Update zdravotního stavu

Všechny vás zdravím a po dost dlouhé době přidávám „update“ zdravotního stavu. Možná to ani nikdo číst nebude, ale neměla jsem vůbec čas sem přispívat, protože celý tento rok řeším doslova jeden horor za druhým, takže už se modlím, aby tenhle rok skončil… :o( Ale to je jiná kapitola :o)

 Každopádně, díky těmto celoročním hororům, můžu vyvrátit tvrzení některých lékařů, že moje potíže jsou psychického původu, protože to bych teď musela být zdravotně úplně na dně, což díky bohu, nejsem.

 Od konce roku 2012 jsem na CAP, Mynocyclin, Sumamed a Entizol. Zkoušeli jsme s dr. Klubalem i Rifampicin, ale po něm mě hrozně bolel žaludek, takže jsem ho musela vysadit. Občas mi dá něco na plísně jako Fluconazol, Nystatin, apod.

 Myslím si, že Nystatin měl velký podíl na celkovém zlepšení mého zdravotního stavu. I magistra v lékárně mi říkala, že to je prý hodně dobrý lék.

 Co se týče krevních testů, tak chlamydie a ostatní breberky sice ustoupily, ale borélie se tam stále drží. V té tabulce hodnot (elektroforéza nebo co to je) jsou tam stále „čárky“, které tam být nemají, a jsou stále pozitivní ve WB, ale zajímavé je, že pozitivní je pouze hodnota v IgM… IgG je negativní.

 Infuze vitamínu C jsem měla naposledy v září asi 10 dávek a budu zase pokračovat asi od nového roku. Je to taky určitě pro tělo dobré.  

Jinak jsem skutečně vděčná MUDr. Klubalovi, že po dlouhé době můžu opět konečně normálně fungovat a žít jako zdravý člověk:

  -           nemusím rušit domluvené schůzky kvůli těm šíleným chřipkovým stavům

 -           bolesti v krku už vůbec nemám a také skoro nechraptím

 -           ty červené „šlicy“ v krku mám jen občas

 -           pálení a bodání v plicích také úplně zmizelo

 -           stejně tak jako bolest v srdeční oblasti

 -           únavy také ustoupily

 -           a téměř ustalo i to nenormální pocení

 

CO PŘETRVÁVÁ:

  občas se při změně počasí objeví chřipkový stav, ale například od října to bylo jen jednou a na pár desítek minut. To se s dřívějšími chřipkovými ataky trvajícími i dva dny, kdy jsem jenom ležela, vůbec nedá srovnat.

  Co ještě občas také řeším, je zahleněnost. Hleny v krku a v průduškách jsou tak lepkavé, že prakticky nejdou ze sliznice odlepit. Prostě lepidlo. Místo pod hleny je vždy zarudlé a podrážděné.

Takže to mě občas obtěžuje, ale vypozorovala jsem, že to je trochu lepší, když nejím pozdě večer, a nejím moc mléčné výrobky. Každopádně je to asi tak od 60% lepší než před 3 lety, kdy jsem měla hleny prakticky pořád, a někdy i s příměsí krve.

 Jinak stále řeším různé bolesti kloubů azáněty šlach. Je pravděpodobné, že tam bydlí ty odporný borélie a pochutnávají si na mých chrupavkách… :o(

 

CO SE OBJEVILO NOVĚ:

 

 Asi před rokem mi zčernaly tři nehty na nohou, ale to jsem zde už uváděla. Vůbec to neodrůstá a je to jakoby ve svislých  pruzích. Byla jsem na stěrech, ale plíseň to prý není, i když dr. Klubal si myslí, že ano, a že v laboratoři ty testy nedělají správně. Černé tečky až fleky se mi začaly objevovat také na jazyku… :o(

 

 Když jsem byla na krčním, tak tam lékař ve sputu objevil něco jako „aspergillus“ a posílá mě na Bulovku. Jenže po zkušenosti, kterou jsem tam měla při mých posledních vyšetřeních, se mi tam ani trochu nechce…

 

 Další věc, která se u mě objevila nově, je dost znatelné řídnutí vlasů na temeni hlavy, i když to samozřejmě může být spojené i s věkem či hormony, apod.  Asi rok užívám léky na štítnou žlázu pro lehce sníženou funkci, i když dle doktora Klubala je štítná žláza v normě, tak nevím. Takže to je možná i z těchto léků, anebo prostě z těch antibiotik a celkově dlouhodobé léčby.

