Update cca 13M cap

 

Ahoj slíbil jsem ze můj poslední příspěvek zkopíruj do blogu aby nezapadl....

....

jinak dneska jsem tam taky byl. Nechal jsem si vzít krev na bart a babesii. Už to ofiko testují, už to není do výzkumu. Asi už to mají odladeny. Tak jsem zvedavej jak se mi ta bartonela ujme :) už jednou jsem ji měl u kl. V igg. priznakama ni to sedí. ja mam v podstatě takovou lehkou meningitidu. To je můj hlavní příznak. Bolest hlavy, zvoneni v uchu, zatuhly/bolestivý/praskajici krk. Četl jsem i nějaký vyjadreni nicolause a ten tu bart přesně tak popisuje. Už mám i trosku strategii co a jak dal. Když to bude pozitivní tak si seženu iv azi / Clynda a k tomu bene, aspoň na 2t a pak dal orálně aspoň 1/2 roku a když ne tak to udělám stejně:) jen to chci odkontultovat s dur. Pokud tam bude babesie tak to ještě přeložím malaronem a cryptolepis. zacinam trpět představou ze se z toho dostanu :) pozitivní mysl je důležitá. Ze Jo ? :) ještě plánuju iv cecka, takovej mix jak dávají v aug. Dal makat na imunitě pomalu konci buhnera a naskocim na houby. Mám resihi a cordyceps.

když už jsem se rozepsal. Trosku zhrnu stav. Mám mirnoucke uspechy. 7 dni mě nebolel podbrisek, pak se na cca den vrátil a dnes zase celkem OK. Oproti tomu co bylo na jaře - supr. Je to můj rekord. Další úspěch je moje zažívání, to už snad definitivní. Rok taková kasovita / objemna stolice, teď krásná i 2x denně - mléko, lepek vyřazen. Nevím čím to je jestli atb, enzymama, úpravou stravy. To je asi z úspěchu vše. Ty neuro věci ta moje nespecifické meningitida se moc nehýbe , jdou dny / okamžiky kdy to jako zázrakem povoli, snad jich bude víc. Zaskuby občas, jo a nohy bolí asi min a už nemám ty hrozny noční bolesti stehen, bývají ale unavene. Brnění jsem nikdy neměl, od začátku občas takovy jemný ale spis ne a když si přelezim nohu, nebo v nějaké poloze. V noci se mi občas odkrvi ale hned to přestane. 9. Den po pulzu jsem chytil takový divny pocit do levé nohy a ještě to úplně nepřešlo. Pokud by přestala bolet ta hlava a pískat v uchu tak jsem stastnej :)  Jo a někdy mě ta psychika taky pěkné sejme. toliko aktuality :) jeste když zhrnu plan na další měsíce: chci změnu, mám pocit ze už neherxuju resp. Jestli je to herx přichází spis už nezávisle na pulzu. Rad bych se do kombinace na bart o který jsem přesvědčen. nejak naděje vkládám do dalacin u. Od příštího týdne jdu na jógu. Šle jen lehce, na ten sport jsem slabej. A pak přes Vánoce houby. Pokud jste ten můj zmatenej příspěvek dočetl i tak díky :) pak to prekopiruju do blogu. Joo Edit, zítra jdeme na Chopok, mám dovcu tak jsme na 4 dny u vás na sk. Ale ja se tu cítím jak doma. Stejně mi přijde jako bysme se ani nerozdelili. Měj se a dez se, vidím to u tebe pozitivne. Jo a ptejte se jiná ten byron white, je to dobrý i k atb.

Ještě doplním. Mám cca 14 dni

Ještě doplním. Mám cca 14 dni bez bolesti podbrisku, možná jen mírně ale kdyby to takto zůstalo jsem spokojen. Dovolenou jsem zvládl dobře. Lehká turistika, na vrcholcích už sníh. Dnes jsem byl dokonce lehce běhat. Ale kondice nic moc. Musím pomalu. 

Vratily se mi testy na bart, nevim jak se to mohlo stát šle udělali mi jen Wb. Takže už jsem jim psal co s tím budem dělat, pac mě sestra ujistovala ze to jsou ltt. uvidime. V pondělí budu mít klubalovi testy. Každopádně platí to co jsem napsal, lecbu budu měnit.

mejte se m

Zdravím Vás Mira44, rada si

Zdravím Vás Mira44, rada si čítam Vaše príspevky (samozrejme aj príspevky ostatných), nakoľko som na tom zdravotne podobne. Ja mám tie isté ťažkosti už 25 rokov. Na kompletných vyšetreniach v nemocniciach som bola v priebehu jedného roka 1992 3x po jednom mesiaci, kde mi stanovili diagnózu steatóza pečene, a pri poslednej príležitosti + aj giardiu intestinale (lamblie). Odvtedy som pravidelne brala Avrazor a nejaké antibiotikum každé 2-3 mesiace na tie lamblie a flavobion na pečeň. Počas tých dlhých rokov som navštívila mnoho lekárov - odborníkov na moje rôznorodé ťažkosti a poniektorí sa mi dokonca vysmiali, že toľko ťažkostí mi giardia (ktorú ani vysloviť nevedeli, ani o nej nepočuli) spôsobovať nemôže. Tých uplynulých 25 rokov bolo hrozných, teraz som si už na všetko zvykla a keď už nemôžem vydržať, beriem sedatíva, a prášky na spanie aj cez deň 2x. Poznamenávam, že aľť rokov nie som zamestnaná, nakoľko chodiť do práce a celý den pracovať by som užrčite nezvládla.  Zostala som doma a tak som prešla na samoliečiteľstvo, a zháňala som si antibiotiká a avrazor sama. Neskôr avrazor prestali vyrábať a prešla som na tinidazol, ale ten sa dal kúpiť len v Maďarsku. Teraz ho ani tam nemaju. Pri blúdení na internete a zisťovaní, kde by som zohnala tinidazol, som objavila stránku Chlamýdie o.s., kde som si prečítala snáď všetky príspevky, a zistila som, že všetky vaše symptómy a ťažkosti mám aj ja a dokonca možno aj viac. Asi 15 rokov sa liečim ambulantne aj na psychiatrii kvôli depresiám a úzkostným stavom, dokonca raz som si aj siahla na život, nakoľko tie ťažkosti boli už neúnosné. Podľa všetkého mi to nerobia giardie, ale chlamýdie, ktoré doteraz žiaden z doktorov ani nespomenul. Teraz keď som sa dozvedela o dr.D rozhodla som sa, že sa k nej objednám s nádejou, že mi aspoň trochu pomôže v mojom utrpení.

Toto je v kocke zhrnutých mojích posledných 25 rokov, počas ktorých som si nieraz priala radšej umrieť, ako žiť v tom utrpení. Pri Vás som zistila, že nie som sama, čo sa v takom stave nachádzam.

Prajem Vám mnoho zdravia a životného optimiznu. Anka.

k DOTERAJšíM PROBLéMOM MI PRIBUDOL ĎALší. Mám množstvo zdravotných problémov, podobne ako Vy ostatní, tie už nechcem rozpisovať, a teraz mi pribudol ďalší, veľmi nepríjemný. 7 dní som nemala stolicu, i keď dovtedy to bolo pravidelne každý deň. Po 7. dňoch

Ahoj, je to smutny, ale sance

Ahoj, je to smutny, ale sance je vzdycky. Nech si udelat poradne testy, ltt . Asoon na chlamydie a boreliozu. Mezi nama, ona je to vzdycky smes. Drz se. Durovska je dobra volba. Je to ale beh na dlouho, to mej na pameti.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k