Těsně po ukoncení lečby

Jsem 3 týdny po ukončení léčby a surově mě napadlo klišťe. 

Zahryzlo se do mě jako pitbul a kousalo asi 2 dny, prohlídka po venku tedy nedostatecna. 

Je nějaký doporučení nasadit na čas atb nebo jsou ještě atb v krvi  ? Zbylo mi mino, mam zobat týden  ?

Ahoj, koukám, že tady už

Ahoj, koukám, že tady už nikdo moc neodpovídá. Já bych si pro jistotu atb. určitě vzala (už je dlouho po  ukončení léčby), abych měla klid, takhle se člověk bude pořád nervovat . Pokud se to podchytí včas, není potřeba dlouho brát a je klid :)

To je vždycky dilema - ATB v

To je vždycky dilema - ATB v těle už určitě nejsou. Imunita - nalomená, náchylnost ke koinfekcím velká. Ale člověk si říká - zase do sebe cpát ATB, kdž žádné příznaky (rudé kolečko s bílým středem,...) - ale radši asi jo. 

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Byla ode mně hloupost ze sem

Byla ode mně hloupost ze sem to klíště nedal vyšetřit, proto pro ostatní neudelejte stejnou chybu. No atb jsem nenasadil snad se mi to nevymsti,  flek nemám. Po vysazení atb se cítím dobře , stav se lepší. Beru nějaký byliny, nic pravidelnýho, hodně by line čaje jako šípkový (ty sen si sám natrhal ususil, ted koprivovy no a budu chodit po přírodě a sbírat to co zrovna poroste a valit ty byliny do sebe. Po celou dobu braní atb , několik let, sem nebral laktobacily ani nic na střevní flóru, jen občas, v drtive většině sem problémy se zažívanim neměl, Čili ted je ti zkouška jak to půjde bez lentilek s bylinami, ty byliny (mam prášek a micham do vody ) me nafukujou a mam trochu nafoukli břicho. Přemýšlím jestli nedat ozonoterapii, co sem ji dával kdysi tak nějak bez pozitiv. Letos tedy jedno klíště mi pilo krev a další 2 sem včas zabil když si na me hledali misto k prisati. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k