 

 Ale každopádně pozitivní je to, že po celou dobu, co jsem na WP, jsem ani jednou nebyla nemocná s jakoukoli virózou či chřipkou. Zvláštní… :o)

 

Takže to je zatím všechno. Chystám se opět na kontrolu k dr. Klubalovi, tak uvidím, co bude.

 

A DOTAZY NAKONEC: máte někdo podobnou zkušenost s černáním nehtů či jazyka? A záněty šlach či padání vlasů? Moc děkuju za případné odpovědi a rady a přeji všem pěkný zbytek víkendu.

Hodně štěstí a zdraví. Drž se

Hodně štěstí a zdraví. Drž se holka. Trošku závidím......

Ahojky Rybko :o) Děkuju,

Ahojky Rybko :o) Děkuju, snažím se držet, ale víme zde všichni, že to je běh na dlouhou trať. Momentálně je to opravdu lepší, ale mám strach, abych zase "nespadla" zpátky tam, kde jsem byla na začátku léčby. Ty stavy byly fakt strašný a když si zpětně čtu svoje poznámky, který jsem si psala do "deníčku" (to jsem tedy dopadla, psát si na starý kolena deniček, dřív jsem to nikdy nedělala :o) ), tak vůbec nechápu, jak jsem mohla fungovat.

Ale ty podobné stavy tu máme všichni, jsme na jedné lodi a musíme se vzájemně podporovat. Když to jde u jednoho, že mu je líp, musí to jít i u těch ostatních. To je jasný. Nesmíme to vzdávat. Taky ti přeji hodně štěstí! :o)

Já nejsem já....  :o(

Děkuji, už bych ho opravdu po

Děkuji, už bych ho opravdu po těch letech potřebovala. Tak jak víme, když je zle fyzicky, tak i psychika je v kélu. Měj se

Ahoj Angell, nemůže to být

Ahoj Angell, nemůže to být třísková hemoragie od infekce?

http://www.chlamydie.info/node/8045

Tady k tomu byla diskuze. orelLaughing

Ahoj Orle! Jsem ráda, že

Ahoj Orle! Jsem ráda, že ještě taky žiješ...  :o)

Děkuju za tip, přečetla jsem si ty komentáře, ale já mám asi něco jinýho. Ty jakoby hnědé třísky, nebo do fialova, to jsem měla kdysi jen jednou, tohle je úplně jiný. Jeden ten nehet je černej celej, takový spíš modrošedý do černa, a druhý dva nehty (každý je jiné noze), tam jsou svislé pruhy, jako tapeta. A přitom nehet nemá deformaci jako při plísních. Okolní tkáň je zatím v pořádku.

Každopádně ještě znovu vyrazím do Ikemu. Známý doktor mi říkal, že pokud mám ty tmavé nehty a navíc špatné erytrocyty, tak že by to mohlo být i něco srdečního a přiucpaná nějaká plicní arétrie nebo co to říkal... tak uvidím.

Já nejsem já....  :o(

Ahoj Angel, ak sú tie nechty

Ahoj Angel, ak sú tie nechty prejavom kandidy, tak asi imunita ešte dobre nešlape. Ja som na začiatku liečby mala tiež vlnovité nechty a aj jeden na nohe bol akoby kúsok plesnivý. Teraz to už nemám, aj keď jemné rýhy tam stále sú. Písala si, že si skúšala Rifa, ale bolel ťa po ňom žalúdok. Si na WP s pulzovaním a ak na pulzy nemáš reakcie, tak by bolo asi dobré zmeniť aspoň jedno ATB. Prečo si to Rifa zavrhla? Ja som ho na začiatku tiež zle znášala, ale postupne sa to zlepšilo a mám pocit, že práve to mi viac toho poriešilo. Občas ešte niekde bolí, ale zase ak nebolí, tak sa asi nič neničí, ani chlamky, ani borky, či bartonely a iné potvory. Niektorí tiež menia Metro za Tini, ak už na Metro nereagujú. Dr.K. ti to nenavrhol ?

