Prosím o rady trachomatiky prostatiky

Dobrý den,může mi někdo poradit,zda se dá detekovat CTR ve stěrech z uretry po masáži prostaty po roce od propuknutí prostatitidy?Můj bývalý urolog mi řekl že chlamydie se z prostatického sekretu vyšetřit nedají,tak jsem si našel nového,ten mi sdělil,že je to obtížné,že nejlepší je masáží prostaty nahnat sekret do uretry a pak setřít,ale bojím se že po roce a něco už se ve stěrech nic nenajde,není to už moc dlouho?Navíc stěry jsem měl už dvakrát,jednou den po vybrání atb,jednou asi dva měsíce po,ale vždy negativní,ikdyž ani jednou nebyli po masáži.Hlavně prostatické obtíže jsou o minimum lepší,mírnějši bolest,spíše dyskomfort,přetrvává hlavně zduření semenných provazců(chámovodu) a bolest varlete a nadvarlete,plus ne již urologické obtíže,bolest kyčle,si skloubení,bolest svalů na téže DK,záškuby svalů.Hlavňe si myslím kdyby v prostatickém sekretu mělo stále něco být,měla by potíže i partnerka,ale ta má stěry z pochvy negativní.Dékuji za rady a názory.Už si nevím rady,Ctr jsem měl pozitivní v krvi a tam jsou výsledky neurčité,dvakrát negativní,třikrát pozitivní infekce,jednou to vyjde tak a podruhé zase jinak.

Podle příznaků jsou to na

Podle příznaků jsou to na milion procent chlamydie, na tvým místě bych neřešil nějaký výsledky ale zašel někam, kde tě budou léčit a uvěřej ti.u chlamydií se léčí (nebo alespon by mělo) podle symptomů a ne podle nějakejch výsledků, který nejsou vůbec směrodatný. Asi nezbývá něž nějaký soukromý lékař či lékař, který uvěří tvým problémům. Je ale dávno známo, že u chronických chlamydií jsou protilátky hodně nízké a stěry negativní. proto bych to fakt neřešil. Zkusil bych kombinaci nějakých atb ćo mají nejlepší průnik do prostaty, na pár týdnů a pak přešel na bylinnou léčbu. to je asi jediná možnost, jak ty mrchy dostat pod určitou kontrolu..

Na milion procent...hm, a z

Na milion procent...hm, a z pohledu celostní medicíny je to jak ? LaughingKissTongue Out

a abych ti odpověděl na tvůj

a abych ti odpověděl na tvůj dotaz, ano dá se detekovat případný nález kultivačně z prostatického sekretu, ale jakožto zaměstnanec laboratoře tě musím zklamat, u sekretu je ta pravděpodobnost, že se setře infikovaná buňka cca 50%, což potom nemá skoro žádný význam to provádět. Je to k vzteku, dokážu se do tebe vcítit, každopádně ve finále se stejně atb + bylinný léčbě určitě nevyhneš, ať dopadnou výsledky jakkoliv. Pak už se jen modli, aby jsi vyhledal dobrého doktora, co ti nedá krabičku doxybene či ofloxacinu na týden...pak napiš, jak jsi dopadl

Mě udivuje ta jasná diagnoza.

Mě udivuje ta jasná diagnoza. Takže nic jiného takové potíže nemůže způsobit? A krabička doxy to pořeší? To je zase  legrace.....ale je  pěkné, že jsi odborník. Já myslím, pokud má trachomatis, že to nebude jedna krabička. I když by se neměly léčit papíry, ale lidé dle příznaků. Osobně si myslím, že stěrem u žen se najde trachom jen v akutní fázi, poté prostupuje bakterie dál do těla. T.j., že  nemocné ženy jdou na gynekologii, kde se na stěru nenajde, ale v krvi se prokázat  pak dá. Může to tak být?

nene, tyto symptomy jsou

nene, tyto symptomy jsou jasně vyovolané CTR, nic jiného nic takového navzájem nevyvolává. s tou krabičkou doxy to bylo myšleno jinak, znovu si to přečtěte, a pak teprv něco pište :-). Ano jsem odborník, rád poradím :)  Ale tázající je muž, nezajímá ho jak to je u žen, to jen tak na okraj 

Je dobře, že potíže jsou

Je dobře, že potíže jsou jasné od CTR.  Jsem ráda, že to není e-coli, enterokok, klebsiela, mykoplazmata, uroplazmata, viry, plísně, prvoci a další. . .

Tak tak, zde je to to více

Tak tak, zde je to to více než jasné, žádná jiná urologická onemocnění tyto specifické symptomy nevyvolává, pokud chcete vědět bližší info, neváhejte mne kontaktovat.

Ne že bych chtěla nějak

Ne že bych chtěla nějak znevažovat Vaše diagnostické schopnosti,ale naprosto stejné potíže vyvolává třeba zákeřná ureaplasma!

Presne tak Renato a jsem

Presne tak Renato a jsem rada, ze jste takto odpovedela jste prede mnou! Ureaplasma zpusobuje presne tyto problemy a mozna ze je castejsi nez chlamydie! Takze ono tvrdit na 100 procent neni vzdy vhodne...ze stery jsou na nic to uz tady bylo receno tisickrat...mimojine! 

pro Rfael:  daj si urobit

pro Rfael:  daj si urobit WesternBlot s popisom proteinov /medy kosice/ alebo LTT test na chlamydiu tracho /BCAlab alebo IMD Berlin / a budes to mat jasne ci to je infekcia ktora ta trapy uz dlhsi cas. 

