Rychlá léčba CH-trachomatis- co dál?

Dobrý den,

pročetla jsem si mnoho informací, ale od MUDr. jsem nedostala adekvátní odpovědi. Před třemi týdny po stěru z děložního čípku mi byla zjištěna chlamidye trachomatis. Při běžné preventivní prohlídce, kdy jsem říkala, že mě často bolí v podbřišku. Dostala jsem s manželem Azytromicin 500 - 2 balení každý. 3 dny 1 tbl., 3 dny pauza, 3 dny 1 tbl. Celkem 6 tbl. Po dalším týdnu jsem byla na kontrolním stěru s negativním výsledkem. Prý už chodit nemusím, zas až na preventivku za půl roku. To se mi nezdá, to není angína! Chci dodat, že z mojí strany i strany manžela nedošlo k žádné nevěře, nákazu připisuji termálům a wellnes. V srpnu 2019 byl stěr z děl.čípku po bolestech v podbřišku negativní. Léčím se na časté záněty moč.cest a letos v zimě zjištěnou zúženou moč.trubici, chodím na její roztahování 1x měsíčně. Často mě bolí v podbřišku a v bedrech stále.

Mám strach, že se infekce stane rezistentní, že se dostane do chronického stavu. ˇŽe se vyléčilo jen to akutní stádium a ona někde stále je.

Když tam podle gynekologa není, tak tam není? Prosím o Vaše zkušenosti. Vím jen, že test byl přímý průkaz DNA. Jaká forma odběru z děložního čípku byla nyní, při kontrolním stěru, nevím.

Máme si někam s manželem zajít na odběr třeba krve na zjištění protilátek? AS´ˇt víme, jestli to není akutní infekce z latentní, nebo chronické? A jestli ji m i manžel? O peníze nám nejde, ať to stojí cokoliv. Máte někdo typ na laboratoř?

děkuji za Vaše názory a zkušenosti. Leny

Powered by Drupal - Modified by Danger4k