Tlak v hlave kedy prejde?

Ahojky, som 24.deň na liečbe, začala som s doxy 200, mala som pridať aj Azi ale po nom mi opuchla tvár, tak idem len doxy, pred nedavnom aj 7 dni Enti 250. Ja viem, že su to detské dávky, ale zvyšuje sa postupne, dalsi pulz uz je 5 dni 500mg.

Ide mi o to, ze ako som zobrala do pusy prvu pilulku (bola to serrapeptaza) a po nej Doxy, zhoršil sa mi tlak v hlave o dost (poslednych par mesiacov pred liečbou bola moj hlavny problém, v kuse bolela) a furt to pretrváva v roznej intezite, začínam mať strach ze to nikdy neprejde, poradíte?

"...som 24.deň na liečbe,

"...som 24.deň na liečbe, začala som s doxy 200, mala som pridať aj Azi ale po nom mi opuchla tvár, tak idem len doxy, pred nedavnom aj 7 dni Enti 250...."

Kdo ti to naordinoval? 200 mg doxycyklinu a Entizol od počátku? 

Účelem léčby je se vyléčit, ne dorazit se!

Viz např. http://www.chlamydie.info/node/2483#schedule 

a ostatně viz ostatní Kombinované antibiotické protokoly (CAP)  na Příručka k léčbě.

 

Krom toho na co to vůbec máš, na Chlamydie, Chlamydophila pneumoniae, borelie ... 

Pokud chceš nějakou raduporadu, musíš napsat více. Založ si blog a rozepiš kdy, co, jak, jak dlouho atd. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Na borelie som to dostala,

Na borelie som to dostala, kore mi však vyšli len z LTT testu v nemecku slabo pozitívne, okrem ineho mám aj chronicke chlamy pneum.

Normalne DR mi to nardinoval, on tak dava, enti z po 2 týždňoch, nemyslim si ze to je na škodu. 

Inak ťažkosti mam pol roka, kym som zacala brat atb, baskor hlava potom chrbtica na konci svaly a nohy. Ide o to, ze ten tlak v hlave je niekedy neunosny, po pol roku som tiez z toho vyčerpaná.

No, moc jsi toho neřekla. Jak

No, moc jsi toho neřekla.
Jak dlouho ty potvory máš? Asi nevíš? Bylo klíště či jiná potvora a po kousanci byl Erythema migrans? Atd.

"Inak ťažkosti mam pol roka, kym som zacala brat atb,..." před tím ne? tak proč jsi začala brát atb? nějaký důvod snad byl, ne?

"Normalne DR mi to nardinoval, on tak dava, enti z po 2 týždňoch, nemyslim si ze to je na škodu.... " žádný normální, tedy běžný dr. víc jak na 14 dní atb nenapíše. a takový, který umí a ví, co to obnáší mít chronickou boreliózu a CPN dohromady, respektuje WP či SP a s Metronidazolem nespěchá.

víc nenapíši, jedna ruka chromá, na druhé leží kočička. krom toho dokud si neuděláš sama jasno a nesdělíš potřebné informace v blogu, těžko ti někdo poradí.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ďakujem Jan, za tvoj názor,

Ďakujem Jan, za tvoj názor, ja sa ale pýtam JEDNODUCHO a JEDNOZNAČNE: KOMU PREŠIEL NA LIEČBE PRISERNY TLAK V HLAVE A TVARI A ZA AKO DLHO. Myslím, že k tomu netreba nič viac vysvetľovať ani písať litanie do blogu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k