Prosím o pomoc - Lékař Praha

Dobrý den, vážení diskutující,

Již tři roky trpím velkými bolestmi, nesmírnou únavou, teplotou a dalšími příznaky Cpn.

Bohužel se mi podařilo prokázat můj stav až nyní, po dostatečném shromáždění informací a vynucení testů.

Nemoc je v chronické fázi.

Je mi 22 let a již tři roky v podstatě nežiji.. což ostatně všichni pravděpodobně chápete.

Jsou tu diskuze z roku 2007, kde se marně domáháte inteligence a vědomostí u českých lékařů s chabým úsudkem.

Nyní je rok 2013 a já se ptám, zda-li po pěti letech jsou v čechách doktoři, co mají přehled o současných trendech léčby této zákeřné choroby a praxi v praktické léčbě pacientů.

Vidím tu pouze odkaz na dva PLACENÉ lékaře.

Opravdu ani v roce 2013 neexistuje v Praze odborník, co by mi mohl pomoci a naordinoval správnou léčbu aniž by si bral "úplatky" ?

Prosím o Vaši pomoc, dopadají na mne fakta a bezmoc.

Děkuji.

Josef

°Opravdu ani v roce 2013

°Opravdu ani v roce 2013 neexistuje v Praze odborník°

kdyby v Praze, ale on není ani v čR a dokonce ani na celém světě. Pár odborníků ve světě se snaží....a to je tak asi všechno co se dá napsat. Nezbývá než si něco přečíst a snažit se sám, pokud nechceš letět za Velkou louži s rancem dollarů.

°tři roky trpím velkými bolestmi, nesmírnou únavou, teplotou a dalšími příznaky Cpn.° ...ty zminované projevy pasují i na jiné infekce (nemoce) a nejenom na cpn;

a co je u Tebe příčinou se nikdy nedozvíš (nikdo se nedozví) i kdyby ses rozkrájel a stavěl na hlavu. At je to tedy cokoliv, tak se s tím dá bojovat, ale léčbou, ne chozením po laboratořích a touze získat nějaké pozitivní lejstro......s lejstrem si můžeš vytřít tak akorát z........., všechny jsou nespolehlivé.

od r.2000

Děkuji za odpověď..jak jsem

Děkuji za odpověď..jak jsem psal Cpn mám pozitivní v chronickém stádiu.

Psal jsem, že mi trvalo dlouho se k tomu testu vůbec dopracovat přes neochotné lékaře.

Mimochodem zde na webu má skoro každý v podpisu uvedeno, že je na WP.. takže je nejspíš někdo léčí.. nebo si shánějí všichni léky na černo?

Také zde bohužel nemohu pořádně najít nějaký thread o nakažlivost...

Jak mám řešit lidi v mém okolí? Přítelkyni..

°takže je nejspíš někdo léčí

°takže je nejspíš někdo léčí ? °

°trvalo dlouho se k tomu testu vůbec dopracovat přes neochotné lékaře.°

nejsi vyjímka a sám na vlastní kůži poznáváš jak to s léčbou je. Držíš v ruce pozitivní lejstro s chronickým stádiem a ted nevíš co s ním. Co na to lejstro říkají mudři ?

Předpokládám, že tvrdí, že to má každý a hodně otravným dají dvě krabičky ATB. Tak si nemysli, že ty máš v okolí neochotné a my máme ochotné.....všude je to stejné !

Je lepší říkat ,že to má každý a neléčit , než začít léčit  a neznat konec léčby, která se může protáhnout na několik roků. No a když budeš otravný moc, tak tě pošlou na psychiatrii..........a když budeš chytrý, začneš se samoléčbou a ta spočívá nejdříve v nastudování co a jak a kdy a kde

od r.2000

Tak snad tu jsou aspoň Klubal

Tak snad tu jsou aspoň Klubal s Nouzou, ne? Nebo ty už taky nepomohou?

Léčit se samoléčbou, léky z internetu mi přijde hodně riskantní, ale chápu, že někdo jinak nemůže. Já bych se bál.

A o infekčnosti jsem se také nikde nedočet, jestli je rodina ohrožená, nebo ne. Co dělat pro prevenci a ochranu blízkých? Zazdít se do věže každý nemůže :)

 

Děkuji za odpovědi.. bohužel

Děkuji za odpovědi.. bohužel jsem spíše naivně doufal, že se ozve někdo přímo s kontaktem na lékaře, který je do této problematiky zasvěcen.

Cry (Vyjma těchto dvou zlatokopů) Je mi neuvěřitelně odporná myšlenka platit 7 tisíc korun !! Za posezeníčko.

 

nestaval by som to takto

nestaval by som to takto vyhrotene. Liečba je dlhodobá a obnáša predpisovanie značného množstva antibiotík. Bežní obvodní lekári k takému niečomu nie sú ochotní - jednak sa boja kvôli mediálnej hystérii o rezistencii baktérií a jednak by im poisťovňa predpisovanie toľkých liekov neuznala. Klubal má vysoké poplatky za návštevy, ale na druhej strane ti predpíše všetky lieky na poisťovňu a nemusíš doplácať za ne. Ak sa rozhodneš pre samoliečbu a budeš si zháňať lieky cez internet, vyjdú ťa čisto iba antibiotiká na 1500-3000 Kč mesačne, čo tiež nie je banálna suma. Záleží na tom, komu ktorá varianta viac vyhovuje.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Po zkusenostech musim rict ze

Po zkusenostech musim rict ze lecbou u Klubala clovek usetri jak cas tak penize.

WP od 10/2013 

Josefe B., tak, jako ty máš

Josefe B., tak, jako ty máš chronicé infekce díky zanedbání lékařů /snad/, tak je na tom většina lidí zde. Někdo je nakažený déle, tak už to jde hůř, se uzdravit, nebo to nejde vůbec. Kdo je nakažený kratší dobu, má šanci na vyléčení, za určitých okolností ale. Když ti nepomohli doktoři, zkus hledat, co by tobě pomohlo, pokud máš již diagnostiku aspon. Pokud nemáš nic, chce to testy, abys věděl, CO je ti a někde mohl začít. Jinak, doktoři s oblibou říkají, že chlamydie, borelie, syfilis a pod. infekce nic nedělají! Proto se na půdě zdravotnictví dohodli, že se to bude léčit jen trošku nebo se to bude bagatelizovat a říkat, že to nic není. Dál jich pak už nic nezajímá, většinou doporučují lidi na psychiatrii, aby od nich měli pokoj. Nastuduj vše v oranžové liště nahoře, případně mrkni na borelioza.cz. Tam jsou dobré věci! Je úplně jedno, zda máš borelie, chlamydie či syfilis, jsou to spirochety. Nepíšeš, zda jsi za ty 3 roky s únavou, teplotou, bolestí byl u doktora a co na to říkal.......

Já na Klubala nedám dopustit

Já na Klubala nedám dopustit nebýt jeho tak jsem dneska již na vozíku...co je leší zaplatit si lékaře a neděje na zlepšení ...nebo šetřit peníze a stgnace v léčení....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k