tinktura

Zdravím všechny a prosím někoho o názor, zřejmě stále bojuju se systémovou plísní v těle, nemohu atb, beru byliny ve formě prášku. Ale teď chci zkusit objednat dvouzubce v podobě tinktury (protože tinktura je účinnější). Mohu si to dovolit, když mě trápí ty kvasinky? Prý ten alkohol vyprchá, když se to nechá chvíli stát ve vodě. Děkuju. L.

Můj názor že i když těch

Můj názor že i když těch tinktur bereš víc 5-7 bylinek zároveň třeba po 20 kapkách tak je to alkoholu minimum. Ja to dávám do smootihie a proteinaku. Vždycky to chviličku stojí. Myslím že alkoholu to je fakt málo. 

Jinak na kandidu oregáno, kokosové olej, zkusil bych i ale vera. Enzymy. Třeba začni jen wibebzymem. Nezapomeň posilovat imunitu. Další byliny můžeš brát taky. Jesterka sem dávala dobrý seznam dle buhnerem. Ja točim 5-7 bylin po 2 měsících. Nejen buhnerovi. Třeba i propolis. Oresak. Teď nové dračí krev. Atd. Atd. 

Vivomixx

Vivomixx

tinktury a alkohol. Jak je to

tinktury a alkohol.

Jak je to potom s řízením auta a dýchnutím policajtům ? Je toho tak málo že to přístroj nezaznamená nebo se může stát že začneme chodit pěšky ?

Nekde jsem to tu psal. Pokud

Nekde jsem to tu psal. Pokud dáváš 5-7 byliny cca 20 kapek tak je to zhruba 1/3 malýho panáka. Nemyslím že bys nadychal ha ale většinou kolem užívání už neridim nebo jeste. 

Já beru momentálně 7 tinktur

Já beru momentálně 7 tinktur a alkohol necítím, takže cca hoďku po tom už řídím. Když mám pulz tak to ten alkohol cítím zase docela dost, ale nechci to vynechávat, takže pokud potřebuju někam třeba jet tak dávám jen 2x denně a dávku vždy navýším, tak aby to odpovídalo počtu kapek co dávám 3x denně. Takže tinktury s entizolem opatrně:)

Jinak, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi "tincture" a "fluid extract"?

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Tinctures &

Tinctures & Fluid Extracts

https://theherbarium.wordpress.com/2009/02/01/tinctures-fluid-extracts/   

březen 2013 ukončení CAPu 

Díky. Ještě se chci zeptat,

Díky. Ještě se chci zeptat, nevíte náhodou někdo jak je to s nealko tinkturami? Na jednom UK eshopu jich mají mraky, přemýšlím, že bych nějaké brala alko a nějaké nealko, je to vůbec dobrý kombinovat a účinkujou ty nealko stejně?

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Ahoj, ještěrko, mrkni, nebo

Ahoj, ještěrko, mrkni, nebo se zeptej....nebo si vyrobit    http://www.rozhlas.cz/dvojka/rady/_zprava/jak-z-lecivych-bylin-pripravit-tinkturu--1210224

https://www.zdravi-vitaminy-doplnky.cz/kategorie-e-shopu/byliny/bylinne-...

https://www.fajnbyliny.cz/byliny-a-z/kotvicnik-plod-af-tinktura/

Děkuju všem za názory. L.

Děkuju všem za názory. L.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k