Tak v tom taky lítám

Jsem pár dní pozitivní na chlamydie. tedy co to vím. Moc tomu ještě nerozumím,ale konečně chápu všechny své dlouholeté potíže. Mám to prý chronické. IgG 3,11. A tak už mám astma, velmi špatný zrak, bolesti kloubů, páteře....Bolí svaly, kosti...Ale dnes jsem ještě nedostala žádné antibiotika. Ještě mám jít na imunologii, gyndu....Když čtu příspěvky vložené od Vás ostatních propadám pesimismu. Taky mi dnes doktorka řekla ať to na netu moc nečtu.

Ahoj Klaro, pesimismu

Ahoj Klaro, pesimismu propadat nemusis, pokud se vydas cestou radne lecby, mas velkou sanci, ze ti bude mnohem lip. Chlamydie nastesti nejsou nevylecitelna nemoc a to mi pripada jako ta nejlepsi zprava, co jsem kdy slysela.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky Adriano. Je mi jasné,

Díky Adriano. Je mi jasné, že se to dá vyléčit, ale ten přístup lékařů, Jeden řekne hned na antibiotika, druhý, když už to máte tak dlouho ještě vydržíte... A asi už mi nikdo nespraví oči....Hlavně, ale ta únava a bolesti kloubů, aby už netrápili. Je prima, že jsi človíček může pokecat tady na netu. Jinak o tom raději s nikým nemluvím. Není informovanost a to je problém.

Klára

eržika Ahojky, chci se

eržika

Ahojky,

chci se také připojit k problému neinformovanosti zdravotníků. Chlamydie jsem si objevila před dvěma roky sama na popud mých známých, že si mám nechat odebrat krev a výtěr z oka. Samozřejmě ne u praktického lékaře, u kterého jsem tehdy byla registrovaná, protože by se na mě díval jako na hypochondra. Přešla jsem k jinému lékaři. Stejné problémy, které popisuješ - začlo to šílenou únavou a nesnesitelnými bolestmi kloubů. Odběry krve prokázaly chl.pneum., výtěr z oka negat. Nechápu, kde jsem k tomu přišla. Prodělala jsem dlouhou ATB léčbu, která se musela zopakovat za rok znovu, protože opět nastaly zdrav.problémy. Poté úleva asi půl roku. Před týdnem vše znovu, ale s razantnějším nástupem únavy, kloubů sice ne, ale svalů. Dnes jsem si opět požádala sama o odběr krve (doktoři tomu stále nevěří...že jsou takové obtíže), za týden budou výsledky. Jsem z toho už psychicky vyčerpaná, každý den jsem úplně nemožná a nechci propadat panice, že to takhle bude v různě dlouhých epizodách přetrvávat. Ale naděje prý umírá poslední...

eržika

Pokud ti antibiotika

Pokud ti antibiotika ulehčila, tak je velká šance, že by u tebe mohla stav výrazně zlepšit Wheldonova léčba.

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

No jo,v tom vidím trošku

No jo,v tom vidím trošku problém. W.léčba je zase ATB procedura na rok a já se snažím v současné době otěhotnět (tedy již od jara, nedaří se a je mi 35 let). Samozřejmě, pokud by to mělo pomoci, musela bych s vytouženým těhotenstvím počkat. Poradím se po krevních testech s gynekologem.

O zmiňované W.léčbě jsem se dozvěděla teprve včera z tohoto webu, který jsem nalezla. Do té doby jsem četla různé články v odborných časopisech, ale znovu se k tomu vracím, že lékaři tě odbydou  a důkladně neinformují..!Imunoložka mi doporučila léčbu pouze na měsíc, víc prý ne.

