Prosba o pomoc

Pekný večer všetkým, chcel by som poprosiť o radu všetkých skúsenejších užívateľov fóra. Moj príbeh je dlhý, to by bolo aj na napísanie románu. Problémy začali 4 roky dozadu, v podstate to bolo odlišné v priebehu ako vačšina z vás, lebo u mňa prepukli problémy v priebehu pár týždňov, no a doteraz sa nezistila príčina. Bežných lekárov a najma neurológov radšej nezmieňujem, čo sa týka doktorov Ďurovká, klinika v Luhačovicach, tak tiež som sa nedopátral k príčine. Čo sa týka testov, tak všetky základné neurologické boli v norme, znížená imunita aj po polyoxidoniu, hraničné ltt aj igm na chlamýdiu aj boréliu, vysoký histamín, takmer nulový vitamín d, mierna hyperkalcémia, zvyšné vitamíny a minerály v norme atď. Zakladné testy na autoimunitu boli v poriadku, takže ďalšie testy sa nerobili. Trápia ma najma neurologické ťažkosti a to je silné pálenie po nohách, zášklby a pálenie všade po tele, náhodné bodavé bolesti, silná bolesť hlavy, akoby trpnutie svalstva so zimomriavkami, bolesť v ramenách, silný pocit suchých očí, zadychčanosť a silné potenie po fyzickej námahe. Lieky, kt. by zabrali na chlamýdiu a boréliu veľmi nezabrali, minocyklín, azitromycín a rifampín, zlepšenie tam bolo, ale je to minimálne. Na periférnu neuropatiu beriem iv b6, b12, vit c, mg, potom vitamín d, cholestiramine, resveratrol, nac... no bez nejakého zlepšenia, antihistaminika som skúšal tiež, isoprinozín, acyklovir tiež nepomohli, mám mierne vysoké igg titre na ebv, hsv, čo zabralo bol jedine isoniazid vo vysokých dávkach, no pre silné dráždenie žalúdka kvoli vysokým dávkam som ho prestal brať a čakám na intravenóznu formu. Moja otázka k Vám je, či nemáte skúsenosti s nejakými atypickými baktériami, lebo problémy čo mám z borélie ani chlamýdie nebudú, skor kožné problémy by nasvedčovali bartonelle, no liečba naňu nezabrala a vzhľadom na účinok isoniazidu by som skor tipoval nejaký druh mycoplazmy, fakt neviem. V prílohe si možete pozrieť akné, kt mám po ramenách a čiastočne aj na záhlaví, liečba aknenormínom cca 6 mesiacov nepomohla a tiež mám varixy v oblasti chodidiel. Vizuálne problémy ma ani trochu netrápia, iba tie neurologické, lebo to skutočne ničí život, keď výjdete na ulicu a ani neviete, kde ste a to mám iba 23 rokov. Ináč aj na tie varixy pomáhajú čiastočne atb, keď som v minulosti obmenil atb, tak som cítil zdy zlepšenie, no potom to stagnovalo, zase som zmenil liečbu zasa sa to trochu zlepšilo a napokon nič. Tak neviem, či nevyskúšať protokol na tbc alebo niečo podobné. Ďakujem vopred za Vaše rady.

PřílohaVelikost
20171106_204146.jpg18.33 KB
20151226_093105.jpg16.8 KB
20171106_204251.jpg8.15 KB

 tady na mnew vyskočilo

 tady na mnew vyskočilo toto:   Natural Treatments for Lyme Coinfections Anaplasma, Babesia, and Ehrlichia ...

 Někde jsi říkal, že tě něco štíplo, tady to ukazuje na tři potencionální potvory, no a může jich mnohem více...

Asi ti neřeknu nic nového, ale vědět tak, co je prapůvodní příčinou problému, byl bys chytřejší a mohl bys lépe určit účinou strategii boje... ale možná máš celou tu směsku...