Ahojky Nova. Já fakt nevím,

Ahojky Nova. Já fakt nevím, doktor Klubal tvrdí, že mám imunitu naprosto v pořádku, a že u mě je problém hlavně borelióza, ale byla jsem ještě u jiného imunologa, kam mě dotáhl jeden kámoš, a ten imunolog mi řekl, že žádnou borelku nemám a naopak, že mám sníženou imunitu a hlavně EBV s hodnotou asi 600x vyšší než je normál.

Co se týče změny léků, tak klubal je dost opatrný, a nerad něco mění, pokud to člověk dobře snáší. Já jsem sama chtěla několikrát změnu, hlavně ty první roky, kdy mi bylo pořád hodně zle, ale Rifa mi dal až asi po 2 letech. Bylo mi fakt po něm špatně a nemohla jsem ani jíst. Ale mohla jsem to možná vydržet a alespoň bych zhubla, když nic jinýho... :o) 

A za jak dlouho se ti ten stav po Rifa zlepšil? Já to déle jak 10 dní nevydržela. To je asi krátká doba, ale zkoušela jsem to dvakrát, a prostě to nešlo. Jinak Entizol teď beru jen jeden denně, což je taková udržovací dávka, ale po něm mi taky bylo blbě, když jsem měla ty pulzy, tak mi to Klubal takto upravil a tohle snáším v pohodě. A opravdu je mi teď o moc líp, ale samozřejmě úplně jako zdravý člověk ten stav není, to bych asi chtěla moc. Myslím, že mi dost pomohly ty léky na ty plísně ten Nystatin.

Já nejsem já....  :o(

V podstate majú asi obaja

V podstate majú asi obaja pravdu, ale myslím si, že Dr.K vie viac, ale nepovie to otvorene. EBV spolupracuje s chlamkami a preto ak je vysoké, je to znakom toho, že je tam možné silné napadnutie tela, možno preto máš aj zníženú imunitu. Brať Rifa 10 dní, to je oničom. Musí sa brať dlhodobo, mesiace. Ak ho neznášaš, tak bol účinný, rovnako ako Entizol. Tie nechty a padanie vlasov môžu byť aj znakom toho, že liečba veľmi nezaberá a nákaza sa aj napriek ATB rozširuje, alebo aj reakciou na liečbu, ale to ti asi nik s istotou nepovie.. Len ak ti je na liečbe blbo, tak zaberá, ak si v pohode, tak podľa mňa nezaberá. Znižovanie dávok na mieru, pri ktorej sa cítiš fajn, je presne to, čo ťa nemusí posúvať k uzdraveniu.

Děkuju za názor. Určitou

Děkuju za názor. Určitou logiku to má, že když se nic neděje, tak léčba nemusí zabírat, ale pro mě je důležité to, jak se cítím, a zda můžu normálně fungovat, takže teď když relativně "žiju", tak mám pocit, že je vše ok. Před rokem jsem měla, mimo jiné, prakticky neustále chřipkový stav a bylo to k nežití. Ale vím, že "ten hajzl bakteriální či virový nebo parazitický" tam stále někde zakuklený je a číhá, aby zas vyrazil do boje.

Pravda je, že výsledky testů se poslední dobou moc neměnily, ale malý posun k lepšímu tam byl určitě, hlavně u chlamýdií. Momentálně řeším silný zánět kloubu, tak si bacily asi lebedí zrovna tam...