Jsem ráda, že jsem vás všechny objevila a mohu tak reagovat na vaše podněty.

eržika

Když nebudeš sama zdravá,

Když nebudeš sama zdravá, tak se ti nenarodí ani zdravé dítě. takže nejdřív bys měla vyléčit sebe. S chlamydiemi samotnými přijdeš i těžko do jiného stavu a těžko to dítě donosíš
Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

S Chl. pneumoniae se

S Chl. pneumoniae se otěhotní bohužel asi bez problémů, ale může to přivodit nebezpečné následky jak pro matku, tak pro dítě. Přečtěte si všichni pečlivě znovu článek

Latentní infekce chlamýdiemi je pravděpodobně příčinou velmi širokého spektra onemocnění lidské populace

Mnoho doposud tzv. rodových, dědičných předpokladů k různým nemocem se z nekonvenčního pohledu zdají být zapříčiněny právě ve své podstatě předávanou infekcí chlamydiemi, respektive bez ní by se tyto predispozice neprojevily. Viz citát ze str. 8

"Jsem pevně přesvědčen, že důkladné, odborné prošetření latentní chlamydiové infekce by odhalilo příčiny vzniku řady velmi závažných onemocnění i změnilo pohled na vznik tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a některé další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů (pro tuto verzi mám důkazy z více rodin). Nelze rovněž vyloučit negativní účinek latentní chlamýdiové infekce na rozmnožovací schopnosti lidí i zvířat. Důkladné ověření toho by mohlo přinést velice zajímavé odborné poznatky."

 

Nebezpečné na tom všem je hlavně to, že dítě může vypadat naprosto zdravé, pokud nemá problémy s očima, ale postupně jak roste, mohou nastávat pro doktory nevysvětlitelné čili oblíbeně označované idiopatické potíže! 

Na jedné straně je to tak složité, že běžný doktor netuší oč běží při jeho ctěném vzdělání, na druhé straně ale tak jednoduché, že člověk nechápe, kam všichni dali rozum. Stačí si jen přečíst Poslední pozorování doktora Strattona

Já vám to zkusím přeložit, ale až ze mne vyprchá Entizol.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn

březen 2013 ukončení CAPu 

Dobře, zkus trochu

Dobře, zkus trochu přemýšlet - myslíš, že když budeš nemocná, vážně nemocná (chronická chlamydie je vážná infekce) myslíš, že se ti po tvém vytouženém těhotenství narodí ZDRAVÉ dítě? Co takhle rok počkat a dát se do kupy? Mimochodem, jak jsme dnes zjistili, tak chlamydie je sice problém, ale díky ní se objevují další věci, které problémy násobí a je docela možné, že působí právě některé problémy, které se snažíme přisoudit chlamydii. Jak už tady někdo řekl, chlamydie ano, ale musí tam být ještě něco. To něco může být celá řada šmejdů, např. herpetické viry a podobně. Máš na tyhle věci dobré imunologické testy? Víš co všechno máš a co ne? Chceš snad, aby se tvoje dítě narodilo s cytomegalovirem nebo HSV? Mimochodem, pokud budeš mít akticní chlamydiovou infekci, tak je pravděpodobné, že to těhotenství skončíš předčasně... 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

eržika Samozřejmě, že

eržika

Samozřejmě, že nechci nemocné dítě a klidně počkám, jestliže to bude nutné! Jenže když jsem situaci naposledy, což je na jaře, řešila s imunoložkou, řekla mi, že můžu  těhotenství již zkoušet . Imunologické testy ukázaly prodělaný HSV1 a CMV již ve vzpomínkovém IgG, tzn. že jsem to prodělala. Buněčnou imunitu zatím narušenou nemám. Proto čekám na výsledky testů chlamydií a jdu na imunologickou kontrolu, abych podle toho jednala. 

