Všechny zdravím!

Vidím, že jsem tu nebyla celý rok, takže opět mohu všem "spolubojovníkům" popřát šťastný Nový rok 2016, a hlavně to zdraví... To ostatní opravdu není důležité. Smile

Mohl by mi někdo prosím "v kostce" napsat, co zde je nového? Myslím nějaké zásadní věci, je mi jasné, že "nového" tu je hodně, ale než bych se tím vším tady prokousala, tak by mě asi rovnou šoupli do futrálu... Sealed  Mám na mysli "něco nového" ve smyslu, že třeba už někdo našel způsob, jak tyhle "breberky" dostat z těla natrvalo pryč, a tak podobně. Já vím, blbej fór, ale bylo by to super... Sealed  No tak alespoň nové možnosti léčby...???

Já jsem tu nebyla tak dlouho, protože jsem řešila další závažný zdravotní problém, který samozřejmě bude souviset s tím, proč tu jsem, ale je toho víc, musím to nějak stručně sepsat a pak sem "update" dám. Jsem na tom blbě s časem, takže mi to snad co nejdříve vyjde.

Děkuju za odpovědi Smile

Na tvoju otázku mám odpoveď -

Na tvoju otázku mám odpoveď - biorezonancia.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Ahoj Edito. Omlouvám se, že

Ahoj Edito. Omlouvám se, že reaguju až dnes, ale mezitím zase dvě operace, to je pořád něco. Biorezonanci jsem zkoušela a výsledek byl bohužel nulový. Jsem už 7 let na ATB. Zkoušela jsem je 2x vysadit, a po třech měsících to bylo zase zpátky a o to horší bylo se zase dostat do "normálního" stavu, kdy mohu fungovat. Asi bych sem měla dát nějaký update... Nevíš, zda není nějaká uzavřená skupina tady na to téma na FB? Asi by to bylo lepší než tady....? Díky za zprávu a měj hezký den. :-) 

Já nejsem já....  :o(

https://www.facebook.com/grou

https://www.facebook.com/groups/1351718151511643/about/

Ale dolil bych si o výroku "Asi by to bylo lepší než tady....?" dost silně pochybovat. Inu zkus. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Biorezonance - to je v zásadě

Biorezonance - to je v zásadě vědecky popsaný podfuk. Já sám má známého - který chodil např. k Dr. Céé - součástí léčby byly krom podivného léčení antibiotiky kůry takovým přístojem. A výsledek - houby  s voctem... https://www.sisyfos.cz/clanek/1104-biorezonance

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Mila Angell, dik za odpoved,

Mila Angell, dik za odpoved, ak by si mala viac casu, napis , som v kontinualnej liecbe na Stratton protokole, bez jedinej prestavky, rok a pol hroza, herxy su aj teraz pri zmene na mino 2x100 plus amoxi plus klari plus app a nac a mnoho inych a polyoxidonium na imunitu, a tuzim uz raz skoncit, este esto rok ratam.

Brala si pri ukonceni bylinnu liecbu , alebo nic ??

A kolko pulzov entizolu, ja idem 43 pulz za tie roky

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k