Já nejsem já....  :o(

Lavylites...zna to tady

Lavylites...zna to tady nekdo?Dostala jsem tip od kamaradky..pry ji to pomohlo hlavne vsak s parazity..nevim,.slysim poprve a ma to byt take na přírodní bázi..na netu o tom něco malo je..

mne to znie ako pekny podvod.

mne to znie ako pekny podvod. je to drahe, 100€ za flasticku, kopu kvazi technickych kecov o nejakych nano technologiach (nano efektivne castice, to je co?) , ale ziadny strucny princip fungovania, vacsinou chyba popis co v tom je, ak popis je, tak ide o bezne byliny, ale uz nie v akom pomere, ci sile extraktu, ze vraj je to cistoprirodne a potom v obsahu sa najde chorid sony, vitamin e, vitamin c,  ci ine chemicke zalezitosti, nehovoriac o tom, ze ak su byliny nejakou specialnou technologiu upravovane, tak to nie je cisto prirodne, to ze si vypestujem kukuricu na zajhrade, ale pouzijem gmo modifikovane zrno, z tej psenice prirodnu neurobi, atd.....  znie mi to proste prilis pofiderne, ako tie super drahe uzasne produktu s achebakteriou z mrtveho mora. proste, je to tlak na city a na tuzbu ludi po zazraku, kupte si toto jedno, je to drahe, ale toto jedine vam pomoze.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

tibor jakabovic,  vo svete

tibor jakabovic,  vo svete zmamy chemik a bla bla bla, ma v madarsku zaregistrovanu ochrannu znamku, trade mark (nie patent) na prípravky pre bielenie, látky na pranie, farmaceutické a veterinárne výrobky; materiály na plombovanie zubovm  dezinfekčné prostriedky, fungicídy a herbicídy .......

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

 zaujalo mne "Ale každopádně

 zaujalo mne "Ale každopádně pozitivní je to, že po celou dobu, co jsem na WP, jsem ani jednou nebyla nemocná s jakoukoli virózou či chřipkou. Zvláštní…"

mam podobny dojem, resp. mam dokonce dojem ze tahle divna nemoc co mam (at uz je to cokoli) nejak brani tomu abych chytil cokoli jineho. Mozna je to antibiotikama, ale jeste dlouho pred tim kdyz se je nebral, kdyz jsem ani nebral na zretel moznost ze by ty priznaky ( jako fascikulace, pulzovani v hlave, pcit jako bych byl pd vodou... ) byly nejaka nemoc, tak jsem je mival v obdobi kdy okolo radila chripkova epidemie, a mi nic nebylo ( az na ty divne pocity ). Rikam si jestli a) to neni naznak nejake autoimunity ktera je spoustena jako prehnana reakce na nejakou zacinajici chripku nebo b) ze to telo bojujici s infkci ma nabuzeny imunitni system ktery vsehnu pocinajici infekci (krom te borelie/chlamidie/mykoplazmy nebo co to je) v zarodku zahubi nebo c) ze by ty bakterie byly az tak chytre ze dokazou samy potlacit konkurencni infekci ktera by jim uzirala kus hostitele a hrozila nabuzenim jeho imunitniho systemu 

Tiež mám presne ten pocit, že

Tiež mám presne ten pocit, že ak má človek už silnejšiu infekciu chlamiek, tak akoby sa mu klasické chrípky s vysokými teplotami vyhýbali. Ale zase je to asi len v čase, ked je IS nabudený a bojuje s nákazou. Alebo je to možno práve naopak, že IS je už slabý a nebojuje, preto nemá človek horúčku, nevykašláva, niekedy len sucho pokašliava. Práve to pokašliavanie sa vraj veľmi často objavuje pred vypuknutím rakoviny a paradoxne inak sa ľudia cítia dobre, žiadne horúčky dlhšie nemajú, ale je to len akoby ticho pred búrkou. 

u mna to tak bolo presne- 2

u mna to tak bolo presne- 2 roky  ATB   flu like sy- potis  sa ako mys teplotu nemas aj ked  tak vyzeraš, lkc  sa nezváčia ani CRP  ani FW ani nic.

Konečne po 2  rokoch liečby s ATB + polyoxydonium , Isoprinosin mam konečne POZITIVNE Chlamýdie   i v IgA nielen IgG a konečne  som mala   teplotu    38/ so som nemala  au  2é rokov  konečne   sa zvýčili  LKC  FW  i   CRP - a  kedže organizmus /IS  reagoval  . nevratila som sa spať  k ATB.

