Prosba o radu - negativní ELISA, co dál

Dobrý den, chtěla jsem požádat o radu, co mám podniknout dál. Příznaky na Chlamydie odpovídají do puntíku a stav se nelepší. Pořád řeším stěhovavé zdravotní problémy, po ATB mám šílené reakce, tento stav trvá již 4 roky... Neurolog mě konečně poslal na MR a tam našly "bílé fleky" a pro vyloučení RS mě poslali na LP (postpunkční syndrom jsem si užila 5 týdnů!) a závěr: RS to není, Borelie - negativní (byl tam napsán test z moku + PCR +WB) a Chlamydie ELISA negativní. Bylo mi řečeno, že jsem se s nimi nikdy nesetkala. Při akutních respiračních problémech před těmi 4 roky, pak ještě o rok později mi dělali testy, opět Elisa, na imunologii a byly negativní při hodnotách 0,3-0,6, nyní také destiny procenta.EB virus - zvýšené hodnoty ukazující na možnou probíhající infekci - Dr. neřešila - prý na to nic stejně není, to stejné mi řekla na HSV 1+2, kde mi vyšli pamětové protilátky v hodnotě 12000 (ref. meze lab. 0-200). Na gyn. mi dělala stěr před 2 roky a také prý negativní. ORL - nález pouze streptokok v malé míře, jinak nic. Po Clotrimoxazolu forte šílený herx. Prodělaná autoimunita ŠŽ, zvýšená funkce, nyní v normě. Rizikové těhotenství, zdravotní problémy se mi rozjely cca 8 měsíců po porodu - první byla páteř a ŠŽ. V poslední době mám 2-3 opary do měsíce (ústní dutina, rty,genitální), rýmy, angíny, ATB tak 3-4 do roka, ze začátku neustále zvýšené, teď spíše snížené teploty, zimomřivost,chladné ruce, nohy, výtoky,bolesti pánve,svalů,kloubů,záškuby páteře, hypermobilita kloubů,páteře, skolióza, bolesti hlavy, migrény, ztuhlost krční páteře, trapézů, bolesti ramene,ekzémy,záněty spojivek (za podzim asi 3x i zánět rohovky), mozková mlha,úzkosti, závratě, motání hlavy, reakce na změny počasí, kolísavý krevní tlak, atd. a nekončící nesnesitelná únava bez odeznění po odpočinku.

Uvažuji o testu WB na Chlam. tracho a pneu a prosím, která laboratoř je v Praze spolehlivá (nejlépe Pha 3,4,10), ale když bude potřeba, tak se tam nějak doplahočím). Myslíte, že mi tento test pomůže něco osvětlit nebo se mám objednat ke Klubalovi, kde jsem koukala je to za 7 tis. cca do 1 - 1,5měs. a ještě mě napadla ta dermatovenerologie na Smíchově, jak tady někdo psal na ty Tracho.

Děkuji moc za přečtení a radu.

Jani, já je mám taky všude

Jani, já je mám taky všude komplet negativní. Akorát v Německu LTT dost vysokej, což znamená, že tam jsou. Takže moje rada - buď zajeď za čáru na test LTT, nebo nech otestovat manžela, či někoho velmi blízkého s kým žiješ v ČR, dobrá laborka je Vidia diagnostica v Praze (tam to mám ale taky negativní). Mysli na to, že pokud jsi v takovém stavu, tak to tělo nezvádá a budeš toho mít v sobě víc, nejenom možná chlamky. Měla bys začít léčbu, na které máš reakce, ale jak to uděláš, to už je na tobě. Z mých zkušeností - nejlepší diagnostika je terapie. Tj. jenom podle toho, jak ti léčba zabírá poznáš, jestli ses trefila - testy bývají naprd.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Gejšo, děkuji za odpověď. Tak

Gejšo, děkuji za odpověď. Tak teď nevím, jestli má cenu ten WB nebo Klubal. Prosím ten LTT dělají jenom v zahraničí nebo i u nás? ATB nikde nemám možnost zatím sehnat, přemýšlela jsem o bylinkách. Zkoušela jsem i čínskou medicínu, akupunkturu a nic nezabírá...