eržika

Můj ty bože dobrotivý, my

Můj ty bože dobrotivý, my všichni vesměs jsme podle imunologů zdraví jako řepy! Já měl např. jen trošku nižší hemoglobin nejasné etiologie a na to přišli na rehabilitaci, ne na imunologii! EBV našli na kardiologii atd. 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn

březen 2013 ukončení CAPu 

Pozor, je-li chlamydie v

Pozor, je-li chlamydie v těle, pak otěhotnět je více než riskantní. Může to rozjet další problémy. Na cpnhelpu je toho více, bohužel ale ne v češtině.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn

březen 2013 ukončení CAPu 

No a to je to , že bych

No a to je to , že bych potřebovala více optimistyckých zpráv, abych opravdu uvěřila, že to zvládnu. já mám ještě jednu genetickou nemoc na kterou se mohu u lékařů odvolávat, aby opravdu jsem byla pořádně léčena.Půjdu na to z více stran a prostě se nedám. Třeba těm doktorům budu i tisknout co kde o chlamydiích najdu. Je vidět, že sami zájem nemají. tak jak čtu tady od Vás. Jak něco zjistím, taky se hned podělím.

Klára

Eržiko, přibliž tu tvojí

Eržiko, přibliž tu tvojí dlouhodobější léčbu. Kolik a jaká ATB, od kdy do kdy, ať je vidět, co funguje a co ne! Podívej na můj blog Tak nejak to bylo....

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj Jane, ve srovnání s

Ahoj Jane,

ve srovnání s tvou léčbou byla má opravdu nedostatečná, jak jsem si přečetla tvůj podrobný výpis spolykaných ATB. Takže pro zpřesnění, od prosince 2004 jsem užívala kombinaci Doxybene 100mg 2x denně po dobu 10 dnů, dále navázal Klacid 500 mg 2xdenně také na 10 dnů. Po 3 mesících proveden kontrol.test na chl., výsledky nic moc (bohužel je nyní nemám u sebe), ale cítila jsem se docela o.k. Mám problém v tom, že mám docela snížený práh únosnosti bolesti, tekže jsem si pokaždé říkala, že to přejde. Poté loni v srpnu 2005, kdy začaly stejné obtíže jako na počátku (důvodem rozjetí byl neočekávaný stres, kdy mi zemřel na ak.IM taťka), jenže s větší bolestivostí kloubů, tentokráte drobných na rukou. Odebrány chl. - vše velmi pozitivní a zvýšené hodnoty. Nasazen na doporučení imunoložky Klacid na dobu 1 měsíce (500mg 2xdenně 14 dnů, poté 250mg zbytek). Další ko. odběr v únoru 2006, testy ukázaly o něco nižší hodnoty a mně bylo dobře. Po celou dobu od jara do konce října mi bylo opravdu velmi dobře, žádné astmatické obtíže, ani atop. ekzém. Proto jsem začala od jara zkoušet těhotenství v domnění, že je vše v pořádku. Nyní jsou zdrav.potíže při starém, akorát jak jsem již psala, s větší razancí a vyčerpaností.

Nyní čekám na výsl. a pak zahájím W. léčbu. Je paradox, že i když pracuji ve zdravotnictví, tak je situace stejná, jako bych byla laik. Myslím tím postoj lékařů vůči této chorobě..

ČJinak článek od Dr.Randy a ing. Bazala byl vůbec první článek, který jsem objevila před 2lety na netu.

eržika

To přesně koresponduje s

To přesně koresponduje s tím, co jsem si zažil sám osobně. Hlavně ty krátkodobé léčby nejen, že nepomohly z pohledu trvalejšího zlepšení, ale naopak v konečném důsledku jakoby to ty mrchy jen rozdráždilo k větší aktivitě.Co jinak k tomu říci, snad jen to, že kovářovic kobyla chodila taky bosa.A snad právě proto bych si tě dovolil požádat to dát do úhledné tabulky (nejlépe do Wordu) a pak to dát do svého blogu (deník složený z jednotlivých záznamů, které se zobrazují v chronologickém pořadí - od nejnovějšího k nejstaršímu. Blog je úzce spojen s autorem, takže každý uživatel bude mít vlastní blog nebo-li deníček..).

