Update stavu

Po 1,5 měsíci jsem se rozhodla napsat, jak na tom jsem. Beru 200 mg doxi, 3 x týdně 250 mg azi. Doplňky nezvládám. Mým nejhorším problémem zůstává hlava. Nemůžu se dostat do normálu, jsem přiblblá, nepamatuju si. Nikam nemůžu chodit. Když se rozpohybuju chůzí, udělá se mi zle od hlavy, nucení na průjem, bílo před očima, začně se mi špatně dýchat, začnou se mi podlamovat nohy. Snažila jsem se to přemáhat, ale druhý den přijde únava a zhorší se hlava. Zažívání mi také dělá starosti. V břiše mi pořád něco škrundá, přelévá se, občas plynatost. Pořád mám pocit jako při průjmu, ale ten mám pouze občas. Před několika dny jsem vlítla na wc, pak přišla divná únava. Pak jsem se nemohla asi půl hodiny nadechnout. Jako by mi něco z břicha vzduchem vlezlo do krku a zavřelo ho. To už mě sice neděsí, ale mozek dostal celkem slušný kopance. V plicích mám pocit, že dýchám ve vlhkém chladném sklepě. Ve vlasech mám mastný povlak, ale už nemám pupínky s takovou krustou jako pryskyřicový kamínek. Před léčbou jsem jich měla plno. Břicho oteklé. Snažím se z toho dostat, ale nejde to moc rychle. Nejvíc mi vadí, že nemůžu nikam chodit. Vyjdu na ulici, rozhlídnu se po prostoru a ztratím rovnováhu. Jako kdybych stála na střeše mrakodrapu. Stačí se blbě otočit, pohnout očima a je mi zle. Mám pocit, že jsem prolezlá infekcí skrz naskrz. Kdybych to měla shrnout, bez léků bych dávno pošla.

° V břiše mi pořád něco

° V břiše mi pořád něco škrundá, přelévá se,°Ve vlasech mám mastný povlak° pupínky s takovou krustou jako pryskyřicový kamínek°

jakou chemii bereš ? ...přesně takové projevy mám také ; já těmto projevům mj. říkám morgellons. Možným viníkem může být plíseň-houba a projevuje se nejenom zvenčí, ale bude i uvnitř celého těla a nebude stačit mastička či vodička. Hlavně bude potřeba mudra, jenže tady narážíme na neproniknutelnou zed neochoty.

od r.2000

Dneska jsem si všimla, že

Dneska jsem si všimla, že chvílema mi dělá problém se nadechnout. Je to namáhavější. Vždycky je problém v něčem, pak ve více věcech a když se rozpohybuju, je to nezvladatelné. Poradíte někdo něco na infekci v mozku, cns? Trvá mi to už strašně dlouho a nevím si s tím rady.

Musím napsat co se mi dneska

Musím napsat co se mi dneska stalo a už jsem ztratila veškerou naději a začínám pochybovat, že je tohle od boreliozy nebo chlamydií. Šla jsem ven, na ulici jsem dostala neskutečný strach, až mě pálilo v krku. Zase naprostá beznaděj, stahování žil, mdloby. Proboha od čeho tohle mám, vždyť beru atb. Účinkují mi vůbec? Nezvykla už si na ně ta moje nemoc? Teď mě bolí vršek hlavy.

panicke ataky strachu

panicke ataky strachu zpusobuje mimo jine bartonella,muze delat s psychikou pekny bordel a s borelou se pekne doplnuji...

A co s bartonelou? Strie mám

A co s bartonelou? Strie mám na bocích, ale bílé. 15 cm dlouhé, ty jsou asi spíš od ztloustnutí. Mě se tohle stává vždy jen po chůzi mimo domov. Ale já se vůbec nebojím. Možná mi tělo dává najevo, že ještě nemůže, ale fungovat se s tím nedá.

Hello, já bartonellu nemám

Hello, já bartonellu nemám (výsledky od Klubala jsou negativní opakovaně), a ty panické stavy mívám taky, i ty motolice a ztrátu rovnováhy, čert ví, z čeho to je... :o(

Já nejsem já....  :o(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k