LTT robí AGEL v ČR -pozri .

LTT robí AGEL v ČR -pozri . serologie . neviem , či si to tam niekto  už dal robiť a neviem či je to ELISPOT - LTT ako v AUG ,ktorý je popisovaný ako citlivejší ako iné LTT, dalej sú vhodne i NKbunky CD57 a samozrejme iné koinfekcie 

 

l

LEA6

Děkuji za tip.Našla jsem u

Děkuji za tip.Našla jsem u nich Elispot na boreliozu, na chlamydie ne.Zkusím tam kdyžtak zavolat.Z ceny se asi určitě posadím...A ten WB má cenu nebo ten Klubal?

Fakt má cenu otestovat

Fakt má cenu otestovat manžela :-) Dycky to mají oba, akorát se s tím občas někdo nevyrovná. Ten, co se s tím vyrovná, protilátky většinou má. AGEL si myslím že LTT na chlamky nedělá, ale dej vědět, jak se vyjádřili.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Je fakt, že manželovi taky

Je fakt, že manželovi taky pořád něco je (infekty HCD, střevní problémy, zuby,...), ale vždy to nějak ustojí a já to od něj chytnu. Problémy ukazující na Chlam. tracho nemá vůbec žádné. A u něj udělat prosím co za testy a co by z toho plynulo pro mě, když by měl něco pozitivního?

Ještě mě napadá, mohla bych

Ještě mě napadá, mohla bych sem naskenovat výsledky z lumbálky a séra, kde mi Dr. tvrdil, že jsem absolutně zdravá a chlam. jsem nepotkala nikdy v životě? Moc se v tom totiž nevyznám...Děkuji.

Naskenuj, všem se často děje,

Naskenuj, všem se často děje, že lékař pacientovi řekne, že je to OK, že se nic nenašlo a ono to není pravda. Takže všecko do ruky a průzkum. Já to dělám i tak, že to odnesu 4 lékařům najednou. Bys koukala, každý říká něco úplně jiného. Nemusím to dělat, neb tomu většinou nějak rozumím, ale pak mám přehled jaký má kdo vědomosti a zájem. Jsem se furt divila, proč lidi pracující v zahraničí ve zdravotnictví nechtějí skončit při návštěvě rodiny v české nemocnici. Taky znám lékaře v ČR, kteří si v důchodu spoří na to, aby je někdo zaopatřil u nich doma...

V lidstvu všechno chodí ve vlnách, buď jde lidská civilizace nahoru, anebo jako teď, dolů. Je s tím třeba počítat. Věřit můžeš jenom sama sobě.

Jo, bacilonosič je na tom často líp:-)

Jestli máš nějakou základní nemoc jako je např. borelioza, tak to na manželových testech nepoznáš. Ve svých jsi to nepoznala taky, neb ty testy jsou velmi naprd. Určitě si nech udělat ty respirační např. i mykoplazmy, to je taky problém tvým směrem. Nebo můžeš zahájít léčbu proti všemu :-), ale je to loupání cibule, něco potlačíš a něco jiného ti vyskočí. Jestli ti pak naskočí imunitní systém a doloupeš, je ve hvězdách.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

dobre si to napisala s tym

dobre si to napisala s tym loupanim :) uz ma ruky bolia od tolkeho loupania :)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

                             

 

                 

 

 

 

 
 
 

 
 

přidat komentář k albu...

                             

 

                 

 

 
 

 
 

přidat komentář k albu...

Tak jsem zkoušela volat do

Tak jsem zkoušela volat do Agelu přímo na sérologii a tam mi řekly, že LTT testy na chlamydie nedělají. Takže nic...

Ještě jsem teď podstoupila testy na Chlamydie tracho z moči (měla by to být PCR) a taky negativní, i když všechny příznaky sedí. Tak už nevím...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k