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Per Rafael: snad v teto fazi

Per Rafael: snad v teto fazi by bylo nejjednodusi nechat otestovat v metode PCR jak chlamydie tak ureaplasma. A na masaz prostaty a ostatni performance bych se vykaslala. Bohuzel jsem toho v zivote uz videla tolik, ze uz neradim jen tak, jinak je to mnohdy zbytecna ztrata casu a penez.

A kde se můžou tyto testy

A kde se můžou tyto testy nechat udělat?já už měl stěry z uretry,vyšetření ejakulátu,moč a vše negativní,i odběry krve na CTR jednou tak a jednou tak

A dá se to udělat někde jinde

A dá se to udělat někde jinde kromě luhačovic nebo klubala?

Milion procent? A co taková

Milion procent? A co taková Ureaplasma urealiticum - chová se přeně tak. No ale ono je to vlastně skoro fuk. Projevy, léčba - stejné jako u chl.

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Ahoj. Jak zde bylo jiz

Ahoj.

Jak zde bylo jiz zaznělo, v prostatě může být zalezlé cokoliv.... Sám s tím bojuji od podzimu 2015, víceméně to začlo po sexu a prochlazení u vody.

 Na začátku choroby jsem měl jen lehké pálení žaludu, občas lehoučké pálení na hrázi které jsem přisuzoval cyklistice (jsem vášnivý cyklista a min rok jsem začal po delší pauze opět aktivně jezdit), občasné píchnutí ve svěrači. Potom se ale přidal šílený zánět močové trubice, bolesti  nohou, zánět v oku - myslel jsem že mám jasnou CTR.

Seznam vyšetření:

Urologie  - 2x stěry na ureaplasma,mycoplasma,chlamydie, 2x PCR z moči na tyhle potvory vč kapavky, moč - vše negativní až potom při vyšetření ejakulátu vyšlo: klebsiela,enterokok a lehce ecoli...

Oční - 2x stěry jak klasické tak PCR na chlamy - negativní

Immunologie - 2x PCR na vše vč Borelky (sám imunolog mě řekl že může být zavrtaná kdekoliv) - negativní, komplexní vyšetření - borelka jen protilátky (prodělal jsem jí někdy před 15 lety - tehdy léčen ATB, byl jsem jen hrozně unavený jinak nic, po dobu dalším 5 let každy rok kontrola) chlam pneu lehce igg, tracho negativní, ureaplasma negat, hominis negat.....Buněčná imunita v pořádku, CRP v pořádku. Nález pouze "lehce" Mycoplasma pneumonie a heliobakter pylori. Jelikož se zdá, že mě zatím nic z jmenovaného problémy nedělá, tak na podzim mám další komplexní testy pro porovnání.

 

Urologická léčba probíhala následovně:

dva týdny zinnat - potom výměna doktora (jste mladý, to máte určitě od zad...) - 3 týdny pauza, 4 týdny ciplox+ alfablokátory + koloidní stříbro + wobenzym + vrbovka + vitamíny - vypadalo to, že jsem se z toho dostal ale přisla recidiva.....jestě před recidivou mě doktor dal pro sichr na další 3 týdny ciplox.....po dalším balení ciploxu téměř žádná změna. Dva týdny po dobrání další odběry, moč čistá, v ejakulátu streptokok.....nasazen na 4 týdny furolin- Furolin mě spíš močové cesty řádně podráždil tak, že po každém močení mě prostata a močová trubice třeba hodinu pálila a bolela.

Zhruba 3 týdny po dobrání furolinu se problémy začli snižovat až na "snesitelné" - zvýšená cistlivost na změnu počasí, chlad nebo podráždění po stolici. Tento stav vydržel asi měsíc a nyní mě lehké problému opět naskakují (pálení prostaty po stolici,občasný chlad na hrázi či když déle nepiji, lehké pálení po močení) Přijde mě, že se vše zhoršílo po běhání...

Sám nevím, jestli nemám už přemnoženou kvasinku či nějaké dysfunkční změna po zánětu kreré mohou nastat a ani dnes nejsem OK, ale je to mnohem lepší a bojuju. Není to vůbec jednoduché, hlavně na psychiku - jakoby ta potvora byla propojena s mozkem.....bolesti jsem zažil už dost ale tohle je sakra úporný..

Radím ti, nech si udělat komplexnější vyšetření, nemusí to být chlamydie ale i nějaká "běžná" bakterie...

PS : četl jsem tady o chilonové toxicitě a souhlasím, po ciploxu mám občas stavy kdy jsem trošku mimo....třeba v autě...jako tělo bez duše, prostě to najednou přijde, člověk funguje normálně ale případá si jak v lehkém snu....

Kde je ten "odborník" 

Kde je ten "odborník"  Kacko44? Přišel, plácnul a zmizel.......pokud to tak valí i v praxi, tak potěš koště! Jistěže za ve nemůžou  chlamydie :-(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k