Vitamín D

Dobrý den,

Přečetl jsem si zde mnoho zajímavých článků, které doporučují Vitamín D při léčbě chlamydií jako významný pomocný prostředek spolu s braním ATB. Články které jsem četl jsou většinou staršího data, i více než 10 let staré. Změnilo se od té doby něco, nebo toto doporučení pořád platí ? Nehrozí opačný účinek potlačující imunitu jak jsem se v jednom článku taky dočetl ? Beru 2. rok Wheldona na hrozné potíže s CTR, které mi začali už v roce 1995. Zánět a výtok z močových cest , malátnost kdy spím půl dne, ochrnování, bolesti hlavy, vyrážky, zánět spojivek a tisíc dalších potíží. WP mi částečně pomáhá, někdy je mi podstatně lépe, jindy je to stejné.

 

 

Ještě jsem zapomněl dodat

Ještě jsem zapomněl dodat důležitou věc. V testech na 25-hydroxyvitamin D jsou referenční meze = 75,00 / 250,00. Moje výsledky byly jen = 30,6 nmol/l.
Takže bych ho asi měl brát ? Pokud ovšem není  imunosupresivní jak se tu někde taky píše. Zajímalo by mě, a jistě nejen mě, jaké jsou současné názory na braní Vitamínu D.

 

Ahoj, tady Déčko vysvětluje

Ahoj, tady Déčko vysvětluje pěkně...https://www.youtube.com/results?search_query=vitamin+D

Ahoj, já můžu Déčko

Ahoj, já můžu Déčko doporučit. O tom, že je imunosupresivní jsem taky někde slyšela, ale moc tomu nevěřím. Řekla bych, že to je pro imunitní systém ten nejdůležitější vitamín a hlavně při boji s infekcemi se hrozně moc spotřebovává, proto ho my všichni chronici máme hodně nízké. Já ho měla na začátku léčby podobně jako ty a první dva roky kdy jsem měla nejhorší reakce jsem kapala 15 kapek vigantolu denně a pořád bylo nízké. Teď kapu 10 kapek vigantolu 2-3x týdně a mám ho stabilně nad 100. 

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k