Věř, že si toho všimnou i lékaři, pro které to může být dost podstatný materiál, který bohužel chybí. Všichni chytrolíni totiž operují s tím, že nebyly dosud provedeny klinické zkoušky! Respektive veškeré dostupné zveřejněné práce byly naprosto metodicky nezvládnuté neboť vycházely vždy z jakéhosi přihlouplého klišé o jednom druhu ATB na pár dní a s logicky pochopitelnými výsledky typu, že pokus neprokázal, že je důvod k léčení! Např., promiň to téma, lidem s IM byl podáván Roxithromycin po tři neděle. Zpočátku se zdálo, že to pomáhalo, ale po roce na tom byli všichni stejně, jako ti bez něj. Takže výsledkem tohoto pochybného pokusu byl závěr, že chlamydie za to nemohou a léčit je to zbytečné. Bodejť by ne, když je na to třeba v podstatě trojkombinace a nejméně celý rok!

Nechť mají o čem přemýšlet! Chytrolínové co melou donekonečna nesmysle o dostatečném přeléčení 14 dni nějakým Klacidem, ale ať mají argumenty i ti, co to berou vážně, ale musí čelit pokřiku hejn hloupých husí!

Asi takto by to mohlo vypadat.

 

 

datum

ATB

testy

a další komentář

prosinec 2004

Doxybene 100mg 2 x denně po dobu 10 dnů
navázáno Klacid 500 mg 2 x denně 10 dnů.

Po 3 mesících proveden kontrol.test na chl., výsledky nic moc

ale cítila jsem se docela o.k.

srpen 2005

Klacid 500 mg 2 x denně 14 dnů.

kdy začaly stejné obtíže jako na počátku, jenže s větší bolestivostí kloubů, tentokráte drobných na rukou.

Odebrány chl. - vše velmi pozitivní a zvýšené hodnoty.


navázáno Klacid 250 mg 2 x denně 14 dnů.

Další ko. odběr v únoru 2006,

Po celou dobu od jara do konce října mi bylo opravdu velmi dobře,

únor 2006


testy ukázaly o něco nižší hodnoty a mně bylo dobře.

žádné astmatické obtíže, ani atop. ekzém

prosinec 2006


Nyní jsou zdrav. potíže při starém, akorát jak jsem již psala, s větší razancí a vyčerpaností.

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Ja nevim, co mas s ocima,

Ja nevim, co mas s ocima, ale oci jsou zrovna dost typicky organ, s kterym ma v prubehu lecby chlamek problem skoro kazdy. Ruzne boleni za ocima, paleni, slzeni, atd...nekteri po skonceni lecby prestanou potrebovat bryle na cteni. Precti si neco o makularni degeneraci.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky, kouknu na to. Mám z

Díky, kouknu na to. Mám z ničeho nic 8 dioptrií na dálku. 3 očaří - ani jeden mi neudělal žádný stěr a to jsem se ptala jestli za to nemůže nějaká bakterie. Jen kroutil, každý hlavou, že to ještě nezažil. Sláva, že jsou čočky. Je mi 34 a na sebevědomí to nepřidá.

Klára

Ahoj Erziko, to je docela

Ahoj Erziko,

to je docela zajimave a jak dlouho trvala ta dlouha ATB lecba? Ja jsem v podobne situaci, je mi 31 a doktorka mi radila, ze pry az otehotnim, vsechny ty moje podivne potize prejdou. No pred rokem uz jsem na tom byla tak, ze jsem nedosla ani do kramu pro rohliky kolikrat, zvladla jsem treba uvarit si caj, ale jidlo uz ne a z pokoje do koupelny se mi to zdalo dlouha cesta, jak jsem byla unavena a vsechno me bolelo. Dneska jezdim v pohode po Praze, bolesti zadne velke nemam, zmizely potize, ktere mam desitky let. Nebyt Wheldona, uz tu opravdu asi nejsem.

