většina těch vágních "chlamydiových" potíží, tj. objektivní nález skoro žádný, subjektivní potíže obrovské..."

Zkrátka a dobře řečeno jasně, ti skutečně nemocní doplácí na to, že ty nic neumíš, ty neumíš poznat, kdo je, a kdo není simulant. A vrchol srandy je v tom, že to platí jak simulant, tak i ten skutečně nemocný, celý tenhle cirkus! Tak na co jsi studoval, když nic neumíš! To je jako jít do pekařství a oni řeknou, že rohlíky a chleba není, protože se nedá prokázet, jestli je to už dost nebo málo pečený a vůbec kvásek vypadal jako kvásek, ale starý pekař není doma a mladý to neumí... 

Ne že bych chtěl dělat posudkáře, to tedy ani náhodou, ale o tom to je, dělám to, co umím! Nebudu tvrdit, že umím pilotovat jumbo yet pro 800 pasažerů, když neumím pustit papírovou vlašťovku! No bohužel asi moje chyba, nebýt téhle sebereflexe, možná bych byl už ředitel zeměkoule, takhle jsem holt jen simulant, co mu je prdlajs!

 

březen 2013 ukončení CAPu 

ten článek jsem četl, nelíbí

ten článek jsem četl, nelíbí se mi. Vždycky je dobré vyslechnout obě strany, když hledáš pravdu, a tady to je jednostranné, zaujaté. První 2 odstravce článku jsou femistické řeči, a zbytek se nese v rámci antipsychiatrie. Nevím jestli znáš antipsychiatrii, ale jsou to podobní lidé jako ti, co bojují proti vakcínám. U nás to naštěstí není tak rozšířené, ale v anglosasských zemích je to mor. Tady ta dáma nejedla a skončila na ICU (intensive care unit, čili česky JIP). Diví se že lékař na JIP předpokládal, že má anorexii? Kdoví jak to celé bylo.

"ti skutečně nemocní doplácí na to, že ty nic neumíš, ty neumíš poznat, kdo je, a kdo není simulant."

ano, neumím. Do hlavy nikomu nevidím. A mimochodem jsem zkoumal, jak to  změnit. Lze použít strojové učení (machine learning) k tomu diagnostikovat duševní nemocni z fMRI scanů. Na tomto principu lze postavit detektor lži. Ze scanu mozku, kde jen 5 minut ležíš v tunelu a nic neděláš, jsem byl schopen poznat sexuální orientaci s 65% přesností. Schizofrenie jde poznat s 85% přesností. Možná když se metody zdokonalí, dostaneme se ještě dál a uvidíme, co všechno si z mozku přečteme

"Tak na co jsi studoval, když nic neumíš!"

na nic. Kdybych si volil znovu, šel bych dělat něco jiného. Brácha je vývojář, má běžnou pracovní dobu, navíc flexibilní, žádné služby, stresu míň, peníze stejné nebo lepší.

"...Tady ta dáma nejedla a

"...Tady ta dáma nejedla a skončila na ICU (intensive care unit, čili česky JIP). Diví se že lékař na JIP předpokládal, že má anorexii? Kdoví jak to celé bylo..."

Pane Bože, ty jsi tedy ale silný kafe! Takhle to bylo,   "...I agreed to leave, just to escape that doctor. Upon arrival at the eating disorders unit, it took all of five minutes for the team to determine I had no mental illness....", čili asi ti "at the eating disorders unit" byli co?

Co to tu na nás zkoušíš? "... Do hlavy nikomu nevidím. A mimochodem jsem zkoumal, jak to  změnit. Lze použít strojové učení (machine learning) k tomu diagnostikovat duševní nemocni z fMRI scanů. Na tomto principu lze postavit detektor lži. Ze scanu mozku, kde jen 5 minut ležíš v tunelu a nic neděláš, jsem byl schopen poznat sexuální orientaci s 65% přesností. Schizofrenie jde poznat s 85% přesností. Možná když se metody zdokonalí, dostaneme se ještě dál a uvidíme, co všechno si z mozku přečteme..." Já ti do hlavy taky nevidím, ani tvým zastáncům, kteří stejně jako ty reagují permanentně mimo mísu, na vytržené kusy ze souvislostí. Podívej se já a nikdo tady z těch, co neustále apriori napadáš, nepotřebuje žádný detektor lži ani nějaké strojové učení, aby došel z tvých šílených vývodů k dojmu, že se tu vyrojilo hejno stihomamem stižených, kteří za každou cenu musí mermomocí někoho napadat.

Kdesi jsem četl tuto definici – paranoia je chronická psychická porucha charakterizovaná logicky uceleným bludem podezíravosti, vztahovačnosti a perzekuce. Rozumové schopnosti nemocného (mimo systém bludů) jsou neporušeny, intelekt plně zachován…

A v tom článku nejde o nic jiného, než o to, že měla problémy, jeden z nich bylo hubnutí, kromě únavy atd. potíže spojené s ME/CFS a ona si v něm dovolila postěžovat, že jí nikdo nevěřil, že do ní jen hučeli  jak do pařezu, že jí nic není, asi byli všichni na školení v Dobřichovicích, a najednou jinde a jiní to vidí konečně jinak  "...Upon arrival at the eating disorders unit, it took all of five minutes for the team to determine I had no mental illness....".  A celkem správně to přirovnala k honu na čarodejnice.  Prostě ukázka, jak to chodí všude ve světě, jak jsme to zažili na vlastní kůži všichni tady, co sem zabrousili v zoufalé snaze se nezbláznit, najít proč je člověku stále více blbě, co se s tím dá dělat...

No a ty "...ten článek jsem četl, nelíbí se mi. Vždycky je dobré vyslechnout obě strany, když hledáš pravdu,...". Podívej se, ať se netrápíš, Velký Inkvizitore. Já ti to řeknu rovnou, tady ty tu svou pravdu nenajdeš. Tady to není soudní přelíčení ani nějaké strojové učení či dvojitě zaslepená slepá studie vybraných kohort pokusných králíků! Radši změň literaturu, třeba Kladivo na čarodejnice, třeba pak pochopíš i věci, které dosud nechápeš. 

Jsou dvě možnosti, nechat vás všechny nadále se dusit ve vlastní paranoidní šťávě, až všichni soudní utečou, nebo jak tu kdosi cosi plácal o jakýchsi povinnostech jakéhosi admina prostě toho, kdo se neumí chovat bloknout... anebo to rovnou zavřít celé, tak si vyberte, buď se tu budete dál urážet nebo...

 

 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ad.:"takhle jsem holt jen

Ad.:"takhle jsem holt jen simulant, co mu je prdlajs!"

 

Jan je to asi márna debata, ale predsa len skúsim prezentovať môj názor.

Ty si Jacckove slová zobral osobne, ale on, pokiaľ som dobre postrehla, píše veľmi všeobecne, o nikom konkrétnom z týchto stránok nepíše, že je simulant.Podľa Tvojich príspevkov tipujem, že nie si už násť ročný, si asi dávno? zrelý muž,...takže by si mohol mať skúsenosť, že naozaj  sú ľudia, ktorí simulantami sú, že sú ľudia, ktorí sociálny, či zdravotný systém zneužívajú, a dokonca premyslene a zámerne.

Rovnako, ako existujú lekári dobrí, empatickí, vzdelaní, obetaví a majú aj iné pozitívne vlastnosti, existujú aj tí zlí,neempatickí, nevzdelaní,arogantní,ziskuchtiví,nepoctiví,.....Každá skupina, spoločenstvo ľudí, profesií je zložená z jednotlivcov, ktorý je nositeľom nejakých hodnôt.Nedajú sa paušalizovať na celú skupinu. Ani jacck to (podľa mňa) neurobil.

P.S.(aj jacckovi) Môj invalidný dôchodok. Po roku na PN mi posudková lekárka navrhla, že mám požiadať o ID.Vtedy ma to strašne rozčúlila, nakričala som na ňu a aj PL, že nechcem ID, že sa chcem vyliečiť. Keď mi ani po ďalších dvoch rokoch nebolo lepšie, skôr naopak, povedala som im, že budem žiadať o ID.Vtedy ma už posudková lekárka, čo chodila na "posudkovú" do ordinácie PL,"vysmiala"- bola to iná, nie tá, čo mi to sama ako prvá navrhla), že nech si len podám, že mi ho určite nepriznajú...

Už dlho celú rodinu živil len manžel, na jeho krku bolo všetko, tak som do toho posudkovej na truc šla.A posudková komisia mi ten ID priznala.Síce "len" dočasný a "polovičný", ale 2 roky, na ktoré mi ho schálili som do rod.rozpočtu (na lieky) prispela aspoň 100€ mesačne.

