Update léčby po měsíci RIFA

Ahoj, chtěl bych se podělit o další vývoj mého stavu jak jsem minule slíbil :-) Jen pro připomenutí teď beru... 2x100 DOXY, 2x500 KLACID, 2x500 ENTI a 2x300 RIFA. Rifampicin beru už měsíc, stav bez žádných výrazných změn. ALT mi vyskočilo z 1,58 na 2,00 a AST z 0,7 na 0,9. To bych ale nepřičítal Rifampicinu, protože jak beru takovou nálož, tak se tyhle hodnoty vždy pomalu zvedají. Jinak mě začala občas bolet kolena po běhání, vždy to trvá tak půl hodiny. Někdy to je ale tak, že ani nesešlápnu spojku v autě. Taky mě pobolívá pravý loket, nemůžu se o něj vubec opřít. Nevím jestli bych to měl přičítat právě Rifampicinu. Močová trubice je pořád trochu zarudlá a vypadá spíš stejně než že by se nějak lepšila. Někdy to pálí a někdy ne. Čas od času mi zduří nějaká ta uzlina pod čelistí a na krku. Stav dutin také stejný.

Dále jsem zjistil, že když sním grep, tak zhruba po půlhodině mě začnou pálit oči, nemá s tím někdo zkušenosti? Grep snad prý nějak proti chlamkám působí jsem někde četl, je to pravda?

Příští měsíc se chystám vyměnit DOXY za Deoxymykoin, prý se líp snáší. Já ale zatím žádné problémy se snášenlivostí nemám. Moc nevím jak bych měl pokračovat dál. Byl bych rád, kdyby mi někdo třeba něco navrhl, nebo poradil, čemu bych se měl v dalším studiu nemoci věnovat. Parazity asi nemám, křemelina mi nic neudělala. Také bych se chtěl zeptat jaké účinky má Artemisin? Nic moc jsem se o něm nedočetl. Myslíte, že by bylo dobré ho vyzkoušet? Poslední můj dotaz je k Entizolu. Bere ho tady někdo stabilně jako já? Přijde mi, že ho každý pulzuje. Četl jsem, že může způsobovat rakovinu když se to bere pořád. Měl bych to taky radši začít pulzovat? Stratton to ale v protokolu nepulzuje pokud vím, nemám pravdu? Mnohokrát děkuju za rady. Vždy se rád poučím od zkušenějších :-)

Po pol roku na atb a znášaš

Po pol roku na atb a znášaš extrémne silnú paľbu atb a vládzeš behať ešte popri tom všetkom. Opäť sa potvrdzuje, čo som ti už raz napísala - chlamýdie nie sú problém a prestaň s užívaním atb. Reakcia na grapefruit je známka, že je u teba problém s plesňami - zrejme mykóza, možno aj candida. Prestaň s atb a začni antimykotickú liečbu, neskôr ak problémy neprestanú aj proticandidovú.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Jakmile ale vysadím atb tak

Jakmile ale vysadím atb tak se mi ta močová trubice opět zhorší. Navíc co ty problémy s dutinami? Myslíš, že chronické záněty dutin může způsobovat také plíseň? Nevím jestli bych měl dělat závěry o svém vyléčení podle toho jestli chodím běhat. Sportoval jsem odjakživa a to i v době, kdy jsem se neléčil a trpěl chronickými problémy. Běhal jsem půlmaratony a chodil třikrát až čtyřikrát týdně do posilovny. Rozhodně ti děkuju za názor, je pravda, že už pomalu o ukončení protokolu začínám uvažovat. Co obnáší antimykotická a proticandidová léčba?

15 let chronická sinusitida (odebrání krčních mandlí a cysty z vedlejší nosní dutiny), únava, opakující se bolesti a ztuhlost v oblasti bederní páteře (znemožňující pohyb na několik dní v roce). Cpn, Ctr, Mycoplasma Pn, Ureaplasma, Borelioza

Záver liečby nehodnod podla

Záver liečby nehodnod podla toho ci behas, alebo nie, ale podla reakcii. Plesne mozu sposobovat problemy aj v dutinach - palenie oci po grape. Ja ked som zacala protiplesnovu liecbu, tak som sa len cudovala co mi vychadzalo z dutin, a to som si myslela, ze po skoro po 4 rokoch na atb su dutiny ok. A problemy s mocovou trubicou mozu tiez sposobovat plesne. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Ahoj, no, já bych atb

Ahoj, no, já bych atb nevysazovala, pokud je to s nimi mnohem lepší než bez. Pokračovala bych podle protokolu. GSE je na všechno možné (bakterie, viry, plísně), zároveň zvyšuje účinek atb, takže to klidně může být i nějaká reakce na atb potencovaná GSE. Protikandidovou léčbu můžeš jet i v rámci atb léčby (oregano oil, kys. kaprylová, olive leaf). Artemisii určitě vyzkoušej, ale začínej s malými dávkami (má také mnoho účinků). Vzhledem k Tvým jaterním hodnotám bych se zaměřila na detox - černé uhlí, křemelína pravidelně, domácí klistýr, příp. colonix.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Ahoj jsem tu nový a ještě

Ahoj jsem tu nový a ještě jsem nestihl popsat moje problémy za poslední 2 roky (určitě udělám), vidím ale, že tuhle kombinaci léků beru časově téměř stejně jako ty a musím konstatovat, že mi zmizelo téměř 90% problémů i když jsem měl přitom dost hrozné stavy. Mám kamarády lékaře, kteří mě v tom podporují a chystám se naopak přidat ještě Nidrazid. V podstatě se mi také připomínají všechny místa v těle, která mě během doby bolela, ale myslím, že moje tělo reaguje zatím ukázkově a tak jen doufám, že má Stratton pravdu! Rozhodně nehodlám léky ubírat ani měnit, ale pokračovat, tak jak radí, až do vymizení všech příznaků. Cítím se teď hodně dobře, snad to vydrží:) po tom všem co jsem si užil jako většina lidí zde. Co se týká Entizolu, běžně se u akutních infekcí dává ještě větší dávka a já sám ho jím pomalu 4.týden. Znovu si akorát nechám zkontrolovat  játra a pokud bude vše ok přídám Nidrazid.  Hodně štěstí nám všem:)!

Pozor, ty píšeš o podávaní

Pozor, ty píšeš o podávaní entizolu pri akútnych infekciách.  Pri chronických infekciách tie dávky môžu zabiť. 

Si jasným dôkazom, keď sa chronická infekcia podchytí v začiatkoch, tak liečba zaberá výborne a pomerne rýchlo. Pri chronikoch, ktorí chronické potiaže majú do desiatky rokov a dlhšie je to komplikovanejšie. Ale i tam to ide, len vtedy najväčším nepriateľom liečby je netrpezlivosť a skúšanie rôznych protokolov.

Držím ti palce, aby si liečbu dotiahol k tvojej spokojnosti.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Tak to vitej, vzal jsi to

Tak to vitej, vzal jsi to zrejme razantne za pacesy dokud to slo a neztracel jsi cas...a vysledek se dostavil driv nez te ty mrchy stihly polikvidovat. Jo kdyby takhle zacali vsichni, nemuseli bychom tu byt..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k