Mam za to  že moj  IS to  žačal  riadiť  sam  ptreto som ho  neblokovala  s antipyretikami  a  mam sa stale lepšie a viac  vládzem .ATB naposledy  12.9.2014, nie je to  dlho ale  pri 1. vysadení  ATB  sa príznaky  rýchlo  vracali a  za 1,5 mesiaca  to bolo tak neznesitelne  že  ATB  som rýchlo dala naspať

Lea

LEA6

Ahoj Prokope. Myslím, že jsi

Ahoj Prokope. Myslím, že jsi to vystihl úplně přesně :o) A úplně přesně to tak začínalo i u mě. Asi 2 roky jsem pořád měla stavy, jako by na mě něco lezlo, chřipkový stav, bolest v krku a schvácenost, ale vždycky jsem to nějak rozchodila, protože to přece jen bylo trochu jiné než při klasické chřipce či viróze.

Ještě jsem si pokaždé říkala, jaký jsem "pašák", že jsem to překonala a nemarodím. Jenže ty intervaly se stále zkracovaly, nejprve to bylo každý kvartál, pak každé dva měsíce, pak jeden, nakonec každý týden a pak to přešlo do toho stavu, kdy mi vlastně bylo zle pořád.

A že je tělo  tak nějak "nabuzené", pokud jde o imunitu, a i ty inteligentní baktérie, které brání tomu, aby se do těla nedostala "nějaká konkurence", tak to vnímám naprosto stejně. Každopádně takové to marodění, kdy jsem lehla s virózou na dva týdny, to je pryč. Vždy to začínalo pálením v nosohltanu, pak to přešlo v bolest krku, teprve pak došlo na zahlenění plic a až 2. nebo 3. týden jsem byla schopná ty hleny vykašlat. Marodila jsem s tím pravidelně 2x ročně, zajímavé je, že také vždy při změně počasí, tedy na jaře a na podzim, kdy to bylo nejvýraznější.

A pak ty změny byly i v létě, třeba po návratu z dovolené, kdy tady třeba bylo o 10°C méně, a tak se to pořád stupňovalo, pokud jde o četnost, ale zároveň příznaky byly méně silné. A jinak to taky nazývám "divná nemoc", protože to opravdu divný je.

 

Já nejsem já....  :o(

Mel jsem to uplne stejne. Jak

Mel jsem to uplne stejne. Jak pres kopirak. Nekolika denni "virozy" pri kazdne "zmene pocasi". Stacilo trochu zmenit denni rytmus nebo se nechat "ofouknout". Jaro a podzim byla naprosta jistota poslednich cca 15 let. Teplotu nad 37C jsem nemel snad 10-15 let. Mozna i dele.

Jinak prvni rok na WP jsme mel jeste nekolik prihod "viroz" (tusim 4). Naposledy v 10 mesici WP (cerven). V lete jsem mel par necekanych "herxu" po narazovych pobytech na slunci - i kdyz me znamy lekar neustale presvedcoval, ze je to fototoxicitou tetracyklinu. Ja tusil ze to nebude ono a tak jsem zkusil pridat D (5000UI a po mesici 10000UI). Po pridani D prislel herx jak na zacatku po ATB a trval cca 2-3 tydny. Od te doby zatim ani jedna "viroza".

V zime mi take byla vzdy dost zima. V podstate jsem se podvedome vyhybal pobytu v zime jak to jen slo. Letos ale vydrzim v zime, treba v dilne kde je ted 8C, i pul dne a nemam pocit, ze je mi zima. Udelat to pred rokem, tak se po 20 minutach trepu jak ratlik, jektam zubama a mam druhy den "virozu".

Takze letos je to poprve za minimalne 15 let, co jsem od leta do prosince nemel zadnou "virozu". Doufam, ze to timto nezakriknu.

"Virozou" myslim samozrejme nespecifikce respiracni onemozneni nezname etologie :-)

Ahojte, taky to tak mám. Před

Ahojte, taky to tak mám. Před WP jsem mívala od podzimu do jara kašel, takový divný, ani suchý, ani vlhký, když jsem měla rýmu, vždycky jsem ochraptěla a pak se z toho třeba 3 měsíce dostávala, na wp mi rýma trvá třeba 4 dny a hotovo.  Takže myslím, že u mě atb rozhodně něco pořešily.