 

JAACK: Tak...konečne si sa

JAACK: Tak...konečne si sa Jack odkopal. S týmto názorom, ti poviem, celkom nekorektne a veľmi primitívne - choď do zadku! Prestaň spamovať tieto diskusie a vytáčať chorých a trpiacich ľudí. Si regulérny sociopat, ktorý zámerne ľuďom robí zle. Ktorý nevie kedy prestať, pretože mu chýba empatia a cit pre soc. situácie. Nájdi si nejaké iné virtuálne miesto a tam sa realizuj. Neverím ti že si lekár, a teraz ti neverím ani to, že si chorý. Ak by si chorý bol, takýto debilný komentár nikdy nenapíšeš. Proste zmizni odtiaľto. Všetkým sa nám uľaví. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

na to že jsi tvrdila že jsi

na to že jsi tvrdila že jsi analytička ti zcela chybí schopnost podívat se na problém OBJEKTIVNĚ a nezaujatě, a zvážit všechna pro a proti, všechny faktory a protifaktory. Čím konkrétně v mém příspěvku urážím nebo znevažuju opravdu trpící a nemocné lidi?

For Stella: uklidní se! Za ty

For Stella: uklidní se! Za ty dva týdny co jsi tady, tak jsi nakydala tolika vulgárního průjmu, že by to stačilo na pohnojeni 200 ha pole! Jestli tady někoho chceš vyhazovat, tak se nejdřív zamýšlí nad sebou, jak se tu prezentuješ! Já sem chodím pro objektivní informace a ne pro učení sprostých slov!

CTR,CPN,Borrelia,Anaplasma,Toxoplasma,EBV,Helicobacter,Yersinia-Mino+Sumamed 8,5/2016,Aug+Klac10/2016,Aug+Klac+Mino12/2016,Mino za Doxy4/2017,zpět na Mino5/2017,+Plaquenil7/2017,6.Enti

Ja som nechcela byť

Ja som nechcela byť objektívna. Tomu, že nechápeš, čím vytáčaš chorých a trpiacich ľudí, rozumiem. To je presne tvoj problém. To je problém sociopatov obecne. Ďalší ich problém je ten, že niekedy tomu aj rozumejú veľmi dobre, a napriek tomu, či práve preto, to robia. Jediný sposob, ako naložiť so sociopatom je, zbaviť sa ho. Nič iné nepomáha. Čím skor si to aj administrátor týchto stránok uvedomí, tým skor dospeje k správnemu riešeniu. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

no tak tady máme dalšího -

no tak tady máme dalšího - všem takovým bych celkem s dost velkou asociální chutí přál, aby do toho spadli taky. By se ukázalo jádro pudla. To co psal Jan jako odkaz - tahle "vrstva" doktorů trpí neustálým pocitem jakési nadřazenosti - na vysokou školu jsme chodili leckdo, jsme v daném oboru celkem  kapacity leckdo. Znám málokoho, kdo trpí takovým syndromem "lepších lidí" se stále otevřenou kapsičkou na úplatky. Když k tomu ještě někdo trpí takovou patologickou chutí zvracet takovéhle blitky na lidi, kterým je opravdu blbě, tak je to opravdu - hnus. Tak mu prosím - neodpovídejte, nediskutujte, vždyť je to jenom sebeonanie jeho ega. Takového jsme tu kdysi měli - ten nakonec sklouzl do arogantní útočnosti, nakonec se ukázalo, že je to nedoštudovaný doktůrek, takové nevylíhlé vejce s enormním sklonem k exhibicionizmu. A mezi námi - když někdo vyvíjí činnost na "psychosomatické klinice" - hahahaha - to je skutečně medicína na úrovni - léčitele s pružinou typu Zedníček. Tak to už můžeme rovnou oslovit Hnízdila - ten by řekl, že se nemáme rádi a proto jsme nemocní!

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

druhým bys přál, aby do toho

druhým bys přál, aby do toho spadli, a ode mně chceš co? Soucit? Jak dlouho myslíš, že si posudkový lékař udrží práci, když bude dávat neschopnosti a invalidní důchody každému kdo si o to řekne?

Na rovinu, už toho tady mám dost. Připomíná mi to tu čím dál tím víc nějakou sektu, kde se parta lidí vzájemně utvrzuje o tom, že se léčí správně. Přišel jsem sem s otevřou myslí a pomalu z toho začínám být otrávený a nic mi to tu nedává. Lidi jako ty nebo stella tu překrucují co jsem napsal a zvrací tu na mne blitky svých dušiček a pak mi vyčítají, že je za to nelituju.

Hodně štěstí, už sem přispívat nebudu

-

-

Jaacku, tu prispievajú hlavne

Jaacku, tu prispievajú hlavne ľudia postihnutí infekciami. Niektorí sú na cape a to je niekedy peklo na zemi, takže zvládať herx a byť vždy za každých okolností slušný je nadľudský výkon. Nehovoriac už o tom, že mnohí liečení nie sú, alebo nemajú financie na liečbu a sú zúfalí,  cítia sa zle a preto reagujú podráždene. Stella to prehnala, ale nediv sa, veď máš sám skúsenosť s chorými ľuďmi a ich reakciami v chorobe. Zmysel má hľadať cestu K uzdraveniu, ale na takomto fóre sa utokom nevyhneš, keďže si lekár- psychiater, to je tá najhoršia kombinácia. Nemusíš predsa reagovať na provokačné príspevky a ani sám neprovokuj a zbytočne nepodnecuj trpiacich ľudí spochybňovaním ich utrpenia, či už je psychického alebo fyzického alebo obojeho. Nepoznáš ich osobne a nevieš, ako sa cítia, akými bolesťami kto trpí. Mnohí si výsmechu a bagatelizovania problémov užívajú denne v ordinaciach a nechcú skončiť ako tí tvoji pacoši, tak sa s tým snažia niečo robiť a bojovať za svoje právo na liečbu.

 

Arabela, oceňujem tvoju snahu

Arabela, oceňujem tvoju snahu vniesť trocha harmónie do tejto diskusie, ale dovoľ mi otázku: s čím som to JA prehnala?

Jaack mal dosť času sa spamatať a skorigovať svoje správanie. Zastaviť sa. Času a príležitostí na to mal dosť. Opakovane mu to mnohí radili, naznačovali - aby už prestal, aby ďalej nešponoval. Aby nevstupoval do každej diskusie, aby neustále neopakoval tie isté provokatívne ignorantnské argumenty, ktoré všetci poznáme z reálneho života, z ambulancií, a s ktorými sme museli byť kvoli nemu konfrontovaní ešte aj tu na fóre. Donekonečna. A celkom zbytočne. Ľudia ako on - s narcistickou poruchou osobnosti sú schopní zlikvidovať veľmi rýchlo akúkoľvek komunitu - pracovny kolektív, skupinu priateľov, rodinu. Všetkých rozhádať, znepriateliť, vniesť medzi ľudí svár a nepohodu a nakoniec zo seba urobiť obeť. To dokážu. A to sme tu presne aj videli. Jaack nie je žiaden chudáčik, ktorému bolo ublížené. Prejdi si ešte raz jeho posty, ako reagoval: na mňa, na iných - ako agresívne, neúctivo, cynicky, hnusne. Prejdi si, ako mu ostatní vrátane mňa, dosť dlho a veľmi trpezlivo naznačovali, aby prestal, aby sa zastavil, pretože to, čo píše je zbytočné, hlúpe, a hlavne zraňujúce. Čo robil on? Nikoho nerešpektoval, bezohľadne šiel stále ďalej. Ako tú svoju necitlivosť a krutosť obliekal "do rečí vedy, objektivity...", ako nazval Irenu "zapšklou" . Až nám nakoniec všetkým naznačil, že sme hypochondri a lenivci, ktorých baví sa váľať doma. Samozrejme zase prostredníctvom rečí o "svoje praxi v Nemecku". Tak typické. Možno si na takéto jednanie zvyknutá a pripadá ti to normálne. Mne ale nie. Ja sa snažím byť k ľudom slušná a zámerne ich nezraňovať. Ak však vidím, že človek na druhej strane sa nechová rovnako recipročne, nie je schopný ani po upozornení apoň minimálnej sebareflexie a ide vo svojej agresivite a rozpínavej bezohľadnosti stále ďalej a ďalej tak viem, že je treba ho zastaviť. Určiť nejaké limity. Ustupovať donekonečna zlu, bezohľadnosti, cynizmu a hlúposti nie je dobré riešenie. Neverím, že Jaack je lekár, neverím, že človek s jeho osobnostnými a intelektovými predpokladmi by mohol byť lekárom. Článok s jeho menom? Na ktorom figuruje jeho súkromná e-mailová adresa namiesto emailu inštitúcie? Videla som iné kúsky, ktoré urobili ľudia podobní Jackovi, aby si ochránili svoje ego pred potupou. 

