radost a co my ?

někteří se umí radovat z maličkostí a my bychom také chtěli, ale jak , když  existují  kruté bolesti. Leon není sám, jen o bolesti napsal a kdo ji nezažil, neví o čem je řeč.

Já ji zažívám rovněž , ale radovat se nejde. Radovat se mohou fabrikanti, že jim dojdou běženci a zaplní jim volá pracovní místa (udajně 5000). Musí na ně ještě počkat, než překonají Makedonii,Srbsko,Madarsko, a jsou v Česku. Jenže oni nechtějí dělat za pár šupů, tak pokračují do Německa, kde jsou jiné platy a jiné soc.dávky.

Člověk je musí litovat, kolik kilometrů musí uběhnout, aby se dostali z míst, kde se válčí. Přitom by mohli přejít kopeček a jsou v Azerbajžánu nebo v Gruzii.

http://www.respekt.cz/galerie/sen-zacina-na-lesbu

 

jen tak na okraj; když jsem

jen tak na okraj; když jsem měl po kapačkách lendacinu a chtěl po PL udělat test, zda je už konečně LB  negativní, tak mě odkázal na nemocnici v OL, kde mi kapali; on to dělat nebude (tzn. nenapíše žádanku na lab. -práce na 15 sec.) a v nemocnici v OL mi zase řekli, že to má udělat PL, že oni to dělat  nebudou...šetří se ? a najednou budou testovat nepojištěné  ekonomické běžence ? ten, kdo uteče před válkou a nezastaví se v krajině bez války a běží dál až do Evropy je ekonomický běženec. Bohaté státy v čele se šejky, kteří zbohatly na tom, že sedí na ropě, tak tam doběhlo NULA běženců a mají to za humny.... To jen tak na okraj, že by se mělo nalévat čistého vína a neoblbovat národ

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k