Ureaplasma

Zdravím všechny,

již nějakou dobu to tu pročítám, přes prvotní zděšení kolik mladých lidí trpí a motá se v kruhu, jsem se rozhodla také vstupit do diskuse.

Nadpisem se asi nehodím na server chlamydie, ale často jsem tu na řešení ureaplasmy narazila. Je to podobná svinská bakteri, tak doufám se na mě nebudete zlobit. Můj problém začal před dvěma lety, kdy jsme po půlročním trpění pálení močáku, nějak dokázala psychikou vše strhnout a rok fungovala normálně. Na podzim 2014 zánět celýho spodku jako blázen, po 4 měsících se mi podařilo dostat se "jen" na bolesti a pálení močáku. Mezitím samozřejmě doktoři, pár antibiotik (dle nich nikde nic) a doporučení na psychologa, však to znáte. Naštěstí jsem již znala toto forum, díky kterému jsem narazila na Klubala a před 7 lety mě dostal z chlamydií (tehdy mi zabralo 14 dní Summamed, kde že ty časy jsou....). Takže jsme se teď ke Klubalovi dostala po půl roce nového zánětu, našel mi ureaplasma Igg 100 a taky slabě naznačena borelie.A ted mám od něj klasiku: mino+ Sum.

Chci se zeptat, beru to 14 dní, zezačátku děsné zhoršení (otok spodku, bolest, pálení), pak se to začalo zlepšovat, otok pryč a já začala juchat....teď po 14 dnech a Summ v pondělí ale zase pálení a zhoršení....otok už není ale přesto si připadám jak na začátku. Jaké máte prosím zkušeností s herxem? Když je herx tak je to ale asi dobrý, že tělo reaguje ne? Sice blbý, že to znamená, že tam ty bakterie pořád hojně jsou ale aspoň není rezsitence, ne? Jiné reakce nemám, jen ze začátku děsná únava, ale taky to beru hodně krátce. V podstatě "jen" ten močák a močový cesty, ale kdo znáte tak víte jak to pálení je děsný....Cítím zhoršení i po dávce mina, do dvou hodin hned pálí....

Mimochodem, rada především (asi jen) pro ženy, proti otoku spodku, pálení a celkově toxinům, je super sednout do lavoru s vývarem z řebříčku. Léčí to bolavý nervy a odvádí toxiny, po některých zhoršeních mě to vyloženě zachránilo od děsných bolestí, stačí 20minut.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k