rok a půl léčby- update

Zdravím všechny spolubojovníky,

mám za sebou něco pře rok  půl léčby a stále pokračuji. Jsem na minu 2krtá denně a azy 500mg po-st-pa, občas probiotika, nějaké vitamíny. Vše je zlepšeno o 90% jen zůstali trávicí problémy a psych.problémy. Trávící se ale začínají minimalizovat poté, co jsem opravdu poctive vynechala lepek, již dříve jsem nejedla pečivo a mouku, ale stále byl přítomen skrytý lepek např. sojovém jogurtu, oříškové tyčince a taky spousta ofi uznaných bezlepkových výrobků obsahu jakousi redukovanou někdy označovanou purifikovanou pšenici, což byl kámen úrazu. Hodně pomohlo ráno pít vovdu s citronem, lžičku rakytníkového oleje a taky tělo naučit se pravidelně vyprazňovat- čili fekální reflex. Nejím maso ani mléčné výrobky a myslím, že trávicí potíže budou brzo minimální. Stále zůstávají psych. problémy-špatná nálada,smutek, úzkosti ale zdaleka ne pořád- pokud ale někdo víte co s tím budu ráda- antidepresiva dlouhodobě bez efektu a teď už na nich závislost- nejdou vysadit přesto, že si myslím, že stav bez nich by byl stejný.

Když to zhrnu a pro nováčky:léčba dle WP je pro mě zázrak a dostala mě z nelidských bolestí, únavy,nekončících nemocí celého těla, takže WP děkuji a těmto stránkám taky, protože nebýt nich, tak o tomto nevíma jen stěží bych zvládla těžké začátky.Výsledky borélii a chlam mám stále vysoké proto i dál pokračuje léčba, ale cítím se nesrovnatelně.

Držím všem palce, protože je to boj, ale má smysl- jde totiž o život :-)

Budu ráda za rady ohledně psychiky. Zůstal mi ještě úplně celý BetainHcl od source naturals  s dlouhou zárukou a fakturou, tak písněte do schránky, je super na trávení, už se o něm tady dost napsalo, já ho nesmím kvůli vředu

na psychiku skus sport, skus

na psychiku skus sport, skus prirodu, vejlety do prirody, plavanie atd.......clovek potrebuje vidiet a citit krasy zivota a psychika sa zlepsi na beton aj ked viem, ze casto su za tym patogeny netreba zanevriet na tie cinnosti, su moc dolezite! sme ludia, nasa DNA nebola budovana na sedenie celodenne niekde za PC atd...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

ahoj anetka. Mne na psychiku

ahoj anetka. Mne na psychiku veľmi výrazne pomohlo užívanie niacinamidu (tzv. flus-free niacin - nepliesť si ho so štandardným niacinom). Niacinamid je veľmi dôležitý na detoxikovanie od candidového toxínu acetaldehydu. Štandardná zostava vitamínov z WP ani carbofit proti acetaldehydu nestačí, je nutné pridať do zostavy niacinamid a poprípade zinok (ak je bezpečný vzhľadom na borelku) a molybdén. Ja som užíval 2x500mg niacinamidu denne. Dovtedy som mal 5 rokov na WP problém s mozgovou hmlou a depresiami. Pri depresiách som mal dojem, že sú spôsobené hlavne efektami antibiotík (u mňa robilo problém doxy a enti/tini). Pri mozgovej hmle podozrievam, že bola spôsobená candidovými toxínami.

Liečba candidy by ti možno pomohla aj na tie črevné problémy.

Dôležité upozornenie: nepliesť si niacin a niacinamid.

- niacin (flush niacin) funguje podľa tvrdení dr.Powella pri vysokých dávkach proti chlamýdiam v bielych krvinkách

- niacinamid (flush free niacin) nemá na chlamýdie žiaden vplyv. Pomáha na detoxikáciu od acetaldehydu a tiež pri regenerácii nervových buniek.

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Zajímavé počtení

Zajímavé počtení http://www.nutrion.cz/info/detail.php?idzb=262

"Nemoc z nedostatku vitamínu B3 se nazývá pelagra, ...  Pelagra je nemoc tří D-dermatitis (kožní příznaky), diarhoea (průjem), demence. Pacienti mají unavený vzhled, jsou vyhublí, anemičtí (chudokrevní).

Příznaky kožní postihují symetricky ruce, lokty, nohy, kolena, krk. Kůže je začervenalá, později zhnědne, je hrubá, hyperkeratotická, mohou se tvořit puchýře. Tyto stavy vedou k trvalé pigmentaci s ložisky ztluštělé či atrofické (ztenčelé) kůže.

Objevují se hnilobně páchnoucí průjmy, zvýšené slinění, jazyk je červený a vyhlazený, nauzea (pocit na zvracení) a zvracení. Dalšími příznaky jsou nervozita, nespavost, bolesti hlavy, svalová slabost, závratě, třes, ztráta chuti a čichu, deprese, halucinace a demence..."

Všechno jsem měl, jen jsem nebyl  vyhublý! Niacin jsem bral, ale problémy nezmizely, zmizely po CAPu, napadá potom člověka, měl málo niacinu v jídle nebo mu ho užíraly ty potvory chlamky, borelky, bartonelky...? 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k