Prosím o radu

Ahoj všichni, včera jsem objevila tuto stránku a neustále si čtu vaše příběhy. I já řeším něco a vlastně nevím co. Lítám po vyšetřeních od června a stále bez diagnózy. Proto jsem se chtěla podělit o svůj příběh a znát vaše názory, rady a zkušenosti.
 
Začátkem června mě začalo bolet v krku. Obvodní lékař mi změřil CRP, které bylo 97 a dostala jsem antibiotika Ospen. Po dobrání se mi bolest v krku vrátila a dostala jsem další antibiotika Xorimax. Po dobrání Xorimaxu bolest v krku přestala, přesto jsem měla neustále CRP kolem 100 (někdy 114,117,94 atd.). V červenci mě začala bolet ramena. V noci mě to vzbudilo a nemohla jsem zvednout ruce nebo se otočit na druhý bok. Také mě bolely kolena, plosky nohou a kyčle. Bolest už nyní není tak silná, ale stále to není ono. V srpnu jsem ležela 3 dny na interním oddělení, kde mi dělali různá vyšetření (sono břicha, rtg plic,rtg ramene,ECHOkardio,gastroskopie) a plno krevních rozborů a krevní obraz. CRP jsem měla 153 a sedimentaci také vyšší. Pustili mě domů s tím, ať se dostavím na revmatologii, kde doktorka potíže s kloubama vyloučila. Poslala mě na několik vyšetření. Doporučila mi Leukoscan v Chomutově (bez nálezu). Také jsem navštívila homeopatičku, s homeopatikama jsem v půlce.
Co mě ale nejvíce zarazilo, jsou chlamydie, EBV a CMV (viz. příloha). Lékaři mi tvrdí, že jsem se s tím jen setkala a dál nic. To ale znamená, že jsem to prodělala ne? Nebylo to léčené vhodnými léky. Proto se chci zeptat (máte zkušenosti), zda nemohu mít takovéhle následky (vysoké CRP, sedimentace)?
Moc děkuji a přeji pěkný den Karolína

PřílohaVelikost
DSC_0269.jpg24.21 KB
DSC_0270.jpg22.43 KB

To tezko rict.. delat to

To tezko rict.. delat to muzou i nemusi... bojuju s tim samym= s podobnyma vysledkama 

Ale dost mozne to je.

Ale dost mozne to je. Chlamydie klouby delaji

Ještě mě čeká imunologie, tak

Ještě mě čeká imunologie, tak snad se něco zjistí. Děkuji :-)

No ale myslím ze crp takto

No ale myslím ze crp takto mimo normu nikdo tady neměl. Jde o to ze vše zda OK a proto lékaři neleci.

Kamaradka s boreliozou mela

Kamaradka s boreliozou mela vysoký crp, další s mykoplazmou taky. I kdyz je fakt že vetsinou to nebyva  (u chroniku!) ale v akutni fázi muze ??

,

,

V akutní ano ale pise ze se s

V akutní ano ale pise ze se s tím trápí od června. to už akutní nebude.

Doporučuji ještě imunotesty,

Doporučuji ještě imunotesty, autoprotilatky A ltt testy borelie, Chlamydie, Bartonela - ty plosky. Ideálně augsburg, blíž je možná Bratislava.

Borelie mi dělali a tam nic.

Borelie mi dělali a tam nic. Děkuji za radu, poptám se na imunologii :-)

Na imunologii ti moc

Na imunologii ti moc nepomuzou s ltt testy. Musis k soukromnikovi.

Jo aha,tak moc děkuji.

Jo aha,tak moc děkuji.

ahoj, Jj ale to ti dělali

ahoj, Jj ale to ti dělali elisa test mozna western blot,tim se nerid na 100%..u me se to pak taky jevilo negativně, ale LTT test jásna pozitivita

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Fakt jo?Už si zjišťuji ten

Fakt jo?Už si zjišťuji ten LTT test. Jelikož nemám moc aktivní doktorku a většinou mi jen řekne, ať už normálně fubguji, budu si to muset zařídit a uhradit sama. Moc děkuji :-)

Ahoj ja bojuji take s

Ahoj ja bojuji take s kloubama a jedine co zabira jsou kapacky nechej si udelat rozbor u dr.Klubala 

Dobře, to asi bude nejlepší,

Dobře, to asi bude nejlepší, děkuji moc :-) 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k