Update 18m + konzultace

Ahoj,

Chtěl bych  vás požádat o konzultaci. Zároveň udělám menší update. Událo se toho dost. Na podzim jsem si nechal u durovske testovat bartonelu a babesii , silné pozitivní a hraniční . O bartonelu jsem věděl. V prosinci mi vylitla i u klubala. Asi se probírá imunita. Těžko říct . Přešel jsem tedy na rifac, postupně až na 600-0-0. Zařadil jsem nějak systematicky byliny. Od prosince sida, hottunya, propolis , oregáno, kridlatky, po 2 měsících jsem protocil na sida, cryptolepis, hottunyia, dragon blood, licorice, cats claw, artemisie v podstate pořád. Kombinují iherb a bristol. Piju čistící čaje a čaje na játra. Celkem pravidelně ostropercec olej. A liv52. Teď budu měnit na liver tone že swansonu . To vše protože jsem měl dost vysoký alt a ast. Po 10 denní kůře se to spravilo. A teď v posledních testech v podstate ok. I ggt v rámci norem šlo dolů. Ví bůh co to bylo . 

 

Cca před 10 dny jsem nasadil dalacin místo azi. Mám teď augumetin – dalacin – bene. Už na bene mě začlo pichat v chodidlech, teď se přidaly paty a prsty. V noci tlak na hrudi. Zvyraznila se bolest třísel. To vše už si ale pomalu sedá. Blbý je ze se mi vrátily migrujici bolesti břicha. Není to hrozný ale nepříjemný jo. Snad si to sedne . Vrátím se k aloe pac mám pocit že to na to pomohlo. Mimo to beru serrapeptase 80 000 jednotek, wobenzym 3x3, enzymům celkem věřím. Bral jsem cca ¾ roku na střídačku iimunor a poly. Teď mám pauzu a budu začínat imunor. Vitamíny e,d, b, c,– toho teď 9g ve dvou dávkách. Chlorelu. A samozřejmě vivomixx. Celkem měsíc jsem jel kremelinu a střídal se zeolitem. Budu v tom určitě pokračovat. 

 

Chtěl bych zařadit nějaké očisty ala dr clark a třeba i krystyry. Ale furt nevím jak na to nebo spíš jak to do toho zařadit. Ale určitě musím. 

 

Co zmizelo: bolest močové trubice, afty, klouby, bolest svalů na rukou, boulicky v podpaží (viry), brnění tvare

Co se zlepsilo: bolesti svalů na stehnech, bolesti mm, otupelost, záškuby, trávení

Zustava: občasná únava (hlavně na pulzu), slabost,  sem tam záškuby nebo spíš pohyb pod kůži, migrujici bolesti v oblasti mm – neboli furt,  krční pater, lehká bolest hlavy, otupelost už jen výjimečně, nestabilita váhy , pak už jen drobnosti 

Mám pocit že se mi trošku zhoršil levostrany tintus.

Mám dny kdy se fakt cítím celkem fajn a nejradši bych s tím pojídáním prášků sekl. Pak se to ale zase zhoupne a připomene že konec není. 

 

Co se týče testů. Tak ltt borelie 18,10,1, bart 11, bab 2, ctr22. Cd57 16, poslední 19. Ale je pravda že nk vzrostly 2x a už jsou v normě. Štve mě to ale co. Snad to půjde nahoru. Znám několik lidí co to prostě dole mají a jsou ok. Další kvanta lidí to netestuje. Uvidíme. Zatím neplánují další testy, mozna v létě. Uvidíme.

U klubala to ma pomalý zlepšující se trend. Jen vybrané věci: pryč je autoimunita štítné žlázy, lym 1, 96, sedimentace a crp konečně ok ( měl jsem 19 a crp skoro 4), už nemám trvale zvýšené leukocyty, cd56 furt roste, měl jsem relativně 4(spodní hranice) , teď 12,3. Ideál je někde k 20. Spoustu dalších drobnosti se spravilo. Přetrvává hraniční borelie, bart a yersenie. Eva klesaji. Chlamydie už netestuje. 

 

 

No a teď k tomu důležitému. Clovek až postupem času zjišťuje určitě souvislosti. Cca rok před prvníma problémama jsem byl v asii asi 10 dní. Vracel jsem se s prujmem. Ten ale odezněl a vše bylo ok. Teď na podzim jsem začal experimentovat s kremelinou. No a dvakrát jsem v zachode našel takovy dlouhý proužek, lehce průhledný, mám i foto. Říkál jsem si že už to není náhoda. Další věc je ze teď jsem měl poprvé vysoké enzofily. Do toho moje trávicí problémy, pozvolna ztráta váhy. Byl bych asi blbej pokud bych nevyzkoušel atp. Už jsem přišel přírodním protokolem huldy clark ale asi be z reakcí. Od klubala mám bilitricid. Sehnal jsem invermectin a snad zentel. Dost llmd to dává s atb bez entizolu. Ale problém je ze bene snižuje účinnost bilitricid u. To se mi ale zrovna nechce vyhazovat. Takže jestli měsíc dva počkat? Že by mě to vyhrabalo že všeho si neslibuju ale stripek by to mohl být. A zkoušet se musí. 

 

Díky za váš názor a omlouvám se psal jsem na mobilu. Míra.

 

 

Ahojky, s těma

Ahojky, s těma antiparazitikama je to docela složitý, protože jich je mraky a když nevíš jaký parazity přesně máš tak nemusí nějaké kontkrétní atp zafungovat... taky já bych se osobně atp s antibiotiky dohromady bála. Nechceš zatím zkusit třeba kávový klystýry aspoň 1 týdně (ideálně 2x), tam by se taky mohlo ledacos pořešit, ze mně teda vypadlo leccos a střevo mi začalo jak zázrakem skvěle fungovat... Jen chce to fakt pravidelnost. Jinak, je super číst že se lepšíš!

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Ano mira44 vyborne , ze si

Ano mira44 vyborne , ze si doplnil blog, je to dolezite velmi nielen pre Teba a nas, ale aj pre tych co po nas pridu.Dobre spravy tesim sa edit

Chystám se na to ale trochu

Chystám se na to ale trochu se bojím - divný víd? Pojídání kvanta chemie mi nevadí a trubka jo. Hele a nemáš někde fakt podrobný internetový návod . Abych věděl co to obnáší časově atak.

A jesterko už to vidím. Jela

A jesterko už to vidím. Jela si dalacin 2m. Nemusíš už na mail odpovídat :). Ještě bych doplnil k výše uvedenému . Stravu asi nebudu rozebírat . 90% bez lepku a mléka. Z mléka jen kozí sýr a kefir. Beru protein s aminokyselunami a enzymy. Už skoro 3 měsíce. Každý den máme k večeři salát s 2 druhy oleje . Chystám se na detox jater olivacem a epson salt. Podporuju imunitu jak se da, sprchuju se ledovou vodou , jim pomaleji :) snazim se drzet na uzde stres .Clovek až po nějaké analýze vidí že toho fakt dost zmizelo . Ale je to dlouhý no. Někdy mě to fakt štve. Ale nadruhou stranu je jeste spoustu věcí co jsem neudělal a chci udělat. Viz paraziti, očisty, víc točit bylinky. V nich je fakt síla. Jednoho krásného dne to může udělat cvak a vše se spraví. Jestli to bude až po vysazení atb těžko říct. Každý to ma jinak. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k