CAP od 06/2014, v 04/2015 změna Doxy za Mino, mozková mlha, záškuby svalů, střevní potíže, zhoršený zrak, ztuhlost, slabost nohou atd.....

No, pravda, je že to

No, pravda, je že to "nervózní pokašlávání", to mám pořád. Ale rakovinu si snažím nepřipouštět, protože to bych už asi byla opravdu na nervy. Ale jsou dny, kdy hleny nemám, a pak přijde změna počasí, a jsem zahleněná, že se tím až dusím, protože to nejde ven. Zajímavé je, že jsem vypozorovala, že se to zhoršuje vždycky, když někam jedu autem a v některých budovách, kde je klimatizace. Že by to byly nějaké plísně v ovzduší z nečištěné klimošky?

Zatím neuvažuju, že bych ATB vysadila, i když představa, že přijdu o vlasy, se mi taky vůbec nelíbí... Ale to jak Lea a Nova píše o těch teplotách je zajímavý. Teplotu tělo zvyšuje, když se brání infekci, aby s ní bojovalo, to je jasný, to tady ví každý. Já od té doby, co mám tuhle divnou nemoc, tak mám teplotu permanentně kolem +36°C, večer teplota ještě klesá, někdy mám i pod 36°C, a to je divný, protože dřív jsem měla vždycky 36,6°C. Ale na vysoký teploty jsem netrpěla ani jako dítě. Jen asi 2x v životě 38°C, jinak při 37°C mi bylo už na chcípnutí. Takže něco s tou teplotou tam bude, že něco v těle nefunguje tak jak má. A pokud je obrana těla úměrná teplotě, tak moje tělo už asi nereaguje vůbec, ale nerozumím proč, když dr. Klubal tvrdí, že mám imunitu i autoimunitu naprosto v pořádku...?

Já nejsem já....  :o(

Já už mám několik let teplotu

Já už mám několik let teplotu +36C a když mám cca36,7C  tak se potím jako bych měl 38C a více,Naši mudrci říkají,že ta teplota je normální.Zítra jdu do ikemu na vyštření srdce a tepen,tak jsem zvědavej jak dopadnu a když se budou ptát na mé nemoci co budou říkat.

 

Petře, dej pak určitě vědět,

Petře, dej pak určitě vědět, jak jsi na vyšetření dopadl.

Já nejsem já....  :o(

Tak jsem volal kardiologovy a

Tak jsem volal kardiologovy a tem řekl,že vše dopadlo dobře a objednal mi na leden,aby jsme to nějak uzavřeli.Tak to nechápu,na zátěžovém Ekg napíše pozit,test z hlediska ischemie myokardu na na ct nicZjistil sem na netu,že kažý mudr.to čte trochu jinak ,ten diagram.Mě tady píše  po tom zátež.Ekg -STD až 2 mm ll,lll a VF s ústupem čaeně po zátěži.Tak jestli se  v tom někdo vyzná napište význam.Zajínavé,tak až budu mít tu mojí teplotu +36 C tak zkusím si jít zaběhat,Ted mám 36.5C a potím se jako kdybych měl 38.

Ty výsledky testů, to je fakt

Ty výsledky testů, to je fakt "klasika", taky mi to takhle nějak řekli. Asi musíme doufat, že to jednou někdo rozluští a přijde na to, co to je za svinskou bakterii... :o(

Já nejsem já....  :o(

Jak píše Kaktus, fakt to máme

Jak píše Kaktus, fakt to máme hodně podobný "jak přes kopírák"... Dřív mi taky pořád byla zima, někdy i v létě, a teď je mi spíš furt hrozný vedro, takže v zimě, kdy lidi chodí nabalený, já jdu ven klidně v tenkým kabátě a nevadí mi to... Ale často mám výkyvy. Třeba včera jsem po dlouhé době měla hodně silný chřipkový stav, opět se objevil sípavý kašel a bolest v krku (no asi jsem to v mém "updatu" zakřikla), a potila jsem se jak blázen. Dneska nic a je mi šílená zima.

