vezieme sa ale kam?

"no jo"... už to tlačím do hlavy skoro rok. (bez 2 týždňov). najprv kombinácia amoxi-klari-doxy a ent. pulzy (mimo nich plus antimykotiká), potom zmena doxy na rifa (tak 7 mesiacov), teraz jeho zmena na mino. ostatní lieky bezo zmeny. optimistické obdobia sa striedajú s realistickými... ak by som po vysadení bol na tom ako teraz a nehoršilo sa to, síce by som nevyskakoval meter od radosti ale nejako by som fungovať vedel. ak by sa to horšilo, tak "dobré ráno stará mama dával som to zbytočne (?)". trochu ma nebaví aj fakt, že na začiatku mi bolo povedané, že to bude +- rok, teraz už je "koniec v nedohľadne" lebo mino 6 mesiacov a potom ešte naspäť rifa a neviem čo ešte presne. ok človek by aj bol trpezlivý ale koľko? sa niekedy občas bojím či sa to vôbec dá vykynožiť celkom a či si neodfáram aj tie posledné zbytky imunity.

krátky sumár:

dobré - únava, motanice, kĺby - ok

nič moc - slabšia kapacita pľúc, slabosti v rukách

nedobré - prostata

takže "boj" pokračuje, dúfam, že to nebude "neverending story" končiaca "hore kardánom" ( i keď to vlastne je aj život ako taký haha )

z doplnkov len NAC a kurkumín, a APP, občas chlorela a ostropestrec, na iné nemám čas a ani peniaze lebo už aj tak to stojí majland

nejaké postrehy borci a borkyne? a v reáli? videl som na svete tisíce ľudí - od superzdravých a šťastných až po tých, ktorí aj nám závidia . a že ich nie je málo... všetko je relatívne...

Ahoj, snad jen ze i mne se

Ahoj, snad jen ze i mne se střídá období optimismu, ústupu příznaků a pak mě to zase sejme. Na léčbě 13 medici a něco. Zatím jsem na amoxi klari mino . 

Ahoj, snad jen ze i mne se

Ahoj, snad jen ze i mne se střídá období optimismu, ústupu příznaků a pak mě to zase sejme. Na léčbě 13 medici a něco. Zatím jsem na amoxi klari mino . 

to nikdo neví kam se povezeš.

to nikdo neví kam se povezeš. Uvědom si, že toto je v nejlepším případě experimentální, v tom nejhorším zcela pavědecký, protokol, ke kterému neexistují žádné dlouhodobé studie na pacientech, takže nejsou známy ani výsledky. Spousta lidí, kterým současná medicína neumí pomoci s jejich chronickými potíži, se protokolu chytí jako tonoucí stébla trávy, a pak do sebe láduje antibiotika třeba i roky s pochybným efektem. Každé zhoršení je "herx, který se musí vydržet, protože jednou - za 5-10 let - možná bude líp", protože tak to fungovalo támhle u Pepy. Žádné záruky nemáš. Sám se musíš rozhodnout jak se léčit.

Som na liečbe dva roky.

Som na liečbe dva roky. Momentálne ešte som ani nie na rifa,, som na mino 50-0-50 a všetko ostatné.Tiež sa mi striedajú dni, aj týždne , kedy sa zdá, že už je to konečne ono, ale ??

Oproti začiatku však neležím, začínam byť dosť aktívna, kľudne aj denne niečo vymyslím, Predtým v prvom roku liečby, totálne herxy , viac ležiaca.. Takže hadam sa niečo mení. Ja som sa rozhodla nevzdať liečbu a idem ďalej. Samozrejme ja pridávam aj vitamíny, enzýmy, imunoglukány, ráno dávam druhý týžden aloe vera gel. beriem rôzne byliny aj...Keď sa pozriem spätne, za mňa to stálo za to , ak to vydrží aspoň takto.

No a Jacck, áno možno šarlatánstvo, možno experiment, ale ako začínali v minulosti s ťažkými infekciami ?? Tiež boli proti , napr aj v nedávnej minulosti , pri dokazovaní, že za vredy na žalúdku sú zodpovedné baktérie ??

Ak poznáš inú cestu sem s ňou .. Neviem, ako by sa podľa Teba riešila cystická forma baktérii..

Tak pod Edit se podepisuji.

Tak pod Edit se podepisuji. Mám to úplně stejně. 

Taky a atb mi hooodne

Taky a atb mi hooodne pomohly. Ted jeste ladit imunitu.

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Ahoj ještě k tomu cowdenu,

Ahoj ještě k tomu cowdenu, někde to tu zapadlo. Je třeba jej brát tak aby si byla bez příznaků a zároveň neherxovala. Klidně tedy i min Než 9 m. Jsem na Db členem skupiny a tuším ze to tam někdo takto psal. M.

Dekuju:-) nedavno jsem se tam

Dekuju:-) nedavno jsem se tam taky pridala, tak to proctu..

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

to, že je to "experimental"

to, že je to "experimental" asi nikto nespochybňuje. ale ak mám na výber experimental versus nič, tak radšej to prvé. lebo mal som už aj také, že som si každých 200metrov pre mimoňstvo sadal na lavičku. a to je našťastie preč. a že nie sú štúdie na pacošoch je skôr zámerné zahmlievanie, alebo dokonca hanba, lebo tie štúdie sa urobiť dajú, vzoriek nás je dosť. ale vedecky jednoduchšie je urobiť ďalšiu štúdiu o vplyve fermentovaných šupiek papáje na pleť orangutanov. bohužiaľ...

Ano, ako píšeš, keď sú

Ano, ako píšeš, keď sú možnosti experiment vs nič, tak aj experiment je lepší - lebo tam je nádej. Je skvelé filozofovať o tom, že "neexistujú štúdie", a bla, bla, bla. A hovoriť o tom, že sme blázni, že berieme dlhodobo ATB, a že je to riziko, bla, bla, bla... Toto je postoj a filozofovanie zdravého človeka. Chorý človek, ak mu je skutočne zle, tak to riziko a ten experiment rád podstúpi. Pretože nemá inú možnosť. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Člověče, za ta léta, co jsem

Člověče, za ta léta, co jsem byl řízením osudu tím "Chorý človek, ak mu je skutočne zle, tak to riziko a ten experiment rád podstúpi. Pretože nemá inú možnosť. ", jsem si všiml pár věcí. Shrnul bych to do krátké větičky. Komu není rady, tomu není pomoci! 

Nebo: 

To nebudu jíst! 

Tam je med, a já mám kvasinku. 

Atd. atd. atd. 

 

Někdo do toho jde bezhlavě, po hlavě, a pak se diví, že to s ním cvičí a vzdá to. 

Někdo chce být zdravý jako řípa za týden, a když není, tak to nefunguje. 

Někdo si vybere jen to, co mu chutná, a nikdo mu nevysvětlí, že je to cesta do pekel, že i ta hořká pilulka má svůj důvod. 

Někdo skáče ode zdi ke zdi podle toho, co mu kde na internetu někdo poradí za zázrak, od kozích bobků po moč… 

A výsledek, nic, je mu furt čím dál tím blbějc…  

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k