Vše si řeším sama

Ahoj ,

  už dlouho jsem tady nebyla. Od jara minulého roku jsem se cítila výborně, jela jsem Buhnerův bylinkový protokol (předtím samozřejmě hromadu atb). Chodila jsem denně 10 km procházky, cvičila ( předtím x let nemožné). Toto jen do února, když jsem asi ve škole u dcery chytla neskutečný kašel, v noci jsem se dusila, neskutečně mě drápalo v krku. Opakující se stavy - zimnic, teplot, bolesti svalů....atd..Byla jsem u praktické lékařky. Poslechla mě a že nic na plicích není, poslala mě na krční, tam se zhrozili, že mám uplně rudý krk. Napsala mi penicilin a přesto, že CRP bylo pod 8. Říkám jí, zda si myslí, že je vhodné napsat penicilin, když není známka zánětu, jestli by bylo lepší předepsat nějaká Klacid či Azitromycin, že to vypadá na nějakého atypického původce? No, to bylo ródeo, paní doktorka se mohla zbláznit. A začala zda vím, co je Klacid zač atd...Takže penicilin jsem odmítla a doma jsem si najela na 10 dní Klacid. Ovšem bylo to málo - neustále se vše vracelo. Byla jsem zase u praktické Mudr., pak jsem zase chytla anginu. Říkám jí, že to není možné, že se mi to vše vrací. A ona mi řekla, že mě pošle na testy železa a vitamínu D, že to může být nedostatkem těchto látek. Takže jsem se na to vybodla, zaplatila jsem si testy na  : chlamydie pneumonie, mycoplasma pneumonie a WB borelie.

Výsledky jsou : chlamydie pneum IGG - 0,90 - hraniční

                                                     IgAm IgM - negativní

Mycoplasma pneumonie : IgG 1,82 pozitivní,  IgA 0,94 - hraniční, IGm 0,71 - negativní

                                       komentář laboratoře : probíhající infekce

Borelia WB - všechny antigeny v třídě IgG - negativní

                                        IgM OspCPbi (garinii) pozitivní

                                        IgM OspCPKo (afzelii) hraniční

                                        IgM p 100 hraniční

                                        IgM p 41

(Vypadá to na chronickou persistující borelii - hlavně o tom svědčí antigen p 100. Jsem přesvědčená, že toto se asi moc vyléčit nedá, ale vyladit oraganismus tak, aby se cítil dobře. Jak mi říkal Mudr. Špaček v Luhačovicích - cílem není tělo zbavit všech "bacilů", ale dostat tělo do rovnováhy.)

Rovnou jsem s těmito výsledky šla za praktickou lékařkou (nic jsem neočekávala). Říkám  jí, že mám takhle pozitivní výsledky. A ona, že to jsou protilátky -- bla, bla, bla.. říkám jí, že to není ale v IgG , ale v IgM a že jsem již 2 měsíce nemocná v posteli. Už to dál nekomentovala, ani snaha se nad výsledky zamyslet. Před tím, než jsem za ní šla, jsme se s manželem vsadili kam mě pošle - variata A- Infekční bulovka, varianta B -  plicní. Takže A je správně :) :) :)

  Už jsme se tomu museli smát - doma jsem nasadila Minocyklin  1-0-1, po, st, pá Sumamed 500mg, ACC Long, beru 14 dní a myslím, že tak po měsícu najedu na pulzy Entizolu, abych trošku  " zavařila těm cystickejm , chronickejm boreliím". Počítám 3 neděle a pak najíždím zase na Buhnera. Každopádně po léčbě 14 dní Mino+ Sumamed je mi už výborně.

  Mějte se krásně a hlavně spoléhejte jen sami na sebe , ale to už tady všichni víte :).

ahoj Mončo, jj máš pravdu je

ahoj Mončo, jj máš pravdu je třeba to vzít do vlastních rukou, když máš ale zkušenosti. Tvůj protokol moc ale není boreliotický protokol, nemýslíš?

 

Ahoj, spíše nyní řeším tu

Ahoj, spíše nyní řeším tu akutní Mycoplasmu . S tou chronickou borelou chodím už hóó´dně dlouho, ale myslím, že až takový problém momentálně nebude v ní (celý poslední rok jsem byla na tom hodně dobře). Snažím se jí kočírovat bylinkama, už se mi do žádných dlouhých atb. protokolů nechce, mám toho za sebou již fakt dost. Hlavně záleží, jak se cítím a to již dobře. Vypadá to, že Mino + Sumamed zabíra na Mycoplasmy a borelu tím trochu poškádlím + Entizol :). Pak zase Buhner bylinky. Po těch mi bylo hodně dobře (užívala jsem teda mega dávky) a dobrý :).  To je právě otázka na chronickou boreliozu - co s ní dál - po dlouhých atb. protokolech, ono s ní asi moc již dělat nejde - jedině držet tělo(imunitu) v rovnováze ( byliny, nepřetěžovat se, relaxace).

Ahoj, kolik jsou u tebe mega

Ahoj, kolik jsou u tebe mega dávky, kdyz jsi užívala bylinky,jak píšeš?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k