Vánoce

Všem nám přeji, abychom si z tohoto ráje na zemi neustále nedělali peklo. Mnoho zdraví a splněných přání, přeje Gejša

Já už posledních 10 let

Já už posledních 10 let nepřeju nic než - zdraví. Tak i Vám, všem. A uvědomme si, že někdo někde se stará o tento web - a platí jej, abychom si tady mohli postýskat, zjistit něco nového, nakopat pitomce ( Smile ) a kreatůry, a tak....

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

I já vám všem tady přeji

I já vám všem tady přeji hlavně zdraví, protože to je to nejdůležitější, co máme! Tak snad příští rok přinese nám všem tady zlepšení, musíme dál bojovat a zkoušet, nic jiného nám totiž nezbyde! Díky moc provozovatelům tohoto webu, který nám tak pomáhá sdílet své zkušenosti a dává nám naději na vyléčení! My se prostě jakoukoli cestou vyléčit jednou musíme!Držte se vy všichni !!!

Nejdůležitější je láska ke

Nejdůležitější je láska ke všemu, protože její přítomnost v postatě v důsledku řeší všechno, i to zdraví, protože člověk najde cestu. Nemoc je tu proto, aby jsme to pochopili do hloubky. Tato stránka a spolykání atb. bez MUdrů mi zachránilo život. Díky tomu, kdo tyto stránky provozuje, neb se umí vcítit do druhého.

 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

No....nevim!!!!....vy jste

No....nevim!!!!....vy jste myslim taky podnikla  infúze v Německu, nebo ne?

Než jsem odjela do Německa,

Než jsem odjela do Německa, tak už jsem polykala atb. víc jak 3 roky v kuse ala samoléčba a měla jsem stabilně 80% zdraví zpátky. V Německu hodnotili moji samoléčbu jako velmi dobrou, ale započatou pozdě. Kapačky Azi hodnotit nebudu, můj pozitivní vnitřní pocit byl lepší až po nasazení orálního Clindamicinu tam. Mě tyto strány otevřely oči v tom, že jsem přestala slepě věřit našemu zdravotnictví, což byla největší chyba v mém životě. Začala jsem studovat, nejvíc mi daly informace z ILADS konferencí, Německé směrnice léčby a intuice. Když jsem prostudovala jak funguje zdravotní systém tady, tak jsem se zježila - oni tím svým přístupem a postupem nemohou vůbec 95% příčin nemocí odhalit. Příčin - ne důsledků. Je to totálně na hlavu postavený. V Německu došlo k tomu, že jsem si po požívání Rifampicinu a léčby bez malých pauz odkopla játra, stav byl lepší, ale ne práceschopný. Práceschopný stav jsem dosáhla mírně s šarlatány v ČR a silně sama s jakýmisi "šamanskými" metodami, kterých se budu držet, abych už NIKDY nemusela vlízt MUDrovi do ordinace. MUDrovi v takové podobě v jaké tady je. Znám jenom jednu osobu, která řekne jak to je a nepomůže -  říká to na rovinu. Jediná lékařka. Zbytek je arogantní a zlý. Tomu zbytku přeju hodně lásky:-). Ale ona jim sama nepřipluje.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k