Testy chlamydií - falošná negativita!

Ahojte, 

našla som odborný článok o chlamydiách (všetky druhy). Nie je to nič prevratné, ale je v ňom prehľadne popísaná diagnostika a tiež liečba. 

Čo je treba si zapamatať - a obíjať lekárom o hlavu je toto: 

protilátky proti LPS = rodový antigen chlamydie: IgA, IgG, IgM testovaný prostredníctvom ELISA IMMUNOBLOT: protilátky nastupují dříve (10. den) než druhové a postupně vymizí (!!) 
To vysvetľuje prečo, ak lekári testujú len tie všeobecné protilátky, tak takmer vždy vyjdú u chronických pacientov negatívne!! Výsledok je: žiadne chlamydie, žiadna liečba, ste psychosomatik. A chlamydie sa veselo množia ďalej. 
 
Oproti tomu tie špecifické protilátky: 
 
protilátky proti MOMP = druhové antigeny:
anti Chl. trachomatis (IgA, IgG, IgM)
anti Chl. pneumoniae (IgA, IgG, IgM)
anti Chl. psittaci (IgA, IgG, IgM)
 
testované prostredníctvom ELISA IMMUNOBLOT MIF nastupují 3.–6. týden onemocnění a přetrvávají déle. 
 
Čo ale zároveň významovo implikuje, že hoci pretrvávajú "déle", tiež raz prestanú byť produkované.... 
 
A tí hajzly sa budú človeku smiať do ksichtu a robiť z neho idiota, keď im presne toto človek predkladá ako hypotézu na zamyslenie. Som fakt nas....á. Pretože presne toto som minulý týždeň obom imunologičkám hovorila, a obe ma vysmiali. A teraz sa dočítam, že je to presne takto. 
 
https://www.medicinapropraxi.cz/pdfs/med/2011/12/07.pdf
 
 
L. 

Až na tú dlžku liečby! Kde

Až na tú dlžku liečby! Kde uvádzajú, že stačia 2 týždne! Smile Kiežby...

A tiež hovoria o monoterapii! Takže pozor, článok nie zlý, ale všetky informácie z neho netreba brať ako bernú mincu. 

A ešte k diagnostike z článku: Chlamydiový protein tepelného šoku, chHsp 60, hraje roli při poškození buněk tkání během chronické infekce a je zachycován při perzistentních infekcích. (!) 

L.

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Dobré pdf, ale ve skutečnosti

Dobré pdf, ale ve skutečnosti se takto v praxi neléčí ! Takový a podobných prací je habakuk. Na konferenci LB v Olomouci prof. Kolář přednášel, jak jsou ATB nebezpečná a neměly by se užívat déle jako 3 týdny! Pokud bereme ATB déle, je nám zle údajně z ATB, trávíme se  Laughing Laughing Laughing . Zaskočila ho ale lékařka s dlouhodobou léčbou TBC, akné, lepry, které se léčí rok či roky kombinovanou léčbou !?  Lékaři nehledí na dostatečnou dávku a délku léčby, proto z pacientů vyrábějí chroniky. Chlamydie bagatelizují, LB, ale i viry a problémy z nich, z nemocných si dělají legraci, kliniku neuznávají, negují! Testy jsou nespolehlivé a i když máte důkaz o nemoci, neznamená to, že máte nárok na léčbu. O perzistenci chlamydií i borelií ví, je však složité pak chroniky léčit. Proto doktorům vtloukají ve  školách, na konferencích, školeních, jak snadná to léčba je! Pokud se nejedná o akutní fázi, testy a vyšetření chroniků jsou ekonomicky nákladné / infekční, imunologie, revmatologie, psychiatrie, kardiologie, ortopedie, ORL, pneumologie, gynekologie, oční, centrum bolesti, zubní, interní, neurologie, EKG, EMG, RTG, CT,....../, i když vzhledem k nim by byla léčba zanedbatelná /většinou generika/. Lékaři  mají v rukách lidské životy a mohou si s nimi dělat, jak uznají za vhodné! Proto se musí pacienti uchylovat k samoléčbě v případě klinických problémů a platiti si léčbu. U chroniků jde převážně o snahu dostat infekce pod kontrolu tak, aby byl život aspoň snesitelný. V akutní fázi je léčba lépe zvladatelná. A bude hůř, šíří se  již TBC, malárie, chlam. trachomatis, AIDS, neštovice, návratná horečka, co přenáší vši, meningitida a další. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k