Tady je par obrazku od Sarah Longlands, zeny Davida Wheldona, ktera uz podle lekaru nikdy nemela pouzivat svou ochrnutou ruku a mela byt upoutana na luzko nebo vozik, nahore jsou obrazky z roku 2006, ktere ted namalovala. http://www.avenues-of-sight.com/Sarah_longlands.html

Jinak bych to s tema patogenama zas tolik nedramatizovala, kazda tehotna ma neco z toho, to by se nikomu nemohlo narodit zdrave dite. Herpes virum a podobnym vecem se proste nevyhneme. Ja se prozatim ridim tim, jak se citim, no kazdy si to musi rozhodnout sam. Vim, ze nektere pacientky Dr.Powella nebo Strattona treba i prerusovaly protokol kvuli tehotenstvi a pak zas zdarne pokracovaly, ale v nasich podminkach si to neumim moc predstavit.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, jasně že máš

Adriano,

jasně že máš naprostou pravdu, že pokud bychom měly všechny ženy myslet nato, že máme "nějaké patogeny" v těle, tak buď nerodíme vůbec nebo s velkými obavami a přesto se nám může narodit zdravé dítě. Věř tomu, že do této doby jsem nic nedramatizovala, naopak v pohodě užívala pocitu, že prostě normálně otěhotním. Jak už jsem podotkla, jsem zdravotník a myslím, že po letech strávených v tomto prostředí začínáš být taková, jak bych řekla "otrlá". Takže ani já jsem se sama sebou nijak významně nezaobírala. Teď vím, že situaci musím řešit a doléčit se důkladně z těch"potvor", které kolují v organizmu.

K mému trvání léčby ATB jsem již odpovídala před chvílí Janovi, je to tam vypsané.

Díky za obrázky od Sarah a vůbec za vlévání optimismu do žil! Hlavně nepropadat pesimismu, je toho na světě víc než dost!

eržika

Ahoj vsichni kdyz to tady

Ahoj vsichni

kdyz to tady tak ctu, zacinam propadat panice. Chlamydie mam diky zanedbane lecbe meho gynekologa. Mela jsem problemy pres rok a chodila k nemu ale on se vubec neobtezoval mi testy na chlamydie udelat. Kdybych to vedea, pozadala bych ho o nej ale myslela jsem si, ze je to automaticke vzhledem k tomuto dost rozsirenemu onemocneni a tak jsem se ani nezeptala . Dokonce jsem odjela pracovat do Spanelska, kde se to jeste zhorsilo, pridali k tomu kvasinky a musela jsem jet domu. Uz se lecim od kvetna tohoto roku ATB a mam pocit ze nici vse, jen ne chlamydie. Zacala jsem uzivat PM-Chlamydil, coz je prirodni prepatat a propolisem, je to novinka a doporucuje se. Tak snad to alespon trochu pomuze. Jestli nekdo mate i jine zkusenosti s jinymi leky, nebo lecbou, tak prosim napiste. Dik

Ach jo, čteš čteš, ale

Ach jo, čteš čteš, ale málo... jinak bys věděla, s jakou léčbou máme zkušenosti. Pročti si záložky léčba a pak i jednotlivé příspěvky z fóra. Pochop, že tu taky nemáme každý tolik času pořád odpovídat, když je vše, co tě zajímá již popsáno nahoře v záložkách. Chlamydil hoď do záchoda. Nevyléčí tě. 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Ahoj Bono! Za prvé, měla

Ahoj Bono!

Za prvé, měla bys založit svůj vlastní blog, takhle se to míchá do diskuse, kam to nepatří. Nepíšeš ani jakou chlamydii máš. Jestli trachomatis, nebo pneumoniae. A kdybys pročetla blogy - Memento mori - Stop chlamydiim, tak uvidíš, jak se tady stavíme k Chlamydilu, který je neúčinný. Tady se všichni léčíme podle Wheldonova protokolu, který si tu taky můžeš přečíst.  

