Vysledky

Dostala jsem do ruky tyhle výsledky. Byl by někdo tak hodný a napsal mi jak to dopadlo? Podle doktorky je všechno v pořádku, ale vůbec jí to nevěřím.

Nikol: nejde to moc precist,

Nikol: nejde to moc precist, problem je ze jpg obrazky jsou zkompresovane (dela se to automaticky) pokusim hodit rect s adminama. Doporucuji to poslat jako pdf soubor (staci nahazet do wordu a exportovat jako pdf) nebo mi to posli ja ti to zkonvertuji (a zamazu osobni udaje)

watch my profile

Podle meho skromneho

Podle meho skromneho nazoru:

EBV, HSV - pametove - nekdy ses s tim potkala, ale nejspis neni duvod pro paniku (nebo se ti delaji casto opary, afty apod?)

Chlamydie Pneu - anamnesticke protilatky jak by napsal doktor 

Chlamydie tracho - kde nic tu nic

Podle me to mas hezky.. hezci nez ja :D

Co jsem slysel, tak pokud pulzujes na lecbe, klidne to muze trvat 3-4 puls snad i 5 nez dostanes poradnej herx.. takze jak se rika "vytrvat"

 

watch my profile

Afty se mi dělali hodně v

Afty se mi dělali hodně v dětství hlavně když jsem měla v puse rovnátka. Teď už jsem je dlouho neměla a opary jsem neměla vůbec. Moc děkuji za odpověď

jak pokracuje vlastne tvoje

jak pokracuje vlastne tvoje lecba od posledni navstevy u p. Durovske? 

watch my profile

Poslední návštěva u Durovske

Poslední návštěva u Durovske byla strašně rychlá. Mají to tam teď fakt šílené. Akorát mi vyměnila azitromycin za klaritromycin a řekla, že už můžu začít pulzovat. Říkala jsem ji, že už mi je dlouho dobře a odpověděla ať si počkám na entizol, že reakce určitě přijdou. Jsem po druhém pulzu a stále nic. Jsem ráda, že mi je dobre, ale už mi to vrtá hlavou.

entizolu daj cas tie testy co

entizolu daj cas

tie testy co si sem dala su testy o nicom

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k