tomato : asi som v tom už s vami

Pozdravujem,

tak, asi som v tom s vami. 

 

Po liečbe atb doxy 10 dní ktorá bola neúspešná, druhá liečba azi 4,5g tiež neúspešná, levo zabral ale po 5. dňoch som musel vysadiť kvôli alergii.

Nemal som žiadne príznaky, ďalšie vyšetrenia odhalili že bolesti čo som mal som mal následky z infekcie, samé prešli po 2 týždňoch po antibiotikách.

Dnes, 3-4 týždne po antibiotickej liečbe som začal mať zase príznaky ... štípanie močovej trubice a vodnatý výtok.

 

Už som bol v med centre v Prahe na venorológii, kde mi urobili ďalšie testy a uvidíme ako ďalej. Mám aspoň jednu výhodu, finančne som na tom dosť dobre(to nie je že sa chválim, šetril som si na byt no ako sa hovorí, človek mieni život mení, zdravie na prvom mieste) Som pripravený tento boj vyhrať, nenechám si zničiť život v 24. rokoch nejakou pliagou. 

Chcem sa spýtať, myslíte si že mám ešte nejakú šancu sa z toho dostať? Nemám absolútne žiadne iné choroby, 3 roky som nebol chorý dokým som nedostal covid a odvtedy sa to vlečie. Neviem či budem potrebovať nejaký protokol, niekde tu píšete že sa lieči do vymiznutia príznakov, neviem teda ako dlho budem potrebovať liečbu alebo ako to funguje, každú radu si ale zapíšem a budem ju konzultovať s lekármi.

Ďakujem.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k