Update 14m cap změna lecby

ahoj, konečně jsem se odhodlal to trosku zrekapitulovat. Minule pondělí jsem byl u durovske. Za mě nejlepší kontrola. Chodím k olexovi, ten je ale úplně vedle, naštěstí tam vždycky je Judita. Dost jsem toho s ni probral a mám z toho dobrý pocit, mám benemicin, odsouhlasila mi kapacky azi. Snad to vyjde. 

Strašně mi pomohlo setkání s Edit a dalšími. Viděl jsem mladou holku, ktéra je po 3,5 letech naprosto OK. Potkal jsem kluka co má stejný příznaky jako já, vyměnili jsme si zkušenosti. Všem vřele doporučuji kontakt, domluvíte se, výměně zkušenosti, zjistíte ze spoustu lidi to má jako vy, stejne problémy, stejné zvláštnosti na léčbě.

mam ltt na babesii - 2 a bartonelu -11 :) zajímavé je ze ze u mě ty protilatky jsou hodně vysoké a to i u borelky. Hodnotim to spis pozitivně narozdíl od mého cd57, to čerstvé ale nemám. kdyz jsme u těch testu. Za rok léčby u kl. Jsem stáhl do normy leukocyty, lymfocyty, sedimentaci, crp už 1, cd56 12%, začínal jsem na 5%. Jde to pomalu, ale co hlavně ze to jde.

co se tyče stavu, některé věci jsou lepší ale musím říct ze po benemicinu se mi 2 dny stávalo to ze kdykoliv jsem změnil polohu, jako ze jsem vstal, tak se mi zatočila hlava ze jsem se musel něčeho chytit. to odeznelo, za cca 3 dny na bene jsem tam hned práskl plný pulz a po dlouhé době fakt hnus - zimnice, pocit nabzvraceni, vtěší bolest hlavy, podrážděnost , bolest žaludku atd. Dneska jsem první den bez pulzu a lepší se to. 

takze toliko asi záznam pro mě. Pokračují dal, snad na jaře půjdu na clyndamycin a pak dal na vyšší dávky. Cesta to je dlouhá a někdy bych s tím taky rad seknul. Hlavně teď na posledním pulzu :) 

ps: omlouvám se mykesovi a jane666 ze jsem neodpověděl na Pm, máme teď nějaký trable v rodině a i v práci toho je víc. Ale odpovím m.

Tak to si riadne rozbalil,

Tak to si riadne rozbalil, Myslim, ze zvyk je dat mesiac bene a potom pulz.Ale hlavne, ze si to ustal.Mizno sa este pohorsi, ale dnes som si bola pre nac a liposomalne V u dr.D, prave koncili a bol tam syn dr.Ondrej.Ten je tak namakany, ze s nim rada vzdy aj je prilezitost pokecam. Uz aby dostudoval, lebo vedomosti ma...este tri roky. Chyba im Vassaras, bol vyborny.

Tak super, ze si napisal a napreduj edit

V pohode Miro :) ty jo takze

V pohode Miro :) ty jo takze mas těžší patogeny jak borku ... no tak ted nevim, zda po tomto mam taky pátrat nebo radši nevrtat do toho ;)...kdyz se v lecbe posouvam..

jinak souhlas každy setkání je fajn, jsem taky v kontaktu s par lidma hlavne Jesterkou :) clovek muze i sdílet info,stavy s těmi co to chapou a vzájemně se podporit ..

drzim palce at Bene davas...jinak motaky byly u me taky, zvláštní, ze na enti a Bene vůbec, jen mimo enti...na Minu to nemam ...zatim mam ho mesiC a pul

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k