                                                                                                                                               Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Aha, dik za info, nejak se

Aha, dik za info, nejak se tu neorientuji.

Aha, dik za info, nejak se

Aha, dik za info, nejak se tu neorientuji.

Nejdřív si založ vlastní

Nejdřív si založ vlastní blog, kde všechno popíšeš a pročti si, jak píše Hunter léčbu i příspěvky.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

No jasne ,abyste se

No jasne ,abyste se nezblaznili, kdyz si prectete o jeden komentar navic. Ja si to prectu, uz jsem na blogy koukla a nestacila se divit. Ale nechapu, proc jsou tady vsichni na chlamydil tak nabrouseni, nikdo o nem nic nevi a vsichni jsou hrozne chytri, to miluju.....

Snažíme se tu stránku

Snažíme se tu stránku udržovat funkční a srozumitelnou, aby každý, kdo přijde mohl příspěvky snadno najít a procházet a orientoval se. Chceš snad radu a pomoc, nebo ne?

 

K chlamydilu neexistuje jediná průkazná studie, nic, co by vyhazování peněz za něj nějak obhájilo. Nikdo tinebrání v tom ho brát, klidně ho ber, nikdo ti to samozřejmě zakazovat nemůže. Chlamydil je typický produkt "neublíží/nepomůže". Sama jsi nedodala nic, co by nás mohlo informovat o tom, jestli ti chlamydil pomáhá nebo ne. Chlamydilového dealera a jeho poskoka tato komunita odhlasovala vyhodit, takže z toho ti může být jasné, jaký názor na tohle máme.  

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Když čteš ty blogy, tak

Když čteš ty blogy, tak jistě víš, jak je to už všechno xkrát promleté, tak se nemůžeš divit, že každý takhle nulově informovaný příspěvek jako ten tvůj v nás vyvolá další : ach jo. Chlamydil nevydal jedinou klinickou studii o tom, že by vyléčil jediného člověka, na rozdíl od Wheldonova protokolu. Pokud jsi si Chlamydilem tak jistá, tak se jím leč, třeba budeš první, komu to pomůže. Ale věz, že na bakterii, která se likviduje třemi antibiotiky ti asi výtažek z propolisu nezabere.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

omlovam se ze tu zasahuju do

omlovam se ze tu zasahuju do funkcnosti a srozumitelnosti teto stranky ale na tohle jsem proste reagovat musela. Jen me  stve, jak lidi odsuzujou prirodni preparaty a mysli si, ze stara dobra lecba antibiotiky ci jinymi chemickymi preparaty jsou nejlepsi nebo snad jedine. Propolis je prirodni antibiotikum. Chlamydil je take doporucovan jako doplnek lecby, ne jako samotny lek, rozhodne predem odsuzovat neco, se mi zda az prilis odvazne. Jinak dekuju za rady a upozorneni, rada si vase doporuceni prectu. Preji hezky zbytek vecera :-)

 