 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

JAN LOSAK aka JACCK   NEDALO

JAN LOSAK aka JACCK

 

NEDALO MI VYHLADAT SI TOHTO IDIOTA: obycajny cloviecik ASISTENT : a ze studoval fyziku: ano Bc nejakych mydlovych bubliniek ci co, to ma poser HAHAHAHA  :D :D  kazdy jeden si moze spravit obraz o tomto magorovi .. podla tych referencii je to obycajny asistentik bez praxe,co vystudoval machine learning in sexual identity disorder : to si snad robis prdel: pekne cudna tema: 

 

Ja som už dááávno toho

Ja som už dááávno toho názoru, že ľudia všeobecne sú pre matičku Zem najväčším nešťastím.Nebývam prekvepená tým, čo ľudia dokážu.

Ani teraz nie som prekvapená tým, kam až je schopný zájsť človek-killpoint.Také metódy vedenia sporu v DISKUSII!, aké si tu predviedol, ja pokojne nazývam špinavosť hrubého zrna, hodnej totalitných tajných služieb , bulvárnych médií, či štýlu politiky Fica,Mečiara,....

A nedivím sa ani, že sa doteraz nad tou špinavosťou(lustrovanie a zverejňovanie osobných údajov) oponenta v diskusii nikto verejne nepozastavil,ani neodsúdil.

Možno sa len boja, že sa im killpoint pomstíš rovnakým, možno horším spôsobom.

Tak čo, killpoint, "tak ktorý je dnes na rade?" Ja?

P.S. aby som bola spravodlivá?Dodám. Vyššie napísané platí v tom prípade, ak užívateľ s nickom jacck v diskusii nezverejnil svoju reálnu identitu. 

 

 

 

Zase neutoč na každého. Tu

Zase neutoč na každého. Tu zmizla jedna správa od Jaacka, v ktorej on sám prezradil, kto je. Predtým zverejnil aj svoju fotografiu on sám.  Killpoint si len pozrel dostupné informácie o Jaackovi na nete. Prečo to Jaack vlastne urobil? Keď svoje meno aj fotografiu zverejnil, tak čo čakal? Killpoint len vyjadril svoj názor na jeho odbornosť. Síce trochu necitlivo, ale je to asi človek tiež úprimný a tak rovno napísal, čo si on myslí. Zato ho tu chcete ukrižovať ? Rovnako Jaack je určite úprimný človek a nemá sa vôbec za čo hanbiť. Aspoň sa sám vzdeláva a snaží nájsť cestu K vyliečeniu. Obaja majú niečo spoločné, aj keď to tak nevyzerá. 

Arabela útočím na každého?:-o

Arabela útočím na každého?:-o  Vymenuj "každého" a zároveň definuj útočenie.

Mimochodom, prečítala si si môj príspevok na ktorý reaguješ až dokonca? Ak nie, tak to urob prosím Ťa.

Ak sa Ti nechce, tak ti predmetný koniec zopakujem: "P.S. aby som bola spravodlivá?Dodám. Vyššie napísané platí v tom prípade, ak užívateľ s nickom jacck v diskusii nezverejnil svoju reálnu identitu."

Keďže píšeš, a budem Ti veriť, že to tu zverejnil jacck sám, tak čo? No predsa že názor na killpointa, ktorý som prezentovala neplatí (zatiaľ?)

Panimaješ?

 

ano, svou identitu jsem tu

ano, svou identitu jsem tu zveřejnil (a nestydím se za ni), ale takovým způsobem, aby ji google nenašel. Kdežto tento psychopat to hodí do diskuze, kde to najde google, a kterýkoliv jiný psychopat (kterého třeba potkám v práci), až si mně později bude lustrovat, to tu najde, a bude o mně vědět věci, které bych třeba nechtěl, aby věděl. Obecně vím, že je třeba na internetu dodržovat bezpečnost a nic o sobě nezveřejňovat, protože to právě vede k takovýmto situacím. Uvažoval jsem, že jsou tu normální lidi, a ne osobnostně narušení psychopati typu killpoint. Do té doby než toto udělal, jsem si myslel, že je to třeba jen nevychovaný fracek. teď si opravdu myslím, že je to porucha osobnosti a popravdě nevím, co od něj čekat. Čeho je ještě schopný? Kam až zajde? Bude mne otravovat v práci? Bude zasílat vzkazy mému šéfovi? Pokud zajde tak daleko a já budu mít důvodné podezření, že je to on, tak se obrátím na policii. V ČR existuje tresný čin zvaný nebezpečné vyhrožování a z povahy své profese neberu výhružky od psychopatů na lehkou váhu.

pár paragrafů

http://business.center.cz/business/pravo/zakony/trestni-zakonik/cast2h10...

 

Jaacku, nepreháňaj a nebuď

Jaacku, nepreháňaj a nebuď sám paranoidný. Killpoint má dosť svojich starostí aj radostí a určite nemá dôvod ti nejako škodiť. Skôr ty sa zamyslí, nad užitočnosťou toho, čo sám píšeš. Vyhrážať sa tu hocikomu, že budeš kontaktovať jeho zamestnávateľa a políciu, to je už mimo akýchkoľvek hraníc slušnosti. A teraz ešte obvinuješ killpointa, že by on niečo také mal záujem robiť tebe. Pokial ti niekto bude chcieť škodiť, tak určite nie ľudia so Slovenska, skôr tvoji nespokojní pacienti. 

Ten killpointov príspevok treba jednoznačne odstrániť. Asi si ani sám neuvedomil, že ti to môže poškodiť. Netuším, či tu on sám chodí ešte a môže to urobiť, ale určite to môže urobiť admin. Obráť sa na Jana, on to môže zmazať.

Jaccku, a to, že jsi tady na

Jaccku, a to, že jsi tady na fóru zveřejnil svoji fotografii hrubých pár týdnů před tím, než to udělal Killpoint, to má jako znamenat z tvé strany co? Jsi přece odborník, takže, dle tvého názoru, jsi osobnostně narušený psychopat anebo jsi totální idiot? Má úcta.

Killpoint, skutečně úbohé...

Killpoint, skutečně úbohé...

Killpoint mierni sa prosím.

Killpoint mierni sa prosím. Jaack je človek postihnutý infekciou rovnako ako ty a ktokoľvek z nás. Lustrovať tu jeho osobu, nie je predmetom týchto stránok. Ja ťa prosím, ak môžeš, odstáň to. Veď každý, koho to zaujíma, si to môže vygoogliť aj sám. Trocha úcty k lekárom tu prispievajúcim by ti nezaškodilo. Tým som ťa samozrejme nechcela vôôôbec uraziť, len krotiť tvoje vášne. Wink

Trocha úcty k lekárom tu

Trocha úcty k lekárom tu prispievajúcim??? Úcta by mala byť k človeku, k akémukoľvek človeku, a či je lekár alebo nie, mi je totálne jedno. Záleží na tom, ako sa človek chová, aký je to človek. Nie to, či je lekár. Aj Mengele bol lekár. Síce zvrhlý sadista, ale "lekár".  Laughing Táto diskusia je však pre mňa užitočná v tom, že konečne som mala možnosť na vlastnej koži poznať, s kým mám tú česť - kto sú tí lekári, ktorí by mali zachraňovať naše zdravie a naše životy. Akým ľudom naše životy zverujeme do péče. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Ad.:"Táto diskusia je však

Ad.:"Táto diskusia je však pre mňa užitočná v tom, že konečne som mala možnosť na vlastnej koži poznať, s kým mám tú česť - kto sú tí lekári, ktorí by mali zachraňovať naše zdravie a naše životy. Akým ľudom naše životy zverujeme do péče."

 

Stella, okrem toho, že si pred chvíľou spochybňovala prínos tejto dikusie,ešte pre 5 dňami si si to pochvaľovala.Ako dnes ja.(iste, zmena názoru je legitímna, možno aj ja zmením názor na užitočnosť prebiehajúcej diskusie :-)

Inak, pozri sa na citovanú vetu ešte raz a analyticky ju rozober, keď už sa cítiš byť analytičkou.Mala by si prísť na to, že tam niečo nesedí.

