Vysledky pomoc 2

Omlouvam se spatne jsem to odeslal

Dnes jsem byl na imunologii. Odchod stim ze nejsou nutne dalsi testy ze chronicita neexistuje a ze mym problemem je EBV ale teda kdyz mam. Ty uzliny tak ze udelame testy jeste na toxu. Prikladam vysetreni jedine co mam

PřílohaVelikost
IMG_20191022_083029.jpg27.12 KB
IMG_20191022_083024.jpg25.32 KB
IMG_20191022_083014.jpg28.58 KB
IMG_20191022_083011.jpg27.74 KB

Nikdo? 

Nikdo? 

Celkem dobré, hlavně, že tam

Celkem dobré, hlavně, že tam máš jméno a RČ, to není třeba! Hlavně tam máš EBvirus jak v pamětových, tak aktivní a na to moc léčba není. Chlamydie v pamětových. Nevím, jaké máš potíže. Velkem pro autoimunitu se mi to zdá málo...

Motani hlavy bolesti kloubu

Motani hlavy bolesti kloubu stizene dychani blbe vidim na dalku piskani v hlave silny citelny tep a jeste by se neco naslo.

To ebv je tam. Stale stejne a vubec se to nehybe po x mesicu.

Po kortikoidech uleva od bolesti zad a od pocitu zanetu v tele po cviceni.

Mel sem kombinaci doxy 3 tydny z toho posledni tyden entizol

Zadne vyrazne zlepseni

Mel sem dalacin na tyden 300-300-300 po dvou dnech silena unava zhorseni snad vseho tyden po vysazeni vse pryc a 2 tydny sem se citil jako novy clovek. 

Pak nahla slabost a vse na novo i kdyz uz ne v takove intenzite zmizela svetloplachost a unava je mensi

 

"po dvou dnech silena unava

"po dvou dnech silena unava zhorseni snad vseho tyden po vysazeni vse pryc a 2 tydny sem se citil jako novy clovek" toto sa podobá aj na moje veci. asi to bude treba rozumnú kombináciu a na dlhšie pod vedením nejakého osvieteného mudr-a, čo vie ako na vec. ja som najdlhšiu atb kúru mal cca rok a pol a dosť mi pomohla. teraz som cca 1 1/2 roka nebral nič len občas niečo bylinné a zatiaľ sa ešte ako-tak dá, ale cítim, že si to v dohľadnej dobe "zopáknem". apropo: čo táto stránka skapala? donedávna bola akčná, činná, ľudia si tu radili, vedeli sa v srabe podržať. haló, poďte napäť aj keď ste ok: edit, lerak a mnohí ďalší - pre motiváciu i rady!!!

je to čiastočne moja vina ako

je to čiastočne moja vina ako admina, pretože webstránka bola v minulosti kvôli masívnym spamovým útokom dlhú dobu chybne nastavená a prestala umožňovať nové registrácie. A nikto si to dlhú dobu nevšimol.

Potom sme tu mali niekoľkomesačné obdobie, keď bola stránka komplet nefunkčná a zavalená spamom. Mnohí ľudia v tej dobe  prešli na alternatívne diskusné fóra na facebooku.

No a momentálne, keď sem každý deň robí nájazd nejaký spambot, tak sa ľuďom ani veľmi nedivím, že sa im nechce do tých diskusií moc klikať.

Žiaľ, momentálne to mám v práci náročné a nemám vôbec žiaden čas sa venovať akémukoľvek serióznemu dohľadu nad stránkou. Takže len sporadicky zablokujem nejakú novú vlnu spamov, ak je ľahko bloknuteľná, ale to je asi tak všetko. A skôr než po novom roku sa k ničom zložitejšiemu nedostanem.

No a potom je tu posledný faktor.

Za seba aj u iných som vypozoroval, že tí, ktorí sa vyliečili, veľmi chceli zabudnúť na všetko, čo bolo s liečbou spojené. Takže keď sa konečne vrátili do života, sem sa vracali len veľmi zriedkavo, pretože netúžili príliš oživovať svoje spomienky na predošlú zlú dobu.

--

Pokiaľ to niekomu príde ako užitočná informácia, bol som na ATB protokole skoro 7 rokov, často s veľmi zlými obdobiami a tvrdými reakciami. Potom som bol 2 roky na "sporadickom" protokole (ATB raz za niekoľko mesiacov) a momentálne som už 12 mesiacov úplne bez ATB.

Nie je to síce úplne perfektné na úrovni normálne zdravého človeka, ale v zásade fungujem. Stavy extrémnej únavy sú preč, aj keď drobné zlepšenia, hlavne v oblasti vizáže, by som stále uvítal.

Momentálne riešim problém s elektro-hypersenzitivitou. Neznášam mikrovlnné žiarenie z wifi routerov a mobilných antén. A tých zdrojov vyrástlo v poslednej dobe okolo mňa na môj vkus príliš veľa.

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ahoj Michal, zacnem od konca.

Ahoj Michal, zacnem od konca. Ano mobilne anteny routre, smerove anteny, vsesmerove, tony su toho vsade, aj na dovtedy divokych kopcoch a sere ma to tiez poriadne, toto by ani za komancov hygiena nedovolila. Ale uz mame 30 rokov "slobodu", takze fajnovo...

Nuz, ze ak je niekomu dobre/ lepsie sa sem moc nehrnie, to chapem, ale ludia by sa mali podelit o skusenosti, ved samym nam to bolo kedysi radene/ pomahane/ motivovane. Takze budem rad, ked sa to tu ozivi, najma pre to, ze o ziadne alternativne diskusne media nejak moc nemam zaujem. A socialne siete mnohi ignorujeme... Dik za snahu, cau!)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k