Kašel jako Jiveta jsem mívala dříve taky, jaro a podzim, klasika. I teplota 36°C, jak uvádí Petr. Se srdcem jsem byla asi 3x a nic. Ale potkala jsem teď známýho, který dělá v Ikemu, a znovu jsem se ho na ty příznaky ptala. A když jsem mu řekla, že při tlaku 80 na 50 mívám tep i 110, tak říkal, že by to od srdce přece jen mohlo být, ale že se musí udělat úplně jiný vyšetření s jinou kontrastní látkou.

Míváte to taky někdy nízký tlak a vysoký tep, i když třeba ležíte v posteli.? Občas mám pocit, že sice dýchám, ale kyslík nikde není :o(  Pak mám pocit, když jsem v místnosti, že musím rychle vypadnou někam ven, na vzduch, a pak si připadám, jak kapr na suchu... :o) Ale horší je, když se mi to stane venku. To není vypadnout kam :o)

Já nejsem já....  :o(

Nízky tlak, vysoký tep,

Nízky tlak, vysoký tep, šílená zima, problémy s dýchaním, vypadávanie vlasov, čierne nehty... žiadne zvýšené CRP. To určite tvoj IS nešlape a nie je úplne v poriadku. Neviem, aké testy imunity ti robili a aké výsledky si tam mala. Aké boli výsledky krvných testov a či v nich nebolo niečo zvýšené, či znížené. Možno by si mohla konkrétne uviezť, čo bolo natestované. Dôležité je aj sledovanie vývoja imunity, nie len jednorázová kontrola. Nízky tlak mávaš dlhodobo, alebo v posledných rokoch? Nie si anemická? Aké máš hladiny železa, zinku, vit.D, vit.B12? Zápaly šliach a kĺbov, za tým by mali byť práve potvory typu chlamiek a im podobné. Na liečbe by sa ti mali bolesti v týchto častiach tiež zvýrazňovať a vtedy je to hex a znak toho, že sa niečo ničí. Rifa je silnejšie a rovnako ako ty, som aj ja mala spočiatku silné reakcie. Teraz už je to podstatne lepšie a v podstate ho znášam bez bolesti. Tie sa dostavia už len pri pulzovaní a sú kadetade po tele a stále slabšie, teda oproti prvým mesiacom je to už čajíček. Tým nechcem tvrdiť, že ho máš brať, pretože do vnútra tela ti nik nevidí a asi by mohol spôsobiť  aj vačšie poškodenie, ak by bol nejaký orgán silne zasiahnutý. Preto by si asi mala hlavne pulzovať a keď už na pulzy budú menšie reakcie, tak skúsiť možno rifa. Možno ho dlhšie brať bez pulzu, kým sa reakcie naň nezmiernia a až potom zaradiť aj pulz. Vypadávanie vlasov môže byť aj vplyvom toho, že sa niečo v tej časti zabije, najmä po pulze- čo je vlastne chemo a pritom vlasy tiež vypadávajú. Zároveň by ale mali aj  narásť nové vlasy. Ak je to skôr len o tom vypadávaní, tak to môže byť aj znakom toho, že sa neregeneruje nič. Môže to určite súvisieť aj s hormónmi, pretože aj centrá ich výroby môžu byť zasiahnuté chronickou infekciou a to môže tiež ovplyvniť ich produkciu, nielen vek. Testy na hladiny hormónov si mala, nebol tam výkyv?

 

 

Ahoj Nova, moc ti děkuju za

Ahoj Nova, moc ti děkuju za zajímavý názor. Ty testy mám dělané u doktora Klubala po celou dobu pravidelně prakticky 3 ročně, a celou dobu mi říká, že prý imunita je ok, tak nevím. Pokusím se testy naskenovat a vložit na můj blog. Chudokrevná jsem po celou dobu, co mám tyhle potíže, ale je pravda, že i dříve to tak občas bylo, a nižší tlak jsem také měla i dříve.

Ještě mě teď nedávno připomněla Katlin "tuberkulinový test". Pamatuju si, že když jsem byla na základní škole přeočkovaná, tak že ten test nevyšel jak má. Tak mě napadlo, zda není zakopaný pes zrovna tam...? A vždycky jsem měla nejvíc problémy s průduškami, takže je možné, že se jedná o nějaké mycobakterie, čert ví.

Já nejsem já....  :o(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k