 

 

Tak predsa je lekár. Ach

Tak predsa je lekár. Ach poteš pánbuh....Smile To je to zdravotníctvo v ešte vačšom srabe, než sme si mysleli... Chudák tí jeho pacienti....

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

pani ( nebo slecno) Stella:

pani ( nebo slecno) Stella: tak v prve rade dovolte abych se i ja vyjadrila k tomuto "deliriu" ktere zde vzniklo: jednak jak si dovolujete byt tak drza a agresivni na verejne strance? Tady je mlady lekar ktery ma odvahu sem jit se svym jmenem a prijmenim, se svoji funkci, praci i publikacemi(vedeckymi a ne "jedna pani povidala") ktery sem prispival a nikdy nikoho neurazil zatimco byl mnohokrat on sam nazvan Vasimi spoluobcany hlupakem atd atd...a Vy si jeste dovolujete tu publikovat podobne prispevky:? stydte se! Nevim jake mate opravdu problemy, jestli je vubec mate anebo jestli jen tak mimochodem provokujete, ale pokud Vam jde o to odtud odpudit i zbytek tech vzdelanych lidi, lekaru, biologu: prosim reknete to na rovinu!... mnozi nam zde neprozradi identitu a nejdou " s kuzi na trh" jako zde mlady lekar ktereho jste mohli videt i tvar i presto, ze uz tu jeden psycho ze Slovenska hrozil: (cituji)..."vediet kto si, tak ta este zajtra navstivim v tych posratych Cechach..."  ( konec citace)! Toto me velice urazilo i jen jako Ceskou obcanku s vlasteneckymi predky....ono to co se napise na internet neni vzdy omluvitelne, ba ani od osoby nemocne ( a mj.kilipoint je nyni jiz dle jeho zprav jiz vice nez zdrav diky "jeho protokolum" ktere by chtel "tesat na dvere" lekarom a podobma deliria! )Takze mirnete prosim sve prispevky zde, protoze uz to jedine a trochu slusne od Vas by bylo se tomuto mlademu lekari (ktery pracuje kdyz Vy spite) omluvit.  Predpokadam, ze jste slusny clovek a ze tyto stranky se uz nestaly uplny  debakl a utociste jen velmi problematickych lidi. Dekuji. Svadhi ( lekar)

já jsem si ty jeho výhružky

já jsem si ty jeho výhružky zde ze stránek uložil - opakované výhružky fyzickou likvidací. Pokud překročí hranici a jakkoliv mne začne obtěžovat v reálném životě (což už těchto narušených psychopatických osobnostní člověk nikdy neví), tak vím, že se jmenuje René, že se léčí u Ďurovské a pracuje (potěšpánbůh) v jaderné elektrárně. Čili se obrátím na slovenskou policii s tím, že se cítím ohrožován někým, kdo mi vyhrožoval fyzickou likvidací. Dále seberu jeho zdokumentované chování z těchto stránek a pošlu to řediteli jaderné elektrárny ke zvážení, zda takto mentálně narušený a nestabilní jedinec by skutečně měl pracovat v jaderném provozu.

Jacck to, čo kto o sebe

Jacck to, čo kto o sebe napíše na internete(v anonymných diskusiách) by som brala s VEEEEĽKOU REZERVOU:-)

Ja to tak aspoň robím.

 

Vážená pani či slečna Svadhi,

Vážená pani či slečna Svadhi,

1. Nikdy som neurazila Vás, ani nikoho iného na tomto fóre. Vo svojich postoch som nepoužila jediné vulgárne slovo. To, k čomu som sa vyjadrovala bolo veľmi problematické chovanie člena s nickom Jaack. Robila som to nielen ja, ale aj niektorí ďalší z tejto komunity. 

2. Robila som tak preto, aby člen s nickom Jaack:

- prestal so spochybňovaním spôsobu liečby, ktorý sme si my ostatní slobodne vybrali (a ktoré sú mimochodom účelom a predmetom tohto webu), a tým z nás robil hlupákov

- prestal provokovať a urážať nás všetkých ostatných implikovaním, že sme vlastne simulanti, ktorí si svoje chronické obtiaže vymýšľajú perlami typu: „Je i spousta simulantů, co se chtějí zašít z práce, co si chtějí vyběhat invalidní důchod. Dřív jsme měli jednoho takového soudeda, co měl invalidní důchod na záda a pak u toho postavil barák a každý den kopak na zahrádce.“

- prestal bagatelizovať a vysmievať sa utrpeniu ľudí na tomto fóre a jednať spôsobom, ktorý tak dobre všetci poznáme z ambulancií. Presne takéto reči nás dostali sem – na toto fórum, presne pre takéto reči máme dnes podlomené zdravie a možno nevyliečiteľné nemoci. Nevidím dôvod, prečo by nás mal nejaký hulvát celé týždne traumatizovať podobnými rečami ešte aj tu na fóre. Normálny slušný človek by s takýmto jednaním prestal, ak by videl, že druhým je nepríjemné.

3. Tento člen s nickom Jaack toto robí nepretržite celé mesiace o čom svedčia mnohé komentáre na jeho adresu už z augusta tohto roku:

On August 23rd, 2015 pan CH says:

ze vas to bavi sa tu natahovat s nejakym Jackom ktoremu nic nieje a ani nebolo a len sa vam smeje do ksychtu ze vam je zle...

 On August 23rd, 2015 dervis says:

pravda je taková, že nebaví, ale nechat ho jen tak reagovat na neštěstí druhých to nejde. Měl za ukol nám ty ATB vyhnat z hlavy- někdo ho musel poslat - splnit ukol a on se snažil jak uměl . Vymýšlel neuvěřitelné báchorky. 

 On August 23rd, 2015 dervis says:

(Já (my) víme všichni jak se věci mají a zač je toho loket.

 Potom sem vleze nějak Jack, který nemá o nemoci ani páru, jen si matně vzpomíná co o LB ví (doslechl se) a vzpomene si na jednoho co se vyléčil během 7 dnů a potom si vzpomene, jak někdo se zlomenou nohou ji chtěl rozchodit 2x a on ji rozchodil.  A Jackův  začátek byla tlačenka a pivo ,s kterou nás tady měl za ukol deptat a rozdeptat až na kost, aby nám ATB vyhnal z hlavy, že to jde i bez ATB.

 On August 24th, 2015 Zdeno says:

Já se s nějakým Jackem natahovat nechci, jen jsem napsal jak se věcí mají a další debata s ním by byla jen zbytečná ztráta času

 

4. Domnievala som sa, že je úlohou admina tejto stránky voči tomu nejako zasiahnuť, bohužiaľ, nestalo sa tak. Preto som bola nútená sa voči tomu postaviť ja - pretože som nedokázala ďalej znášať, ako člen s nickom Jaack nielen že generuje neužitočné a jalové diskusie, ale zároveň sa nám tu všetkým do tváre vysmieva z nášho utrpenia.

5. Tento člen s nickom Jack tu niekoľko týždňov svojim trolovaním všetkých provokoval, a keď sa mu podarilo niektorých po x-pokusoch vyprovokovať, tak následne zo seba urobil obeť a chudáčika, ktorému bolo ublížené. (Bohužiaľ posty, z ktorých to bolo zrejmé, admin zmazal. Inak by som na ne adresne poukázala).

Už len z toho, že tu niekoľko týždňov „riešime Jacka“ je viac než zrejmé, kto tu predstavuje problém. Bohužiaľ, podobní trolovia sa vyskytujú na každom fóre, a je úlohou admina, aby v takom prípade zasiahol a urobil s nimi poriadok a nenechal problematické chovanie trola eskalovať. 

6. Takže, kľudne to zopakujem ešte raz: človek s takýmto necitlivých postojom voči ľuďom, s nedostatkom bazálnej empatie a s neschopnosťou rozpoznať, čo je a čo nie je sociálne adekvátne v určitej komunite ľudí, by ju mal pre dobro všetkých ostatných opustiť. A svoj narcizmus a ego si ísť ukájať na nejaké iné fóra, kde potenciálne spôsobí menšie škody než v komunite ľudí, ktorí trpia a sú ťažko chorí.

Alebo milá pani či slečna Svandi máte na to hádam iný názor, a rada sa dívate, ako niekto zámerne ubližuje už beztak trpiacim ľuďom?

7. Takže milá Svadhi, skôr než začnete moralizovať na niečiu adresu, zoznámte sa láskavo najprv dostatočne s témou, ku ktorej sa vyjadrujete. Potom sa vyhnete tomu, aby ste absurdne obhajovala hulvátov, a tých ktorí sa voči hulvátstvu ohradili a postavili, potom nebudete napádať a nezmyselne od nich žiadať ospravedlnenia. Ospravedlniť by sa mal Jack – a to nám všetkým.