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ten první obrázek vypadá jako

Ten první obrázek vypadá jako zlatý stafylokok, svědí a je to nekonečný příběh, mám ho, to je kamarád na věky, stěrem se zjistí ! Ty varixy nic moc, to zagoogli, abys viděl pořádné a třetí tak bartonela nebo jiná potvora, jak píše Jan. Antiparazitickou kůru jsi  nějakou vyzkoušel? Na 23 roků dost v anále! 

Dorobil by som LTT na

Dorobil by som LTT na bartonelu a babesiu a CD57. Ak je CD57 nizke svedci to pre boreliu

Nie kazdemu zaberaju standardne ATB, nejakych 10% ludi nereaguje, budes musiet skusat a hladat

Skus sa inspirovat tu : http://www.treatlyme.net/treat-lyme-book/lyme-disease-antibiotic-guide/ 

Tento LLMD uz pouziva ako liecbu prvej voby jadro z cowdena - samento a banderol, ale pouziva aj ATB

Treba najst co ti zabera, potocit to, urcite nejake pulzy entizolu skusit ci to nieco urobi

MR mozgu este skus dorobit

MR mozgu este skus dorobit

Mne sa javi velmi strohy

Mne sa javi velmi strohy popis Tvojej liecby??

Ako dlho si sa liecil u Durovskej neprerusovane, kolko pulzov si dal entizolu?? Mal si reakcie , alebo po pulzoch je Ti dobre, kolko atb ste pretocili.

Lebo aj pises, ze nezabrali, casto zaberu az po dlhej dobe.Ak mas hranicne LTT na borelie a chlamky, to som mala aj ja  uplne hranicne a v liecbe sa na viac ako rok este stav dokonca zhorsil a az po 2 rokov sa zlepsujem.Ake mas CD57 ..

Drz sa daj si pretestovat ako Ti radia

CD 57 som mal cca 160 ak sa

CD 57 som mal cca 160 ak sa nemýlim, no podľa BCL to bolo fajn, lebo dolná medza bola cca 120, nemám prístup momentálne k výsledkom, akurát CD4 a CD8 bolo opakovane dosť nízke, žiadné špecifické antigény IGM pre boreliózu ani chlamýdiu nemám, všetky, kt. boli pozitívne/hranične pozitívne sú nešpecifické a aj IGM bolo hraničné a hodnoty IGG boli minimálne. V BCL som mal liečbu cca 2.5 mesiaca atb, 2 mesiace bylinnú bez nejakého výratného posunu, u Ďurovskej som bol len raz, prepísala iba lieky za cca 600 eur, na kt. som nemal. Celkovú liečbu som mal podstatne dlhodobejšiu bral som cryptolepis, houttunyu, sida acuta + kopu doplnkov, plus ďalšie atb dlhodobo, trochu mi bolo lepšie, no opať sa stav moc nezlepšil, no prejdem k súčasnému stavu, tie strije, kt sú typické pre bartonellu, sa mi objavujú v oblasti trupu vždy pri cykle atb, no nemiznú, posledných 25 dní som bral levofloxacin 500 mg, doxy 400 mg, ACC 2.4 g, aj metronidazole 1 g iv denne, iv fluconasole, bolo trochu lepšie, opať mi pribudli strie, no nemal som žiadny výraznú reakciu na lieky až pokým som nepridal isoniazid, vtedy som nevedel pomaly ani o svete, všetky bolesti preč a nahradené to bolo takým strašným točením hlavy a plávaním videnia, tak to mi príde ako herx reakcia, klasické protokoly na boréliu ani chlamýdiu u mňa nefungujú tak preto som sa pýtal na tie atypické baktérie. Na tú bartonellu tiež som bral asi najúčinnejšiu kombináciu mino+ rifampin a teraz aj levofloxacine a doxy, lebo podľa príznakov by mala byť prítomná, no akurát sa mi spravili škrabance po koži a veľmi mierne zlepšenie, trochu pomáha aj acyklovir na únavu, cti a mri mozgu bolo opakovane robené a nemal som tam nič, ani tetaniu nemám preukázanú, na neuropatiu tiež iba niektoré atb pomohli, Mg aj b vitamíny som bral aj beriem aj iv a je to k ničomu. Imunita akoby nereaguje, teploty som nemal asi nepamatam, všetko začalo rýchlym nástupom silná únava, kašeľ, úplne bledý, no a prišli bolesti a sa to nabaľovalo, no a fakt nikto nevie, čo presne to je a dlhodobejšie branie tých istých kombinácií dookola nemá podľa mňa zmysel, tak preto by to chcelo skúsiť niečo iné, no žiaľ neviem čo.

