Přetrvávající bolesti kloubů, končetin, zvýšená teplota.

Zdravím, nevím kudy kam, snad mi poradíte. Od srpna jsem nemocná. Začalo to virozou či co to bylo, s rýmou, kašlem, bolesti těla a zvys.teolotou. Kašel a rýma po nějaké době odešly (lékař střílel od boku snad 4 Atb naslepo), ale bolesti svalů, kloubů, občas takové tikani či slabé skubani ve svalech, zvýšená teplota a únava zůstaly. Trvá to už 3 měsíce, mám vyšetření na chlamydie, CMV, revmatoidni faktor, boreliozou, vše negativní. Štítná žláza funguje také správně. Krevní obraz ukázkový, rentgen plic také, ORL vyšetření nic neodhalilo a CRP malé, do 10. Jediné co vyšlo je reaktivace EB viru (mononukleoza cca před 15 lety). Doktoři to ovšem neberou nějak v potaz, prý ta reaktivace bývá bezpriznakova a mám zajít na psychiatrii, že to bude psychosomatické. Nebudu říkat, že z toho nejsem na dně, ale že by to bylo vše psychického původu? Nějak nevěřím. Někdo nějaké návrhy co kde vyžadovat? Děkuji moc. 

Ještě mě napadá otázka. Mohou

Ještě mě napadá otázka. Mohou být testy na chlamydie negativní a přesto že bych je měla? 

Specialista z okruhu

Specialista z okruhu Vanderbiltu hovoří o léčbě Chlamydia pneumoniae

pro ukázku kus v citátu: "...Sérologické testy jsou problematické ze dvou důvodů: prvním je fakt, že většina lidí středního věku byla infekci Cpn vystavena a prokazuje IgG titry. Pokud jste se s infekcí setkali a máte pozitivní titr, je velmi pravděpodobné, že máte persistující infekci, která může být asymptomatická. Sérologie neumí odlišit symptomatické pacienty od pacientů asymptomatických. Další komplikací je, že dokonce i pacienti s prokázanou Cpn v koronárních arteriích (ve studii provedené v Německu) vykazovali séropozitivitu jen z 35%. Nejpřesnější se zdá být test PCR reverzní transkriptázy z nositele RNA, který produkují infikované buňky. Tento test například prokázal, že 18,5% dárců krve má v mononukleárních buňkách periferního krevního oběhu nositele RNA...."

inu musíš číst a číst, anebo úplně nejlépe vystudovat medicínu a až ji vystuduješ, budeš muset pokračovat sama v rozhledu. Každý, kdo udělá řidičák se v podstatě ale řídit musí naučit už pak sám, a tak to je ve všem. Ne každý to ale dělá, vleze za volant a pak se diví, že porazí  hrušku... No a doktor, který si nerozšiřuje obzory, je na tom podobně... mnoho toho o problematice chronických infekcí čili přetrvávajících nákazách neví.

Tady další k problematice chlamydií

Posledni pozorovani doktora Strattona

 

No a další viz přírůčka a oranžová lišta.

Život není peříčko! 

 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Zdravím všechny.Odhodlala

Zdravím všechny.Odhodlala jsem se zaregistrovat. Nevím co dál. Bohužel po proběhlém zánětu průdušek jsem na tom bledě. Vrazilo se to do očí a mám v nich vleklý zánět. U lékařky jsem nedocílila ani udělání testů...přesto že jsem ji upozornila že mám plicní chlamydie už leta pozitivní. Chodila jsem 3 roky na bulovku. Teď naposled mě nová lékařka na bulovce řekla doslova, že něco jako chronické chlamydie neexistuje. Myslet si o tom mohu prý co chci, ale je to nařízení shora a chronická ambulance se ruší. Kam zmizela lékařka ke které jsem roky chodila.....to se mohu pouze domýšlet.A teď co dělat?Obvoďačka prý byla někde na přednášce kde se to řešilo a nebude se tím vůbec zabývat. Mám vydržet a prý je to viroza. Očařka odmítla udělat stěry z oka...prý k tomu není důvod. Takže ho mažu framykoinem a je to stále stejné. Žádná úleva ani změna.Problémy mám pět let...kdy mě plicní chlamydie zjistili. Několikrát antibiotika a dál to na bulovce pouze sledovali. Nevím co dělat. přečetla jsem si tady příběh Editky a je mě z toho hrozně. Poradíte někdo? Nechci se cpát bezhlavě antibiotikama. Po přečtení příběhů je mě fakt do breku.

Asi ti nezbude nic jiného,

Asi ti nezbude nic jiného, než ten MUDr. Klubal. 

Do očí to chce kapky, Ciplox jsem měl, a Garasone, bohužel už není viz https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/antibitioticke-kapky,  ale bohužel to chce delší dobu, a k tomu něco jako je ten WP či SP v přírůčce. Je to běh na dlouhou míli. 

Bulovku nehodlám komentovat, stačí snad jedna příhoda. Po proběhnutí snad 3 měsíční objednací doby visela na dveřích cedule "STÁVKA"...

 

Brečení ti nepomůže, bezhlavé se cpaní čímkoliv rovněž ne. Moc na výběr nemáš, to ne. Buď ten Klubal nebo si to nastudovat, a pak sehnat osvícené lékaře, a stejně si to platit sama. Ale i u toho MUDr. Klubala to chce být v obraze, takže studuj, studuj, ... byť je to těžké, ale jiné cesty není.

Hodně štěstí!

březen 2013 ukončení CAPu 

A to ja bych řekl že breceni

A to ja bych řekl že breceni by pomoct mohlo,  stejně jako mě od řezání a pálení. Byl jsem tak vyrizenej že jsem neustále brecel proč se mi to děje. Tim ze jsem brecel se oko pravděpodobně procistilo,  vyplavilo. Takze si najít neco co dotyčnou přiměje k pláči. Proste smutnit, plakat a oči se procisti. Chce to plakat často a všude,  někam zalizt vzpomenout na neco smutnyho a procistit slzama, mozna zkus casto krájet cibuli ta nutí ke slzám ale to jsem nezkousel 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k