8. Svadhi, vyprosím si od Vás, aby ste mi vkladali do úst slová, ktoré som nikdy nepovedala, obviňovala ma s „drzosti a agresivity“, či dokonca nejakej „urážky všetkých Čechov“.  Ja som nikdy nič podobné ani len náznakom nenapísala. Prestaňte mi preto láskavo vkladať do úst podobné nehorázne blbosti, ktoré ste si na moju adresu účelovo vyfabulovala. Vyprosím si preto z Vašej strany „peskovanie“. To si láskavo nechajte pre svoju rodinu, deti, či kohokoľvek, kto to bude ochotní znášať. Ja nie som. Som dospelý, slobodný a svojprávny človek, a ako taký si dovolím povedať svoj názor – vždy keď to pokladám za relevantné. Tento názor sa nemusí vždy nutne každému páčiť, ale to už tak v živote býva.

9. Ano, som slušný človek, navyše obdarený empatiou, preto ťažko znášam, keď vidím, že niekto zámerne a dlhodobo ubližuje trpiacim a chorým, a vždy keď takéto jednanie vidím, považujem za svoju povinnosť na takéto jednanie upozorniť a jasne ho pomenovať. A to aj za cenu, že sa stanem terčom agresivity týchto bezcitných cynických hulvátov.

 

10. Na túto tému sa viac nebudem vyjadrovať. Pokladám to za stratu času. Každý súdny, racionálne mysliaci človek, si vytvorí názor sám. Na Jacka a aj na Vás. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Obviňuji tě ze vztahovačnosti

Obviňuji tě ze vztahovačnosti ("do tváre vysmieva z nášho utrpenia"), z agresivity, z překrucování, z podsouvání věcí. Důkazy v tvých příspěvcích hledat nebudu protože je to ztráta času, koneckonků každý si mohl udělat obrázek sám. A jak už jsem psal, dám si tu od psaní pauzu, a pokud admin chce, tak ať můj nick klidně zruší. Osobně si spíš myslím, že daleko vic na zásah admina je vyhrožování druhému fyzickou likvidací nebo vytahování osobních informací, popř urážení celého národa - viz killpointovy opakované slovenské nacionalisticko-fašistické kecy, třeba o tom, jak Slováci Čechům museli postavit jaderné elektrárny. Uvědomte si, že jste tu v Čechách a na českém webu. Pokud se vám to nelíbí, tam jděte zpět na Slovensko. Nikdo tu na vás není zvědavý. To samozřejmě neadresuju těm Slovákům, co jsou v pohodě, jako Obetková, Adriana, vjanca atd. Na druhou stranu tento slovenský nacionalismus s překrucováním vlastní historie a vymýšlením falešných mýtů o vlastním národě mi celkem dost vadí. V

Přeju hodně štěstí všem nemocným, ať se pokud možno uzdraví nebo alespoň moc netrpí. Dám si tady od toho pauzu. Pokud jsem ještě někdy komentovat budu, tak s odstupem.

Ad.:"Uvědomte si, že jste tu

Ad.:"Uvědomte si, že jste tu v Čechách a na českém webu. Pokud se vám to nelíbí, tam jděte zpět na Slovensko. Nikdo tu na vás není zvědavý"

 

Jacck, tak takýto malomyselný "argument" ma rozosmial :-)Tým viac, že je od vás...

2.Ad.:"Nikdo tu na vás není zvědav" Naozaj? Za koho hovoríte?:-)

3. viete, čo znamená skratka WWW?

TOTO ZIADNY CESKY WEB NIE

TOTO ZIADNY CESKY WEB NIE JE

host aj hosting je u fy SOFTLAYER

Nameservers:

Email:

melies uplne kraviny,adriana regla domenu na .info a web bezi pod UK masinou

"Vyprosím si preto z Vašej

"Vyprosím si preto z Vašej strany „peskovanie“. To si láskavo nechajte pre svoju rodinu, deti, či kohokoľvek, kto to bude ochotní znášať. Ja nie som. Som dospelý, slobodný a svojprávny človek, a ako taký si dovolím povedať svoj názor – vždy keď to pokladám za relevantné. Tento názor sa nemusí vždy nutne každému páčiť, ale to už tak v živote býva."

 

Stella, nevidíš ten rozpor medzi tým, čo žiadaš od iných a čo sama robíš ty? Nie je toto peskovanie?"Nájdi si nejaké iné virtuálne miesto a tam sa realizuj. Neverím ti že si lekár, a teraz ti neverím ani to, že si chorý. Ak by si chorý bol, takýto debilný komentár nikdy nenapíšeš. Proste zmizni odtiaľto. Všetkým sa nám uľaví."

...a ešte by sa našlo peskovanie z tvojej klávesnice

Myslíš si, že Jacck nie je dospelý svojprávny človek dovoľujúci si napísať vlastný názor vždy keď to pokladá za relevantné? Chceš mu jeho právo,rovnocenné s tvojim upierať?

 

Ad.:" by ju mal pre dobro všetkých ostatných opustiť."

Opäť sa spýtam, ako pred chvíľou jaccka.Za koho píšeš.Máš nejaký špeciálny mandát, vyjadrovať sa za doteraz nevyjadrených?:-)

Čo vieš o tom, čo je pre koho dobré?

AD peskovanie: to bola

AD peskovanie: to bola reakciu na Svadhi. Prečítaj si jej post a potom možno pochopíš, čo som mala "peskovaním" na mysli. Možno nie... 

Áno, Jack je svojprávny človek, preto by mal vidieť a poznať, že to, čo robí je neužitočné, hlúpe a pre druhých zraňujúce. A ak to napriek tomu robí, mal by byť pripravený, že to vyvolá komplementárne reakcie. Bohužiaľ to nepoznal, alebo možno aj poznal, ale to preňho nebolo dovodom, aby s tým prestal. Je rozdiel medzi tým "povedať svoj názor" a nestále provokovať omieľaním toho istého, niečoho, čo ľudia nepotrebujú dookola počúvať a čo ich jednoznačne štve a navyše zraňuje.

PRETOŽE: Predmetom a účelom týchto stránok sú CAP protokoly a všetko s tým súvisiace, nie ich spochybňovanie a obhajovanie postupov lekárov, ktoré ako všetci vieme nefungujú. Preto vznikol tento web. 

Preto áno, ak niekto s týmito CAP protokolmi nesúhlasí a nevie sa udržať, aby ich neustále nespochybňoval, tak áno nemá čo na týchto stránkach robiť a je lepšie aby si svoje ego motívy naplňoval niekde inde. Jednoducho zmizol. 

Skús sa pozrieť, koľko negatívnych príspevkov na jeho adresu preto zaznelo z úst ostatných členov. Teraz aj v lete. 

Ak si ty vjanča doteraz nepochopila, že Jackovo správanie, jeho neustále invektívy, trolovanie, atd, atd. ťažko možu byť pre niekoho dobré, a užitočné, tak už to asi nepochopíš. Nič sa nedá robiť...

Skús jednou vetou - sama pre seba - zhrnúť, čo "užitočné" vzišlo z týchto jalových diskusií s Jackom. Čo užitočné nám všetkým svojim trolovaním priniesol. 

Prosím, už mi neodpovedaj, už sa nechcem do tejto diskusie viac zapájať. Prosím, rešpekuj to. Ďakujem. 

 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Ale ja ti predsa len

Ale ja ti predsa len odpoviem.Ty sa nezapájaj, ak nechceš.

Môj názor na Jacckovo "účinkovanie" na týchto stránkach nie je závislý od reakcií iných užívateľov.

Ad.:"zhrnúť, čo "užitočné" vzišlo z týchto jalových diskusií s Jackom. Čo užitočné nám všetkým svojim trolovaním priniesol. "

Odpoviem verejne.Čo doniesol niekomu inému to neviem.Podľa mňa to jalové diskusie nie sú.Ako som už spomenula inde, mám aký-taký obrázok o účastníkoch, viem odhadnúť, ako reagujú, ako argumentujú,A to považujem za prínos.....Potvrdzuje sa mi zrejmý fakt, že aj ľudia chorí sú ľudia ako všetci ostatní.A že choroba nie je jediná, ani hlavná entita človeka.Tak ako ty si tuším napísala- aj mengele bol lekár, tak to otočme a napíšem-aj chorý človek môže byť hajzel, zloduch, dobrák,sociopat,....

Ad.:" nestále provokovať omieľaním toho istého, niečoho, čo ľudia nepotrebujú dookola počúvať a čo ich jednoznačne štve a navyše zraňuje."

