vzpomínky

když se tady mluví o tom, kdo za "TO" může, zda bakterie nebo vir či parazit a jak to, že náš IS dovolil onemocnět, tak si dovolím ještě jeden pohled.

Narodili jsme se někteří v době studené války (padesátá léta) a dnes se dovídáme, jaké zbraně byly vyvíjeny a jak byly zkoušeny na nic netušících obyvatel (tam i onde ?);;;;

potom následoval Černobyl...jak nám soudruzi lhali, než to ulhat nešlo a radioaktivní mrak se objevil nad Švédskem( Evropou)........potom válka v Zálivu, kde se používala munice obohacená uranem a vojáci tam působící se doma ocitají v "problémech".....a  nedávno Fukušima......zase to je bagatelizováno......a to se nezminuji o věcech, které jsou ještě pod pokličkou a nikdo o nich nic neví............ale určitě jsou a jsou TOP secret

..........

Americké ministerstvo zdravotnictví objednalo 14 milionů dávek jodidu draselného,které chrání tělo před otravou z  radioaktivity  v důsledku vážných jaderných havárií, musí být šarže dodána před začátkem února.

 

Minulý měsíc  71 amerických námořníků, kteří pomáhali při počátečních úsilí pomoci ve Fukušimě  žalovalo Tokyo Electric Power Co (TEPCO), poté, co byli pozitivně testováni na rakovinu štítné žlázy, leukémie a nádory na mozku po expozici záření 300 krát nad  úroveň bezpečnosti.

V září, bylo potvrzeno, že  hodnoty byly ve skutečnosti 18 krát vyšší, než bylo uvedeno výše by TEPCO. D

Mnozí vědci varují, že pokud další hlavní zemětřesení  zasáhne Fukušimu, a je téměř nevyhnutelné, znamenalo by to "bye bye Japonsko" a úplnou evakuaci západního pobřeží Severní Ameriky.

Nyní,  radioaktivní trosky  dosáhují západního pobřeží Severní Ameriky, mnoho mořských živočichů  budou trpět záhadnými nemocemi, včetně 20 orla bělohlavého, které zemřely v Utahu v posledních několika týdnech.

tak tady já vidím viníky- taj. zbraně, havárie atom.elektráren a samozřejmě i jiné prostředí-voda,vzduch,země...jedině oheň zůstal nezměněn......a změnou jsou dotčeny i potraviny a samo, že i BIOpotraviny

odkaz nejde vložit.....je zde nějaký filtr NOVĚ

 

ja suhlasim...prave tak som

ja suhlasim...prave tak som to aj myslel, ked som to riesil so Svadhi, problem je, ze v dnesnom vsete aj ak by chcel clovek zit super hyper zdravo tak to nejde, jedine co ide je v ramci toho svinstva co uz je napachane v prvom rade vediet o tom, vzdelavat sa a robit kroky ako co do najvacsej miery eliminovat uz aj tak brutalne silne mnozstva toxicity co telo dostane ked len vyjde na ulicu, ani na ulicu nemusi vyjst...takze imunite nevyhadzuju poistky len bakterie viry atd, IS v prvom rade vyhadzuje poistky prostredie a sracky v strave, vode, vzduchu, milinon EM poli atd atd atd...

...a ten filtr je dost silny, hodne odkazov nejde vkladat, zial...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Je v tom i podvýživa, ty

Je v tom i podvýživa, ty potraviny jsou jalový, tělo nemá šťávu. Já si tuhle objednala něco jménem Macca, obsahuje i zinek a apod., co borka ráda a světe div se. Super.

Tam, kde jsou nemocní a zároveň zdraví jedinci, tam se to pak tluče všechno - dřív, nebo později. Je nás moc, příroda si poradí, tu nikdo neošidí. Kdykoliv může přijít nějaký jiný mor. Pak bude i Fukušima k smíchu.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

přesně tak. c ojsem koukala

přesně tak. c ojsem koukala na odchyty koček, kde jich bylo moc, byly všechny prolezlé, kde jich bylo málo, byly zdravé. u lidí to nebude jinak, jen zpomalujeme průběh nemocí lékařskou péčí. a k tomu to cestování, práce a nakupování typu megakrálíkárna... tisíckrát za den nám někdo nachrchle do ciferníku kdovíco... jo  lidí je moc a příroda už se chce těch paraztů zbavit. žádný strom neroste do nebe.

 

hlavně že se počřád dokola řeší, jak chtějí nedoléčené mít děti. panebože.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k