Já ti rozumím, ale tahle

Já ti rozumím, ale tahle stránka je o konkrétní léčbě chlamydie pneumonaie. Tato konkrétní léčba se nazývá Wheldonův protokol a je založena na komplexním výzkumu Dr. Strattona, jehož výsledky si můžeš přečíst v sekci Léčba jako USA Patenty. Jsme tu proto, že se tímto protokolem léčíme a tato stránka přináší informace o léčbě Cpn. Může tě rozčilovat, že "lidé odsuzují přírodní preparáty a myslí si, že stará dobrá..." Ale v tomto případě je prokázaná jako jediná účinná léčba kombinací antibiotik, nikoho žádný přírodní přípravek nikdy NEVYLÉČIL. Naše léčba je založena na seriózním vědeckém výzkumu, který je i patentován a podporován lékaři a mikrobiology. Pokud rozumíš farmacii, můžeš si to sama v patentech ověřit. V případě Cpn je to jediná léčba, která skutečně zabírá. Jsem biochemik a tak si dovolím tvrdit, že řadu mechanismů chápu a můžu tě ubezpečit, že v současné době neexistuje jediná přírodní léčba, která by byla natolik účinná, aby dokázala ničit bakterie kryptované v těžko přístupných tkáních, jako je tkáň nervová, kostní a další. Je to jistě účinná látka, která na mnoho věcí pomůže, ale v tomto případě nemá šanci. Jeho přítomnost v Chlamydilu vidím v tom, že je lidem známý, jeho kladné účinky jsou známé a proto budí přípravek důvěru. Ale to je tak všechno. Jistě neuškodí, ale ani nepomůže. Pokud chceš obhajovat přírodní medicínu na těchto stránkách, pak si ušetři námahu, protože ta již byla vyloučena pacienty jako řešení, řada z nich by ti mohla říct, co všechno nakoupili a aplikovali a nakonec pomohla až ona stará dobrá léčba antibiotiky. Chlaymdil jako doplněk léčby bych odmítl, zaprvé proto, že léčba je dlouhodobá a přípravek je relativně drahý a při tak dlouhé době léčení se dosti prodraží a pak také proto, že není součástí ani výzkumných prací, ani léčebného protokolu, podle kterého se léčíme.  Kromě dobré pověsti propolisu NEEXISTUJE jediná studie, která by mohla obhájit jeho užívání s/ a nebo bez antibiotik a kombinovaného protokolu. Shrnu to - přírodní léčba je fajn, daleko spíš se setkávám s lidmi, kteří naopak zavrhují antibiotika a preferují přírodní léčbu, označují antibiotika za svinstvo, jedy atd. Pak prakticky ve 100% případů zjišťuji, že těmto lidem nikdy nic vážnějšího nebylo, a také, že ani nevědí, co to antibiotika jsou, kde se vzala a jak působí. Já tu mám jasně definovaný výzkum, kterému díky svému vzdělání rozumím a dokážu si jej interpretovat, mám tu jasně popsaný mechanismus, jak které antibiotikum působí, mám tu jasně popsané toxiny a mikrobiologii bakterií, ze všechn těchto materiálů si dokážu poskládat celé schema léčby, které průběžně doplňuji výsledky z imunologie a konzultací s dalšími pacienty. Nic z toho nemohu říct o chlamydilu, který kromě své reklamní rétoriky neříká vůbec nic. 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Ok, bohuzel nejsem biochemik

Ok, bohuzel nejsem biochemik a tak nemuzu odborne argumentovat. Ovsem s tim ze sama priroda, (tim ted nemam na mysli vyrobene prirodni preparaty) nikoho NEVYLECILA nemuzu souhlasit. Nase medicina je jeste v "plenkach" a spousta veci nevyzkousenych. Bohuzel se s antibiotiky smirit musim, protoze nic jineho v nasi skvele a vyspele civilizaci neni...

Nevím, jaké máš

Nevím, jaké máš potíže, ale já osobně jsem za antibiotika vděčná, po pomalu dvou měsících léčby jsem teď přestala ochrnovat a ani to, že jsem několik měsíců futrovala homeopatika mi nijak nepomohlo. Můžeme být rádi, že vůbec takto dobrá léčba existuje. Naše medicína až v takových plenkách, jak si myslíš není. Ukaž mi tedy nějaký konkrétní příklad, kdy příroda sama někoho vyléčila a prosím založ si svůj blog, protože stále píšeme do blogu Kláry. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Promiň, nenapsal jsem to

