Úvaha - zdravotnictví ČR

 Ahoj, všem.

Nedá mi to, abych nenapsala pár řádků co se mi přihodilo posledních pár dní. 

Dceru bolelo bříško, teploty, únavy atd. V týdnu ji hospitalizovali v nemocnici v Praze, proběhla veškerá vyšetření a samozřejmě nikde nic. Mezitím jsem obdržela výsledky od Mudr. Klubala : potvrzuji Borelii, Bartonelu, Yersinii, plicní Mycoplasma. Když jsem testy ukázala v nemocnici (uvažovala jsem, že ne, ale pak jsem si řekla, že to zkusím :)) tak asi nadešlo to co , jsem očekávala. Totálně to shodili, že to se neléčí atd., to co všichni tady známe. Takže nic nového pod sluncem. Argumentovala jsem, přeci jen mám načtené poměrně dost odborné litaratury  a  hlavně svojí vlastní x-letou zkušenost s bojem s boreliózou atd. - kdy jsem jela WP +  x- letitý boj s tímto strašným zdravotnickým systémem  - neflexibilním, zkostnatělým, neschopným přijímat nové informace atd.. je to šílené. Žiju a jsem tady -  protože jsem bojovnice  a kdysi vybojovala léčbu WP. Nyní již jedu jen bylinky - Buhnera a je mi skvěle. Ale vše vlastní silou, bojovností, strastiplnou cestou, proto určitě se nedejte a bojujte - stojí to za to.

Každopádně do propouštěcí zprávy napsali toto : nedoporučujeme užívání Minocyklinu, jak doporučuje Mudr. Radek Klubal. Podávání tetracyklinů děten do 8 let (dceři bylo 8 let, v prosinci  2014) je kontaindikováno pro množství nežádoucích účinků.

Toto je jejich doporučení.  Takto si vyrábějí chroniky pro další léčby a farmaceutický průmysl - za pár let z toho bude dalších x problémů - tak šup prášky na tlak, na cholesterol, cukr , pak nejlépe kortikoidy. Takže dle nich mám dceru nechat jen tak, že prý zdraví imunitní systém se z toho dostane sám :)

Zde ještě napíšu hodnoty od Klubala , které nejsou v normě:

Lymfocyt relativně 0,650  ref. meze 0,28-0,49, Moč sediment - leukocyty 1 ref.meze 0

Buněčná imunita  : (T-lymfocyty) CD 3+ abs.počet 3,67 ref. meze 1,30-2,20 , (Tc lymfocyty) CD 8+ abs. počet 1,3!  ref. meze 0,4-0,7

Antropozoonózy : Bartonela henselae , quintana IgG 32 (ref, meze 0-10)

Gastrointestinální infekce : Yersinia IgA 59,3!! (ref. meze0-10) , IgG 158,5!!! (ref.meze 0-10)

Respirační infekce : Ab anti Mycoplasma pneumoniae KFR - pozitivní hodnota 1:128+- titr

                               Ab anti Mycoplasma pneumoniae IgM Elisa   hodnota 35,51 AU/ml

Neuroinfekce : AB anti Borelia afzelii IgG Elisa  + 1,48,  IgM 0,63                        Ab anti Borelia gar. afz., IgG    hraniční

Takže myslím, že dcera toho má až dost. Takže ještě jsem se rozhodla objednat dceru v Luhačovicích - jdeme tam 10.6 - kde bych chtěla prokombinovat jak léčbu antibiotickou + bylinkovou. Jelikož já jedu už plný dávky Buhnera - vše samoléčbou a jsou to poměrně velké dávky bylin (u nás některé zakázané) , přeci jen se chci poradit na správné dávkování a vhodnost bylin pro 20kg dítě.

   Mějte se všichni krásně a nedejte se. Monika :)

 

 

 

 

Podle mě doktoři měli pravdu

Podle mě doktoři měli pravdu co se týče atb a Vaší dcery,  mohlo by to udělat víc škody než úžitku,  mimochodem, další uživatel, který podstoupil WP a bohužel se nedokázal zcela vyléčit, jen na nějakou dobu zmírnil příznaky..achjo :-/

Klubal doporučil Minocyklin

Klubal doporučil Minocyklin na 30-50 dní, dávkování k její váze kolem 20 kg, rozhodně takto malé dítě zatím nepojede WP. Ale pro ni jsou více nebezpečné infekce, které má - jako např. aktivní mycoplasma pneumonie. Nešla jsem za Klubalem s ní jen tak, již měla problémy  delší dobu - po každé větší námaze, večer zvýšená teplota, bolesti zad, hlavy, těla - takže byla nucena přestat dělat veškeré svoje sportovní kroužky, nejela na školy v přírodě atd. Takže takto má žít 8 leté dítě ?

Dle konzultace v Luhačovivích bude brát atb a byliny. Ještě se tam domluvím na odebrání  ohledně Boreliozy na Borrelia Elispot LTT  a CD3/CD57+ Cells. Ať mám jistotu a srovnání hodnot.

 Sama jsem jela WP a díky tomu jsem se ze všeho dostala, co nedotáhnout antibiotika dotáhne Buhner (alespoň u mě). Mně určitě antibiotika pomohla z toho nejhoršího.

Moniko, prosim napiste mi do

Moniko, prosim napiste mi do me stranky, budu se snazit Vam pomoci. Sv.

Tak určitě, jen je potřeba si

Tak určitě, jen je potřeba si uvědomit, že po užívání atb pro takto malé dítě je zde vysoká možnost velice negativních příznaků s kterými může skončit na jipce. i tak přeji a doufám v brzké uzdravení vaší dcery!!!

 

Samozrejme jsem zodpovedna

Samozrejme jsem zodpovedna matka a vse velmi dukladne zvazuji ☺.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k