Vezieme sa ktožvie kam...

Tak som to rátal, 15 mesiacov som bez atb. Jakože stále je to lepšie, než pred nimi, ale už postupne pribúdajú nejaké veci. Cpn bolo posledne nižšie v elise a len igG a ďalej mi ho už obvodná nechcela robiť (lebo aj keď platíme poisťovniam jak najatí, tak ich potom kefujú za to...), čo sa ale pridalo - odkiaľ kua?! - v máji borélia igM pozitívne igG šedá zóna, v októbri detto igM pozitívna, igG šedá zóna. 

Čo je ok že prostata je stále v zvládnuteľných medziach, blbá je však citlivosť rúk a akoby jemná motorika prstov sa kus horší už zo 3-4 roky (na liečbe sa mi zdalo slabé pozvoľné zlepšenie) no a posledne sa únava zas pridáva a tie ranné stavy jak vztyk z truhly kým sa dám ako tak dokopy. Ďur. sa ma pýtala, či už dať ATB alebo ešte vydržím do najbližšej kontroly a som teda povedal že ešte vydržím, ale neviem, či som urobil dobre... No proste, je otázkou času, kedy to zasa začnem kynožiť, poneváč cítim, že to tam v nejakom množstve furt je. 

Tak premýšľam jak sa tu mávate, menovite Lerak, lebo mám pocit, že to dosť podobné máme. Jak si na tom stará válka? A vy ostatní? Ale objektívne: vďaka i za tento pomerne bezproblémový rok a pol. Potešilo... 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k