tinktura

Zdravím všechny a prosím někoho o názor, zřejmě stále bojuju se systémovou plísní v těle, nemohu atb, beru byliny ve formě prášku. Ale teď chci zkusit objednat dvouzubce v podobě tinktury (protože tinktura je účinnější). Mohu si to dovolit, když mě trápí ty kvasinky? Prý ten alkohol vyprchá, když se to nechá chvíli stát ve vodě. Děkuju. L.

Můj názor že i když těch

Můj názor že i když těch tinktur bereš víc 5-7 bylinek zároveň třeba po 20 kapkách tak je to alkoholu minimum. Ja to dávám do smootihie a proteinaku. Vždycky to chviličku stojí. Myslím že alkoholu to je fakt málo. 

Jinak na kandidu oregáno, kokosové olej, zkusil bych i ale vera. Enzymy. Třeba začni jen wibebzymem. Nezapomeň posilovat imunitu. Další byliny můžeš brát taky. Jesterka sem dávala dobrý seznam dle buhnerem. Ja točim 5-7 bylin po 2 měsících. Nejen buhnerovi. Třeba i propolis. Oresak. Teď nové dračí krev. Atd. Atd. 

Vivomixx

Vivomixx

tinktury a alkohol. Jak je to

tinktury a alkohol.

Jak je to potom s řízením auta a dýchnutím policajtům ? Je toho tak málo že to přístroj nezaznamená nebo se může stát že začneme chodit pěšky ?

Nekde jsem to tu psal. Pokud

Nekde jsem to tu psal. Pokud dáváš 5-7 byliny cca 20 kapek tak je to zhruba 1/3 malýho panáka. Nemyslím že bys nadychal ha ale většinou kolem užívání už neridim nebo jeste. 

Já beru momentálně 7 tinktur

Já beru momentálně 7 tinktur a alkohol necítím, takže cca hoďku po tom už řídím. Když mám pulz tak to ten alkohol cítím zase docela dost, ale nechci to vynechávat, takže pokud potřebuju někam třeba jet tak dávám jen 2x denně a dávku vždy navýším, tak aby to odpovídalo počtu kapek co dávám 3x denně. Takže tinktury s entizolem opatrně:)

Jinak, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi "tincture" a "fluid extract"?

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Tinctures &

Tinctures & Fluid Extracts

https://theherbarium.wordpress.com/2009/02/01/tinctures-fluid-extracts/   

březen 2013 ukončení CAPu 

Ja mám zvýšené jaterní testy

Ja mám zvýšené jaterní testy a tak během pulzu tinktury vynechavam. Kdyz enzymy i tinktury jsou na lacno co berete první, po ranu? Dle Cowdenova protokolu se ma mesi jednotlivými tinkturami dělat 20 min pauza. Jak je to u Buhnerovych tinktur? Delate mezi nimi pauzy nebo to uzivate najednou? Chystam se na kombo kridlatka, Angropasis, sida acuta a Houtuynia a nvm jak to uzivat.

Já beru tinktury dohromady

Já beru tinktury dohromady ráno v proteinovem nápoji až cca v 10h. Večer pak ve smoothie. Jinak to teď bohužel nedokážu sladit. Samozřejmě až nebudu na atb tak to budu brát na lačno, mozna i samotné. K těm jaterkam. Měl jsem alt 4 ast 2. Játra bolela. Nasadil jsem olej ostropercec - na radu dur (predtim jsem sporadicky bral kapsle). Točil jsem to s liv52 - na radu edit a v prosinci jsem měl alt setinu nád normu a ast v normě. Ggt v normě ale kleslo. Teď točim liver tone od swanson a olej . Játra sice ještě v lednu bolela ale teď už ok. Je to taky jedna věc která je těžká na psychiku. Ale neboj pecuj o ne a bude to ok. Znám několik lidí co se jim toto stalo kolem cca roku lecby. Uz ted mohu spíš usuzovat že se jednalo o zatizeni toxiny. Naštěstí klubal i dur dokáží zachovat chladnou hlavu. Jsem zvědav na testy v breznu. Teď ještě teda dávám co 14 dní kristyr. Uvidím co to udělá. Naposled že mě vyšly nechutný věci. Takže detoxikuj, detoxikuj.....a výživa skrz to tvé zápěstí . Taky protein aminokyseliny a enzymym

Díky Miro za info. Tak

Díky Miro za info. Tak zvysene to nemam a beru jen esentiale forte, ostropestřec ne, protože snižuje ucinek atb (o čemž D nevi), ale na ty játra je to top produkt. Jatra me mikdy nebolela. Nejaky ten protein taky zaradim. Vaha, sla dolů, ale to neva. Klystýr asi casem taky prubnu, ikdyz kdyz sem byl na vyšetření spodem, strevo bylo zcela čisté...jinak to Samento podporuje rust mikroorganismů i Borelie, tak nevím přesně proc se v léčbě vyuziva.

Essential je podle mého

Essential je podle mého názoru k ničemu. Já ho bral taky a nic. To už si raději kup ten liv52. Ostropercec a atb - to dur samozřejmě ví. Proto to musí být 3-4h od atb . Ale o ty játra se musí pečovat. Jsou zanesene a alt ast a další můžou být úplně ok. 

Cats claw - to je otázka někdo říká tak někdo tak. Já ho teď na měsíc zkusil . Určitě působí inunomodluacne. 

Díky. Ještě se chci zeptat,

Díky. Ještě se chci zeptat, nevíte náhodou někdo jak je to s nealko tinkturami? Na jednom UK eshopu jich mají mraky, přemýšlím, že bych nějaké brala alko a nějaké nealko, je to vůbec dobrý kombinovat a účinkujou ty nealko stejně?

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Ahoj, ještěrko, mrkni, nebo

Ahoj, ještěrko, mrkni, nebo se zeptej....nebo si vyrobit    http://www.rozhlas.cz/dvojka/rady/_zprava/jak-z-lecivych-bylin-pripravit-tinkturu--1210224

https://www.zdravi-vitaminy-doplnky.cz/kategorie-e-shopu/byliny/bylinne-...

https://www.fajnbyliny.cz/byliny-a-z/kotvicnik-plod-af-tinktura/

Děkuju všem za názory. L.

Děkuju všem za názory. L.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k