A zase, budem sa opakovať.Ty máš znalosti o tom, čo ľudia potrebujú/nepotrebujú počúvať? A ktorí ľudia?

Ja Jacckove príspevky čítam rada,tvoje, Arabeline,Janove,Svadhi-ne,atď. tiež Mňa nikto neštve, ani nezraňuje.V diskusnom, anonymnom fóre teda určite:-)

Zdá sa, že Ty rovnako ako

Zdá sa, že Ty rovnako ako Jack, nie si ochotná rešpektovať iných ľudí, v tomto prípade mňa a moje prianie. Preto napriek tomu, že som ťa o to poprosila.  Niet divu, že tak vehementne obraňuješ Jacka a tak rada čítaš jeho príspevky. Zdá sa, že ste rovnaká krvná skupina. Smile Že si rovnako otrlá, bezcitná a ľahostajná voči druhým ľudom, ich prianiam a ich pocitom.  

Tvoj výrok: Mňa nikto neštve, ani nezraňuje to krásne dokladuje...  Napadlo ťa milá svanča, že ty nie si stredobodom vesmíru a nie si na tomto fóre jediná - že okrem teba tu sú ľudia, ktorých to možno zraňuje a štve? Ktorí? Tí všetci, ktorí sa voči sposobu komunikácie Jacka opakovane ohradili a vyjadrili svoje pobúrenie. Nuž áno, ste si s Jackom dosť podobní. Obaja rovnako kašlete na potreby druhých. 

Môj názor na Jacckovo "účinkovanie" na týchto stránkach nie je závislý od reakcií iných užívateľov. ...nuž ďalší ilustratívny príklad - áno, teba reakcie druhých vobec nezaujímajú a sú ti ľahostajné. Avšak senzitívni, primerane socializovaní ľudia so zdravými vzťahmi s druhými vždy berú do úvahy reakcie druhých - ohľadne čohokoľvek. (Vieš kto je od názorov druhých celkom nezávislý? Sociopat. Tým som sa však nesnažila skutočne nič implikovať...Smile)

Takže čo ti tieto jalové diskusie priniesli?  "...že choroba nie je jediná, ani hlavná entita človeka. ". Takto si sformulovala ich užitočnosť a prínos. No...to je skutočne ohromné poznanie....na dospelého človeka. Asi tak ohromujúce, keď Jack skonštatoval, že: "tieto chronické choroby, asi budú problém". Rovnaká infantilná prostoduchosť a plytkosť myslenia... SmileKeď už - tak ...hlavná identita človeka Smile ...lebo entita znamená niečo celkom iné, milá svanca. Treba viac čítať...a nepoužívať cudzie slová, ktorým nerozumieš. 

Takže ešte raz ťa prosím - neodpovedaj mi! S ľuďmi ako si ty nechcem byť v kontakte - ani virtuálnom. Za čo ti opať vopred ďakujem. Si schopná to konečne rešpektovať? 

 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

...;-)

...;-)

For Stella: Vám jako

For Stella: Vám jako extramagorovi, to extra říkám, ale naposledy (film Homolka a Tobolka) přestaň tady lhát a prudit! Už jsem ti to tady jednou napsal!

Že jsi tady nikoho neurazila? Připomenu ti tvůj text!

JAACK: Tak...konečne si sa Jack odkopal. S týmto názorom, ti poviem, celkom nekorektne a veľmi primitívne - choď do zadku! Prestaň spamovať tieto diskusie a vytáčať chorých a trpiacich ľudí. Si regulérny sociopat, ktorý zámerne ľuďom robí zle. Ktorý nevie kedy prestať, pretože mu chýba empatia a cit pre soc. situácie. Nájdi si nejaké iné virtuálne miesto a tam sa realizuj. Neverím ti že si lekár, a teraz ti neverím ani to, že si chorý. Ak by si chorý bol, takýto debilný komentár nikdy nenapíšeš. Proste zmizni odtiaľto. Všetkým sa nám uľaví. 

Primitivně, zadek, sociopat, debilní ??? Nejsou vulgární slova?! Co tě učili ve škole?

 

CTR,CPN,Borrelia,Anaplasma,Toxoplasma,EBV,Helicobacter,Yersinia-Mino+Sumamed 8,5/2016,Aug+Klac10/2016,Aug+Klac+Mino12/2016,Mino za Doxy4/2017,zpět na Mino5/2017,+Plaquenil7/2017,6.Enti

Svadhi a četla jste vůbec, co

Svadhi a četla jste vůbec, co píše, když se ho tak "profesně" zastáváte - defakto nám tady řekl, že jsme simulanti a protokoly jsou nahouby...

takové perly typu:

Jak dlouho myslíš, že si posudkový lékař udrží práci, když bude dávat neschopnosti a invalidní důchody každému kdo si o to řekne?

Tady asi nikdo až tak neřeší v prvním plánu invalidní důchod, ale chce se VYLÉČIT. Panebože tady je to o léčbě nitrobuněčných infekí ATB protokoly - tak se všichni proberte. A kdo se tady chce předvádět nebo psát takové jabkárny, tak ať sem tedy NECHODÍ! Protože psát takové blbosti nic nevyřeší a léčbu nikam neposune.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Leraku, já sem už psát/chodit

Leraku,

já sem už psát/chodit nebudu, neboj. To nepřátelství je tady natolik velké, že to nemá moc smysl. Jen uzavřeme tady tu diskuzi. Podle mého jak ty, tak stella, jste překroutili, co jsem napsal. Já jsem uvedl pouze fakta. To že vás ty fakta uráží, zraňují nebo se vám nelíbí, je věc druhá. Já ti jenom jinými slovy zopakuju přesně to, co jsem napsal nahoře, a za tím si stojím

1) Každý kdo někdy dělal s lidma ví, že lidi jsou různí. Řekne ti to každá prodavačka. Stejně tak ve společnosti je určitý segment populace, kterému se prostě nechce pracovat, a tak si vezme do hlavy, že si prostě vyběhá invalidní důchod. To je prostě fakt. Zažil jsem to hodněkrát.

2) u chronických nemocí typu fibromylagie neexistuje žádný objektivní nález. Takže ten segment populace, který chce mít nějakou nemoc, aby na ni dostal důchod, nemá problém takovou nemoc předstírat

3) to celé vede k problémům. Výše jsem napsal "Takže je to tak, že ti, kterým je opravdu zle, doplácí na ty, kterým až tak moc zle není a snaží se systém využít". Co je na tom urážlivého pro ty, kterým je opravdu zle a jsou nemocní? Tuto otázku jsem položit stelle a dočkal jsem se pouze dalšího záchvatu

4) chápu, že to možná ode mne nebylo uplně citlivé. Nevím co je tady za lidi. Někteří možná mají dlouhodobě problémy, o ten ID žádali, a museli s tím bojovat. Tak se jich to dotklo. Nicméně to co píšu je pravda a nikdy jsem nepsal, že ti opravdu nemocní jsou simulanti, jak mi ty nebo stella předhazujete. A to od vás není pěkné.

5) opakovaně jsem tu psal (klidně ti ty příspěvky vyhledám), že nijak neobhajuje aroganci lékařů, že potíže nemocných beru vážně, že mne mrzí, že situace je jaká je, že by se měly zavést speciální centra pro léčbu těchto chorob, že by se to mělo dál zkoumat. Na druhou stranu jsem se tu stavěl proti paušálnímu nadávání na lékaře, snažil jsem se uvést celou tu problematiku chronických infekcí do širšího kontextu (většina lékařů o tom nemá ani páru, protože to není náplň učebnic, kongresů atd.). Nechápu proč to někoho uráží, proč si někdo vkládá do mých přípěvků něco, co tam není, proč mě pořád obviňuje, že tu provokuju. Chápu, že nemocní můžou být podráždění a reagovat vztekle, sám na sobě jsem to zažil. Na druhou stranu to co předvádí killpoint je dle mého daleko za hranou a na většině webových stránek jednoznačně důvod k zabanování - vyhledávat na někoho osobní informace a bez jeho souhlasu je věšet na internet.

vesat na internet si mozem

vesat na internet si mozem kedykolvek a ty mi zakazovat nic nebudes!!!!!