"... u Ďurovskej som bol len

"... u Ďurovskej som bol len raz, prepísala iba lieky za cca 600 eur, na kt. som nemal...."

"...no a fakt nikto nevie, čo presne to je a dlhodobejšie branie tých istých kombinácií dookola nemá podľa mňa zmysel, tak preto by to chcelo skúsiť niečo iné, no žiaľ neviem čo..."

Víš, z toho tvého popisu "léčby" jaksi není nikdo moudrý. A pokud jsi přesvědčený, že "...dlhodobejšie branie tých istých kombinácií dookola nemá podľa mňa zmysel,..." mohu ti jenom říci, že tu jsi na špatné adrese. Nevíš, co máš, nevíš, co chceš, víš jen, co "nemá podľa teba zmysel... 

březen 2013 ukončení CAPu 

chodím sem teď min, ale na

chodím sem teď min, ale na toto musím reagovat. Trosku jsem čekal až sem das nějaký summary. No a je to tady. Píšeš ze téměř nefungujes. Nechci té nějak urazit ale moc to tady ani na zahraničních fórech přečteny nemáš.  Dohromady 3 měsíce nějaký systematicky léčby a ještě u největšího trageda na chronicky infekce špačka. Ten člověk by zasloužil profackovat. To jen tak mimochodem. No po takové době čekás výsledky? 2-3 byliny a čekas výsledky? Kolik si bral riface? Aspoň 600/ den , bral si dalacin? tavanic? Chinoly? Zkoušel si iv dalacin, azi? Pulzoval si aspoň rok v kuse, 1,5 g/ den? Bral si naráz 15 bylin? kamo na základě tve dosavadní léčby si nejsem jistej jestli muzes dělat závěry. Léčil si se u člověka, který je úplně mimo a od poradny doktorky si utekl. 

Par rad od člověka kt je rok a 4 měsíce na cap:

1) podstatný je to jak se citis, ne testy. 

2) trpělivost, trpělivost, jít si za svým a mít plán v atb , bylinach a podpoře imunity cca na 3 m

3) ridit léčbu společně s dr.

4) bartonella a nejspíš i babesie nezpůsobuje herxy, většinou jich je v organismu málo a přesto dělají zle, mnozí se pomalu a proto znovu trpelivost

5) dieta, enzymy, probiotika, detox vč jater (zde jsem chybival)

6) imunita se konsolidUhr pomalu, hodně pomalu

 

Durovska je schopna doporučit dobrého imunologa. Ten to pak děla systematicky na pojišťovnu, pokud jde o peníze. Navíc do testu netlačí. Stačí pak dělat diferenciál, jaterky. 

Kurna chlape Ses mladej. Nic nevzdavej. Víš co je kombinaci i na tu bartonelu psal jsem to tu ale víceméně tlumocim reneho. pak iv , byliny a protokoly z nich, nestačí jedna. 

mej Se m

 

 

Mira, dobre si to

Mira, dobre si to vystihol..Presne taky dojem som mala, kratka a nedostatocna liecba..citaj, studuj zltu listu, zahranicne fora, ale aj tu luskaj, najdes cestu, len treba vytrvalost a pojde to edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k