rozdíl mezi klacidem a azithromycinem?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na rozdíl mezi klacidem (Klarythromicynem) a Azithromycinem. Poločas rozpadu chápu, ale spíše mě zajímá, proč třeba Klubal používá více azi a Durovska zase klacid, jestli jsou tato dve makrolidova antibiotika v něčem jiná. Děkuji 

vsetko ti poradi google: to

vsetko ti poradi google: to je take tazke si to tam dohladat? rozdiely medzi nimi som tu pisal snad 20x.... 21x sa nebudem opakovat:

Bitcoine zdravím! Mám na tebe

Bitcoine zdravím! Mám na tebe takovou velikánskou prosbu. Jsi mladý, perspektivní a dost léčbě/ATB rozumíš, má to hlavu a patu, co radíš.  Byla by možnost, že by se založilo nějaké nové vlákno, kde by byla hlavně léčba? Vím, že rád poradíš každému, ale pokud je to u příběhu ve vlákně, zaniká to. Nepomůže napsat...vytesat do kamene, na dveře ordinace  a pod.  Co ty na to, prosím? Bylo by to složité, nějak rozepsat, co je pro kterou infekci dobré, která ATB a proč? Víš, že doktoři nic neví, léčí nás špatně, proto nemají výsledky a jen se snaží nám namluvit, že jsme psychosomatici.........co t na to, prosíííím za více lidí? 

nech mi vrati JAN unban na

nech mi vrati JAN unban na moj ucet a potom to spravim.... a co tak mi dat webadmin prava a prekopem web..... este lahsia moznost... btw inac v liste vsetko je,tak nechapem preco zakladat dalsie nezmyselne vlakno?

Souhlas, dejte renemu admin

Souhlas, dejte renemu admin prava. Uvidime, co s tim spravi.

dejte mu to, ale jeste lepsi

dejte mu to, ale jeste lepsi by bylo aby Rene uzcev spolupracoval s nejakym doktorem...rady na netu sou fajn ale lecbu ti nezajisti. Ty znalosti co ten cyklista ma je treba vyuzit v praxi!

Jane, Jane, co ty na to

Jane, Jane, co ty na to prosím? Není nahoře vše, ty znáš mnohdy důvody proč to ano a to ne...... mě třeba nabídnou na chronicitu Cefťák a vím, že  ho mám odmítnout a hlavně proč, co dál odmítnout a proč ale moc nevím :-(, doktoři tomu vůbec nerozumí.  Také by se tu denně neevidovalo x magorů či psychopatů.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k