To co je napsané, může být

To co je napsané, může být vždycky špatně pochopeno. Je tu ale opravdu mnoho těch co skutečně trpí je jim zle mají kruté bolesti například. A když jim kdokoli napíše, neřkuli lékař (byť s dobrými úmysly) že existují lidi s podobnými příznaky, kteří jen simulují aby dostali ID, ti skutečně trpící nezbytně musí vyletět. To je prostě přes čáru. Tohle tu Jaccku nepiš. Jinak vypadáš jako cynik, kterému nic není a těm skutečným trpícím se vysmívá. Proto ti bylo napsáno, že bys měl si ty zdravotní potíže na vlastní kůži vyzkoušet a pak bys mluvil jinak. Mrzí mě, že tu lidi na foru nejste štont se domluvit a jeden druhýho furt napadá. Místo abyste spolupracovali. Ale u nemocných cpn už to tak je že jsou agresívní, bylo to tu už před mnoha lety a je to pořád.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Ja ale vôbec nechápem, prečo

Ja ale vôbec nechápem, prečo sa toto vlákno opäť objavilo? Všetko predsa bolo už zmazané asi adminom a teraz je to späť. Prečo? Je problém všetko to zmazať? Určite by to nikomu nechýbalo. 

Arabela, ako som včera, či

Arabela, ako som včera, či predvčerom napísala.Ja som ľutovala, že to admin minule zmazal.Teraz som rada, že sa to tu zase objavilo.

Vidíme, kto s kým má/me/ tú česť.

Tady jsou zajímavé věci,

Tady jsou zajímavé věci, možná se tam najdete, co tu tak vehementně prosazujete svou pravdu. No, ale když to přečtete celé, tak ti co se tam našli, na tom nejsou ještě tak zle, protože "...Paranoik se nepovažuje za nemocného, takže ani necítí potřebu se léčit. Nenormální jsou přece lidé kolem něho, nikoli on sám...." no a v tom je asi ten problém, lidé stižení chronickou infekcí cití potřebu se léčit...

 

"...Jak vycházet s paranoikem

Nikdy paranoikovi neříkejte, že je paranoik, protože by vás začal považovat za nejhoršího nepřítele. Vyvarujte se ranit ho. Tito lidé se považují za nositele spravedlnosti, jejichž posláním je potřít pronásledovatele. Musíte se snažit dokázat jim, že nejsou totéž, co zákon, ale nikdy nezpochybňujte jejich argumentaci. Vymysleli by si jinou, ještě scestnější. Paranoik vám může brilantně dokazovat, že je geniálním vynálezcem, kterého brzdí neschopnost administrativy.!..."

březen 2013 ukončení CAPu 

Poprosim Vas v mene mlciacej

Poprosim Vas v mene mlciacej vacsiny ukoncite uz tieto svary.Mozno Vam unika, ze v tomto marazme sa ozaj chori a trpiaci aj boja cokolvek opytat.Uz to trva neskutocne dlho a myslim, ze stranky neboli zalozene za tymto ucelom.Vravim Vam realitu, Ti co si volame a piseme mimo forum..ze ozaj nemaju chut prispievat..A to je ozaj smutne..Myslim, ze porekadlo " mudrejsi ustupi, by nebolo od veci pouzit " majte pekny den..Aj ja sama som sa chcela este pytat, ale v tejto dusnej atmosfere to nejde.

A to nehovorim o takych , co navstivia stranku poprvykrat a hladaju pomoc , musia byt ozaj zdeseni.☺Pokym opat rozputate svary chvilu postojte a myslite na nich..Zelam nam vsetkym pohodu a silu v nasom trapeni

Edit, máš pravdu. Pěkně jsi

Edit, máš pravdu. Pěkně jsi to napsala. Poslední dobou je těžké, aby tady člověk našel nějakou hodnotnou informaci pro pomoc sobě i jiným. Asi je pravdou to, že zde bylo všechno už X-krát napsáno a sděleno. Při hledání jsem se dostal na Blogy a příspěvky třeba z let 2006-2007 a tehdy to opravdu bylo fórum o pomoci při léčbě a sdílení informací, rad i úspěchů v léčbě mezi zdejšími uživateli . Poslední týden dva, si tady jen pár lidí honí svá ega a jakákoliv plodná diskuze tu umřela. Není to tak, že kdo mlčí souhlasí a děkuji, že jsi se za nás všechny ozvala. Spíš se snažím tyhle výstupy ignorovat, to je asi jediné co se s tím dá dělat. Je to smutné, kam tohle fórum dospělo. Zdravím Jirka

Bolest kloubů, svalů, fibromyalgie, chronická prostatitida, chronický únavový syndrom, hluboké deprese,  - od10/2016 Wheldon, od 11/2016 Stratton, 3/2017 Entizol

 "...Při hledání jsem se

 "...Při hledání jsem se dostal na Blogy a příspěvky třeba z let 2006-2007 a tehdy to opravdu bylo fórum o pomoci...", inu pak ale začala éra škůdců, viz např. ten Lerakem zmiňovaný Formol, a pak už admini asi nedělali nic jiného, než řešeli útoky podobných spasitelů světa, viz např. jeden z příspěvků na toto téma "Môj súkromný názor je, že Formol, ktorého sme kedysi odtiaľto vyhodili, tak v rámci osobnej pomsty narobil Nouzovi problémy. Tie vyhrážky, čo popísal na nete proti Nouzovi (pod našimi menami samozrejme), by asi zamávali s mnohými. Prvé správy o odmietnutí predpísania WP od Nouzu sa objavili len pár dní po týchto Formolových vyhrážkach. " viz Dr Noza versus Dr Klubal

Inu co dodat? Snad jen co to je autohypochondr - člověk, který neustále zpochybňuje technický stav svého automobilu...  a to bude asi jádro pudla, nějakým řízením osudu, nějakým zkratem, možná dehydratací po velkém požití tuzemáku v akci za pár šupů v hypermarketech, se takový absolvent několika diametrálně odlišně zaměřených taky škol rozhodl svá pozorování a zkušenosti z jeho double-blind experiments a dalších obsáhlých studií rychlých šípů a jiné retrovědecké literatury použít čili učeně aplikovat, na zdejších uživatelích a pomoci jim tak vybřednout z jejich beznadějně předpojatém vidění světa, totiž přesvědčení založeném na lžích rozšířených poslední dobou světem jakýmsi holandským obchodníkem, totiž to, že nemoci jsou způsobovány drobnoživěnou či drobnokvětenou, viděnou kdysi jeho pofidérním drobnohledem, které sám označil jako animalcules („zvířátka“) a vy tomu stále věříte. Že nějaké takové něco nic z kaluže může způsobit nemoc. Prostě už jednou pochopte, že stejně jako ten autohypochondr hledá chybu v autu, jeho samohybu bez pohybu, a věčně to auto tlačí do servisu, tak vy hledáte chybu v nějakých bakteriích a svoje tělo stále strkáte do ordinací, místo toho, abyste jako král Lear přiznali, že máte oslí uši a bojíte se jít ven...

TomášiMarný, tak ty jsi fakt

TomášiMarný, tak ty jsi fakt marný! Píšeš ptákoviny, prudíš jako doktoři, o to tady nikdo nestojí. Ochránce před braním ATB, jiný nick, stejné myšlenky. Jaké produkty či služby nabízíš?  A přijdeš zas a budeš tu plevelit, až někoho ulovíš, nepomůžeš mu....že se nestydíš........byznys, špatný fet nebo na hlavu?

Ireno, já žasnu. Buď neumíš

Ireno, já žasnu. Buď neumíš číst a dát dohromady 2+3=5 nebo ti už taky řádně švihlo ze všeho.

Snad jak píše vjanca "Myslím si, že užívateľ Jan to sem dal asi s nejakým zámerom, asi diskusiu očakával...", ale to se zeptej jeho. Řekl bych, že očekával kde co, ale jen ne tohle, tenhle výron vzájemné nenávisti, kde jdou všichni proti všem, přitom všem z té mizérie taky hrabe. Konec konců s ní se dá souhlasit i v dalším

"...K tej mlčacej väčšine, či presvedčeniu, že múdrejší ustúpi...