Promiň, nenapsal jsem to přesně, myslel jsem to tak, že příroda nikoho z chlamydie NEVYLÉČILA, tak jsem to myslel... tou se teď zabýváme a pokud příroda někomu vyléčila něco jiného, tak jedině dobře, ale to pro nás není podstatné, na chlamydie zatím platí jen kombinovaná atb. Medicína v plenkách není, naopak, je na vysoké úrovni, je dost možné, že za nějakých 15-20 let nebudou žádná atb potřeba a patogeny budou rozkládány na neškodné molekuly na nanoúrovni přímo v našich tělech (to není žádné sci-fi, ale nanotechnologický výzkum). Výzkum jde kupředu, co zaostává jsou bohužel ti nejpovolanější - lékaři, kteří by měli s novými metodami držet krok a bohužel, většina z nich to z npochopitelných důvodů nezvládá. 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Ahoj Bono a vitej :) Ja

Ahoj Bono a vitej :)

Ja prirodni preparaty neodsuzuji, naopak, myslim, ze je spousta dobrych veci, ktere lze pouzit. Nektere rostliny mohou take vyvolavat celkem silne endotoxinove reakce. Nektere jsou zas vhodne k detoxikaci. Nicmene zdokumentovano je toho pramalo a zatim nemam informace, ze by se nekdo ciste prirodnim zpusobem vylecil. Wheldon doporucuje Kurkumu, coz je myslim i v protokolu a pro detoxikaci sam pouziva chlorelu, ktera na sebe vaze endotoxiny a tezke kovy. Infekcni EB teliska chlamydii napriklad zabiji i koloidni stribro, ktere nici disulfidovou vazbu, ale z ruznych duvodu bych se neodvazila to nekomu doporucovat. Co se tyce Chlamydilu, tak netvrdim, ze nema zadny ucinek, ale kdyz se podivam na slozeni a cenu, tak mam pocit, ze to je spise o prodeji, nez o lecbe. Bylinky si muzes koupit v lekarne a namichat si doma chlamydil za par kacek. Zatim ale nemam informace, ze by chlamydil nekomu pomohl. Proto by me zajimalo, kdo ti ho doporucil.

Z mych osobnich neuspesnych zkusenosti muzu uvest: wobenzym,  kratkou monoantibiotickou lecbu (6 tydnu ofloxin, z toho tri tydny dvojnasobna davka napriklad), kdysi davno homeopatika, nepreberne mnozstvi bylinek, koloidni stribro, echinaceove kapky, lichorerisnicove kapky, zraloci chrupavky, ruzne leky na povzbuzeni imunity, vakciny..atd.

V menu nalevo najdes polozku blog, kde mas moznost zalozit si vlastni blog nebo ve foru nahore si muzes zalozit vlastni diskusi, pokud budes chtit pokracovat. Obavam se, ze pokud s chlamydiemi bojujes uz tak dlouho, nezbyde, nez si precist Wheldonuv protokol a zvazit, zda to take neni cesta pro tebe...

Preju ti, at je ti lip, at je to po cemkoliv..

Ps: Jestli se sem nekdy vratis, napis nam svoje zkusenosti s Chlamydilem, budes prvni a bude nas to zajimat.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jinak tady je jeden z mala

Jinak tady je jeden z mala vyzkumu o efektivite kurkumy v lecbe artritidy. O chlamydiich se sice nepravi nic, ale jak znamo, chlamydie mohou byt kauzalnim faktorem.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Bono vítej a zachovej

Bono vítej a zachovej přízeň. Nicméně dej vědět o jakou chlamydii se u tebe jedná, jaké potíže máš, jak dlouho a jak jsi to už kdy léčila. No a časem se uvidí jaký názor je správný. Hin sa hukáže, Lomikare, do roka ha do dne! Řkul Kozina.

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Adriano, tvůj odkaz na

Adriano, tvůj odkaz na kurkumu je nefunkční.

Já dávám odkaz na české stránky, všechny zmíněné antioxidanty a účiné látky nacházím ve Wheldonově protokole. http://vitaminy.doktorka.cz/latky-antioxidacnim-efektem/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k