Rifampicin

ahoj, jedu (cca od června) protokol 300mg doxy denně (100 ráno, 200 večer), 3x 500 azi (po, st, pá). Toto jsme najížděl cca 2 měsíce. Teď jsem k tomu přidal Rifampicin, nejdříve 1x 300mg denně a po týdnu jsem navýšil na 1x 450mg denně. Klasika protokol z BCA. Teď tedy jedu plný protokol 4 dny (myšleno plný s těmi 450mg rifampicinu) a začaly na mě jít brutální herxy. Dnes mě to hodilo do postele a nepomáhá moc ani  tuny céčka, gluthatione, prostě nic.

Dotaz: může se, kdyby se to zhoršovalo a herxy byly více a více silnější znovu ponížit na 1x 300mg (rifampicin)?? ptám se kvůli té rezistenci či dalších věcech spojených s rifa.

Podle me ano pokud zachovas

Podle me ano pokud zachovas doxy a azi. Komninace doxy a azi by mela zamezit vzniku rezistence. Rifa ma hodne vysoky prunik do tkane, takze pusobi nekdy az moc dobre i na intracelularni patogeny. Mimo jine take proto se v protokolech obvykle nezarazuje jako primarni ATB. Hrozi totiz poskozeni silneji zasazenych tkani. Zejmena jater.

Říkal mi Cyklista, že v BCA

Říkal mi Cyklista, že v BCA nedávají dávky ATB průběžně 2x denně ale větší nálož 1x denně, pokud jsem tomu dobře rozumněl. Ve smyslu tohoto by to asi nemělo vadit. Mezi špatnými je dobrá zpráva to, že to má u tebe nějaký výsledek - něco se děje, mikroby chcípají a uvolňují endotoxin. Je třeba vydržať, ale jak říkají ti doktoři co to jsou ochotni řešit - pomalu, aby se neudělao více škody než užitku! Ale zase nepřestat.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k