Ja skôr uznávam myšlienku, že :"Moudřejší ustoupí.Smutná pravda na niž je založena světovláda hlouposti" (Marie Von Ebner-Eschenbach)

Alebo aj:" K víťazstvu zla(hlúposti) veľakrát  stačí, ak múdri mlčia.", až na to, že u ní spíš ve skutečnosti platí opačné. Dokud neustoupí poslední moudrý z těch moudřejších, bude klofat, dokud toho posledního moudřejšího neuklofe... Ale to je věc jiná, inu každý to vidí jinak. Jako třeba ty zrovna, bez toho aniž by sis to, na co tak zuřivě bezmyšlenkově a bezhlavě reaguješ, pořádně přečetla, aniž bys byla schopna rozeznat srandu, narážku, reakci na blbost jiného, konkrétně formola v tom "uživatel jménem Formol" tady někým odkázaným viz Formole - bude dobře, když, kde ti či nějakému kočárku 
"On January 7th, 2009 Formol says:

Vzhledem k důvěře, jakou mám ve vaše intelektové schopnosti, dodávám i adresu:

http://necyklopedie.wikia.com

P.S. Skutečně jsem strašnou brzdou, když odsuzuji smrtelně nebezpečný postup, jehož jediným "důkazem" je naprostá nekompetentnost Wheldona k použití mozku :D", a tak jsem se na tu neccyklopedii kouknul a našel jse tam Výkladový slovník a v něm toho autohypochondra - člověka, který neustále zpochybňuje technický stav svého automobilu. A to mne poněkud zaujalo. A tak mne napadlo, že tihle autohypochondři soudíce podle sebe sama nám to samé podsouvají, jsouce oni přece dokonale k tomu vzdělaní, jsouce absolventy  medicíny a fyziky... No a bohužel ty startuješ stejně jako oni, puzená nutkavou představou, že čemu nějak nerozumíš, co je pravda v jistém smyslu v jinotaji, musíš okamžitě bezhlavě a nesmyslně komentovat...  

Máš pravdu, je to marný, protože ať sem, kdo chce, co chce dá, vždycky se najde blb, který z toho udělá takovou selanku, že ti rozumní raději ustoupí, než by tu ztráceli čas hádáním, protože jak se říká, bojovati s hloupostí jest nutno, ale bohužel nelze zvítěziti, a tak raději poberou rozumu z oranžové lišty a jdou si svou cestou, aniž by se už někdo někdy dozvěděl, jak to dopadlo. K radosti Jaacků, Jacků, Formolů, SILu atd. A pro Stellu viz Vážená pani či slečna Svadhi, Jaack není Jack. A ponaučení, je to prostě marný, je to tu 2 či pár týdnů, prd o tom ví, ale dokáže to rozbít, co se dá a pak zmizí jako zápach z odpadového hospodářství po dešti.... a má radost, jak se mu to podařilo to těm "magorům" vytmavit! Každopádně, ale kdyby staří mazáci se nenechávali vytáčet pitomostmi, nereagovali by na pitomosti "nováčků", co si sem jen tak zaskočili léčit svoje mindráky, mohlo zůstat celé tohle vlákno u prvního příspěvku s tím, že po přečtení by každého mohlo stejně jako mne napadnout něco v tom smyslu – že si to nebožák nechal asi přeložit strojem, translate by machine, protože je to asi přece jen moc složitý na něj, ten článek, v Australštině psaný... no a protože je to marný, jdu si marnit svůj čas jinak, jinam, smysluplněji a pro mne užitečněji, byť jsem se tu teď vykecal pomalu jak ten král Lear do oné vykotlané vrby, ale že by mi to pomohlo, to tedy ani náhodou, jen jsem zase promarnil další hodiny naprosto zbytečně, vsaď se! Inu hin sa hukáže, do roka ha do dne, Lomikare... co za reakce tu zejtra zase budou? Ale to uvidím až za ten rok, dřív sem nepáchnu, jestli ještě tyhle stránku budou... 

Tak žasni, nemůžu ti bránit,

Tak žasni, nemůžu ti bránit, ale neplevel. To víš, že přijdeš zas a brzy, jen pod jiným nickem. :-)

Juras, Edit,+ ďalší, ktorí

Juras, Edit,+ ďalší, ktorí vyzývate k "utnutiu".Ako si predstavujete diskusiu ku článku, ktorý ja na začiatku tohto vlákna?

"We cannot Continue to Let Doctors Gaslight Chronic Illness Patients"

Myslím si, že užívateľ Jan to sem dal asi s nejakým zámerom, asi diskusiu očakával....

K tej mlčacej väčšine, či presvedčeniu, že múdrejší ustúpi...

Ja skôr uznávam myšlienku, že :"Moudřejší ustoupí.Smutná pravda na niž je založena světovláda hlouposti" (Marie Von Ebner-Eschenbach)

Alebo aj:" K víťazstvu zla(hlúposti) veľakrát  stačí, ak múdri mlčia."

P.S. Aby to tu (zase) niekto neprekrúcal:-) Ani jedným s citátov neoznačujem, nehodnotím NIKOHO ako hlúpeho/múdreho.A keď píšem nikoho, tak nikoho.Teda ani seba.:-)

P.S. Inak, o mlčiacej väčšine je reč aj v jednej z posledných častí "Show Jana Krause" Za mňa, odporúčam.

vykopni ho dvermi, vleze ti

vykopni ho dvermi, vleze ti kominom. uz drz hubu a bez zasierat b.cz nikto tu na tvoje zasieranie fora nie je zvedavy, Jan sa vyjadril JASNE

 

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

...

...

  Posted December 14th, 2015

 

Posted December 14th, 2015 by pan CH

Ad.:"ak niekto napise privat tak odpisem, kedze mi to oznami email, ze mam vzkaz, ale stranku samotnu uz prestavam sledovat ci prispievať"

:-)

a? ja tu pomaham ludom, ktori

a? ja tu pomaham ludom, ktori ma tu stiahli a dennodenne riesili veci v privatoch, tak som ich osudy zacal sledovat aj na stene, Markus, Edit atd atd atd, nenecham si vsetko co viem len pre seba. Edit ta tu a vsetkych co zasierali informacie pre novoprichodiacich velmi velmi velmi pekne poprosila (po dobrom potkanom a psychopatom nevysvetlis zial) aby sa tu s temou prestalo lebo je to len na SKODU stranky, Jan sa vyjadril jasne. Uz ti raz registracka bola zrusena ty psychoatka ked si tu vystupovala pod inym nickom, velmi lahko prehliadnutelna a aj si sa nakoniec prekecla a prezradila lebo si prihlupucka. tak dufam, ze si si kontaktik s Jackom vymenila a budes k nemu chodit na navstevy a teraz pal do.....  samozre toto je moja posledna reakcia na tuto temu, chcela si niekoho mudreho aby zastavil tvoju hlupost predsa. papappppaaaaaaapapppaaaaaaa

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

...

...

a ziadam Jana aby zrusil

a ziadam Jana aby zrusil (OPAT, ZAS A ZNOVA) registracku osobe co na borelioza.cz sa roky smiala z ludi z tychto stranok, ze chlamydie nic nesposobuju....to je presne clovek z toho tabora...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

BAN? O.K. Júj, ešteže si to

BAN? O.K. Júj, ešteže si to urobil transparentne, verejne.Týmto činom si si u mňa zvýšil tvoj, inak mizerný morálny kredit.Fakt.Od teba som skôr čakala, že to urobíš formou tajnej(neverejnej) "pracovnej porady"

P.S. Koľko mám ešte čas?:-)Nezavar komunikačné linky:-)

 

 

To už by som chcela veľa,

To už by som chcela veľa, však?,t.j. nad rámec tojich argumentačných schopností, aby si dokázal, že som sa na borelioza.cz sa roky smiala z ludi z tychto stranok, ze chlamydie nic nesposobuju...

Vieš ako? Poradím Ti. Prekopíruj sem moje výroky, ktoré tvrdia, že chlamýdie nič nespôsobujú.To neurobíš, také totiž neexistujú.A na stránky bor. cz sa v tomto smere môžeš spoľahnúť.Tam sa žiadne príspevky neporušujúce pravidlá nemažú.Tak šup do práce.

Ad.:"smiatie z ľudí z týchto stránok" áno, smiala som sa. Z teba, Colorinky, Miša, možno pár ďalších.Smiala som sa presne z tých, ktorí sa smiali zo mňa.:-) To je proti tu zverejneným pravidlám na chlamydie.info? Nikde som o takom pravidle nečítala.

2.."to je presne clovek z toho tabora"

Tábora? :-o, aj :-)

A ešte..panCH.Si iste mocný

A ešte..panCH.Si iste mocný muž a myslím že si krochkáš blahom:-) Pocit moci ti rada doprajem a verím, že tvojej žiadosti o  môj ban bude ešte mocnejším od teba vyhovené.Prajem ti to.:-)

mluvíte mi z duše - Edit i

mluvíte mi z duše - Edit i Juras_70,napsali jste to pěkně...mlčení NÉ vždy znamená souhlas...pěkný den...

To je fakt potřeba utnout,

To je fakt potřeba utnout, kolikrát se tu prášily takhle neproduktivní a nepřínosné plky, vždyť se podívejte někam zpět na heslo CFS. Furt dokola. Třeba:

http://www.chlamydie.info/node/7981

A pro pamnětníky - vzpomíná si někdo na - Formola?

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k