Rozhovor s MUDr.Klubalem

dobry clanok

dobry clanok

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

PL by měl být placenej za to

PL by měl být placenej za to kolik má zdravých pacientu. Za ty nemocne by neměl dostávat nic aby byl motivovanej je uzdravit

PL je platený za   zdravých -

PL je platený za   zdravých - na každeho kapitovaného dostane  určitý obnos  penazi každomesačne + preventivne prehliadky, či k nemu príde alebo nie , pre neho je výhodné ked nepríde- ostane mu celá suma.

Špecialista  je platený za to čo vykoná- ma však zmluvný mesačný limit, ale ten prekročí o viac ako polovicu- musí sa však dobropisom vzdať nadvýrobku -  inak nedostane  vyplatený ani zmluvný limit. Limit mu poisťovne nenavýšia napriek tomu že sa stará o ich poistencov , kde oni zo zakona  musia odvadzať / teda ich zamestnavatelia/ To sa teda dobre niekomu podniká , ked zo zákona by vam musel  niekto mesačne odvadzať - a poisťovna sa rozhodne neplatiť- nezaplatiť za poskytnuté zdravotné ošetrenie - pacient je ošeztrený ale lekár nedostane  nič . limity   dla aktuálnej potreby / teda dla poskytovania  služieb  zvyšované nie sú  už  roky - to sa niekomu tvorí teda zisk.

Moja rodina napr . platila svokrovi za chemoterapiu lebo jeho poisťovna to nechcela prepalitit .  veduca odboru liek. politiky v poistovni -  Mgr-  vysvetlila odborníkovi prof. onkologie ktoríý žiadal o preplatenie chemoterapie pre mojho svokra, že neboli vyčerpané všetky postupy- žial bol to jedniý sposob chemoterapie, ktorý dokazateľne zaberal - ibaže to stalo á 3 týždne  CCa 5000 EUR za 4 kury 20 000-

MGR. pacienta nevidela , nemá medicínske vedomosti, ani žiadne klinicke  a už vobec nie v odbore- možno má svojich poradcov - no ja sa pýtam , kto može byť viac ako prof. onkologie- ktorý o tom publikuje, prenáša doma i vo svetea ale hlavne  vyšetruje a lieči pacientov a vie  o liečbe na svojho pacientka najviac!?!?!?.

Kto sa to tu stavia  do pozície určovateľa ??!?!, ty ešte budeš  žiť a ty nie - nepripomínavam to holokaust, nepripomína vam to koncentračné tábory, ty  ešte možeš pracovať  nezomrieš, ale ten,  je už slabší a chorý - tak ty nedostaneš- pripomínam , že celý život pracoval v chem, priemysle,  bol člen zakladateľskej organizácie poisťovne APOLLO dnešnej Dovery - dnes sa však pre neho  tie prostriedky nenašli !?!?. zaujímavé  že poisťovna VšZP - tuto liečbu  poistencom platí- kto tu rozhoduje  o živote!?    Finančné skupiny.

 

lea

LEA6

Já myslím, že chtějí vyhladit

Já myslím, že chtějí vyhladit střední Evropu. Žádná jiná kultura, která je trošku na výši se ke svým lidem tak nechová. Chápu, že platíme malý pojištění, chápu, že limity atd. , ale co nechápu je, že neléčí na hradí pacient. Dr. Špaček se mě ptal, jestli jsem tu varintu na hradí pacient nějakému lékaři navrhla... ano... nebudou léčit, neb jsou skálopevně přesvědčeni, že se borka aj. vyléčí za deset dní. A sr..či sebe léčí, jak je libo. Super, že tu není ostantej drát. Už mě tu v ordinaci nikdo neuvidí, krom chudáka obvoďačky pro nějakou blbůstku.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Dnes byl zajímavý dokument o

Dnes byl zajímavý dokument o zdravotnictví na Film+  od 6 do 8 hod.Sicko

http://www.filmplus.cz/program/datum/2014.02.2014.02.16/10085

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k